Σελ. 12 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 205
  1. #166
    Εγγραφή
    15-11-2007
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13830/1016
    ISP
    OnTelecoms
    DSLAM
    On Telecoms - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    PIRELLI
    SNR / Attn
    7(dB) / 29(dB)
    Επειδή ο router είναι πολύ μακριά από τη TV που έχει το IPTV box της ΟΝ, αγόρασα ένα Netgear
    Powerline Space Save Pack 85Mbps (109 EURO ) το οποίο μέχρι πρότινος δούλευε μια χαρά (η συνδεσμολογία και όχι η ποιότητα του τηλεοπτικής εικόνας-παγώματα, πιχελιάσματα και απουσία σήματος ΟΝ). Μετά από δυο-τρεις συνεχείς ολιγόωρες διακοπές ρεύματος, στη συσκευή η οποία είναι συνδεδεμένη στο sagem δεν ανάβει το μπλε led (powerline). Αποτέλεσμα να μην έχω καθόλου σήμα και το sagem να μην παιρνει την ώρα. Εκανα διάφορες αλλαγες στις πριζες του δωματίου αλλά μάταια.
    Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή.

    Νικος



    στο λινκ θα δείτε το τύπο του προϊόντος που αγόρασα
    http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=977403
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikoron : 05-01-08 στις 14:03.

  2. #167
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Α. Πατήσια, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.153
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13002/838
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΛΑΤΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ο router είναι πολύ μακριά από τη TV που έχει το IPTV box της ΟΝ, αγόρασα ένα Netgear
    Powerline Space Save Pack 85Mbps (109 EURO ) το οποίο μέχρι πρότινος δούλευε μια χαρά (η συνδεσμολογία και όχι η ποιότητα του τηλεοπτικής εικόνας-παγώματα, πιχελιάσματα και απουσία σήματος ΟΝ). Μετά από δυο-τρεις συνεχείς ολιγόωρες διακοπές ρεύματος, στη συσκευή η οποία είναι συνδεδεμένη στο sagem δεν ανάβει το μπλε led (powerline). Αποτέλεσμα να μην έχω καθόλου σήμα και το sagem να μην παιρνει την ώρα. Εκανα διάφορες αλλαγες στις πριζες του δωματίου αλλά μάταια.
    Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή.

    Νικος



    στο λινκ θα δείτε το τύπο του προϊόντος που αγόρασα
    http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=977403
    Οι διακοπές ρεύματος και η αυξομείωση της τάσης, μάλλον στο έκαψαν... Τώρα... μόνο στη ΔΕΗ μπορείς να πας... αλλά και πάλι δε νομίζω να κερδίσεις τίποτα

    Πόσο μακριά είναι το tvbox από το pirelli; Ethernet καλώδιο δε μπορείς να βάλεις;
    Μέχρι και 50 μέτρα (θεωρητικά για καλής ποιότητας CAT-5 καλώδια η μέγιστη απόσταση είναι 90 μέτρα) μπορείς να βάλεις και θα έχεις το κεφάλι σου σίγουρο... και άστο να κάνει κύκλους γύρω από πόρτες κτλ...
    no comment...

  3. #168
    Εγγραφή
    02-05-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Εμένα μου λειτουργεί το set top box με devolo AV 200 Mbps σε απόσταση 30 μέτρων από το router. Το μόνο κακό με τις homeplug συσκευές είναι ότι είναι half duplex.
    Τις προτείνω ανεπυφύλακτα σε όποιον δεν μπορεί να δικτυώσει το σπίτι του με UTP. Πολύ πιο αξιόπιστες από οτιδήποτε wireless.
    Επιπλέον για να μοιράζω την IP-TV σε πολλά PC με την εξής συσκευή:

    http://www.pinnaclesys.com/PublicSit...o+wired+TS.htm

    Μπορώ να δώσω configuration tips σε όποιον ενδιαφέρεται...
    "Him who knows the past controls the future, and him who controls the future conquers the past"

  4. #169
    Εγγραφή
    15-11-2007
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13830/1016
    ISP
    OnTelecoms
    DSLAM
    On Telecoms - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    PIRELLI
    SNR / Attn
    7(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cnp5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι διακοπές ρεύματος και η αυξομείωση της τάσης, μάλλον στο έκαψαν... Τώρα... μόνο στη ΔΕΗ μπορείς να πας... αλλά και πάλι δε νομίζω να κερδίσεις τίποτα

    Πόσο μακριά είναι το tvbox από το pirelli; Ethernet καλώδιο δε μπορείς να βάλεις;
    Μέχρι και 50 μέτρα (θεωρητικά για καλής ποιότητας CAT-5 καλώδια η μέγιστη απόσταση είναι 90 μέτρα) μπορείς να βάλεις και θα έχεις το κεφάλι σου σίγουρο... και άστο να κάνει κύκλους γύρω από πόρτες κτλ...
    Το υποψιάστικα ότι κάηκε απλά ήθελα επιβεβαίωση. Καλώδιο Ethernet μπορώ να βάλω αλλά θα πρέπει να το περάσω γύρω-γύρω από τους τοίχους και πάνω από τα παράθυρα. Ακριβώς αυτό ήθελα να αποφύγω, αλλά μάλλον δεν την γλυτώνω. Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.

  5. #170
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Α. Πατήσια, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.153
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13002/838
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΛΑΤΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το υποψιάστικα ότι κάηκε απλά ήθελα επιβεβαίωση. Καλώδιο Ethernet μπορώ να βάλω αλλά θα πρέπει να το περάσω γύρω-γύρω από τους τοίχους και πάνω από τα παράθυρα. Ακριβώς αυτό ήθελα να αποφύγω, αλλά μάλλον δεν την γλυτώνω. Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.
    Τουλάχιστον με το ethernet... δε θα έχεις κανένα πρόβλημα... και θα έχεις και το κεφάλι σου σίγουρο... όχι ότι οι συσκευές θα τη γλυτώσουν αν οι διακοπές (αυξομοιώσεις τάσης) συνεχιστούν... Αν μπορείς πάρε ένα UPS ή (λόγο κόστους) ένα πολύμπριζο με ασφάλεια και σταθεροποίηση τάσης για τη τηλεόραση H/Y κτλ ... έχουν γύρω στα 40-50€.
    no comment...

  6. #171
    Επειδη τα Netgear εχουν εξαντληθει απο το palisio, βρηκα αυτα στο e-shop και σκεφτομαι να τα παραγγείλω.

    τα εχει ακούσει κανεις ?

    http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.803169

    ΥΓ
    1: Τα θέλω μόνο για Ineternet και οχι ΤV!
    2: εχω τριφασικο
    3: εχω πολυπριζα με φιλτρα υπερτασης (αν βαλω ενα σταυρο και βαλω εκει το plug και το πολυπριζο δεν λύνω το προβλημα ?)

    Ευχαριστώ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gpio : 07-01-08 στις 13:56.

  7. #172
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Α. Πατήσια, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.153
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13002/838
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΛΑΤΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gpio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη τα Netgear εχουν εξαντληθει απο το palisio, βρηκα αυτα στο e-shop και σκεφτομαι να τα παραγγείλω.

    τα εχει ακούσει κανεις ?

    http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.803169

    ΥΓ
    1: Τα θέλω μόνο για Ineternet και οχι ΤV!
    2: εχω τριφασικο
    3: εχω πολυπριζα με φιλτρα υπερτασης (αν βαλω ενα σταυρο και βαλω εκει το plug και το πολυπριζο δεν λύνω το προβλημα ?)

    Ευχαριστώ
    Για τα ΥΓ σωστός

    Για το powerline που δείχνεις... δεν έχω ιδέα...
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι όλα αυτά (τα powerline προϊόντα) θέλουν καλή και σταθερή τάση για να δουλέψουν σωστά... διαφορετικά... Αν λοιπόν το σπίτι σου έχει συχνά προβλήματα τάσης, καλύτερα να μη μπεις στο κόπο να τα αγοράσεις, αν από την άλλη δεν έχεις ιδιαίτερα προβλήματα τότε πάρτα. Νομίζω όμως ότι δε θα παίξουν πίσω από πολύμπριζα με φίλτρα υπέρτασης, άρα ο κίνδυνος να καούν ξανά υπάρχει
    no comment...

  8. #173
    Εγγραφή
    18-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15227/1023
    ISP
    On Telecoms
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    13(dB) / 16(dB)
    καλησπερα παιδες! εχω μια απορια, δεν ειναι προτιμοτερο εσεις που δινετε τοσα λεφτα για να παρετε netgear κτλπ για να κανετε δικτυωση μεσω ηλ. ρευματος, να παρετε μια ασυρματη καρτα δικτυου για το Pc σας και να τοποθετησετε κοντα το pirelli με τον αποδικοποιητη μεσω καλλωδιου ethernet ωστε να βλεπετε την τηλεοραση σας στο δωματιο που θελετε και στην συνεχεια να συνδεσετε το pirelli με το pc σας ασυρματα. δεν γλιτωνετε ετσι και λεφτα και διαφορα προβληματα που τυχον δημιουργουντε για δικτυωση μεσω ρευματος κτλ? εγω ετσι τα εχω συνδεσει.

  9. #174
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και αν στο χώρο που είναι η TV δεν υπάρχει υπολογιστής? Θες bridge μετά που δεν είναι και φτηνό...
    Επίσης αν δεν θες να έχεις όπου γυρίζεις μέσα στο σπίτι 2,4 Ghz να σε χτυπάνε από παντού?
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  10. #175
    Εγγραφή
    16-04-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα,

    Ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη αν η ερώτηση μου έχει ήδη καλυφθεί από προηγούμενα θέματα αλλά από την αναζήτηση που έκανα δεν μπόρεσα να βρώ κάποια απάντηση. Το θέμα είναι το εξής : έβαλα πρόσφατα on για nova αλλα λόγω καλωδιωσης του σπιτιού, το video box είναι πολύ μακριά απο το router (pirelli). Έτσι σκεφτόμουν μήπως γίνεται να συνδέσω ασύρματα το video box στο wifi του pirelli μέσω ενός bridge. Στο κατάστημα όμως που πήγα να αγοράσω το απαιτούμενο εξάρτημα με πληροφορησαν πως είχαν προσπαθησει και οι ιδιοι σε αντιστοιχη εγκατασταση και δεν τα καταφεραν. Ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος που να έχει στήσει κάτι παρόμοιο και να του δούλεψε. Τι εξοπλισμός χρησιμοποιήθηκε;
    "Aν θέλεις να σωθείς από την ομορφιά σου, πάρε τσεκούρι και σπαθί και κόψε τα φτερά σου"

  11. #176
    Εγγραφή
    17-12-2003
    Περιοχή
    Πατήσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    314
    Downloads
    5
    Uploads
    1
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    10240/800
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Linksys WAG54GS
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παίδες τη βοήθεια σας με το Homeplug ωστε να αποκλείσω άλλα ζητήματα...

    1. Εγκατάσταση ON με τα παρακάτω χαρακτηριστικά γραμμής:

    SNR UP/DN : 6db/6db
    Rate UP/DN: 850/6300 Kbps

    Με αυτή την ταχύτητα και αφού έβγαλα άλλες συσκευές και έβαλα φίλτρο στο συναγερμό, δεν είδα κάτι καλύτερο. Επικοινώνησα και με ΟΝ και απο ό,τι κατάλαβα, κάτι καλύτερο δεν γίνεται.
    Το internet έρχεται κανονικά. Δηλαδή με Download Manager πιάνω 600-700Kbytes/sec.

    Το homeplug της Netgear (85Mbps/XE103) είναι στον ίδιο όροφο και υπάρχει σύνδεση μεταξύ των δυο συσκευών. Αλλά η παρακολούθηση TV είναι αδύνατη. Τρομερά pixeliάσματα και συνεχείς διακοπές στην εικόνα και τον ήχο.

    Παρατηρούσα το γαλάζιο LED της μετάδοσης του power plug παράλληλα με την TV. Όσο το γαλάζιο LED αναβόσβηνε είχα εικόνα, όταν σταματούσε είχα διακοπή...και πάλι απο την αρχή σε εναν συνεχή κύκλο.

    Στην πρίζα που βρίσκεται το ενα powerplug είναι η TV, DVD και άλλες συσκευές Low Watt. Απο την άλλη όμως, εκεί που συνδέεται το homeplug συνδέεται και ενα ψυγείο. Υπάρχει πιθανότητα να μου κάνει προβλήματα το ψυγείο;

    Ή αποκλείω την ευθύνη του homeplug και ασχολούμαι με την χαμηλή ταχύτητα και τον υψηλό θόρυβο που έχω στο ADSL; Επίσης, για να βλέπω TV, θα πρέπει να κλείνω τα torrents;

  12. #177
    Εγγραφή
    17-12-2003
    Περιοχή
    Πατήσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    314
    Downloads
    5
    Uploads
    1
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    10240/800
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Linksys WAG54GS
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Κανείς;

  13. #178
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Α. Πατήσια, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.153
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13002/838
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΛΑΤΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lexios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες τη βοήθεια σας με το Homeplug ωστε να αποκλείσω άλλα ζητήματα...

    1. Εγκατάσταση ON με τα παρακάτω χαρακτηριστικά γραμμής:

    SNR UP/DN : 6db/6db
    Rate UP/DN: 850/6300 Kbps

    Με αυτή την ταχύτητα και αφού έβγαλα άλλες συσκευές και έβαλα φίλτρο στο συναγερμό, δεν είδα κάτι καλύτερο. Επικοινώνησα και με ΟΝ και απο ό,τι κατάλαβα, κάτι καλύτερο δεν γίνεται.
    Το internet έρχεται κανονικά. Δηλαδή με Download Manager πιάνω 600-700Kbytes/sec.

    Το homeplug της Netgear (85Mbps/XE103) είναι στον ίδιο όροφο και υπάρχει σύνδεση μεταξύ των δυο συσκευών. Αλλά η παρακολούθηση TV είναι αδύνατη. Τρομερά pixeliάσματα και συνεχείς διακοπές στην εικόνα και τον ήχο.

    Παρατηρούσα το γαλάζιο LED της μετάδοσης του power plug παράλληλα με την TV. Όσο το γαλάζιο LED αναβόσβηνε είχα εικόνα, όταν σταματούσε είχα διακοπή...και πάλι απο την αρχή σε εναν συνεχή κύκλο.

    Στην πρίζα που βρίσκεται το ενα powerplug είναι η TV, DVD και άλλες συσκευές Low Watt. Απο την άλλη όμως, εκεί που συνδέεται το homeplug συνδέεται και ενα ψυγείο. Υπάρχει πιθανότητα να μου κάνει προβλήματα το ψυγείο;

    Ή αποκλείω την ευθύνη του homeplug και ασχολούμαι με την χαμηλή ταχύτητα και τον υψηλό θόρυβο που έχω στο ADSL; Επίσης, για να βλέπω TV, θα πρέπει να κλείνω τα torrents;
    Όπως, σωστά έχεις καταλάβει, η γραμμή σου έχει πολύ θόρυβο, εξ ου και η χαμηλή ταχύτητα download... Διαβάζω επίσης ότι έκανες και τα γνωστά γιατροσόφια για να ελέγξεις της γραμμή σου, αλλά τίποτα.
    Αν μπορείς γράψε μας και το Download Line Attenuation που αναφέρει το pirelli σου, ίσως καταλάβουμε αν οι τιμές που έχεις είναι φυσιολογικές (λόγο απόστασης) ή κάτι άλλο συμβαίνει και έχεις πολύ θόρυβο.

    Για τα homeplugs και το ψυγείο, δεν είναι απίθανο να δημιουργεί προβλήματα το ψυγείο. Για να σιγουρευτείς, πρόσεξε αν τα προβλήματα στην επικοινωνία δημιουργούνται κάθε φορά που το ψυγείο ξεκινάει τη ψύξη (τότε τραβάει απότομα ρεύμα).

    TV/torrents είναι λίγο προβληματικός συνδυασμός... ειδικά σε χαμηλές ταχύτητες, όπως σε εσένα. Αν θέλεις να δουλεύεις τηλεόραση και torrent με τα στατιστικά που έχεις, θα πρότεινα να μειώσεις τη ταχύτητα upload, στο torrent πρόγραμμα, χαμηλά στα 30-40Kbps το πολύ και τη ταχύτητα download στα 100Kbps (όσο βλέπεις τηλεόραση). Επίσης, ψάξε στις ρυθμίσεις του προγράμματος να βρεις, πόσες ταυτόχρονα συνδέσεις μπορεί να έχει και αν είναι πολλές κατέβασε το νούμερο στις 60-80.
    no comment...

  14. #179
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ..και εγω εχω ενα προβλημα με τη ONTV..Εχω συνδεθει με powerline Konig 85mbps αλλα ενω το noise margin μου το ανεβασανε στα 13, εκτος απο μια μερα/απογευμα που επαιζε οκ, ολες τις υπολοιπες μεχρι και χθες το βραδυ αργα(3:50) ειχα τα γνωστα σπασιματα
    Εκανα reset και τις δυο συσκευες(tvbox & router) απο δυο φορες μαλιστα! Γνωριζει κανεις αν μπορω να κανω κατι για να το βελτιωσω?...

    SNR DN : 13db
    Rate UP/DN: 520/7900 Kbps
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος exhuman : 08-03-08 στις 20:54.

  15. #180
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από exhuman Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..και εγω εχω ενα προβλημα με τη ONTV..Εχω συνδεθει με powerline Konig 85mbps αλλα ενω το noise margin μου το ανεβασανε στα 13, εκτος απο μια μερα/απογευμα που επαιζε οκ, ολες τις υπολοιπες μεχρι και χθες το βραδυ αργα(3:50) ειχα τα γνωστα σπασιματα
    Εκανα reset και τις δυο συσκευες(tvbox & router) απο δυο φορες μαλιστα! Γνωριζει κανεις αν μπορω να κανω κατι για να το βελτιωσω?...

    SNR DN : 13db
    Rate UP/DN: 520/7900 Kbps
    ..τελικα βρηκα τη λυση..ειχε κολησει κατα καποιο τροπο το tvbox και κραταγε bandwith της γραμμης μου,περιπου 500κβς...μολις εβγαλα τα powerline απο τις μπριζες και εκανα (ξανα)reset,ολα οκ..
    Μακαρι να παραμεινουν ετσι!

Σελ. 12 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ρελε μέσω καλωδίου ρεύματος (ΔΕΗ)
    Από anon στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-08, 12:15
  2. Καλώδιο δικτύου για την Iptv
    Από fantom2 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-07, 10:33
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-06, 17:25

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας