Σελ. 425 από 447 ΠρώτηΠρώτη ... 405415420423424425426427430435445 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.361-6.375 από 6697
  1. #6361
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.867
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή τη φιγούρα την έβλεπες φουλ στους αγανακτισμένους, αυτή η φιγούρα έριξε το ΟΧΙ στο κίβδηλο δημοψήφισμα του αλητήριου που διέλυσε την αριστερά στη χώρα
    Ναι, τα 2/3 της χωρας που ψηφισαν ΟΧΙ ειναι οπως αυτος που περιγραφεις.

    Πρεπει να σου χει γινει εμμονη το ΟΧΙ... Προφανως για σενα επρεπε να πουν ΝΑΙ στο σχεδιο καταστροφης της χωρας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Υπ.Οικ Ομπαμα
    Αναφερόμενος στη σύνοδο της G7 στον Καναδά, τον Φεβρουάριο του 2010, όπου συναντήθηκε για πρώτη φορά με τον υπουργό Οικονομικών της Γερμανίας Βόλφγκανγκ Σόιμπλε, με την Ελλάδα να συγκεντρώνει τότε – αρνητικά – τα φώτα της δημοσιότητας, ο κ. Γκάιτνερ αναφέρει ότι θυμάται χαρακτηριστικά να φθάνει στο δείπνο και να κοιτάζει το Blackberry του.
    ...
    Ξέρετε, οι Ευρωπαίοι βασικά ήρθαν σε εκείνη τη συνάντηση λέγοντας: “Θα δώσουμε στους Έλληνες ένα μάθημα. Είναι πραγματικά φριχτοί. Μας είπαν ψέματα. Είναι απαίσιοι και άσωτοι και εκμεταλλεύθηκαν βασικά τα πάντα και θα τους συντρίψουμε“».
    Αμα σου δωσουν δηλητηριο -και το ξερεις οτι ειναι δηλητηριο- αλλα σου βαλουν επανω το label "βυσσιναδα" εσυ θα το πιεις με ευχαριστηση?

    Εδω περα ολοι ξεραν τι παιζεται για το αν τα μνημονια μας σωζουν ή μας σκοτωνουν.

    Σαμαρας: "Μου ζητάνε να τους στηρίξω για να δώσουν σε έναν ασθενή ένα φάρμακο, το οποίο τον σκοτώνει. Δεν θα το κάνω"
    Τσιπρας: "Η Ελλάδα δεν πληρώνει σήμερα τα όποια διαρθρωτικά προβλήματα της οικονομίας της, αλλά τις επιπτώσεις του Μνημονίου. Αυτό που μας σκοτώνει είναι το φάρμακο, και όχι η ασθένεια"

    Εσυ για ποιο ακριβως λογο ηθελες να βγει το ΝΑΙ - που ειναι το προγραμμα καταστροφης της χωρας που εν τελει εκτελεστηκε με επιτυχια και η Ελλαδα απο μια μεσαια ευρωπαϊκη χωρα ειναι πλεον προτελευταια φτωχοτερη στην ΕΕ και συντομα η φτωχοτερη?

    Για ποιο λογο κραζεις οσους δεν ηθελαν τη καταστροφη της χωρας τους?

    Επειδη δηθεν, οπως ειχες αναφερει, οι κορες μας θα γινοντουσαν ....τανες αν εβγαινε το ΟΧΙ?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μην πούμε για τις κόρες σας / φίλες μου, καλύτερα. Είδαμε τι έγινε (και τι γίνεται ακόμα) σε κοινωνίες απόλυτης οικονομικής καταστροφής, όπως η Αλβανία, η Μολδαβία, η Βουλγαρία και η Βόρεια Μακεδονία. Είμαι σίγουρος ότι και σε αυτούς κάποιος καταθλιπτικός μπεκρής τύπου Καζάκη έταζε "ανάκαμψη σε 2 χρόνια".
    Και που βγηκε το ΝΑΙ (στη πραξη) τι εγινε?

    Σεπ 2015, οπου τα μνημονια συνεχιζονταν κανονικα επι 5+ χρονια αρθρο στο διεθνη τυπο ===> https://www.thetimes.co.uk/article/g...d-r5qcxn5dc7w#

    Ελληνιδες λεει για μια τυροπιτα. Ξεφτιλα παγκοσμιως. Ηταν που μας εσωσαν τα μνημονια (που σχεδιαστηκαν για να μας καταστρεψουν) αλλα εμεις επρεπε να λεμε ΝΑΙ ΦΕΡΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

    Εχεις φτιαξει μια κοσμοθεωρια οτι το ΝΑΙ ΣΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ηταν καλο η οποια δεν εδραζεται σε κατι σοβαρο. Ακομα και αυτα που νομιζεις οτι θα παθαιναμε εκτος μνημονιων, τα παθαμε εντος μνημονιων.

    - - - Updated - - -

    Σε αλλα νεα, ο υπουργος που εβαζε προστιμα στον ελληνικο αρακα που δεν εκανε ουτε τα μισα του πολυεθνικου μπαρμπασταθη, θα ζητησει λεει τη παρεμβαση των ξενων για να ριξει την ακριβεια

    How about να μη βαζεις προστιμα στα φθηνα οτι δηθεν αισχροκερδουν αλλα να βαζεις στα ακριβα?

    Η ΕΕ θα σε σωσει?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MNP-10 : 20-05-24 στις 01:30.

  2. #6362
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.288
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αρακας χωρις λαδωμα δεν ... Πρεπει να φανε επιτροπες και κλιμακια

  3. #6363
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι 52 (σε λίγες μέρες 53)
    Έχω Corolla 24 χρόνων
    Έχω κοιλιά

    Αλλά ποτέ δεν θα έκανα αυτό που έκανε ο τύπος... Λες να με πιάσει στα 55? Είναι ιός λες? Θα βγει MRNA εμβόλιο να το κάνω μπας και σωθώ?

    Αδελφέ μήπως είσαι λίγο ρατσιστής? Ή νομίζεις πως η χώρα που ζεις φτιάχτηκε και στηρίχθηκε από γιαπιδες πονηρακιδες με τα λεφτά του μπαμπά σαν του λογου σου? Έχεις δουλέψει πραγματικά ποτέ στη ζωή σου?
    Ξεκίνησαν τα αντ χομινεμ από θιγμένους, ενώ εγώ αναφέρθηκα σε ευρύ φαινόμενο. Όποιος έχει τη μύγα...

    Είμαι παιδί μεσοαστής με αγρότη. Δεν έχω καμία σχέση με καμία από αυτές τις ανοησίες. Οδηγώ ένα μικρό και ταπεινό αμάξι 11ετίας με αρχικό κόστος αγοράς 10.000 ευρώ. Απλά, δεν είμαι δολοφόνος άλλων ή του εαυτού μου, οπότε ψάχνομαι να το αντικαταστήσω μέσα στο 24. Δεν κρατάω σαπίλες - κινούμενα φέρετρα 20+ετίας.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  4. #6364
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.288
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Eτσι σεμνά και ταπεινά και εγω για να μη προκαλω εχω το μικρο μοντελο της Χ3 και λεω οτι το αγορασα τοσο . Και οι παππουδες μου αγροτες ηταν και στην αντίσταση

  5. #6365
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.914
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησαν τα αντ χομινεμ από θιγμένους, ενώ εγώ αναφέρθηκα σε ευρύ φαινόμενο. Όποιος έχει τη μύγα...

    Είμαι παιδί μεσοαστής με αγρότη. Δεν έχω καμία σχέση με καμία από αυτές τις ανοησίες. Οδηγώ ένα μικρό και ταπεινό αμάξι 11ετίας με αρχικό κόστος αγοράς 10.000 ευρώ. Απλά, δεν είμαι δολοφόνος άλλων ή του εαυτού μου, οπότε ψάχνομαι να το αντικαταστήσω μέσα στο 24. Δεν κρατάω σαπίλες - κινούμενα φέρετρα 20+ετίας.
    Ρε συ αντιλαμβάνεσαι πως αν γράφαμε όλοι τι μας συμβαίνει στην ζωή μας οδηγικά, δεν θα μας έφταναν 4 φόρουμ.
    Απλά όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις να μην ασχολείσαι/αγχώνεσαι και απλά προσέχεις υποσυνείδητα παραπάνω τα πάντα και τους πάντες. Όλοι έχουμε πάθει σοκ από κάτι που κάνει κάποιος ή οτιδήποτε.. με τα χρόνια μαθαίνεις να τα ξεπερνάς γρήγορα

    Όσο για το αυτοκίνητο που λες, ναι κυκλοφορώ με όχημα 24 χρόνων πλέον αλλά όλα τα ψαλίδια/ζαφορ/σινεμπλοκ/ιμιαξόνια/διαφορικό/δισκόπλακες/πλύμνες, τα άλλαξα πριν 2 χρόνια. Επίσης κάθε 2 χρόνια αλλάζω μπαραφλού και υγρά φρένων οπότε σε πληροφορώ πως παλιό μεν αλλά πολύ ποιο καινούργιο από πολλά περισσότερα 5ετίας.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #6366
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.798
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ αντιλαμβάνεσαι πως αν γράφαμε όλοι τι μας συμβαίνει στην ζωή μας οδηγικά, δεν θα μας έφταναν 4 φόρουμ.
    Απλά όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις να μην ασχολείσαι/αγχώνεσαι και απλά προσέχεις υποσυνείδητα παραπάνω τα πάντα και τους πάντες. Όλοι έχουμε πάθει σοκ από κάτι που κάνει κάποιος ή οτιδήποτε.. με τα χρόνια μαθαίνεις να τα ξεπερνάς γρήγορα

    Όσο για το αυτοκίνητο που λες, ναι κυκλοφορώ με όχημα 24 χρόνων πλέον αλλά όλα τα ψαλίδια/ζαφορ/σινεμπλοκ/ιμιαξόνια/διαφορικό/δισκόπλακες/πλύμνες, τα άλλαξα πριν 2 χρόνια. Επίσης κάθε 2 χρόνια αλλάζω μπαραφλού και υγρά φρένων οπότε σε πληροφορώ πως παλιό μεν αλλά πολύ ποιο καινούργιο από πολλά περισσότερα 5ετίας.
    M' αρέσει που κάθεσαι και απολογείσαι κιόλας.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  7. #6367
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.651
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ αντιλαμβάνεσαι πως αν γράφαμε όλοι τι μας συμβαίνει στην ζωή μας οδηγικά, δεν θα μας έφταναν 4 φόρουμ.
    Απλά όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις να μην ασχολείσαι/αγχώνεσαι και απλά προσέχεις υποσυνείδητα παραπάνω τα πάντα και τους πάντες. Όλοι έχουμε πάθει σοκ από κάτι που κάνει κάποιος ή οτιδήποτε.. με τα χρόνια μαθαίνεις να τα ξεπερνάς γρήγορα

    Όσο για το αυτοκίνητο που λες, ναι κυκλοφορώ με όχημα 24 χρόνων πλέον αλλά όλα τα ψαλίδια/ζαφορ/σινεμπλοκ/ιμιαξόνια/διαφορικό/δισκόπλακες/πλύμνες, τα άλλαξα πριν 2 χρόνια. Επίσης κάθε 2 χρόνια αλλάζω μπαραφλού και υγρά φρένων οπότε σε πληροφορώ πως παλιό μεν αλλά πολύ ποιο καινούργιο από πολλά περισσότερα 5ετίας.
    Δεν απολογούμαστε σε toxicity. Συμβουλή.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  8. #6368
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.196
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν απολογούμαστε σε toxicity. Συμβουλή.
    Να πας να το πεις στους System of a dawn αυτά


    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  9. #6369
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Ούτε ''τοξίσιτυ'' υπάρχει στα Ελληνικά, ούτε ''απολογούμαι'' (εκτός κι αν κάθεστε έναντι Δικαστικής Έδρας). Είναι τρομερό που ό,τι έχει απομείνει από Ελληναριό είναι ή απολύτως Βαλκανικό λούμπεν, ή απόλυτα εξαμερικανισμένος μουρλοκακομοίρης. Χώρα σε σκληρή, βαθιά αποσύνθεση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ αντιλαμβάνεσαι πως αν γράφαμε όλοι τι μας συμβαίνει στην ζωή μας οδηγικά, δεν θα μας έφταναν 4 φόρουμ.
    Απλά όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις να μην ασχολείσαι/αγχώνεσαι και απλά προσέχεις υποσυνείδητα παραπάνω τα πάντα και τους πάντες. Όλοι έχουμε πάθει σοκ από κάτι που κάνει κάποιος ή οτιδήποτε.. με τα χρόνια μαθαίνεις να τα ξεπερνάς γρήγορα

    Όσο για το αυτοκίνητο που λες, ναι κυκλοφορώ με όχημα 24 χρόνων πλέον αλλά όλα τα ψαλίδια/ζαφορ/σινεμπλοκ/ιμιαξόνια/διαφορικό/δισκόπλακες/πλύμνες, τα άλλαξα πριν 2 χρόνια. Επίσης κάθε 2 χρόνια αλλάζω μπαραφλού και υγρά φρένων οπότε σε πληροφορώ πως παλιό μεν αλλά πολύ ποιο καινούργιο από πολλά περισσότερα 5ετίας.
    Με τα λεφτά που έδωσες έπαιρνες κάτι καλύτερο από το τετράτροχο φέρετρο που έχεις τώρα. Λάθος οικονομική επιλογή, πεταμένα χρήματα. Λυπάμαι που στο λέω ωμά, αλλά έτσι είναι.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  10. #6370
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.914
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε ''τοξίσιτυ'' υπάρχει στα Ελληνικά, ούτε ''απολογούμαι'' (εκτός κι αν κάθεστε έναντι Δικαστικής Έδρας). Είναι τρομερό που ό,τι έχει απομείνει από Ελληναριό είναι ή απολύτως Βαλκανικό λούμπεν, ή απόλυτα εξαμερικανισμένος μουρλοκακομοίρης. Χώρα σε σκληρή, βαθιά αποσύνθεση.

    - - - Updated - - -



    Με τα λεφτά που έδωσες έπαιρνες κάτι καλύτερο από το τετράτροχο φέρετρο που έχεις τώρα. Λάθος οικονομική επιλογή, πεταμένα χρήματα. Λυπάμαι που στο λέω ωμά, αλλά έτσι είναι.
    215 με 17αρες με φρένα από Celica και 1000 κιλα. Θες να φρενάρουμε κάπου να δούμε ποιος θα φρενάρει σε μικρότερη απόσταση? Με τα radial θα είμαι και όχι τα πίστας.
    (Τσιμπαω με κάτι τέτοια εννοείται)

    Να πας στην ΦΙΛΠΑ να τους ξεφτυλισεις γιατί είναι όλοι με κάτι χρεπια 50ετιας αστα να πάνε

  11. #6371
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.406
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Εγώ είμαι 57, έχω λίγη κοιλιά και φαλάκρα, έχω και μούσι και οδηγώ Astra G. Είμαι και δυ.
    Μπορώ να συνεχίσω να ζω ή να πάω για ευθανασία;
    Α, να πω μήπως και γείρει την πλάστιγγα υπέρ μου ότι η οδοντοστοιχία μου τυγχάνει τακτικής φροντίδας.

  12. #6372
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.477
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι 57, έχω λίγη κοιλιά και φαλάκρα, έχω και μούσι και οδηγώ Astra G. Είμαι και δυ.
    Μπορώ να συνεχίσω να ζω ή να πάω για ευθανασία;
    Α, να πω μήπως και γείρει την πλάστιγγα υπέρ μου ότι η οδοντοστοιχία μου τυγχάνει τακτικής φροντίδας.
    Εξαρτάται, είναι η κοιλιά από σουβλάκια και μπυροκαταστάσεις, ή από Grand Cru Classe και ribeye; Η διαφορά προφανής νομίζω, επίσης, πας για μασέλα ή εμφυτεύματα (στο χιλιάρικο έκαστο); Πάλι νομίζω προφανείς οι διαφορές

    - - - Updated - - -

    (Αντί για Grand Cru, άντε στο πιο τσίπικο τίποτε καλά New Worlds όπως Maelbec, χαριστικά επίσης λαμβάνονται υπόψιν)
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #6373
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.475
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Εγώ τα αγαπάω αυτά τα τρολς, τα χρειαζόμαστε που και που.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  14. #6374
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  15. #6375
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    9.005
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικα κατι τετοιες ενεργειες θα επρεπε να θεωρουνται απδεικτικα ενοχης.

Σελ. 425 από 447 ΠρώτηΠρώτη ... 405415420423424425426427430435445 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας