Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 82
  1. #16
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παρα πολυ σημαντικο βημα το δωρεαν 800ΧΧΧ τηλεφωνο τεχνικης υποστηριξης. Αυτο που στην Ευρωπη και ειδικα στην Αμερικη ειναι αυτονοητο για καθε υπηρεσια, δημοσια, ιδιωτικη, τραπεζες, εταιριες, μαγαζια, κλπ. Εδω στην Ελλαδα το αυτονοητο ειναι ακομα ουτοπια. Μπραβο στην ΗΟΛ που επιτελους το προσφερει. Αν η κληση ειναι δωρεαν, αν δεν πληρωνω ή αν δεν χανω απο τα δωρεαν λεπτα του χρονου ομιλιας μου, δεν με πολυπειραζει αν περιμενω 10-15-20-25 λεπτα στην αναμονη. Τους βαζω σε ανοιχτη ακροαση και κανω τις υπολοιπες δουλειες μου. Ελπιζω να μην το καταργησει σε λιγο καιρο, γιατι και οι αλλες εταιριες τα 13ΧΧΧ τηλεφωνα τους αρχικα τα ειχαν δωρεαν και μετα τα εβαλαν με χρεωση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 24-10-07 στις 12:32.

  2. #17
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Έπρεπε να επιμείνετε περισσότερο στο θέμα του traffic shaping. H hol είναι η πρωτη εταιρία που το εφάρμοσε στην Ελλάδα. Και απο την απάντηση δεν εκλεισε την πόρτα σε μελλοντικη επανεμφάνιση.

    Κατα τα άλλα ενδιαφέρουσα συνέντευξη αν και μερικές ερωτήσεις (πχ για τη διαχείρηση του Last mile) είναι ψιλο-άκυρες. Προφανώς και δε γίνεται να διαχειρίζονται 5-6 εναλλακτικοί την ίδια πλεξούδα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 24-10-07 στις 12:33.

  3. #18
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    4.577
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14/1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΟΥΜΠΑ
    Σιγουρα η καλυτερη συνεντευξη, εδωσε απαντησεις το the point. Καμια σχεση με τη συνεντευξη της φορθνετ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 24-10-07 στις 12:33.

  4. #19
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.730
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρα Αν η κληση ειναι δωρεαν, αν δεν πληρωνω ή αν δεν χανω απο τα δωρεαν λεπτα του χρονου ομιλιας μου, δεν με πολυπειραζει αν περιμενω 10-15-20-25 λεπτα στην αναμονη. Τους βαζω σε ανοιχτη ακροαση και κανω τις υπολοιπες δουλειες μου.
    Αχ... ακριβώς αυτό.
    Αν όλοι είναι πρόθυμοι να περιμένουν τόσο, τότε η ουρά αναμονής θα μεγαλώσει και αντί 20-25 λεπτά θα περιμένετε καμιά ώρα...

    Η χρέωση στο τηλέφωνο για την ΤΥ έχει και αυτό το χαρακτήρα. Ειδικά σε περιόδους αλλαγών όπου ο καθένας παίρνει την ΤΥ για να βρει το μπούσουλά του.

    Από την άλλη όμως, η χρέωση για την αναγγελία βλαβών θα πρέπει να είναι μηδενική, όπως και η αναμονή. Γιατί μπορεί να παίρνεις από τηλέφωνο γείτονα ή καρτοτηλέφωνο ή ακόμη και κινητό (οπότε χρεώνεσαι χοντρά).

    Αλλά ποιος να κάτσει να στείσει ένα ΙVR σωστό...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 24-10-07 στις 12:33.
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  5. #20
    Εγγραφή
    19-05-2002
    Περιοχή
    Ελλάδα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    384
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Vodafone TV
    Εξετάζουμε – την κάθε υπόθεση ξεχωριστά. Βλέπουμε όλες τις περιπτώσεις των πελατών που έχουν πρόβλημα και πάμε και βρίσκουμε ακριβώς το λόγο για τον οποίο έχει δημιουργηθεί αυτό το πρόβλημα, είτε είναι στη διαδικασία τη γενική της αγοράς του ΟΤΕ, της ΕΕΤΤ, ή δικό μας. Τα λύνουμε ένα προς ένα. Όποια μπορούμε να τα ομαδοποιήσουμε τους δίνουμε και μια εσωτερική λύση και τα εξαφανίζουμε από το χάρτη ως προβλήματα. Προσπαθούμε. Ειλικρινά σας το λέω
    Απ' ότι φαίνεται δεν προσπαθείτε αρκετά...

    Πήγα την Δευτέρα στο νέο κτίριο που είναι Κηφισίας/Κατεχάκη κοντά. Είδα πως είχαν ένα κομμάτι που πάνε όλοι για τα παράπονα τους. Εκεί μέσα ένας δύστυχος είχε κατεβάσει όλα τα καντήλια και λέω κι εγώ που ήρθα για παράπονο πως 4 μήνες τώρα δεν έχω ενεργοποιηθεί λόγω ΣΦΑΛΜΑΤΩΝ της ίδιας της HOL και του προσωπικού που διαχειρίζεται τις αιτήσεις για φορητότα με βλέπω κι εγώ να χτυπιέμαι με αυτά που θα ακούσω.

    2 φορές έστειλαν λάθος αίτηση! Τη μία με λάθος κωδικό ενεργοποίησης και την άλλη με λάθος νούμερο τηλεφώνου για ενεργοποίηση. Αν τα βάλουμε κάτω εφόσον ο ΟΤΕ μέσα σε 10 μέρες επεξεργάζεται την αίτηση τότε αυτές οι δύο φορές μου κόστισαν 1 μήνα χαλαρά, κι αυτό από καθαρή ΒΛΑΚΕΙΑ της ίδιας της HOL οπότε αυτά που λέει ο κύριος Στάθης Βωβός απλά τα βλέπω και γελάω...

    Μετά την επίσκεψη μου λοιπόν τους είπα ΟΚ και τώρα τι κάνουμε; Κάνατε 2 φορές λάθος και δεν έχω ενεργοποιηθεί ακόμη αλλά τώρα; Και μου λένε ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ! Αν δεν ξέρετε εσείς ρε παιδιά ποιος ξέρει; Πως θα ενεργοποιηθώ με το μαγικό μου ραβδάκι;

    Δυστυχώς έτσι θα με χάσει από πελάτη η HOL. Ήμουν χρόνια πελάτης της, τώρα όμως είναι καιρός να φεύγω. Είναι πάντως κρίμα κάποιοι υπάλληλοι που δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους να χαλάνε όλο το προφίλ μίας εταιρείας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 24-10-07 στις 12:33.

  6. #21
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εμενα μου αρεσαν αυτα απο την παρουσα συνεντευξη.

    Είναι γνωστό πως οι ADSL συνδέσεις δεν παρέχουν εγγυημένες ταχύτητες. ?στόσο η χρήση p2p εφαρμογών επιβαρύνει τα δίκτυα των παρόχων διεθνώς και προκαλεί προβληματισμό για το πώς πρέπει να αντιμετωπιστεί. Πρόσφατα στη Βρετανία ξεκίνησε η λήψη μέτρων κατά των "σπάταλων" χρηστών. Πώς κρίνετε το συγκεκριμένο μέτρο και ποια λύση θα είχατε να προτείνετε;

    Οι early adopters του ADSL ήταν από το p2p. Ευχαριστούμε λοιπόν το p2p που υπάρχει και έκανε την ανάγκη του ADSL πολύ μεγάλη. Αυτή τη στιγμή το concept μας εμάς είναι ελεύθερη χρήση. Δεν χρεώνουμε και δεν περιορίζουμε. Αν δούμε τώρα ότι θέλουμε εκατομμύρια Ευρώ ανά σύνδεση για να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε το p2p μπορεί να αλλάξει η στρατηγική μας αλλά δε νομίζω. Νομίζω ότι όπως προχωράνε τα bandwidth και ανεβαίνουνε πάρα πολύ οι ταχύτητες, κάποια στιγμή δεν θα υπάρχει και νόημα στο p2p. Κάποια στιγμή, αλλά όχι στο άμεσο μέλλον. Αυτή τη στιγμή ο χρήστης κατεβάζει ταινίες και τις κρατάει. Εάν υπάρχει η δυνατότητα να τις βλέπει online ανά πάσα στιγμή, ποιός ο λόγος να τις κατεβάσει;

    Όταν μιλάμε για p2p αναγκαστικά το μυαλό μας πηγαίνει αυτόματα στο παράνομο περιεχόμενο του p2p. Ένα τεράστιο κομμάτι - και αυτό αυξάνεται καθημερινά και θα συνεχίσει να αυξάνεται - είναι το κομμάτι του ελεύθερου λογισμικού. Συμμεριζόμενος λοιπόν αυτό, ότι χρησιμοποιούμε τα p2p για την εξάπλωση του ελεύθερου λογισμικού, τίθεται και ένα θέμα net neutrality σε περίπτωση που πείτε εσείς, όχι το κόβω, αλλά το χρεώνω.

    Δε νομίζω ότι θα κινηθούμε προς αυτή την κατεύθυνση. Πιστεύω πως το p2p είναι οδηγός για το ADSL. Αλλά το λογισμικό αυτό, δεν είναι αγορά. Είναι δωρεάν υπηρεσία χωρίς κέρδος. Αν καταφέρεις να ξεφύγεις λίγο από τον ανταγωνισμό και την καθημερινότητα του ανταγωνισμού
    και σκεφτείς λίγο την οντότητά σου σαν ISP, μπορεί να συνειδητοποιήσεις ότι πρέπει να το εξυπηρετήσεις, όχι να το κόψεις. Θα προτιμούσα να βάζαμε – θα το σκεφτούμε κιόλας αυτό – κάποιου τύπου p2p πρωτόκολλα στους δικούς μας servers ώστε να μην επιβαρυνόμαστε όλη την ώρα απʼ το εξωτερικό. Γιατί να φεύγει η κίνηση στο εξωτερικό και να μην χρησιμοποιούμε την τεχνολογία του p2p που είναι φοβερή για να μοιράσει κανείς το δικό του περιεχόμενο σε χρήστες;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 24-10-07 στις 12:34.

  7. #22
    Εγγραφή
    12-07-2006
    Μηνύματα
    390
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11865/960
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    SNR / Attn
    11(dB) / 31(dB)
    Αν μη τι άλλο η συγκεκριμένη συνέντευξη δείχνει ότι η ΗΟΛ προσπαθεί να είναι σοβαρή εταιρεία. Ο άνθρωπος παραδέχεται τα λάθη του και λέει, προσπαθούμε να τα λύσουμε. Πιστεύω ότι πλέον η ΗΟΛ έχει την πολιτική που μέχρι το 2006 είχε η 4νετ. Δηλαδή κοιτάμε τι είναι καλό για τον πελάτη και δεν κοιτάμε μόνο δείκτες και αριθμούς. Επίσης δείχνει να έχει μια οργάνωση (η 4νετ δείχνει μπακάλικο μπροστά τους) και να υπάρχει μια διαδικασία εντοπισμού και επίλυσης προβλημάτων που σίγουρα δεν έχει η 4νετ.

    ΥΓ: Συγκρίνω αυτούς τους δύο γιατί είναι από τους μεγάλους και προφανώς η ΟΤΕΝΕΤ είναι εκτός λόγω ΟΤΕ (768Κ).

    ΥΓ2: Γενικά έχω παρατηρήσει ότι όντως η ΗΟΛ έχει πιο "προσεκτικούς" υπαλλήλους, με την έννοια ότι δεν σου λένε πάντα ότι να 'ναι, αλλά όταν ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο θα το ψάξουν και μετά θα σου απαντήσουν.

  8. #23
    Εγγραφή
    05-10-2006
    Μηνύματα
    831
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster IAD 2
    Οι μέχρι τώρα συνεντεύξεις των παρόχων αναδεικνύει ότι το σημαντικότερο πρόβλημα που αντιμετωπίζουν σήμερα είναι ο κύκλος υποβολής και ολοκλήρωσης των αιτημάτων για παράδοση των LLU από τον ΟΤΕ. Αυτό είναι, εν μέρει, αποτέλεσμα του όχι τόσο καλά ολοκληρωμένου (integrated) πληροφοριακού συστήματος με το οποίο διεκπεραιώνονται οι διαδικασίες που προβλέπει το RUO. Είναι κάτι που διορθώνεται και όσο θα "ωριμάζει" το RUO και θα καλύπτει περισσότερες διαδικασίες, τόσο το σύστημα θα γίνεται πιο αποτελεσματικό.

    Από την άλλη, υπάρχει ένα σημαντικό πρόβλημα νοοτροπίας από τη μεριά του ΟΤΕ, ο οποίος δεν έχει συνειδητοποιήσει επαρκώς το ρόλο του και ως παρόχου χονδρικής. βέβαια, αυτό είναι κάτι που λίγο-πολύ του έχει επιβληθεί από το ρυθμιστή και είναι φυσικό να μην το βάζει ως υψηλή προτεραιότητα. Υπάρχει, όμως και η σημαντική προοπτική κέρδους από τις μισθώσεις των βρόχων, που ενισχύουν σημαντικά τα ταμεία του, σε αντίθεση με τις κλασσικές υπηρεσίες του.

    Επομένως, δεν βλέπω γιατί να μην προσπαθεί να βελτιώσει το χρόνο παράδοσης των βρόχων και των μισθωμένων που αγοράζουν οι εναλλακτικοί. Η επιτάχυνση μπορεί να γίνει με μεγαλύτερη διάθεση τεχνικών που θα ασχολούνται με αυτή την εργασία καθώς και καλύτερη μηχανογράφηση.

    Δηλαδή, αν του επιβληθεί η διάσπαση από το ρυθμιστή, θα είναι καλύτερα; Μήπως τελικά η καλύτερη συμμόρφωση προς το RUO μπορεί να έχει θετικό αντίκτυπο στον Οργανισμό; Όλα βέβαια είναι θετικά ή αρνητικά υπό προϋποθέσεις...

  9. #24
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Mπραβο στα παιδιά που έθεσαν τα ερωτηματα!
    Απαντησε σε αρκετα σημαντικα θεματα, μου αρεσε που παραδεχτηκε οτι σε μερικά σημεία υστερουν.
    Τωρα για το θεμα του Ρ2Ρ και αν εχουν σκοπο να το περιορίσουν, δε με επεισαν λογω παρελθοντος...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος contime : 24-10-07 στις 14:56.
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  10. #25
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Μηνύματα
    228
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το ότι η HOL παραδέχεται ορισμένα από τα λάθη είναι διότι δεν μπορεί να κάνει αλλιώς.Γιατί αν πει το αντίθετο με αυτά που συμβαίνουν θα προκαλέσει έντονα τους καταναλωτές.Τέλος είναι κοινώς αποδεκτό ότι η HOL είναι ο μονόφθαλμος στην εξυπηρέτηση με την FORTΗNET να ακολουθεί τυφλή.Ενώ στον τομέα των ενεργοποιήσεων η FORTHNET είναι αυτή που τρέχει κουτσή με τη HOL να ακολουθεί σε αναπηρικό καροτσάκι που το σέρνουν οι αιτούντες πελάτες της.Συνεπώς πιαστ'αυγό και κούρευτο.Δηλαδή προς το παρών προτιμήστε FORTHNET με την εικόνα να διαφαίνεται καλύτερη για HOL σύμφωνα και με το "συνεπέστατο χρονοδιαγραμμά της"....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gmaitre : 24-10-07 στις 15:37.

  11. #26
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gmaitre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι η HOL παραδέχεται ορισμένα από τα λάθη είναι διότι δεν μπορεί να κάνει αλλιώς.
    ΟΚ, αλλα η φορθνετ δεν το εκανε...
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  12. #27
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29993/2490
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    entry2i & Archer C9
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 14.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εμείς έχουμε 2 συνδέσεις HOL στα γραφεία και μια στο σπίτι του ιδιοκτήτη = 3 σύνολο. Η μία είναι 1μιση μήνα στα 512/507 και οι άλλες δυο ΘΑ ΤΕΤΡΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ. Έπειτα από τηλέφωνα τηλεφώνων έχουν αρχίσει να πηγαινοέρχονται κάτι mail για ΧΑΜΗΛΗ και ΚΑΝΟΝΙΚΗ κρισιμότητα ...να δούμε πόσο = χαμήλη = θα είναι τώρα που κοιτάμε το άλλο θεριό Forthnet για μεταπήδηση αφού δεν μπορούμε να δουλέψουμε. Ο Κ. διευθυντής λοιπον να μην λέει "περασμένα ξεχασμένα" γιατί το έργο συνεχίζεται. Κρίμα που ξέχασε αυτά που του μάθανε στο πτυχίο του μηχανικού και θυμάται μόνο αυτά από το MBA... το "χάνω πελάτες" πως το βλέπουν οι επενδυτές άραγε;;;
    too old for this shit.

  13. #28
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.787
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχω την εντύπωση και θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους οτι είναι η καλύτερη συνέντευξη απο πλευράς απαντήσεων μέχρι στιγμής.

    Μπράβο και στα παιδιά που έκαναν τη συνέντευξη.

  14. #29
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z3RatuL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα την Δευτέρα στο νέο κτίριο που είναι Κηφισίας/Κατεχάκη κοντά. Είδα πως είχαν ένα κομμάτι που πάνε όλοι για τα παράπονα τους. Εκεί μέσα ένας δύστυχος είχε κατεβάσει όλα τα καντήλια και λέω κι εγώ που ήρθα για παράπονο πως 4 μήνες τώρα δεν έχω ενεργοποιηθεί λόγω ΣΦΑΛΜΑΤΩΝ της ίδιας της HOL και του προσωπικού που διαχειρίζεται τις αιτήσεις για φορητότα με βλέπω κι εγώ να χτυπιέμαι με αυτά που θα ακούσω.
    Aσχετο και σχετικο: μου κανει απιστευτη εντυπωση το οτι εχετε τον χρονο και την διαθεση να τρεχετε στα γραφεια ολων αυτων των εταιριων!!
    Σε ολον τον δυτικο προηγμενο κοσμο ολες αυτες οι εταιριες που πωλουν τετοιες υπηρεσιες ειναι προσβασιμες απο τους πελατες μεσω τηλεφωνου και email, οχι face-to-face. Ασε που πολλες εδρευουν σε μικρες πολεις και αρα εκ των πραγματων δεν ειναι προσβασιμες απο πολυ κοσμο.
    Κι εσεις λετε οτι περνατε απο τα κεντρικα τους;;;; Δουλειες δεν εχετε;; Σπουδες;; Κατι εστω;; Εχετε τοσο ελευθερο χρονο;; Εγω δεν προλαβαινω ουτε στο σουπερμαρκετ να παω μερικες φορες, οπου αναγκαστικα πρεπει να πας αυτοπροσωπvς, δεν μπορεις να ψωνισεις μεσω τηλεφωνου...
    Μια εταιρια τηλεπικοινωνιων πρεπει να εχει αψογη τηλεφωνικη εξυπηρετηση. Αν την εχει, τοτε μπορει και να μην εχει καθολου καταστηματα και να γλυτωσει τοσα λεφτα σε νοικια και εξοδα και προσωπικο.

  15. #30
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Aσχετο και σχετικο: μου κανει απιστευτη εντυπωση το οτι εχετε τον χρονο και την διαθεση να τρεχετε στα γραφεια ολων αυτων των εταιριων!!
    Σε ολον τον δυτικο προηγμενο κοσμο ολες αυτες οι εταιριες που πωλουν τετοιες υπηρεσιες ειναι προσβασιμες απο τους πελατες μεσω τηλεφωνου και email, οχι face-to-face. Ασε που πολλες εδρευουν σε μικρες πολεις και αρα εκ των πραγματων δεν ειναι προσβασιμες απο πολυ κοσμο.
    Κι εσεις λετε οτι περνατε απο τα κεντρικα τους;;;; Δουλειες δεν εχετε;; Σπουδες;; Κατι εστω;; Εχετε τοσο ελευθερο χρονο;; Εγω δεν προλαβαινω ουτε στο σουπερμαρκετ να παω μερικες φορες, οπου αναγκαστικα πρεπει να πας αυτοπροσωπvς, δεν μπορεις να ψωνισεις μεσω τηλεφωνου...
    Μια εταιρια τηλεπικοινωνιων πρεπει να εχει αψογη τηλεφωνικη εξυπηρετηση. Αν την εχει, τοτε μπορει και να μην εχει καθολου καταστηματα και να γλυτωσει τοσα λεφτα σε νοικια και εξοδα και προσωπικο.
    δηλαδη εσυ προτεινεις την απροσωπη εξυπηρετηση απο τετοιες εταιρειες το σεβομαι αλλα φιλε δεν θα παρω εγω αν δεν ξερω τι κουμασι ειναι η εταιρεια τα λεφτα μου δεν τα δινω.

    απροσωπες εταιρειες π.χ ηλεκτρονικου εμποριου σημερα ειναι αυριο δεν ειναι αρα..τι κανεις χανεις τα χρηματα σου.

Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Συνέντευξη της εταιρείας Forthnet AE στο adslgr.com
    Από harris στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-08, 21:25
  2. Συνέντευξη της εταιρείας Net One AE στο adslgr.com
    Από Gordito στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 84
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-08, 21:25
  3. Συνέντευξη της εταιρείας Tellas AE στο adslgr.com
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-08, 21:24

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας