Σελ. 257 από 348 ΠρώτηΠρώτη ... 237247252255256257258259262267277 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.841-3.855 από 5217
  1. #3841
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.610
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από peragialos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η cosmote εδώ και 2-3 χρόνια έχει ένα στρατηγικό στόχο, να αποδεσμευτεί από τα δίκτυα χαλκού. Πέρα λοιπόν από την τακτική τύπου netflix να πάρω ότι μπορώ από την πίτα και μετά θα κάνω ότι θέλω δηλαδή θα αυξήσω τις τιμές και θα ρεφάρω, πετυχαίνει και τον στρατηγικό στόχο της. Ποιός θα γυρίσει σε adsl εως 24 αν έχει συνηθίσει στο 4g-5g έστω και των 80-100 mbps. Και όπως ανέφερε ο φίλος "Πλέον η αξιοπιστία του brand Cosmote έχει πληγεί, ειδικά στο κομμάτι του αγοραστικού κοινού που αρέσκεται στη χρήση της καινοτομίας." Αλλά δεν νομίζω ότι σκάνε και ιδιαίτερα γιατί σιγά-σιγά ανατείλλει το brand DT.
    Κάτσε, ως πότε θα σέρνονται οι Vodafone/Wind? ήδη εγώ βλέπω σημάδια να ανεβαίνουν σιγά σιγά και το ξέρω γιατί στην εταιρεία όλοι έχουν Vodafone οπότε έχω 40 κινητά σκόρπια σε όλη την Αθήνα και τους έχω όλους να κάνουν speedtest (ναι έχω κολλήσει την αρώστια σε όλους ). Ε εδώ και 1-2 μήνες μου λένε πως έχει ανέβει, όχι σε επίπεδα Cosmote αλλά 300-400mbit δεν τα λες και λίγα, μια χαρά είναι για τους πάντες και μην κοιτάτε εμένα ή κάποιους άλλους που τα χώνουμε σε Hardware 5G έτσι για την επιστήμη... τεσπα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #3842
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε, ως πότε θα σέρνονται οι Vodafone/Wind? ήδη εγώ βλέπω σημάδια να ανεβαίνουν σιγά σιγά και το ξέρω γιατί στην εταιρεία όλοι έχουν Vodafone οπότε έχω 40 κινητά σκόρπια σε όλη την Αθήνα και τους έχω όλους να κάνουν speedtest (ναι έχω κολλήσει την αρώστια σε όλους ). Ε εδώ και 1-2 μήνες μου λένε πως έχει ανέβει, όχι σε επίπεδα Cosmote αλλά 300-400mbit δεν τα λες και λίγα, μια χαρά είναι για τους πάντες και μην κοιτάτε εμένα ή κάποιους άλλους που τα χώνουμε σε Hardware 5G έτσι για την επιστήμη... τεσπα.
    Ο ανταγωνισμός συνήθως είναι προς το καλύτερο.

  3. #3843
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    8.064
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ApanCure Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προϊόν Gigamax Unlimited χωρίς τις extra SIM - που είναι η τρέχουσα εικόνα του -
    από ένα προϊόν 30-40€, χάνει την ενσωματωμένη υπεραξία του και γίνεται προϊόν 15-20€ (έστω με 2-3 συνδέσεις).

    Το +3 που επαναλαμβάνεται εμμονικά εδώ μέσα ήταν η "φάκα" που οδήγησε στη μαζική επιστροφή του κόσμου
    στα top tier συμβόλαια, μια πρακτική που ήταν γνησίως φθίνουσα μέχρι πριν λίγα χρόνια.

    Δυστυχώς, η απελπισία που διακατέχει πολλούς από εμάς, είναι γιατί προσαρμόσαμε τη δικτυακή μας ζωή
    γύρω από ένα προϊόν του σοβαρότερου δικτύου της χώρας, βασιζόμενοι στην αξιοπιστία που υποτίθεται ότι πρεσβεύει.

    Πλέον η αξιοπιστία του brand Cosmote έχει πληγεί, ειδικά στο κομμάτι του αγοραστικού κοινού που αρέσκεται στη χρήση της καινοτομίας.
    Ως καταναλωτής, θεωρώ ότι είναι χρέος μου, να τιμωρηθεί η αναξιοπιστία και τα "μπρος-πίσω".

    Το ξαφνικό πάγωμα της υπηρεσίας extra SIM και ειδικά η απουσία ορατότητας για τους υπάρχοντες κατόχους, επιτείνει τη ζημιά στην αξιοπιστία της πράσινης.
    Μαλλον υπερβαλεις. Ειναι ελλειψη ρεαλισμου να πιστευεις οτι οτιδηποτε ασυρματο μπορει να ειναι πραγματικα απεριοριστο.
    Μαζικη επιστροφη θα ηταν χωρις τις extra sim? Μαλλον οχι.
    Το αγοραστικο κοινο που αρεσκεται στην καινοτομια, εχει sim cards σε δυο παροχους, 5g router με διπλα apn, ftth/vdsl απο κάτω και κανει και αυτοματο failover και load balance με policy routing. Και στο tsakir κεφι , starlink.
    Γιατι μπορει.
    Αν θεωρεις καινοτομια να βλεπει ταινιες σε ultrahd (προφανως στον καταλληλο προβολεα, home cinema room και 150 ιντσες), θα συμφωνησω. Ολο το σετ ομως.

    Οσο για την τιμωρια, το συγκεκριμενο segment θα την τιμωρουσε πιο σκληρα αν πατωνε το δικτυο και σερνοταν τις περισσοτερες ωρες, ακριβως επειδη δεν εβαλε ορια.

  4. #3844
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    cyta
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    Usr 9108,Linksys wag200
    Path Level
    Interleaved
    να ρωτησω κατι απλο? η κινηση αυτη δεν επιφερει την δυνατοτητα καταγγελιας και αποχωρησης απο το συμβολαιο χωρις πεναλτυ ? αφου ακυρωνει μια βασικη δυνατοτητα του συμβολαιου χωρις προειδοποιηση

  5. #3845
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.610
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bebakos11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να ρωτησω κατι απλο? η κινηση αυτη δεν επιφερει την δυνατοτητα καταγγελιας και αποχωρησης απο το συμβολαιο χωρις πεναλτυ ? αφου ακυρωνει μια βασικη δυνατοτητα του συμβολαιου χωρις προειδοποιηση
    Δεν είναι αυτό το θέμα μας. Αν το έχουν πάρει απόφαση να πειράξουν τους υπάρχοντες και να μην ανανεώσουν, οκ θα φύγουν όσοι δεν μπορούν αζημίως. Το θέμα είναι η πτνια του σε γλυκαίνω και μετά σε στέλνω στο διάολο.
    Βγες παντελονάτα και πες "συγνώμη είμαστε ηλίθιοι που το κάναμε από την αρχή έτσι, πλέον δεν αντέχουμε για χψζ λόγους να το κάνουμε και μπορείτε να φύγετε όποιοι θέλετε."

    Management από τα LIDL (που το λέμε αλλά τα LIDL πετάνε κυριολεκτικά πλέον και δεν είναι σωστό να το λέμε αυτό σαν έκφραση αλλά έχει επικρατήσει)
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #3846
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.712
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον υπερβαλεις. Ειναι ελλειψη ρεαλισμου να πιστευεις οτι οτιδηποτε ασυρματο μπορει να ειναι πραγματικα απεριοριστο.
    Μαζικη επιστροφη θα ηταν χωρις τις extra sim? Μαλλον οχι.
    Το αγοραστικο κοινο που αρεσκεται στην καινοτομια, εχει sim cards σε δυο παροχους, 5g router με διπλα apn, ftth/vdsl απο κάτω και κανει και αυτοματο failover και load balance με policy routing. Και στο tsakir κεφι , starlink.
    Γιατι μπορει.
    Αν θεωρεις καινοτομια να βλεπει ταινιες σε ultrahd (προφανως στον καταλληλο προβολεα, home cinema room και 150 ιντσες), θα συμφωνησω. Ολο το σετ ομως.

    Οσο για την τιμωρια, το συγκεκριμενο segment θα την τιμωρουσε πιο σκληρα αν πατωνε το δικτυο και σερνοταν τις περισσοτερες ωρες, ακριβως επειδη δεν εβαλε ορια.
    Και όμως η αγορά 5G Router 300-400 ευρώ, κεραιών, VoIP κλπ είναι σίγουρα καινοτομία.
    Δεν είναι ο typical mileage KAN της οπτικής ίνας.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  7. #3847
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.610
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως η αγορά 5G Router 300-400 ευρώ, κεραιών, VoIP κλπ είναι σίγουρα καινοτομία.
    Δεν είναι ο typical mileage KAN της οπτικής ίνας.
    Αυτό προσπαθώ να πω... είμαστε ελάχιστοι σε ένα τεχνολογικό φόρουμ που το κάναμε άρα φαντάσου πόσο λίγο υπάρχει αυτό στον κανονικό απλό κόσμο που δεν ξέρει αν το ρούτερ του μπορεί να κάνει και καφέ, οπότε προς τι όλη αυτή η διαφαινόμενη τιμωρία? γιατί στους 100000 συνδρομητές με unlimited εκ τον οποίων οι 10000 πήρα έξτρα κάρτες, ένα ποσοστό από αυτούς το χρησιμοποιεί για άλλους λόγους δεν ξέρω εγώ τι?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #3848
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    3.002
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Οι extra sims κυκλοφόρησαν για να λύσουν το μεγάλο πρόβλημα που αν κάποιος θέλει να δώσει ίντερνετ σε περιφερειακές συσκευές που κατέχει (όπως ένα ipad, το αυτοκίνητο, το λαπτοπ) πρέπει να κάνει το κινητό του hotspot. Οπότε σου λέει η cosmote αντί να έχεις όλη μέρα το κινητό σου hotspot, σου δίνω extra sims για να λύσεις αυτό το πρόβλημα.
    Αν καταργηθούν οι extra sims, θα επιστρέψει το παραπάνω πρόβλημα.
    Ας δούμε πρώτα ποιες κινήσεις θα γίνουν από την cosmote και μετά ας συζητήσουμε αν είναι σωστές ή λάθος.
    Στο εξωτερικό ο πάροχος σου δίνει 5G router και "νομιμοποιεί" αυτό που εδώ γίνεται καταχρηστικά με τις extra sims. Ας δούμε μήπως η cosmote αντιγράψει αυτό το μοντέλο.

  9. #3849
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.610
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fadasma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι extra sims κυκλοφόρησαν για να λύσουν το μεγάλο πρόβλημα που αν κάποιος θέλει να δώσει ίντερνετ σε περιφερειακές συσκευές που κατέχει (όπως ένα ipad, το αυτοκίνητο, το λαπτοπ) πρέπει να κάνει το κινητό του hotspot. Οπότε σου λέει η cosmote αντί να έχεις όλη μέρα το κινητό σου hotspot, σου δίνω extra sims για να λύσεις αυτό το πρόβλημα.
    Αν καταργηθούν οι extra sims, θα επιστρέψει το παραπάνω πρόβλημα.
    Ας δούμε πρώτα ποιες κινήσεις θα γίνουν από την cosmote και μετά ας συζητήσουμε αν είναι σωστές ή λάθος.
    Στο εξωτερικό ο πάροχος σου δίνει 5G router και "νομιμοποιεί" αυτό που εδώ γίνεται καταχρηστικά με τις extra sims. Ας δούμε μήπως η cosmote αντιγράψει αυτό το μοντέλο.
    Εμένα η ίδια η cosmote μου πρότεινε δώσε 480€ να πάρεις το 5G router μου και με άλλα 3€ θα είσαι μάγκας... τα έδωσα και έβαλα και έξτρα κόστος στο κεφάλι μου άλλα 30€ το μήνα εδώ και 3 χρόνια ενώ ήμουν μια χαρά με ένα whatsup.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #3850
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα η ίδια η cosmote μου πρότεινε δώσε 480€ να πάρεις το 5G router μου και με άλλα 3€ θα είσαι μάγκας... τα έδωσα και έβαλα και έξτρα κόστος στο κεφάλι μου άλλα 30€ το μήνα εδώ και 3 χρόνια ενώ ήμουν μια χαρά με ένα whatsup.
    Ε αυτό είναι το χειρότερο ότι ο κόσμος αγόρασε πανάκριβα router μόνο και μόνο για αυτό το σκοπό, αν δεν υπήρχαν οι extra sim δεν θα τα αγόραζαν.

  11. #3851
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    3.002
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα η ίδια η cosmote μου πρότεινε δώσε 480€ να πάρεις το 5G router μου και με άλλα 3€ θα είσαι μάγκας
    Στο πρότεινε ένας πωλητής φαντάζομαι, δεν είναι η επίσημη λύση από την cosmote να βάλεις extra sim σε router. Δεν έχω δει κάποια διαφήμιση που να δείχνει κάποιον να βάζει extra sim σε router και να "απογειώνει" το σπίτι του

  12. #3852
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    cyta
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    Usr 9108,Linksys wag200
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι αυτό το θέμα μας. Αν το έχουν πάρει απόφαση να πειράξουν τους υπάρχοντες και να μην ανανεώσουν, οκ θα φύγουν όσοι δεν μπορούν αζημίως. Το θέμα είναι η πτνια του σε γλυκαίνω και μετά σε στέλνω στο διάολο.
    Βγες παντελονάτα και πες "συγνώμη είμαστε ηλίθιοι που το κάναμε από την αρχή έτσι, πλέον δεν αντέχουμε για χψζ λόγους να το κάνουμε και μπορείτε να φύγετε όποιοι θέλετε."

    Management από τα LIDL (που το λέμε αλλά τα LIDL πετάνε κυριολεκτικά πλέον και δεν είναι σωστό να το λέμε αυτό σαν έκφραση αλλά έχει επικρατήσει)
    ειναι και αυτο το θεμα μας .Γιατι παραδειγμα εγω που εκανα φορητοτητα και ηρθα πριν ενα μηνα για αυτον ακριβως τον λογο σε επαγγελματικο και δεχθηκα 10+ παραπανω χρηματικη διαφορα και δεν μπορω να παρω καρτες τωρα εναι θεμα ,μιας και δεν ξεκαθαριζουν σε τηλεφωνικη επικοινωνια αν μπορουμε να φυγουμε

  13. #3853
    Εγγραφή
    27-05-2005
    Περιοχή
    Χαλάνδρι & Αίγιο
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    80000/10000
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    ZTE H168N
    Ήδη οι όροι παροχής υπηρεσιών για τα προγράμματα Gigamax έχουν αλλάξει από 13/02 και αποκλείουν την παροχή Extra SIM.
    Κάτι που προς το παρόν, αφορά τις νέες συνδέσεις.

    Επίσης, η παροχή extra SIM ισοδυναμεί με σύνδεση αορίστου, πιθανώς η απόσυρση είτε η αλλαγή των όρων παροχής τους
    να θεωρηθεί ότι δεν επηρεάζει την κύρια σύνδεση. Αυτό σε κάθε περίπτωση εκτιμώ ότι θα διαλευκανθεί με παρέμβαση του Συνηγόρου του Καταναλωτή κ.α.

    Ελπίζω να μη φτάσουμε να έχουμε εγκλωβισμένους πελάτες σε ακριβά συμβόλαια με μια κολοβή υπηρεσία (π.χ. cap 400GB).

    Η εκτίμησή μου για την εικόνα από το Μάρτιο - μετά το λανσάρισμα 5G+:

    α) Νέα προγράμματα mobile internet 4G/5G με υψηλά cap (σήμερα δίνουν 31€ τα 60GB...)
    β) Αναβάθμιση προγραμμάτων Double play SIM & Speedbooster με υψηλότερες ταχύτητες και cap
    γ) Επαναφορά extra sim με χαμηλό cap ή/και υψηλότερο πάγιο - αποφυγή κανιβαλισμού με τα α & β

    Η μόνη value λύση που διαβλέπω για τους die hard οπαδούς της πράσινης είναι τα Gigamax family (2+ συνδέσεις) και χρήση μιας κύριας σύνδεσης όπως οι παλαιές extra SIM.
    Αναλόγως τις προσφορές που τρέχουν κατά καιρούς μπορεί να βγει ~17€/σύνδεση, που μάλλον είναι και το fair value βλέπoντας τον ανταγωνισμό. Ας πάρουν φωτιά οι φορητότητες...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ApanCure : 15-02-24 στις 12:13.

  14. #3854
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.610
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fadasma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο πρότεινε ένας πωλητής φαντάζομαι, δεν είναι η επίσημη λύση από την cosmote να βάλεις extra sim σε router. Δεν έχω δει κάποια διαφήμιση που να δείχνει κάποιον να βάζει extra sim σε router και να "απογειώνει" το σπίτι του
    Καλά οκ υπερβάλω και εγώ σε αυτό.. εδώ μέσα το είχαμε συζητήσει και πήγα σε Cosmote Corner σε φίλο και το πήρα όπου εκεί ναι μου εκθίαζαν την όλη φάση και ένοιωσα σίγουρος και προχώρησα.

    Τεσπα ας περιμένουμε να δούμε.... δεν θα κόψουν τις έξτρα sim καθολικά γιατί δεν γίνεται, θα είναι μια υπηρεσία μείον που την δίνουν οι άλλοι provider άρα θα χάσουν... απλά θα τις ακριβύνουν μάλλον αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνουν είναι πως όποιος τις χρησιμοποιεί για άλλους λόγους όπως να δίνει την μια σε φίλο του να λύνει το πρόβλημά του ο άλλος, δεν θα τον πειράξει ακόμα και 20€ να βάλουν την κάθε έξτρα sim. Το Cap είναι μια λύση αλλά πάλι γίνονται ρόμπα.. αυτά που κοροϊδεύουμε σε Vodafone κλπ θα τα κάνουν τώρα αυτοί? ας το κάνουν και ας δείξουν πως δεν αντέχουν την κίνηση δικτύου όντας η μεγαλύτερη εταιρεία στη χώρα με άπειρες διαφημίσεις και αυτοί να γίνουν GigaNetwork να γελάει όλη η χώρα. Ότι και να κάνουν, κοτσάνα θα είναι και κακή διαφήμιση.

    Για αυτό λέω πως η όλη υπόθεση είναι κοτσάνα ευθύς εξαρχής.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #3855
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.712
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ApanCure Εμφάνιση μηνυμάτων
    α) Νέα προγράμματα mobile internet 4G/5G με υψηλά cap (σήμερα δίνουν 31€ τα 60GB...)
    Για να δεις κανιβαλισμό η Cosmote έχει σε ΚΑΡΤΑ αυτό
    https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr...-internet.html

    25 ευρώ 200GB

    Μοχθηροί ρε. Ότι πιάσουμε
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

Σελ. 257 από 348 ΠρώτηΠρώτη ... 237247252255256257258259262267277 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας