Σελ. 111 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 91101106109110111112113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.651-1.665 από 1726
  1. #1651
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    O Walton Goggins πραγματικά είναι ένα αστεράκι, προσωπικά τον είχα ήδη θαυμάσει στο Shield που νομίζω πως ήταν και το ντεμπούτο του στην οθόνη σε σημαντικό ρόλο
    Shield, Sons of Anarchy, Justified, Vice Principals.

    Ο τυπος ειναι μορφη.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  2. #1652
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.271
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sons of Anarchy
    Η εμφάνισή του στο SoA είναι από άλλο πλανήτη.
    Mono No Aware

  3. #1653
    Εγγραφή
    03-06-2008
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    432
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Sercomm Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Shield, Sons of Anarchy, Justified, Vice Principals.

    Ο τυπος ειναι μορφη.
    Εγώ που δεν έχω δει καμία από αυτές τις σειρές (ξέρω, ντροπή μου) τον γνωρίζω μόνο από το The Unicorn που ήταν συμπαθητική σειρούλα...

  4. #1654
    Εγγραφή
    24-04-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.624
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Oav051 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο αυτό...... ο άλλος μπήκε στο pc της overseer χωρίς cheat . Είχε μαλλον πολύ ψηλά το hack !!
    Γιατί το λες αυτό; Έβγαλε κανονικά την οθόνη με τις λέξεις και απλά πέτυχε τη σωστή λέξη με την πρώτη. Το λες και κωλοφαρδία αλλά συμβαίνει και στον πραγματικό κό... στο παιχνίδι!

  5. #1655
    Μια εποχη δουλευα σε μια υπηρεσια και προσπαθω να μπω στο BIOS ενος υπολογιστη. Του ειχαν βαλει password οποτε βαριεστημενα κανω μια προσπαθεια και αποτυχαινει, κανω μια δευτερη και λεω ας βαλω το 1qaz ετσι οπως ειναι το πληκτρολογιο καθετα σχεδον αυτα τα γραμματα και αυτο ηταν... μπηκα.

  6. #1656
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Shield, Sons of Anarchy, Justified, Vice Principals.

    Ο τυπος ειναι μορφη.
    Εμένα μου είχε αρέσει πολύ και σε μια σειρά που λέγεται unicorn

    Πάντως και εμένα μου αρέσει πολύ και έχω την αίσθηση ότι είναι ο Woody Harrelson no2. Ο καλύτερος μη πρωταγωνιστής για όλες τις ταινίες και σειρές. Τον βάζεις και αποκτάει βάρος
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  7. #1657
    Εγγραφή
    08-12-2015
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    ξεκίνησε κανείς the sympathizer;


  8. #1658
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.271
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Noted.
    1 επεισόδιο μέχρι τώρα και miniseries με 7 στο σύνολο.
    Θα του ρίξω μια ματιά.
    Mono No Aware

  9. #1659
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2

  10. #1660
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.173
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα το πρώτο επεισόδιο, συμπαθητικό μου φάνηκε.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  11. #1661
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.105
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και εγώ είδα τα δύο πρώτα.
    Συμπαθητικό είναι μέχρι τώρα.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  12. #1662
    Ειδα το Severance. Ενα season εχει βγαλει μεχρι τωρα και γυριζεται το επομενο. Πολυ καλο ειναι και εχει και πολυ καλη βαθμολογια. Το ειδα στο δωρεαν για δυο μηνες Apple TV

  13. #1663
    Εγγραφή
    08-12-2015
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Έβλεπα παράλληλα Shogun 8ο-9ο και Fallout , αν και υπερπαραγωγή το Shogun το Fallout είναι καλύτερη σειρά. Δεν έχω ιστορια με την παλιότερη σειρά ούτε με το παιχνίδι και δε προσπαθώ να συγκρίνω απλά τα αναφέρω μαζί επειδή αυτά παίζουν κ τρεντάρουν τωρα.

    Το Shogun έχει κρεμάσει λίγο και βαδίζει στο τούνελ "μιση ταινία". Έχει θέαση ταινίας μόνο που είναι μισής διάρκειας.Ειναι λίγο ανιαρό και με πολύ σάλτσες. Τελευταίο επεισόδιο τελευταία σκηνή τι κάνει εκεί η μαρικο?Εντάξει είμαστε στο 2024, θέλω να δω σειρά όχι σάλτσες. Έχω βαρεθεί να βλέπω τα τελευταία 3-4 χρόνια ένα σωρό ανούσια και σαβουροπράγματα. Επίσης το ότι βγαίνει ένα την βδομάδα δε το βοηθάει καθόλου, γίνεται ακόμα πιο βαρετό.Ειναι πολύ πρόχειρη δουλειά γνώμη μου.

    Το Fallout αν και έχει δράση (δε θα σταθώ εκεί)σε γατζωνει και θυμίζει σειρά προ κορονα,σε κάνει να θες να δεις και άλλο και άλλο. Έχει αρχή μέση και τέλος, έχει στορι και πλοκή, τα μπρος πίσω πίστευα θα κούραζαν αλλά δε το κάνουν και κάνουν την σειρά να προχωρήσει και να ρολαρει, σε πάει κάπου ρε παιδί μου.

    Οι περισσότερες σειρες μετά τον κορονα ακολουθούν το μονοπάτι του Shogun,πολύ μπλα μπλα, σάλτσες και θέαση ταινίας και πλέον πραγματικές σειρές σαν το Fallout είναι πιο σπάνιες.

  14. #1664
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.233
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mario27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έβλεπα παράλληλα Shogun 8ο-9ο και Fallout , αν και υπερπαραγωγή το Shogun το Fallout είναι καλύτερη σειρά. Δεν έχω ιστορια με την παλιότερη σειρά ούτε με το παιχνίδι και δε προσπαθώ να συγκρίνω απλά τα αναφέρω μαζί επειδή αυτά παίζουν κ τρεντάρουν τωρα.

    Το Shogun έχει κρεμάσει λίγο και βαδίζει στο τούνελ "μιση ταινία". Έχει θέαση ταινίας μόνο που είναι μισής διάρκειας.Ειναι λίγο ανιαρό και με πολύ σάλτσες. Τελευταίο επεισόδιο τελευταία σκηνή τι κάνει εκεί η μαρικο?Εντάξει είμαστε στο 2024, θέλω να δω σειρά όχι σάλτσες. Έχω βαρεθεί να βλέπω τα τελευταία 3-4 χρόνια ένα σωρό ανούσια και σαβουροπράγματα. Επίσης το ότι βγαίνει ένα την βδομάδα δε το βοηθάει καθόλου, γίνεται ακόμα πιο βαρετό.Ειναι πολύ πρόχειρη δουλειά γνώμη μου.

    Το Fallout αν και έχει δράση (δε θα σταθώ εκεί)σε γατζωνει και θυμίζει σειρά προ κορονα,σε κάνει να θες να δεις και άλλο και άλλο. Έχει αρχή μέση και τέλος, έχει στορι και πλοκή, τα μπρος πίσω πίστευα θα κούραζαν αλλά δε το κάνουν και κάνουν την σειρά να προχωρήσει και να ρολαρει, σε πάει κάπου ρε παιδί μου.

    Οι περισσότερες σειρες μετά τον κορονα ακολουθούν το μονοπάτι του Shogun,πολύ μπλα μπλα, σάλτσες και θέαση ταινίας και πλέον πραγματικές σειρές σαν το Fallout είναι πιο σπάνιες.
    Το αδικείς το Shogun. Είναι έργο εποχής που δείχνει το πως ζούσαν οι Ιάπωνες σαν λαός εκείνη την εποχή, με τα καλά τους και τα κακά τους. Σημαντικότερο σημείο για μένα είναι το τι τράβαγαν οι γυναίκες.. ή δεν τράβαγαν για την ακρίβεια γιατί στο μυαλό τους όλα ήταν λογικά. Δείχνει την Δύση και τον πολιτισμένο κόσμο πως και με ποια παραμύθα πήγαιναν και εκμεταλλεύονταν παντού τον πλανήτη και επηρέαζαν πράγματα και πολλά άλλα και ειδικά η εκκλησία και το παπαδαριό ανεξαιρέτως θρησκείας.
    Για μένα είναι πάρα μα πάρα πολύ καλή σειρά.

    Το Fallout πολύ καλό και αυτό αλλά χαλαρής θέασης.. δεν σου μένει απολύτως τίποτα δηλαδή και απλά περνάς ωραία βλέποντάς το που είναι λογικό γιατί μιλάμε για σειρά που έγινε από κάποιο παιχνίδι.

    /koutsogianopoulos mode off
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #1665
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.389
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αδικείς το Shogun. Είναι έργο εποχής που δείχνει το πως ζούσαν οι Ιάπωνες σαν λαός εκείνη την εποχή, με τα καλά τους και τα κακά τους. Σημαντικότερο σημείο για μένα είναι το τι τράβαγαν οι γυναίκες.. ή δεν τράβαγαν για την ακρίβεια γιατί στο μυαλό τους όλα ήταν λογικά. Δείχνει την Δύση και τον πολιτισμένο κόσμο πως και με ποια παραμύθα πήγαιναν και εκμεταλλεύονταν παντού τον πλανήτη και επηρέαζαν πράγματα και πολλά άλλα και ειδικά η εκκλησία και το παπαδαριό ανεξαιρέτως θρησκείας.
    Για μένα είναι πάρα μα πάρα πολύ καλή σειρά.

    Το Fallout πολύ καλό και αυτό αλλά χαλαρής θέασης.. δεν σου μένει απολύτως τίποτα δηλαδή και απλά περνάς ωραία βλέποντάς το που είναι λογικό γιατί μιλάμε για σειρά που έγινε από κάποιο παιχνίδι.

    /koutsogianopoulos mode off
    Σωστός.
    Το ένα έχει δεκάδες χαρακτήρες, οικογένειες, πολιτικά, προδοσίες και σχεδόν σαν ντοκυμαντέρ έχει φτιαχτεί να απεικονίζει μια κοινωνία εκατοντάδων ετών πριν και το άλλο είναι ένα φανταστικό παραμύθι με πιου Πίου και διαστημόπλοια.
    Τι συγκρίνουμε τώρα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 111 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 91101106109110111112113 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας