Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-29 από 29
  1. #16
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.140
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μέχρι τελευταία μέρα στην διακοπή θα το τραβήξεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #17
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Στα πόσα έκλεισες?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα ρωτήσει και εγώ πριν μήνες που ανανέωσα το δορυφορικό αλλά κούκου δεν κάνουν τίποτα.
    Στα πόσα έκλεισες?

  3. #18
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.970
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα πόσα έκλεισες?

    - - - Updated - - -



    Στα πόσα έκλεισες?
    31€ νομίζω και καμία έκπτωση πουθενα από αυτό σε σταθερό/κινητο/οπτική κλπ

  4. #19
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.036
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Απο προπερσι στους γονεις με το ετσι θελω "κατηργησαν" το δορυφορικο και τους γυρισαν σε online box με δικαιολογιες τυπου η δορυφορικη δεν υποστηριζεται πια, ο δεκτης δεν υποστηριζεται, η δορυφορικη καταργειται μπλα μπλα.
    Στην ανανεωση επανω τους εστειλαν το tv box και υστερα απο λιγες μερες μαυρισε η δορυφορικη και υποχρεωθηκαν να κουμπωσουν το μποξ και να κανουν τη συνδεση εκει.
    Δεν ηξερα οτι εξακολουθουν να δινουν το δορυφορικο.

  5. #20
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.970
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο προπερσι στους γονεις με το ετσι θελω "κατηργησαν" το δορυφορικο και τους γυρισαν σε online box με δικαιολογιες τυπου η δορυφορικη δεν υποστηριζεται πια, ο δεκτης δεν υποστηριζεται, η δορυφορικη καταργειται μπλα μπλα.
    Στην ανανεωση επανω τους εστειλαν το tv box και υστερα απο λιγες μερες μαυρισε η δορυφορικη και υποχρεωθηκαν να κουμπωσουν το μποξ και να κανουν τη συνδεση εκει.
    Δεν ηξερα οτι εξακολουθουν να δινουν το δορυφορικο.
    Κανονικά το δίνουν απλα του έκοψαν το PVR. Εδώ και χρόνια ήταν ο μόνος τρόπος με μια συνδρομή να βλέπουμε 2 μπάλα ταυτόχρονα (ο ένας με δορυφορικό και ο άλλος με app), αλλιως ήταν 2x19€ σε σχέση με τα 32 τώρα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #21
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.036
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικά το δίνουν απλα του έκοψαν το PVR. Εδώ και χρόνια ήταν ο μόνος τρόπος με μια συνδρομή να βλέπουμε 2 μπάλα ταυτόχρονα (ο ένας με δορυφορικό και ο άλλος με app), αλλιως ήταν 2x19€ σε σχέση με τα 32 τώρα.
    Σωστος πρακτικα ναι και οι γονεοι δουλευαν φουλ την εγγραφη προγραμματος ωστε να μπορουν να γυριζουν πισω να βλεπουν σειρες ή ταινιες ή προγραμματα και τους ειχε βολεψει αφανταστα.
    Το θεωρω μεγιστη μακακια δεδομενου οτι το PVR το προσφεραν με εγγραφη live στο σκληρο δισκο που ειχε ενσωματωμενο ο δεκτης (τουλαχιστον αυτος των δικων μου ειχε) αρα δεν κοστιζε τιποτα σε υποδομη και δικτυο στην Κοτέ ουτε επιβαρυνση δικτυου ιντερνετ. Απλα οταν γεμιζε επρεπε να σβησεις κατι όπως επισης δεν σε αφηνε αν θυμαμαι καλα να γραφεις 2 και να βλεπεις παραλληλα μπορουσες ειτε να γραφεις 2 προγραμματα και να ειναι κλειστη η τηλεοραση ή να βλεπεις live ενα καναλι και να γραφεις ενα αλλο.

    Τωρα με το tvbox αν πεσει το ιντερνετ δεν δουλευει, αν πεσει και επανελθει και μπει πισω απο nat λογω αυτοματης αποδοσης τετοιας ip δεν δουλευει κτλ κτλ και ποιον ζαλιζουν με τηλεφωνα ή μηνυματα για να το φτιαξει
    Εσυ να εισαι πηγμενος στη δουλεια και εκεινοι να θεωρουν οτι η επαναληψη του Σασμου ή μια σειρα/ταινια που δεν μπορουν να δουν ειναι σημαντικοτερο

    Ενω πριν με το δορυφορικο δεν σε ενοιαζε η συνδεση ιντερνετ και ο δορυφορος ζητημα να ειχε χασει σημα για λιγο, μαξ 5 φορες σε τοσα χρονια, σε πολυ δυνατη βροχοπτωση ή μεγαλη κακοκαιρια με μαυριλα συννεφια.

  7. #22
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.970
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστος πρακτικα ναι και οι γονεοι δουλευαν φουλ την εγγραφη προγραμματος ωστε να μπορουν να γυριζουν πισω να βλεπουν σειρες ή ταινιες ή προγραμματα και τους ειχε βολεψει αφανταστα.
    Το θεωρω μεγιστη μακακια δεδομενου οτι το PVR το προσφεραν με εγγραφη live στο σκληρο δισκο που ειχε ενσωματωμενο ο δεκτης (τουλαχιστον αυτος των δικων μου ειχε) αρα δεν κοστιζε τιποτα σε υποδομη και δικτυο στην Κοτέ ουτε επιβαρυνση δικτυου ιντερνετ. Απλα οταν γεμιζε επρεπε να σβησεις κατι όπως επισης δεν σε αφηνε αν θυμαμαι καλα να γραφεις 2 και να βλεπεις παραλληλα μπορουσες ειτε να γραφεις 2 προγραμματα και να ειναι κλειστη η τηλεοραση ή να βλεπεις live ενα καναλι και να γραφεις ενα αλλο.

    Τωρα με το tvbox αν πεσει το ιντερνετ δεν δουλευει, αν πεσει και επανελθει και μπει πισω απο nat λογω αυτοματης αποδοσης τετοιας ip δεν δουλευει κτλ κτλ και ποιον ζαλιζουν με τηλεφωνα ή μηνυματα για να το φτιαξει
    Εσυ να εισαι πηγμενος στη δουλεια και εκεινοι να θεωρουν οτι η επαναληψη του Σασμου ή μια σειρα/ταινια που δεν μπορουν να δουν ειναι σημαντικοτερο

    Ενω πριν με το δορυφορικο δεν σε ενοιαζε η συνδεση ιντερνετ και ο δορυφορος ζητημα να ειχε χασει σημα για λιγο, μαξ 5 φορες σε τοσα χρονια, σε πολυ δυνατη βροχοπτωση ή μεγαλη κακοκαιρια με μαυριλα συννεφια.
    Εκτός από την ποιότητα εικόνας του δορυφορικόύ, εγώ επειδή κάνω πειράματα συνέχεια δεν έπαιζε να είχα τον μπαμπά να του κόβεται η μπάλα όποτε εγώ έπαιζα με το ίντερνετ.... αλλά του έκανα πρόσφατα rebuild στο πιάτο και το ξανασημάδεψα και ο ΚΑΟΝ έβγαλε 100-100 σήμα οπότε μόνο με πολύ χιόνι μπορεί να του κάνει κιχ

    Να πω την αλήθεια σε κάποια φάση μου είχε καεί ο παλιός και μου έδωσαν τον νέο χωρίς δίσκο αλλά δεν έχω δοκιμάσει να του βάλω USB δίσκο που παίρνει επάνω να δω τι μπορεί να εμφανίσει... όχι ότι ο μπαμπάς ξέρει να κάνει εγγραφές.. λέμε τώρα.

    - - - Updated - - -

    Άσχετο αλλά πήγα σε κατάστημα πριν το Πάσχα γιατί το 300fiber το δικό μου + το δορυφορικό μου βγαίνει γύρο στα 70€ και λήγουν και τα 2 του χρόνου αλλά έχουν προσφορά και τα 2 μαζί στα 62€.... γιατί να μην κερδίσω 8€? ε τους λέω γίνεται να με πάτε σε αυτό το πρόγραμμα και να ανανεώσω τώρα το συμβόλαιο για 2 χρόνια.

    ΟΧΙ μου λένε... εντάξει τους λέω...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #23
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.036
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός από την ποιότητα εικόνας του δορυφορικόύ, εγώ επειδή κάνω πειράματα συνέχεια δεν έπαιζε να είχα τον μπαμπά να του κόβεται η μπάλα όποτε εγώ έπαιζα με το ίντερνετ.... αλλά του έκανα πρόσφατα rebuild στο πιάτο και το ξανασημάδεψα και ο ΚΑΟΝ έβγαλε 100-100 σήμα οπότε μόνο με πολύ χιόνι μπορεί να του κάνει κιχ

    Να πω την αλήθεια σε κάποια φάση μου είχε καεί ο παλιός και μου έδωσαν τον νέο χωρίς δίσκο αλλά δεν έχω δοκιμάσει να του βάλω USB δίσκο που παίρνει επάνω να δω τι μπορεί να εμφανίσει... όχι ότι ο μπαμπάς ξέρει να κάνει εγγραφές.. λέμε τώρα.

    - - - Updated - - -

    Άσχετο αλλά πήγα σε κατάστημα πριν το Πάσχα γιατί το 300fiber το δικό μου + το δορυφορικό μου βγαίνει γύρο στα 70€ και λήγουν και τα 2 του χρόνου αλλά έχουν προσφορά και τα 2 μαζί στα 62€.... γιατί να μην κερδίσω 8€? ε τους λέω γίνεται να με πάτε σε αυτό το πρόγραμμα και να ανανεώσω τώρα το συμβόλαιο για 2 χρόνια.

    ΟΧΙ μου λένε... εντάξει τους λέω...
    Χαχαχαχαχα οι ανθρωποι στην Κοτε ειναι απλα ανεκδιηγητοι
    Εδω οταν ηθελα να παρω προσφορα μηπως εφευγα απο τη Βοντα ενω τους ελεγα το πακετο και την αντιπροσφορα της Βοντα για να ανανεωσω εκεινοι μου προσφεραν τα ιδια ακριβοτερα
    Νομιζα οτι ειναι κουφοι και δεν ακουγαν στο τηλεφωνο αλλα ειναι αληθεια. Τελικα η Βοντα μου εκανε μονης καλυτερη αντιπροσφορα και εμεινα

    Για τον παλιο δεκτη δυστυχως δεν παιζει γιατι οταν τους αλλαξαν σε box απαιτησαν και τους γυρισαν πισω τον δορυφορικο δεκτη και τους ελεγαν και κατι κατσαπλιαδικα οτι θα ακυρωθει η καρτα συνδρομητη (που επαιρνε μεσα σε σχισμη ο δεκτης και υποτιθεται διαβαζε και σου ξεκλειδωνε το σημα) και αρα ετσι και αλλιως θα χασουν το δορυφορικο και μοη λυση το ιντερνετ. Οποτε τωρα εχει μεινει απλα το πιατο στην ταρατσα ενθυμιο
    Και ετρεχα να βαζω ιντερνετ στο σαλονι μεσω powerline και επειδη επεφτε συνεχεια και ειχε χαμηλη ταχυτητα εκανα αναγκαστικα μερεμετι και τραβηξα μονιμο καλωδιο utp και παιζει καμπανα.
    Τα κακα του να εξαρτασαι για τηλεοραση απο το ιντερνετ.
    Ασε που ειχαν κανει και φουστια και ειχαν ηδη αρκετο διαστημα πριν σταματησει τη λειτουργια του pvr και τους ειχαν διαγραψει τα παντα απο το δισκο remotely.
    Και ειχα φαει ξενερα γιατι ειχα μεσα αποθηκευμενα κατι ωραια ντοκιμαντερ του Β ΠΠ που εβαζε παλια το History ή το National δεν θυμαμαι ποιο απο τα δυο και τους ελεγα και τα εγραφαν και οποτε πηγαινα αραζα και εβλεπα κανενα αφου ηταν αποθηκευμενα στο δισκο και καθοντουσαν. Κριμα δεν προλαβα ποτέ να τα τελειωσω.

  9. #24
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.970
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχαχαχα οι ανθρωποι στην Κοτε ειναι απλα ανεκδιηγητοι
    Εδω οταν ηθελα να παρω προσφορα μηπως εφευγα απο τη Βοντα ενω τους ελεγα το πακετο και την αντιπροσφορα της Βοντα για να ανανεωσω εκεινοι μου προσφεραν τα ιδια ακριβοτερα
    Νομιζα οτι ειναι κουφοι και δεν ακουγαν στο τηλεφωνο αλλα ειναι αληθεια. Τελικα η Βοντα μου εκανε μονης καλυτερη αντιπροσφορα και εμεινα

    Για τον παλιο δεκτη δυστυχως δεν παιζει γιατι οταν τους αλλαξαν σε box απαιτησαν και τους γυρισαν πισω τον δορυφορικο δεκτη και τους ελεγαν και κατι κατσαπλιαδικα οτι θα ακυρωθει η καρτα συνδρομητη (που επαιρνε μεσα σε σχισμη ο δεκτης και υποτιθεται διαβαζε και σου ξεκλειδωνε το σημα) και αρα ετσι και αλλιως θα χασουν το δορυφορικο και μοη λυση το ιντερνετ. Οποτε τωρα εχει μεινει απλα το πιατο στην ταρατσα ενθυμιο
    Και ετρεχα να βαζω ιντερνετ στο σαλονι μεσω powerline και επειδη επεφτε συνεχεια και ειχε χαμηλη ταχυτητα εκανα αναγκαστικα μερεμετι και τραβηξα μονιμο καλωδιο utp και παιζει καμπανα.
    Τα κακα του να εξαρτασαι για τηλεοραση απο το ιντερνετ.
    Ασε που ειχαν κανει και φουστια και ειχαν ηδη αρκετο διαστημα πριν σταματησει τη λειτουργια του pvr και τους ειχαν διαγραψει τα παντα απο το δισκο remotely.
    Και ειχα φαει ξενερα γιατι ειχα μεσα αποθηκευμενα κατι ωραια ντοκιμαντερ του Β ΠΠ που εβαζε παλια το History ή το National δεν θυμαμαι ποιο απο τα δυο και τους ελεγα και τα εγραφαν και οποτε πηγαινα αραζα και εβλεπα κανενα αφου ηταν αποθηκευμενα στο δισκο και καθοντουσαν. Κριμα δεν προλαβα ποτέ να τα τελειωσω.
    Πουλάνε κανονικά παντως δορυφορικά στην Cosmote γιατί έχω κάνει 3 εγκαταστάσεις τους τελευταίους μήνες.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #25
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    31€ νομίζω και καμία έκπτωση πουθενα από αυτό σε σταθερό/κινητο/οπτική κλπ
    31? Γύρω στα 25 δεν είναι full price?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο προπερσι στους γονεις με το ετσι θελω "κατηργησαν" το δορυφορικο και τους γυρισαν σε online box με δικαιολογιες τυπου η δορυφορικη δεν υποστηριζεται πια, ο δεκτης δεν υποστηριζεται, η δορυφορικη καταργειται μπλα μπλα.
    Στην ανανεωση επανω τους εστειλαν το tv box και υστερα απο λιγες μερες μαυρισε η δορυφορικη και υποχρεωθηκαν να κουμπωσουν το μποξ και να κανουν τη συνδεση εκει.
    Δεν ηξερα οτι εξακολουθουν να δινουν το δορυφορικο.
    Ναι pushάρουν το διαδικτυακό. Στη δική μου περίπτωση αν κάνουν καμιά λαμογιά απλά θα φάνε άκυρο. Στο χωριό (που εκεί είναι half the time) δεν έχει internet

  11. #26
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.970
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    31? Γύρω στα 25 δεν είναι full price?

    - - - Updated - - -



    Ναι pushάρουν το διαδικτυακό. Στη δική μου περίπτωση αν κάνουν καμιά λαμογιά απλά θα φάνε άκυρο. Στο χωριό (που εκεί είναι half the time) δεν έχει internet
    30 το βλέπω τώρα στο site
    https://www.cosmote.gr/eshop/global/...tId=prod450024
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #27
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    30 το βλέπω τώρα στο site
    https://www.cosmote.gr/eshop/global/...tId=prod450024
    Indeed και 2 μήνες δώρο στο 12 μηνο. Δλδ βγαίνει 25άρι καθαρό....

    Δεν έχει πάρει κανείς το παλιό 22άρι?

  13. #28
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.036
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    30 το βλέπω τώρα στο site
    https://www.cosmote.gr/eshop/global/...tId=prod450024
    Πωπωπω και καποτε εδιναν 23 οι γονεοι προσφορα και μετα 25. Τωρα το box εχει παει 27 το μηνα.
    Και το δορυφορικο το δινουν 30????

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Indeed και 2 μήνες δώρο στο 12 μηνο. Δλδ βγαίνει 25άρι καθαρό....

    Δεν έχει πάρει κανείς το παλιό 22άρι?
    Ναι εδω οι γονεοι με την "ενοικιαση" του σκληρου δισκου (χρεωναν εξτρα οι απατεωνες το pvr) πηγαινε καπου 23 αν θυμαμαι καλα.

  14. #29
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.970
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πωπωπω και καποτε εδιναν 23 οι γονεοι προσφορα και μετα 25. Τωρα το box εχει παει 27 το μηνα.
    Και το δορυφορικο το δινουν 30????
    για μένα ήταν μονόδρομος.. 30-31 και βλέπω και εγώ με το app μπάλα ή 2 x 19 = 38 για να βλέπουμε και οι δύο μέσο ίντερνετ...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας