Σελ. 115 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 95105110113114115116117120125 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.711-1.725 από 1934
  1. #1711
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.827
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πάω Τζαμάικα ?

    ΥΓ
    Κυργιστάν δεν πάω ..


    Tζαμάικα!
    Όλο και κάποια (πλούσια) τουρίστρια χωρίς συντροφιά θα πετύχεις στις παραλίες..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  2. #1712
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά μάλλον δεν υπάρχει παράταση.. Λένε ότι δεν ισχύει πια αναφέροντας "δεδομένη χρονική στιγμή δεν ισχύει". Μόλις πριν λίγο ήταν ακόμα σε εξέλιξη και τώρα τέλος απλά. Μας δουλεύουν δηλαδή..
    Και εσάς λένε το ίδιο;

    Θα σκόπευα να κάνω αναβάθμιση σύνδεση κανά 2 ευρώ διαφορά παρόλο που υπάρχει διαθεσιμότητα στο site αλλά η γραμμή μου δεν είναι τόσο καλή (θεωρητικά σηκώνει γύρω 75άρα και κάπως χαμηλό SNR) οπότε δεν ξέρω πόσο συμφέρει..
    Ότι και αν γίνει, είναι εύκολο να γίνει υποβάθμιση χωρίς χρέωση ή έστω χαμηλότερη τιμή αν πάει στραβά;
    Είδα στο site την 100άρα What's up Student (VDSL) να κάνει 27€. Αλλά μήπως είναι μόνο για νέους πελάτες; Υπάρχει κάποια άλλη καλύτερη προσφορά;

  3. #1713
    Εγγραφή
    28-10-2009
    Μηνύματα
    1.868
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219.995/21.999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Speedport Plus+RT AX 82U
    SNR / Attn
    14(dB) / 28,5(dB)
    Εγώ γιαυτό ήθελα την αναβάθμιση να δω αν αξίζει να πάω 200 γιατί αν είναι να πιάνω 150 πχ άστο. Δεν πειράζει κοντός ψαλμός, σε λίγο τελειώνει το συμβόλαιο και η nova έχει βγει και πυροβολάει τιμές τρελές

  4. #1714
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα έχει πολλούς μήνες μπροστά ακόμα το συμβόλαιο..

    Ξαναμίλησα από περιέργα, είπε ότι αναμένεται να ολοκληρωθεί σταδιακά και ότι θα υπάρχει εκ νέου σχετική ενημέρωση για την αναβάθμιση.
    Ότι νάναι δηλαδή. Καθένας λέει άλλα με δική του αερολογία..
    Δεν ξέρω τι να πιστέψω τώρα...

  5. #1715
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    168
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα έχει πολλούς μήνες μπροστά ακόμα το συμβόλαιο..

    Ξαναμίλησα από περιέργα, είπε ότι αναμένεται να ολοκληρωθεί σταδιακά και ότι θα υπάρχει εκ νέου σχετική ενημέρωση για την αναβάθμιση.
    Ότι νάναι δηλαδή. Καθένας λέει άλλα με δική του αερολογία..
    Δεν ξέρω τι να πιστέψω τώρα...
    Μια από τα ίδια. Τηλεφωνική γραμμή, για πάνω από 32 συνεχόμενα έτη, ενεργή στο δίκτυό τους και ενώ, έχει βγει διαθεσιμότητα σε έως 50Mbps, από τον Οκτώβριο 2021, στη περιοχή και κατ' επέκταση στη συγκεκριμένη γραμμή -πριν την ανακοίνωση της εταιρίας, για τον δωρεάν διπλασιασμό γραμμών, δηλαδή-, δεν έχει γίνει ακόμα η αυτόματη, δωρεάν αναβάθμιση σε έως 50Mbps. Κουμπώνει ήδη σε VDSL κάρτα, στο καφάο της περιοχής και παρόλο το χαλκό, μέχρι την τηλεφωνική πρίζα έχω attainable 110Down & 47Up και φυσικά, είναι ήδη στο ευρυζωνικό δίκτυο και τηλεφωνία, με ρούτερ smart επάνω, καθώς και άρτια εξωτερική & εσωτερική εγκατάσταση (νέες πρίζες και ftp cable), άρα δεν θα ήταν κανένας μπελάς εκ μέρους τους, να με αναβαθμίσουν, όπως έκαναν για την άλλη μου γραμμή, σε άλλη περιοχή του νομού, από το καλοκαίρι.

    Όσο δεν έβγαινε το 2022, οι απαντήσεις που έδιναν ήταν ότι "Ο δωρεάν διπλασιασμός, αναμένεται να ολοκληρωθεί, έως το τέλος του έτους και ότι σύντομα θα λάβω ενημέρωση, με την ολοκλήρωση της διαδικασίας", τηλεφωνικώς και γραπτώς στο chat. Από αρχές του προηγούμενου μήνα, μια κυρία Ελισσάβετ, καλώντας στο 13888, μου ανέφερε, σε ερώτηση μου γιατί, εν τέλει δεν διπλασιάστηκα, ενώ το δικαιούμαι, η απάντηση ήταν, ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία σε πολλές γραμμές τους ακόμα, διότι τις το ανέφεραν και άλλοι πελάτες και ότι εμπειρικά -χωρίς να είχε ανακοινωθεί κάτι επίσημα-, μου είπε πως θα συνεχίσει η διαδικασία και ότι τις επόμενες ημέρες, ίσως έβγαινε και επίσημα ανακοίνωση παράτασης.

    Ξανά είχα ρωτήσει γραπτώς, αυτή τη φορά, μέσω του chat, τέλη Ιανουαρίου και ένας Ιωάννης, μου απάντησε πως η δική μου η γραμμή εξαιρέθηκε από το έργο, λόγω υποβάθμισης που είχα κάνει, εξαιτίας δήθεν "ανεφικτότητας". Η πραγματικότητα, όμως απέχει πολύ από αυτό, καθώς, είχα υπαναχωρήσει από το εμπορικό, στα πλαίσια των 15 δωρεάν ημερών, λόγω του κόστους του εμπορικού πακέτου και όχι, λόγω ανεφικτότητας, όπως μου παρουσίασαν και στις δύο γραμμές με τον ίδιο τρόπο, από τον Νοέμβριο του 2021. Σε επεξήγησή μου, δεν μπήκε καν στο κόπο, να απαντήσει και μου το έκλεισε στη μούρη. Ούτε καν ανεφικτότητα περιοχής υπάρχει σε αυτή που δεν διπλασιάστηκα, ενώ στην άλλη υπάρχει και παρόλα αυτά αναβαθμίστηκε.

    Χθες επικοινώνησα ξανά, μέσω του chat -έχω παρατηρήσει τις τελευταίες ημέρες, συμπεριφέρονται γενικότερα καλύτερα και περιμένουν πιο πολύ ώρα την απάντηση, από τον συνδρομητή- (Αχ βρε Nova, τις τους κάνεις!) και συνομίλησα και πάλι με έναν Γιάννη, -δεν γνωρίζω, αν είναι ο ίδιος- και αφού στην αρχή μου ανέφερε το ίδιο, μετά περίμενε να του εξηγήσω ακριβώς, μαζί με την επικοινωνία που είχα τον Ιανουάριο, με το εμπορικό του 13888 και τότε δεν ήξερε τι να μου πει, παρά μόνο ότι, δεν έχουν αντίστοιχη ενημέρωση εκείνοι και πως αν ισχύουν αυτά και γίνει η αναβάθμιση, θα ενημερωθώ.

    Υ.Γ. Δεν έχουν γίνει έργα FTTH ακόμα, αλλά έχει συμπεριληφθεί στο ευρυζωνικό σχέδιο SFBB, η περιοχή, τουλάχιστον από το 2021, όταν και μου απάντησαν εγγράφως, στα πλαίσια ερώτησής μου, μέσω ΕΕΤΤ, ότι σε μια 3ετία, θα αναπτυχθούν, αντίστοιχες υποδομές, από τον ανάδοχο που θα ανακηρυχθεί. Στο site τους έλεγε, ότι "Οι μόνες προϋποθέσεις για την αναβάθμιση, είναι η σύνδεσή σου να βρίσκεται σε περιοχή που δεν έχει φτάσει ακόμα η οπτική ίνα στο σπίτι (Fiber To The Home), ούτε προγραμματίζεται να φτάσει μέχρι το τέλος του 2022 και να το επιτρέπει τεχνολογικά η υποδομή δικτύου της περιοχής που βρίσκεται το σπίτι ή η επιχείρησή σου." Οπότε, δεν νομίζω, ότι φταίει αυτό, αφού δεν έφτασε -δεν έχουν γίνει καθόλου έργα ίνας-, ούτε έχουν φέρει υλικά ακόμα.

    Αναρωτιέμαι, δεν αντιμετωπίζουν παρόμοιες καταστάσεις με άλλους συνδρομητές, δεν γνωρίζουν ακόμη τι θα απογίνουν οι υπόλοιποι ή κάνουν τους κινέζους, γενικότερα(;. Και το θέμα είναι -κατά περίεργο, για τη συγκεκριμένη εταιρία τρόπο-, ότι δεν κάνουν, ούτε ανακοινώνουν κάτι, -ως είθισται, τα τελευταία χρόνια, όπου φαίνονταν να σέβονται τον καταναλωτή-.

    Δεν πειράζει, όμως. Θα είναι, ένας ακόμη λόγος, που θα τερματίσω τη σύνδεση τον ερχόμενο Νοέμβριο, αν δεν αλλάξει κάτι, καθώς δεν πολύ-επισκεπτόμαστε την εν λόγω κατοικία, σε συνδυασμό, με κάτι θεματάκια ποιότητας που αντιμετωπίζω με το ίντερνετ, τώρα τελευταία και δεν ασχολούνται και για την κοροϊδία τους μαζί, θα χαιρετήσω, μετά από 3 δεκαετίες, με χαλκό και θα αναζητήσω για λύση booster, αφού είμαι και σε εξαιρετική κάλυψη περιοχής 5G COSMOTE, για να μου βγαίνει και φθηνότερα, έως ότου έρθει το FTTH
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dtnan : 23-02-23 στις 23:53.

  6. #1716
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    926
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Διαφορες συζητησεις που εχω με συμφητητες και φιλους , καθως και τα τελευταια Post εδω , με εδωσαν τη ιδεα να κανω ενα form στο googleForms να δουμε τι εκταση ειχαν οι "δωρεαν " αναβαθμησεις του ΟΤΕ..

    https://forms.gle/bie5m9ZKo9gzBRtT7


    Spoiler:
    Σας χρωσταω και τις απαντησεις απο μια φορμα για τα xdsl Που ειχα βγαλει τετοιο καιρο περσυ ... αλλα πλακωσαν εξεταστικες και εργαστηρια και το αμελησα λιγακι ... θα επανορθωσω ομως

  7. #1717
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    168
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφορες συζητησεις που εχω με συμφητητες και φιλους , καθως και τα τελευταια Post εδω , με εδωσαν τη ιδεα να κανω ενα form στο googleForms να δουμε τι εκταση ειχαν οι "δωρεαν " αναβαθμησεις του ΟΤΕ..

    https://forms.gle/bie5m9ZKo9gzBRtT7


    Spoiler:
    Σας χρωσταω και τις απαντησεις απο μια φορμα για τα xdsl Που ειχα βγαλει τετοιο καιρο περσυ ... αλλα πλακωσαν εξεταστικες και εργαστηρια και το αμελησα λιγακι ... θα επανορθωσω ομως
    Στη τελευταία ερώτηση για το ποτέ έγινε η αναβάθμιση (ημερομηνία), τη βάζουμε σε περίπτωση που δεν έχει γίνει ακόμη, ενώ την δικαιούται κάποιος;

  8. #1718
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και εμένα με παρόμοια ιστορία, λένε ότι ναναι με έλλειψη ενημέρωσης και ανεπιβεβαίωτα είτε τηλέφωνικώς είτε γραπτώς...
    Επίσημη ανακοίνωση για παράταση που δεν ήρθε ποτέ, ούτε ένα ενημερωτικό SMS επί μήνες, ένας είπε ότι έχει λήξει ο άλλος ότι αναμένεται.. Άστα να πάνε...

    Πριν μερικούς μήνες και στη δικιά μου γραμμή με 50άρα σύνδεση για χρόνια, ξαφνικά βγήκε διαθεσιμότητα 100άρα για έκπληξη αλλά δεν μπήκαν στο κόπο να φέρουν δωρεάν αναβάθμιση.. Μήπως το κάνουν επίτηδες για να αναβαθμίσω εγώ;

    Υπάρχει άλλη μία προϋπόθεση για αναβάθμιση η οποία να είναι με παλαιού τύπου πακέτα με 420' προς κινητά αλλά δεν ξέρω τι ισχύουν ακριβώς τα φοιτητικά What's Up πακέτα που έχω εγώ αλλά ίσως και αυτά μέσα που είναι κάπου 2 ευρώ πιο ακριβά σε σχέση με τα νέα..

    Τώρα με τη φόρμα, την είδα να λείπει κάτι... Είναι η Κρήτη.. Πως είναι δυνατόν να ξέχασες αυτό το όμορφο νησί;

  9. #1719
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.397
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Γενικά υπάρχει ένα μεγάλο μπέρδεμα σχετικά με τα διαθέσιμα πακέτα και τις τιμές.
    Εχθές επικοινώνησα με το 13888 για να μου δώσουν τιμή για πρόγραμμα απλής τηλεφωνίας που Home Telephony L που είχε λήξει.
    Μου είχαν πει πριν δύο μήνες ότι είναι αορίστου και ότι συνεχίζω με την μειωμένη τιμή στα 24,17ε.
    Έρχεται ο λογαριασμό και βλέπω 26,29ε.
    Τους ρωτάω γιατί κλπ και δεν ήξεραν να μου πουν.
    Μου είπαν ότι μάλλον οι τιμές είναι για νέα συμβόλαια ή νέους πελάτες και ότι το σύστημα δεν μπορεί να μου δώσει την τιμή αυτή ακόμα και εάν επιλέξω νέα 18μηνη δέσμευση.

    + ότι κάποιοι παίρνουν το 200άρι σε fiber
    το οποίο δεν εμφανίζεται πουθενά στη σελίδα τους ή στο cosmote app ή στο my cosmote.
    Προφανώς πρέπει να έχει γίνει μεγάλο μπέρδεμα με το σύστημά τους.
    Δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #1720
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    926
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα με τη φόρμα, την είδα να λείπει κάτι... Είναι η Κρήτη.. Πως είναι δυνατόν να ξέχασες αυτό το όμορφο νησί;


    Σοβαρή παράλειψη όντως. Και να φαντασίες ότι το παλικάρι που μου δωσε τη ιδεα να κανω το survey είναι απο Κρήτη ..

  11. #1721
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.360
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σοβαρή παράλειψη όντως. Και να φαντασίες ότι το παλικάρι που μου δωσε τη ιδεα να κανω το survey είναι απο Κρήτη ..
    Και η περιφέρεια της Δυτικής Μακεδονίας λείπει.

  12. #1722
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Προστέθηκε τελικά ωραία.. Ποτέ δεν είναι αργά..
    Στοίχημα είναι ότι οι περισσότεροι δεν...
    Τώρα όταν ολοκληρωθεί να το στείλεις στην εταιρεία.

  13. #1723
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Πάντως η αναβάθμιση ακόμη ισχύει και είναι αναρτημένη στο site του ΟΤΕ. Αυτό για όποιον παίρνει τηλέφωνο για να ρωτήσει για την αναβάθμιση και του κάνουν τους κινέζους...

  14. #1724
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    168
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως η αναβάθμιση ακόμη ισχύει και είναι αναρτημένη στο site του ΟΤΕ. Αυτό για όποιον παίρνει τηλέφωνο για να ρωτήσει για την αναβάθμιση και του κάνουν τους κινέζους...
    Το ότι παραμένει απλά αναρτημένη η περσινή επίσημη ενημέρωση, ότι ξεκινούν τις δωρεάν αναβαθμίσεις, στους δυνητικά δικαιούχος, δεν σημαίνει απαραίτητα, ότι η διαδικασία συνεχίζεται. Πιθανότατα, να μην την έχουν κατεβάσει ακόμα, όπως και την ενότητα "Δωρεάν Αναβάθμιση Ταχυτήτων", κάτω-κάτω στο link (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/fiber.html), που αναφέρει ακόμα ότι η διαδικασία, αναμένεται να ολοκληρωθεί, έως τα τέλη του 2022 και τώρα έχουμε Φεβρουάριο 2023 -και σε λίγες ημέρες, Άνοιξη, Μάρτιο μήνα, ένα σχεδόν χρόνο μετά δηλαδή, από την παραπάνω, επίσημη ενημέρωση, έναρξης των διπλασιασμών-
    Αυτό που δεν έγινε, και που θα έπρεπε, να είχε γίνει, ενάμισι μήνα τώρα, από αρχές Ιανουαρίου, ήταν να ενημέρωναν στο site τους, ότι συνεχίζεται κανονικά η διαδικασία (με ενημέρωση/ανακοίνωση νέου deadline), καθώς και να το επικοινωνούσαν στον κάθε συνδρομητή, με όποιο πρόσφορο μέσω (sms, tv), για την απόφαση αυτή και όχι να ψάχνεται ο κάθε συνδρομητής, για το τι μέλει γενέσθαι.
    Μακάρι, να έχεις δίκιο και απλώς, για πρώτη δορά στα χρονικά, να έχουν ξεχάσει/παραλείψει, να ενημερώσουν επίσημα τους συνδρομητές τους, αλλά εμένα κάτι δεν μου κάθεται καλά, με όλη αυτή τη σιωπηλή στάση, των δύο τελευταίων μηνών.

    Υ.Γ. Εξακολουθώ, να μην καταλαβαίνω, ποια ημερομηνία, πρέπει να συμπληρώσει κάποιος, στην τελευταία ερώτηση της φόρμας, για το πότε αναβαθμίστηκε η γραμμή. Αν δεν αναβαθμίστηκε η γραμμή, δεν συμπληρώνουμε τίποτε; Ή μήπως εννοείται, το πότε ενεργοποιήθηκε η γραμμή ή πότε έγινε τελευταία φορά, τυχόν μεταβολή ταχύτητας, μετά από αίτηση συνδρομητή;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dtnan : 25-02-23 στις 03:55.

  15. #1725
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι είναι απαράδεκτο και ανεύθυνο να μην κάνουν τίποτα και μένουν σιωπηλά για δύο μήνες...

    Στη τελευταία ερώτηση νομίζω απλώς δεν συμπληρώνουμε τίποτα αν δεν αναβαθμίστηκε αφού δεν είναι υποχρεωτικό ούτως ή άλλως..

Σελ. 115 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 95105110113114115116117120125 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας