Δείτε το RSS Feed

Όλες οι αναρτήσεις

  1. Speedport Entry 2i

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lghikas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,

    Θέλω να κάνω και εγώ τις επισημάνσεις μου για το Speedport ENTRY 2i.
    Ανεβάζω φωτό εδώ από το εσωτερικό γιατί δεν έχω βρει πουθενά αλλού οπότε μοιράζομαι τις δικές μου φωτό.

    Φοράει
    Broadcom 6338
    WiFi Broadcom 4321
    2xNANYA 64Mb (128Mb RAM)

    Επειδή έκανα βλακεία και έσβησα
    ...
  2. Ανάθεση στις Vodafone - Πάναφον ΑΕ και WIND Ελλάς Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε συγκεκριμένων Αστικών Κέντρων για NG

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Pokas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anderm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλες οι συνδέσεις VDSL ανεξαρτήτως A/K-KV είναι σε 17a. Το minidslam είναι το NOKIA SIEMENS NETWORKS SURPASS HIX 5625.
    Καλα, μπορει να γραφουμε κατεβατα αλλα μαλλον εχουμε διαφορετικες πηγες. Ο ΟΤΕ στην αναπτυξη του FTTC στις καμπινες C2 και C3 βαζει εξοπλισμο HUAWEI και το μοντελο MA5603T. Μηπως η πηγη σου εχει τα παλια mini-dslam που εβαζε ο ΟΤΕ στις απομακρισμενες περιοχες η προβληματικες;

    Εδω μπορεις να δεις παλαια παρουσιαση του ΟΤΕ για την αναπτυξη NGA
  3. Οτε στον δρομο του παραλογου!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rookie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giannis 1993 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη εχει παρει εκταση το θεμα.
    Τελευταια απαντηση που πηρα ειναι οτι ο γειτονας μου εχει vdsl στα 30mbps και αν θελω να εχω παραπανω πρεπει να ανανεωσω το συμβολαιο σε vdsl και εγω τους λεω δεν με νοιαζει εγω θελω τα 17mbpss + που ειχα και οχι τα 5.5 mbps,την ιδια απαντηση πηρα μου λενε
    ...
  4. Speedport Entry 2i

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από globalnoise Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φωτογραφίες από το εσωτερικό του αδερφού του, H268A

    Συνημμένο Αρχείο 181798Συνημμένο Αρχείο 181799

    Πρόκειται για BCM63168
  5. OTE Speedport W 724V Type Ci σε bridge mode με Asus RT-AC68U και FTP server

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν τα συνδέσεις, θα τους βάλεις διαφορετικές διευθύνσεις. Π.χ. στο Speedport 192.168.1.1 και στο Asus 192.168.1.254.
    Με το bridge κανονικά δεν θα έχεις πρόσβαση στο μενού του Speedport, από οποιαδήποτε συσκευή είναι πίσω από το Asus.
    Αυτό είναι φυσιολογικό και αν θέλεις να έχεις πρόσβαση, απλά συνδέεις τα 2 router με δεύτερο καλώδιο δικτύου σε αντίστοιχες θύρες LAN.