Σελ. 456 από 460 ΠρώτηΠρώτη ... 436446451454455456457458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.826-6.840 από 6889

Θέμα: Nova FTTH

  1. #6826
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    304
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο λέει σχεδόν όλη η Ελλάδα για το δίκτυο της Inalan...
    Είμαστε στο νήμα NOVA FTTH. Είχα για 2 χρόνια εμπειρία WIND/NOVA FTTH 100/10. Όταν έφθασε η ώρα της ανανέωσης η ΝΟΒΑ δεν πολυενδιαφερόταν για αυτή την ανανέωση. Ε λοιπόν μου βγήκε σε καλό αυτή η κωλυσιεργεία της. Φυσικά μιλάμε και συγκρίνουμε δίκτυα που υπάρχουν στην περιοχή μας. Κανείς δεν προτείνει να βάλεις κάτι που δεν υπάρχει στην περιοχή σου. Υπάρχει όμως και η πιθανότητα να υπάρχει στην περιοχή σου η Ιναλαν με αυτές τις φοβερές παροχές/προσφορές σε συμμετρική FTTH (μόνο αυτή και η HCN έχουν τέτοιες) και να μην το πάρεις χαμπάρι. Κρίμα δεν είναι να μην ξέρεις όλες τις επιλογές σου? (εάν υπάρχουν στην περιοχή σου?)

  2. #6827
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.984
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίμα δεν είναι να μην ξέρεις όλες τις επιλογές σου?
    Να αναφέρουμε και την HCN τότε, που δίνει 360/360 + τηλεφωνία με 29.25.

  3. #6828
    Εγγραφή
    04-11-2023
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Υπάρχουν οι κωδικοί admin;
    Επίσης για αλλαγή του DNS μπορείς με απλό Nova_user να κάνεις inspect element στο textbox, να διαγράψεις το disabled="" και να γράψεις το DNS που θες. Το αποθηκεύει έτσι κανονικά
    edit: είναι απάντηση σε παλιά ερώτηση. δεν έκανα παράθεση όπως φαίνεται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος loran : 11-05-24 στις 02:38.

  4. #6829
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.582
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από loran Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν οι κωδικοί admin;
    Επίσης για αλλαγή του DNS μπορείς με απλό Nova_user να κάνεις inspect element στο textbox, να διαγράψεις το disabled="" και να γράψεις το DNS που θες. Το αποθηκεύει έτσι κανονικά
    edit: είναι απάντηση σε παλιά ερώτηση. δεν έκανα παράθεση όπως φαίνεται
    Δες στο νήμα για τον ρούτερ που έχεις.

  5. #6830
    Εγγραφή
    28-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    NOKIA G-2425G-A
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν έφθασε η ώρα της ανανέωσης η ΝΟΒΑ δεν πολυενδιαφερόταν για αυτή την ανανέωση.
    Πόσο μεγάλη αλήθεια. Από τις 8/4 μέχρι σήμερα όσες προσπάθειες έκανα να μου δώσουν μια προσφορά για να ανανεώσω έπεσαν στο κενό. Η πιο τελευταία μου προσπάθεια ήταν πριν 3 μέρες, οπού ζήτησα να επικοινωνήσουν μαζί μου από το τμήμα διατήρησης. Αντί για το τμήμα διατήρησης επικοινώνησαν από το τμήμα πωλήσεων (μπορεί και όχι τυχαία). Αμφιβάλλω πολύ αν θα με καλέσουν.
    Δεν πειράζει, τελικά καλλίτερα έτσι. Συνεχίζουμε μέχρι νεοτέρας χωρίς δεσμεύσεις (ληγμενο συμβόλαιο γαρ...) κάτι που είναι σημαντικό...
    Μη κάνουν μόνο το λάθος το μοιραίο... όπως έκαναν πριν μερικά χρόνια και με καλέσουν και μου πουν ότι αν δεν ανανεώσετε θα υπάρχει τιμολόγηση +13 ευρώ για το κουπόνι που έληξε (ευγενική απειλή θα το αποκαλούσα) -τότε ήταν βέβαια για την ADSL υπηρεσία-
    Αν γίνει το μοιραίο λάθος, άμεσα έφυγα για αίτηση στην Vodafone.
    Παιχνίδια εσείς, παιχνίδια κι εμείς...

    Υ. Γ. Δεν είναι ότι θέλω να απασχολώ το νήμα με ένα προσωπικό ζήτημα, αλλά προς γνώση όσων λήγει το συμβόλαιο τους τι πολιτική ακολουθούν.
    ΜΑΡΑΝ ΑΘΑ

  6. #6831
    Εγγραφή
    11-05-2024
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Good post

  7. #6832
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    10.068
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχουμε πει χίλιες φορές ότι αφορά την έκπτωση του 1ου πάντα (200/200 σύνδεση αντί 33 - μείον 50% γίνεται 16,50 για 2 χρόνια)....επίσης έχω πει πολλές φορές ότι μέσα έχει και τηλεφωνία με άπειρα αστικά, 1500 προς κινητά και 150 προς EU/USA....επίσης δικαιούσαι άμεσα κωδικούς για να έχεις το σταθερό σου σε 2 κινητά/smartphone, που είναι πολύ πρακτικό (όταν ήμουν στην ΝΟΒΑ 100/10 δεν είχα κάτι τέτοιο). Επίσης με σύσταση της Ιναλαν σε άλλο παίρνεις και από ένα μήνα δώρο Εγώ δηλαδή που σύστησα και τον γιο μου (πήραμε μάλιστα και οι 2 δώρο από ένα μήνα - μετά άλλαξε αυτό και παίρνει δώρο μόνο αυτός που συστήνει) πήρα δώρο και ένα μήνα. Μετά έβαλα και στην πεθερά μου και πήρα άλλο ένα μήνα. Not bad
    Υπό αυτές τις συγκεκριμένες συνθήκες που περιγράφεις, είναι καλή φάση...
    Υπό τις συγκεκριμένες συνθήκες όμως...

    Τηλεφωνία σε ποιο πάροχο σου έχουν δώσει;
    Intertelecom να υποθέσω;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αλλά αν οι τιμές του δικτύου της Nova (26/29/33 για 300/500/1000) αφορούν λίγους τυχερούς, σκέψου πόσο ακόμα λιγότεροι είναι οι πρώτοι σε κάθε πολυκατοικία που καλύπτεται από το δίκτυο της Inalan.

    Άσε που είναι one-off, η επόμενη 2ετία πίσω στα 33 ευρώ, τα οποία ελπίζουμε να έχουν μειωθεί μέχρι τότε.
    Σωστά τα λεγόμενα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι με νοιάζει εμένα το ιδιόκτητο δίκτυο της ΝΟΒΑ που ΔΕΝ υπάρχει στην περιοχή μου? Ενώ αντίθετα έκανα 3 διαφορετικές συνδέσεις ως 1οι σε 3 διαφορετικές πολυκατοικίες? Τι να τις κάνω τις πιθανότητες όταν έχω χειροπιαστές ευκαιρίες για 2 χρόνια? Μετά έχει ο Θεός.
    Εάν ήθελα μάλιστα θα μπορούσα να έχω 1.000/1.000 με 24 ευρώ ανά μήνα και τηλεφωνία μαζί....δηλαδή ΣΥΜΜΕΤΡΙΚΗ 1.000άρα με 24 ευρώ....άντε χτύπα αυτή την προσφορά εάν σε ενδιαφέρει χιλιάρα (προσωπικά δεν με ενδιέφερε).
    Μετά τα δύο χρόνια όμως το πάγιο θα ανέβει...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο λέει σχεδόν όλη η Ελλάδα για το δίκτυο της Inalan...
    Μη το λες... Εγώ θα ήθελα να είχα κάλυψη ιναλαν... Όχι μόνο για το συμμετρικό και τους λόγους που αναφέρθηκαν, αλλά και για ανταγωνισμό... Πράγμα που δεν πρόκειται να γίνει στην Αθήνα από ότι λένε...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαστε στο νήμα NOVA FTTH. Είχα για 2 χρόνια εμπειρία WIND/NOVA FTTH 100/10. Όταν έφθασε η ώρα της ανανέωσης η ΝΟΒΑ δεν πολυενδιαφερόταν για αυτή την ανανέωση. Ε λοιπόν μου βγήκε σε καλό αυτή η κωλυσιεργεία της. Φυσικά μιλάμε και συγκρίνουμε δίκτυα που υπάρχουν στην περιοχή μας. Κανείς δεν προτείνει να βάλεις κάτι που δεν υπάρχει στην περιοχή σου. Υπάρχει όμως και η πιθανότητα να υπάρχει στην περιοχή σου η Ιναλαν με αυτές τις φοβερές παροχές/προσφορές σε συμμετρική FTTH (μόνο αυτή και η HCN έχουν τέτοιες) και να μην το πάρεις χαμπάρι. Κρίμα δεν είναι να μην ξέρεις όλες τις επιλογές σου? (εάν υπάρχουν στην περιοχή σου?)
    Και πολύ σωστά έπραξες σύμφωνα με τα λεγόμενα....
    Μετά τα 2 χρόνια όμως που θα ανέβει το πάγιο, τι;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να αναφέρουμε και την HCN τότε, που δίνει 360/360 + τηλεφωνία με 29.25.
    Δεν ακούγεται κακό σαν πακέτο...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από loran Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν οι κωδικοί admin;
    Επίσης για αλλαγή του DNS μπορείς με απλό Nova_user να κάνεις inspect element στο textbox, να διαγράψεις το disabled="" και να γράψεις το DNS που θες. Το αποθηκεύει έτσι κανονικά
    edit: είναι απάντηση σε παλιά ερώτηση. δεν έκανα παράθεση όπως φαίνεται
    Για το huawei aio μιλάμε;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #6833
    Εγγραφή
    29-11-2016
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    363
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Leox -> MikroTik hAP ac²
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rezwalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο μεγάλη αλήθεια. Από τις 8/4 μέχρι σήμερα όσες προσπάθειες έκανα να μου δώσουν μια προσφορά για να ανανεώσω έπεσαν στο κενό. Η πιο τελευταία μου προσπάθεια ήταν πριν 3 μέρες, οπού ζήτησα να επικοινωνήσουν μαζί μου από το τμήμα διατήρησης. Αντί για το τμήμα διατήρησης επικοινώνησαν από το τμήμα πωλήσεων (μπορεί και όχι τυχαία). Αμφιβάλλω πολύ αν θα με καλέσουν.
    Δεν πειράζει, τελικά καλλίτερα έτσι. Συνεχίζουμε μέχρι νεοτέρας χωρίς δεσμεύσεις (ληγμενο συμβόλαιο γαρ...) κάτι που είναι σημαντικό...
    Μη κάνουν μόνο το λάθος το μοιραίο... όπως έκαναν πριν μερικά χρόνια και με καλέσουν και μου πουν ότι αν δεν ανανεώσετε θα υπάρχει τιμολόγηση +13 ευρώ για το κουπόνι που έληξε (ευγενική απειλή θα το αποκαλούσα) -τότε ήταν βέβαια για την ADSL υπηρεσία-
    Αν γίνει το μοιραίο λάθος, άμεσα έφυγα για αίτηση στην Vodafone.
    Παιχνίδια εσείς, παιχνίδια κι εμείς...

    Υ. Γ. Δεν είναι ότι θέλω να απασχολώ το νήμα με ένα προσωπικό ζήτημα, αλλά προς γνώση όσων λήγει το συμβόλαιο τους τι πολιτική ακολουθούν.
    Το λες αυτό και η εμπειρία των γονιών μου με vodafone ήταν λήξη του κουπονιού το 2020 και χωρίς προειδοποίηση ο λογαριασμός από 33 να πηγαίνει 56. Τουλάχιστον εσένα σε προειδοποίησαν...

  9. #6834
    Εγγραφή
    28-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    NOKIA G-2425G-A
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jaisonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το λες αυτό και η εμπειρία των γονιών μου με vodafone ήταν λήξη του κουπονιού το 2020 και χωρίς προειδοποίηση ο λογαριασμός από 33 να πηγαίνει 56. Τουλάχιστον εσένα σε προειδοποίησαν...
    Η ειδοποίηση που είχα αφορούσε την ADSL υπηρεσία. Π.χ. πες πλήρωνα 17 το δίμηνο, μου είπαν αν δεν ανανεώσεις θα πάει +6 ευρώ.
    Για την οπτική ίνα μου είπαν στο τσατ δεν θα αυξηθεί όσο είναι ληγμενο το συμβόλαιο, αλλά δεν μπορώ να βασιστώ σε κάτι προφορικό.
    Απλά λέω, αν με καλέσουν και μου πουν ανανέωσε αλλιώς θα πάει +13 θα τους κουνήσω μαντήλι.
    Μέχρι τότε συνεχίζω χωρίς δέσμευση.
    ΜΑΡΑΝ ΑΘΑ

  10. #6835
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.984
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη το λες... Εγώ θα ήθελα να είχα κάλυψη ιναλαν...
    Εννοώ ότι είναι τόσο μικρή η κάλυψη της Inalan που σχεδόν όλη η Ελλάδα δεν ενδιαφέρεται για τις τιμές/προσφορές από την στιγμή που οι ελπίδες κάλυψης είναι ελάχιστες. Ακριβώς ίδια λογική με αυτό που είπε ο athkal για τις τιμές της Nova στο ιδιόκτητό της.

  11. #6836
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    304
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rezwalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο μεγάλη αλήθεια. Από τις 8/4 μέχρι σήμερα όσες προσπάθειες έκανα να μου δώσουν μια προσφορά για να ανανεώσω έπεσαν στο κενό. Η πιο τελευταία μου προσπάθεια ήταν πριν 3 μέρες, οπού ζήτησα να επικοινωνήσουν μαζί μου από το τμήμα διατήρησης. Αντί για το τμήμα διατήρησης επικοινώνησαν από το τμήμα πωλήσεων (μπορεί και όχι τυχαία). Αμφιβάλλω πολύ αν θα με καλέσουν.
    Δεν πειράζει, τελικά καλλίτερα έτσι. Συνεχίζουμε μέχρι νεοτέρας χωρίς δεσμεύσεις (ληγμενο συμβόλαιο γαρ...) κάτι που είναι σημαντικό...
    Μη κάνουν μόνο το λάθος το μοιραίο... όπως έκαναν πριν μερικά χρόνια και με καλέσουν και μου πουν ότι αν δεν ανανεώσετε θα υπάρχει τιμολόγηση +13 ευρώ για το κουπόνι που έληξε (ευγενική απειλή θα το αποκαλούσα) -τότε ήταν βέβαια για την ADSL υπηρεσία-
    Αν γίνει το μοιραίο λάθος, άμεσα έφυγα για αίτηση στην Vodafone.
    Παιχνίδια εσείς, παιχνίδια κι εμείς...

    Υ. Γ. Δεν είναι ότι θέλω να απασχολώ το νήμα με ένα προσωπικό ζήτημα, αλλά προς γνώση όσων λήγει το συμβόλαιο τους τι πολιτική ακολουθούν.
    Δεν ξέρω εάν υπάρχει η Ιναλαν στην περιοχή σου....βλέπω Θεσσαλονίκη...βλέπω Τούμπα....βλέπω στο σάιτ τους "Άνω Τούμπα - Μόλις φθάσαμε"...τώρα είσαι Άνω/Κάτω δεν ξέρω...το κοιτάς και αυτό...ειδικά εάν θα είσαι ο πρώτος ΤΡΕΧΕΙΣ γρήγοραΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης 2024-05-12 095029.png 
Εμφανίσεις:  32 
Μέγεθος:  446,6 KB 
ID: 256042

  12. #6837
    Εγγραφή
    28-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    NOKIA G-2425G-A
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω εάν υπάρχει η Ιναλαν στην περιοχή σου....βλέπω Θεσσαλονίκη...βλέπω Τούμπα....βλέπω στο σάιτ τους "Άνω Τούμπα - Μόλις φθάσαμε"...τώρα είσαι Άνω/Κάτω δεν ξέρω...το κοιτάς και αυτό...ειδικά εάν θα είσαι ο πρώτος ΤΡΕΧΕΙΣ γρήγοραΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης 2024-05-12 095029.png 
Εμφανίσεις:  32 
Μέγεθος:  446,6 KB 
ID: 256042

    Ειμαι στην Κατω. Ενδιαφερθηκα καποια στιγμη για Inalan και στις 18/4 μου απαντησαν με e-mail τα εξης:
    σας ενημερώνουμε ότι η περιοχή για την οποία ενδιαφέρεστε βρίσκεται εκτός δικτύου κάλυψης. Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα όσον αφορά την επέκταση του δικτύου κάλυψης και την τοποθέτηση κατανεμητή αφού το δίκτυό μας είναι ιδιόκτητο και αναγκαστικά υπάρχει μια φυσική συνέχεια στην πορεία επέκτασής του.

    Μάλλον η κάλυψη άφορα την Άνω. Οπότε, μέχρι νεοτέρας συνεχίζω χωρίς δέσμευση. Cosmote δεν θέλω να πάω γιατί ειναι η ακριβότερη, άρα, συνεχιζω χωρίς δέσμευση η γίνεται η έκπληξη και πάω Voda.
    ΜΑΡΑΝ ΑΘΑ

  13. #6838
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    10.068
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Για ότι και αν σημαίνει αυτό, σε περιοχή με κάλυψη κοτε και εγώ Νόβα θα πήγαινα...
    Η βοντα αν μου έκανε καλή προσφορά..
    Η κοτε θα ήταν μέσα στις επιλογές μου αλλά τελευταία λόγω τιμής... Από την άλλη είναι πιο παραμετροποιησιμη σε θέματα εξοπλισμού...
    Αλλά θα έχανα πολύ σε ταχύτητα σε σχέση με το ιδιόκτητο της Νόβα... Κάτι του στυλ κοτε 50vdsl με 500 Νόβα οπτική.... Ίδιο πάγιο... Και χωρίς απεριόριστα η κοτε.... Παρά 500' κινητά...
    Αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν βάζω οπτική στο εξοχικό που ανήκει σε περιοχή κοτε....
    Αν ήταν σε περιοχή Νόβα θα ήταν καλύτερα...
    Η αν υπήρχε ιναλαν για να υπάρχει και ανταγωνισμός....
    Προσωπικά πέρα από την έκπτωση του πρώτου, με κανονικές τιμές και έλλειψη πληθώρας πακέτων, δεν βλέπω το λόγο και για ιναλαν πέρα από το να υπάρχει για ανταγωνισμό...
    Τώρα αν έρθει κάποια ημέρα και δω κουτάκια οπτικής στους ορόφους πράγμα που θα σημαίνει ότι επιτέλους κάποιος άλλος ενδιαφέρθηκε... Ίσως η κίνηση αυτή με κάνει να το σκεφτώ ξανά..... Μέχρι τότε σε περιοχή ΟΤΕ η βοντα δεν βλέπω δελεαστική την κίνηση εγκατάστασης οπτικής....
    Με το κινητό είμαστε μια χαρά....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #6839
    Εγγραφή
    28-10-2011
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Με πήρανε σήμερα τηλέφωνο για ανανέωση στην ίδια τιμή,μετά προηγούμενα 2 χρόνια με βαουτσερ στο FTTH 200 σταθερα/κινητά+INT (40.99)
    οκ θα βγάλω το διεθνές και θα πάω στα 33 τους λέω, οκ λένε πρέπει να πάω για αυτό σε κατάστημα.
    και στο νόβα αππ μού έχουνε την προσφορά στα 40,99 για 24 μήνες (2play FTTH 200 INT+ MOB )

  15. #6840
    Εγγραφή
    28-07-2023
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tekilakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήρανε σήμερα τηλέφωνο για ανανέωση στην ίδια τιμή,μετά προηγούμενα 2 χρόνια με βαουτσερ στο FTTH 200 σταθερα/κινητά+INT (40.99)
    οκ θα βγάλω το διεθνές και θα πάω στα 33 τους λέω, οκ λένε πρέπει να πάω για αυτό σε κατάστημα.
    και στο νόβα αππ μού έχουνε την προσφορά στα 40,99 για 24 μήνες (2play FTTH 200 INT+ MOB )
    Ίδια περίπτωση (2 χρόνια με voucher στο FTTH 200) αλλά Unlimited στο κινητό
    H προσφορά για ανανέωση απο site και από το app για NEW W UNLIMITED GB|WIND ONE 200 FTTH 74,30€
    Στο κατάστημα για μικρότερο πρόγραμμα στο internet του κινητού (WiFi σπίτι-γραφείο-παντού) πήρα πολύ καλύτερη τιμή.
    Αλλά δεν ανανεώνω. Θέλω να δω πρώτα πόσο θα με χρεώσουν μετά τη λήξη του συμβολαίου και του voucher.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Coolmaster : 13-05-24 στις 23:03.

Σελ. 456 από 460 ΠρώτηΠρώτη ... 436446451454455456457458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας