Σελ. 23 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 3131821222324 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 331-345 από 348
  1. #331
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    και η χαοτική ζέστη που θα βγάζει η μονάδα που θα έπρεπε να είναι έξω τι θα την κάνετε?
    Είπαμε, *μεγάλες* φυσούνες, και *μεγάλοι* σπιράλ σωλήνες
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  2. #332
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.284
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    βαλανε και εσενα στο "τους αφησα..."?

    Με κασερι στοίχημα "οποιος θελει εδω ειμαι.
    Απλα ειμαι λίγο ακριβός.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε για το fun της υπόθεσης και σαν lab να το κάνει κάποιος.. εγώ είμαι υπέρ ... αλλά τα caveat στην συγκεκριμένη υπόθεση είναι πολλά για να το δοκιμάσεις.
    δηλαδή?

    για εμενα το θέμα ειναι μονο αν αξιζει σε σχεση με τις αποδόσεις των φορητών εξω.

  3. #333
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.116
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλανε και εσενα στο "τους αφησα..."?
    Δεν έβαλε κανένας κανέναν κάπου.
    Σου είπα εξ'αρχής ότι (κατά την ταπεινή μου άποψη) είναι κακή ιδέα.
    Αν θες να το αποπειραθείς, μια χαρά, καλή επιτυχία όπως έλεγα και βγάλε και καμιά φωτό να δούμε το αποτέλεσμα.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  4. #334
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια η γνώμη σας για τα φορητά κλιματιστικά; Αναφέρομαι σε αυτά που έχουν και τις 2 μονάδες μαζί και βγάζεις μπουρί στο παράθυρο.

    Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά κάποιου τέτοιου γιατί στον χώρο που βρίσκομαι δεν θέλω να κάνω εγκατάσταση.

    Αξίζουν από άποψη απόδοσης;

    Με ενδιαφέρει η ψύξη ενός δωματίου κυρίως, περίπου 20-25τμ.
    Μακριά, εκτός αν έχεις εξετάσει όλες τις διαθέσιμες λύσεις για κανονικό επιτοιχιο κλιματιστικο και δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα σε συνδυασμό με καταστάσεις που δεν την παλεύεις στον χώρο.

    Από απόδοση είναι όπως τα παλαιά συμβατικά και ακόμα χειρότερα διότι διέρχεται αέρας από το σημείο που πρέπει να βγει έξω η φυσούνα.

    Η φυσούνα πρέπει να βγαίνει έξω από κάποιο άνοιγμα και ελπίζω να έχεις συρόμενο παράθυρο για να βάλεις αυτα τα μαραφέτια που έχουν. Αν είναι ανοιγομενο τζάμι τότε μόνο με κάποια πρόχειρη λύση από το Ebay με κάτι μονωτικά σαν μουσαμάδες που τα κολλάς πάνω στο άνοιγμα.

    Κάνουν θόρυβο που μπορεί να είναι ενοχλητικός για αρκετό κόσμο.

    Πρέπει να δεις αν θες μόνο για ψύξη η και θέρμανση. Τα περισσότερα είναι με ισχύ 9000 BTU και κάποια 12000 όχι παραπάνω.

    Θεωρω την Carrier την πιο αξιόπιστη μάρκα. Κόστος κανένα 400αρι, αν θες πιο μεγάλο χώρο πρέπει αν δώσεις κανένα 800-900αρι όταν είσαι κομπλέ με αντίστιχο inverter φθηνότερο και πιο οικονομικό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γιατί να μην πάρουμε ένα gree που κατεβαίνει από το service μενού στα 150 w και να το προσαρμόσουμε πάνω σε μία βάση να το κάνουμε φορητό μόνοι μας?

    αυτό δεν θα είναι το απόλυτο φορητό?

    σε αυτοκινούμενο που ρώτησα πάντως κάτι για τριχίλιαρο μου λέγανε από έναν και μοναδικό που τα βάζει ή μετά οικιακό πατεντάτο

    - - - Updated - - -

    μακριά από κόκοτα παιδιά, μακριά από panasonic ή οτιδήποτε δεν έχει επίσημη αντιπροσωπεία όπως το panasonic που λέω απλά έτυχε και τα φέρε αυτός βλέπεις εσύ panasonic και νομίζεις ότι υπάρχει σοβαρό support από πίσω.

    χάλι μαύρο ψεύτες.

    - - - Updated - - -

    Ρε Σεις!!
    ΤΟ ΕΧΕΤΕ..?

    ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ amber σφραγισμένο (και με χαλαει γιατί λογικά μαμαει όπως τα ελεγε ο Κίμων!

    Όποιος το εχει το κάνουμε.
    ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.
    Αλήθεια το λεω .
    Γουστάρω.
    Το έχω σκεφτεί αυτό που λες με το να πάρεις ένα και να το κάνεις φορητό αλλά πάσχει σαν ιδέα. Τα περί 3k που σου είπαν δεν παίζουν, εκτός αν θες φορητό για βιομηχανία πολύ πάνω από τα 12000 ΒΤU, παραγγελία μόνο από συγκεκριμένα brands στο εξωτερικό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνώμη αλλά υπάρχουν περιπτώσεις που θα προτιμούσα (και πιστεύω και εσυ) να δώσω ένα χιλιάρικο να έχω το Amner παρά το κάθε "χρέπη" που θα μου βάλουν με τρία χιλιάρικα η ένα καθεαυτού φορητό πχ στο αυτοκινούμενο.
    Δεν υπάρχει φορητό με 3k, μέχρι 400 με 500 ευρώ θα βρεις τα πιο ακριβά και μόνο μια μάρκα γνωρίζω που τα έχει πάνω από εκεί.

    Σου είπε αναλυτικά ο Κιμον ότι αυτή η ιδέα να την εφαρμόσεις είναι απίστευτα δύσκολη. Πρακτικά δεν θα μπορείς καθόλου να μεταφέρεις την εσωτερική από την εξωτερική διότι θα έχεις την χαλκοσωληνα για το φρέον. Λίγη φόρτιση να δεχτεί και θα σπάσουν οι βίδες από το εξάρτημα κοντά στην μονάδα που στηρίζουν το σύστημα, δεν ξέρω πως ονομάζεται το εξάρτημα που το κρατάνε οι ψυκτικοί με ένα κλειδί για να μην σπάσει όταν κάνουν εργασία με τις βαλβίδες.

    Πρέπει να το κάνεις όλο αυτό με ψυκτικό που ποιανούν τα χέρια τους, πολύ μερακλήδες να βρείτε, θέλει μελέτη, επιλογή και σχεδιασμό εξαρτημάτων και αντικειμένων, από που θα τα πάρετε, συναρμολογηση για να κάνετε compact το όλο σύστημα. Λεφτά φυσικά που άνετα θα φτάσετε ένα υψηλό ποσόν. Τώρα άμα έχεις όρεξη και μεράκι να ασχοληθείς με όλα αυτά. Θες οπωσδήποτε ψυκτικό αν δεν είσαι ο ίδιος και προφανώς θα τον πληρώσεις αδρα, αν δεχτεί ο ίδιος να ασχολείται με τέτοια διότι δεν μπορεί να χάνει χρόνο. Εναλλακτικά μπορείς να προσπαθήσεις εσύ ο ίδιος να αποκτήσεις αυτές τις γνώσεις και αργότερα τα εργαλεία να το προσπαθήσεις μόνος σου. Γενικά θέλει πολύ πολύ ελεύθερο χρόνο.

  5. #335
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.712
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000 εως 6500 /860
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    βασικα το φορητο ειναι πιο δυσκολο στην εγκατασταση απο οτι το επιτοιχιο κλιματιστικο ,θες μια τρυπα 20 ποντους αντι για 5 - 10 , αν βαλεις και τον θορυβο ,ειναι πολυ πολυ ιδιαιτερες οι περιπτωσεις χρησης που μπορει να υπερεχει
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #336
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.284
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έβαλε κανένας κανέναν κάπου.
    Σου είπα εξ'αρχής ότι (κατά την ταπεινή μου άποψη) είναι κακή ιδέα.
    Αν θες να το αποπειραθείς, μια χαρά, καλή επιτυχία όπως έλεγα και βγάλε και καμιά φωτό να δούμε το αποτέλεσμα.
    άνθρωπε μου απαγορεύεται να σηκώσω πάνω απο ενα κιλο και παντα και στα 2 χέρια.Μετα απο 15 σκιαγραφικά ενας απλος γιατρός με έσωσε με απλες συμβουλές.

    Και βέβαια θα το έκανα ειδικά εδω που ειμαι... που πραγματικά χρειάζεται ενα φορητό εκτος αν θελω αλλα 2 να βαλω.

    Ανάλογα το ποιός εχει έρθει διπλα να μείνει αλλαζω και δωμάτιο.
    Απο τον μπαμπη τον σουγιά μέχρι Ιταλοί πενταήμερη... Γ@ΜΑΤΑ..
    απλα όταν πουληθεί το σπίτι θα τους το δώσω δωρεάν. Την διάθεση μας τόσα χρόνια θα πληρώσουν.

    - - - Updated - - -

    Βασίλη 3 χιλιάρικα για το αυτοκινούμενο. δεν το εξήγησα καλα . δεν ειπα φορητό .
    ενας ειναι λέει κάπου βόρεια Ελλάδα που κάνει αυτες τις δουλειές.
    Τωρα αν ειναι 2500 η 3500 δεν μπηκα καν να δω.
    Οπότε αν θελει κάποιος να το κανει θα πρέπει να ειναι σε ένα καρότσι για να μην ψάχνει για υλικά απο την Νασα να αντικαταστήσει πχ τον χαλκοσωλήνα.
    Για να γίνει ευκολότερα.

    Συζήτηση κάνουμε... παρόλα αυτά εγω σφραγισμένο το εχω και πληρώνω και τα υλικά ολα οποιος θελει να δει τι θα βγει...
    Μολις φύγουν οι ιταλοι θα ειναι οκ για διαμονή και ειδικά για μαμάδες με παιδιά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kostas2005 : 21-05-24 στις 07:06.

  7. #337
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    705
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m1john Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ήθελα να τα πω ρε φίλε και τους άφησα να λένε ότι τους κατέβει τελικά δεν υπάρχει καμία σωτηρία
    θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την ατυχή έκφραση σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν.

    συγνώμη και πάλι
    VARAJOHN

  8. #338
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    άνθρωπε μου απαγορεύεται να σηκώσω πάνω απο ενα κιλο και παντα και στα 2 χέρια.Μετα απο 15 σκιαγραφικά ενας απλος γιατρός με έσωσε με απλες συμβουλές.

    Και βέβαια θα το έκανα ειδικά εδω που ειμαι... που πραγματικά χρειάζεται ενα φορητό εκτος αν θελω αλλα 2 να βαλω.

    Ανάλογα το ποιός εχει έρθει διπλα να μείνει αλλαζω και δωμάτιο.
    Απο τον μπαμπη τον σουγιά μέχρι Ιταλοί πενταήμερη... Γ@ΜΑΤΑ..
    απλα όταν πουληθεί το σπίτι θα τους το δώσω δωρεάν. Την διάθεση μας τόσα χρόνια θα πληρώσουν.

    - - - Updated - - -

    Βασίλη 3 χιλιάρικα για το αυτοκινούμενο. δεν το εξήγησα καλα . δεν ειπα φορητό .
    ενας ειναι λέει κάπου βόρεια Ελλάδα που κάνει αυτες τις δουλειές.
    Τωρα αν ειναι 2500 η 3500 δεν μπηκα καν να δω.
    Οπότε αν θελει κάποιος να το κανει θα πρέπει να ειναι σε ένα καρότσι για να μην ψάχνει για υλικά απο την Νασα να αντικαταστήσει πχ τον χαλκοσωλήνα.
    Για να γίνει ευκολότερα.

    Συζήτηση κάνουμε... παρόλα αυτά εγω σφραγισμένο το εχω και πληρώνω και τα υλικά ολα οποιος θελει να δει τι θα βγει...
    Μολις φύγουν οι ιταλοι θα ειναι οκ για διαμονή και ειδικά για μαμάδες με παιδιά.
    Συγνώμη επειδή μάλλον δεν κατάλαβα.

    Τι εννοείς ως αυτοκινούμενο; Εννοείς τα φορητά compact κλιματιστικά σαν αυτά

    https://www.skroutz.gr/c/2540/forita-klimatistika.html

    Η εννοείς κάτι σαν τα παραπάνω με ρόδες και ηλεκτρικό μηχανισμό μετακίνησης που θα μετακινουνται μόνα τους σαν αυτοκίνητα;

  9. #339
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.284
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m1john Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την ατυχή έκφραση σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν.

    συγνώμη και πάλι
    εγω συγνώμη γιατι σίγουρα είμαι περισσότερο Μ@λακας απο οποιοδήποτε
    Δεν το λεω για πλάκα ξέρω πόσο Μ@λακας ειμαι και πόσο προκαλώ.
    (εκτος απο τους 300)
    https://youtu.be/GAerGFqSx20?si=YHaCSRlAfaRDG19x
    (καπου πρέπει να μπει.. σφήνα)


    ζήλευα ένα ζευγάρι από πιτσιρικάς, χώρισαν για ένα εκατομμύριο ευρώ χρέη τώρα πριν δύο τρία χρόνια.
    (δεν ηταν πλούσιοι απλα ειχαν τα σπίτια τους και τις δουλειές τους απλα ανοιξαν 2 μαγαζιά εξτρα)
    άντεξαν και μία δεκαετία νάνε μαζί και να χρωστάνε)

    αυτό το ζευγάρι όταν τσακωνότανε μετά από δευτερόλεπτα max ένα λεπτό.
    άρχισαν και ζήταγαν ο ένας τον άλλο συγνώμη, όχι εγώ φταίω όχι εγώ φταίω.

    το θεωρώ απίθανο να μην ξανακολλήσουν

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη επειδή μάλλον δεν κατάλαβα.

    Τι εννοείς ως αυτοκινούμενο; Εννοείς τα φορητά compact κλιματιστικά σαν αυτά

    https://www.skroutz.gr/c/2540/forita-klimatistika.html

    Η εννοείς κάτι σαν τα παραπάνω με ρόδες και ηλεκτρικό μηχανισμό μετακίνησης που θα μετακινουνται μόνα τους σαν αυτοκίνητα;
    αυτό με τα 3 χιλιάρικα στο βάζει ο τύπος στο αυτοκινούμενο, λογικά θα δείχνει οτι είναι και για τέτοιες δουλειές αλλα δεν το εχω δει.



    Εναλλακτικά βάζεις μου ειπαν οικιακό με τον αντίστοιχο τροπο.
    βέβαια στο αυτοκινούμενο αν βάλεις τον φραγκεσταιν που λέμε δεν θα χωράς εσύ..
    οπότε ο φραγκιστάν εξυπηρετεί συγκεκριμένες καταστάσεις περισσότερες στους μαρακλίδες
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kostas2005 : 22-05-24 στις 07:53.

  10. #340
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.914
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω συγνώμη γιατι σίγουρα είμαι περισσότερο Μ@λακας απο οποιοδήποτε
    Δεν το λεω για πλάκα ξέρω πόσο Μ@λακας ειμαι και πόσο προκαλώ.
    (εκτος απο τους 300)
    https://youtu.be/GAerGFqSx20?si=YHaCSRlAfaRDG19x
    (καπου πρέπει να μπει.. σφήνα)


    ζήλευα ένα ζευγάρι από πιτσιρικάς, χώρισαν για ένα εκατομμύριο ευρώ χρέη τώρα πριν δύο τρία χρόνια.
    (δεν ηταν πλούσιοι απλα ειχαν τα σπίτια τους και τις δουλειές τους απλα ανοιξαν 2 μαγαζιά εξτρα)
    άντεξαν και μία δεκαετία νάνε μαζί και να χρωστάνε)

    αυτό το ζευγάρι όταν τσακωνότανε μετά από δευτερόλεπτα max ένα λεπτό.
    άρχισαν και ζήταγαν ο ένας τον άλλο συγνώμη, όχι εγώ φταίω όχι εγώ φταίω.

    το θεωρώ απίθανο να μην ξανακολλήσουν

    - - - Updated - - -



    αυτό με τα 3 χιλιάρικα στο βάζει ο τύπος στο αυτοκινούμενο, λογικά θα δείχνει οτι είναι και για τέτοιες δουλειές αλλα δεν το εχω δει.



    Εναλλακτικά βάζεις μου ειπαν οικιακό με τον αντίστοιχο τροπο.
    βέβαια στο αυτοκινούμενο αν βάλεις τον φραγκεσταιν που λέμε δεν θα χωράς εσύ..
    οπότε ο φραγκιστάν εξυπηρετεί συγκεκριμένες καταστάσεις περισσότερες στους μαρακλίδες
    Οικιακά βάζουν όλοι σε αυτοκινούμενα και τροχόσπιτα. Στο τροχόσπιτο η εξωτερική μονάδα μπαίνει μπροστά στο τρίγωνο του τρέιλερ και στα αυτοκινούμενα πίσω.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #341
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οικιακά βάζουν όλοι σε αυτοκινούμενα και τροχόσπιτα. Στο τροχόσπιτο η εξωτερική μονάδα μπαίνει μπροστά στο τρίγωνο του τρέιλερ και στα αυτοκινούμενα πίσω.
    Υπάρχουν και τα φορτηγά ψυγεία
    Και ξεμπερδεύεις ..
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #342
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.284
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    σε έκαψα και με έκαψες...
    μάλλον θέλεις να πεις να πάρουμε ένα ψυγείο αυτοκίνητο και να του βάλουμε πόρτες και παράθυρα αλουμινίου καλά αυτό γ@μάει..

    (edit τώρα το είδα ότι έγραψες φορτηγά.. επειδή τα βλέπω με γραμμές θολά διπλά τριπλά ωρες ώρες νόμιζα ότι έγραψες φορητά)

    επειδή ψάχνω αμάξι που να κοιμάσαι μέσα... σκεφτόμουν και νεκροφόρα να μπαίνω στο mood.

    αν έχετε κάτι μηχανικά να ναι καλά εμφάνιση λεπτομέρειες.
    και το 95 να ναι μία χαρά αρκεί να με παίρνει οικονομικά και ψυχολογικά να βάλω βενζίνη.
    ξέρω κάποιοι θα σκεφτούνε για εδώ καμιά πατέντα...

  13. #343
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε έκαψα και με έκαψες...
    μάλλον θέλεις να πεις να πάρουμε ένα ψυγείο αυτοκίνητο και να του βάλουμε πόρτες και παράθυρα αλουμινίου καλά αυτό γ@μάει..

    (edit τώρα το είδα ότι έγραψες φορτηγά.. επειδή τα βλέπω με γραμμές θολά διπλά τριπλά ωρες ώρες νόμιζα ότι έγραψες φορητά)

    επειδή ψάχνω αμάξι που να κοιμάσαι μέσα... σκεφτόμουν και νεκροφόρα να μπαίνω στο mood.

    αν έχετε κάτι μηχανικά να ναι καλά εμφάνιση λεπτομέρειες.
    και το 95 να ναι μία χαρά αρκεί να με παίρνει οικονομικά και ψυχολογικά να βάλω βενζίνη.
    ξέρω κάποιοι θα σκεφτούνε για εδώ καμιά πατέντα...
    Ta φορτηγα είναι diesel
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  14. #344
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.914
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή ψάχνω αμάξι που να κοιμάσαι μέσα... σκεφτόμουν και νεκροφόρα να μπαίνω στο mood.
    Εμένα απλά με διώχνει και κοιμάμαι στον καναπέ, εσύ τι έκανες?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #345
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    705
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε έκαψα και με έκαψες...
    μάλλον θέλεις να πεις να πάρουμε ένα ψυγείο αυτοκίνητο και να του βάλουμε πόρτες και παράθυρα αλουμινίου καλά αυτό γ@μάει..

    (edit τώρα το είδα ότι έγραψες φορτηγά.. επειδή τα βλέπω με γραμμές θολά διπλά τριπλά ωρες ώρες νόμιζα ότι έγραψες φορητά)

    επειδή ψάχνω αμάξι που να κοιμάσαι μέσα... σκεφτόμουν και νεκροφόρα να μπαίνω στο mood.

    αν έχετε κάτι μηχανικά να ναι καλά εμφάνιση λεπτομέρειες.
    και το 95 να ναι μία χαρά αρκεί να με παίρνει οικονομικά και ψυχολογικά να βάλω βενζίνη.
    ξέρω κάποιοι θα σκεφτούνε για εδώ καμιά πατέντα...
    σε συνδυασμό με την αφρικανική σκόνη τέλεια προσομοίωση κηδείας. μα τι λεμε ρε φίλε πρωί-πρωί χρόνια πολλά και για χθες
    VARAJOHN

Σελ. 23 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 3131821222324 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας