Σελ. 11 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 355
  1. #151
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HateBreeder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να κάνει πρώτα διακοπή στην 4νετ και μετά να πάει στον οτε!
    Βλέπουμε όλοι τι γίνεται τον τελευταίο καιρό στην 4νετ....να είναι καλυμένος πρώτα απο εκεί και μετά βάζει οτε που δεν κάνει πάνω απο 3 μέρες!
    Και τι έγινε αν χάσει το τηλέφωνο του;
    Απο το να σε πρίζουν 4 μήνες καλύτερα είναι να κάνει καινούργια τηλεφωνική σύνδεση!
    Απορώ πραγματικά αν είστε με τα καλά σας μερικοί! Τι "καλυμένος" να είναι και σαχλαμάρες; Αν είναι να τον συνδέσει ο ΟΤΕ σε "3 μέρες" (συμφωνώ) θα κολώσει λοιπόν να διακόψει μόνος του ως νέος πάροχος τη φορθνετ (όπως άλλωστε προβλέπεται από το ruo);
    Το τηλεφωνικό νούμερο για πολλούς από εμάς που δεν έχουμε ένα νούμερο απλά για την adsl, είναι υψίστης σημασίας.

  2. #152
    Εγγραφή
    09-01-2008
    Περιοχή
    Θεσ/νικη - Φάληρο γειτονία..
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    BaudTek & SpeedTouch 530i
    SNR / Attn
    29.1(dB) / 10.0(dB)
    Αν επιτρεπεται .....πιο ειναι ο λογος που θες να φυγεις απο Forthnet????
    επιτρέπεται.. απλα επειδη ασχολουμε με gaming κ την 24 την ηθελα κ για DL και για gaming .. το μονο καλο ειναι το DL .. στο gaming στο εξωτερικο... ειδικα ορες αιχμης που την χρειαζομαι... η γραμμη .. αστο .. καλητερα 768 του οτε να ειχα...-.-

  3. #153
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από .alexcity
    Έχω 24μβ 4νετ .. εαν θέλω να πάω ΟΤΕ τι πρέπει να κάνω ;
    Ευχαριστώ
    Αν έχεις shared LLU παίρνεις το 134 και η διαδικασία γίνεται από τον ΟΤΕ χωρίς να χάσεις το net.
    Σου στέλνουν την αίτηση, την συμπληρώνεις και την στέλνεις σε fax μαζί με φωτοτυπία ταυτότητας.

    Αν έχεις full LLU πάς κατάστημα ΟΤΕ. Δεν ανακατεύεται η Forthnet ούτε στη μία ούτε στην άλλη περίπτωση. Μελλοντικά θα γίνεται και η επιστροφή από full LLU από το 134 αλλά προς το παρόν μόνο από κατάστημα ΟΤΕ. Σε καμία περίπτωση δεν χάνεις το νούμερο του τηλεφώνου σου.

  4. #154
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.752
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Ρε παιδια εγω ειχα Τελλας shared llu και απο 21-12-2007 ειμαι στον ΟΤΕ 8/384.
    Οτι αιτηση εκανα την εκανα μεσω ΟΤΕ Shop.Στο κατ/μα εκει μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να ενημερωσω εγω την Τελλας αλλα θα το κανουν αυτοι με μια εξουσιοδοτηση που τους εκανα.
    Την 14-1-08 και επειδη ειδα οτι η Τελλας δεν ειχε διακοπει ακομα,εστειλα φαξ στην Τελλας και τους ενημερωσα οτι απο 21-12-2007 ειμαι στον ΟΤΕ και ζητω καταργηση.
    Σημερα 29-1-2008 βλεπω οτι ακομα ειμαι στην Τελλας(Λειτουργει κανονια το e-care στο ιντερνετ)
    Οποτε αυτο σημαινει οτι η Τελλας ακομα με χρεωνει.Και στην ουσια πληρωνω το adsl δυο φορες.
    Τι πρεπει να κανω για να τους πιεσω λιγο στην Τελλας να διακοψουν αμεσα.
    Εχει περασει ενας μηνας!!!!
    Ειναι υποχρεωμενοι να διακοπτουν σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

  5. #155
    Εγγραφή
    27-05-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    620
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    20023/951
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Netgear DG834 Router
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Κι εγώ μέχρι σήμερα ήμουν forthnet 24/1 έκανα αίτηση διακοπής απο αυτή και άιτηση σε oteshop για ενεργοποίηση conn-x. σήμερα με πηραν τηλ, να παραλάβω τον εξοπλισμό και είμαι πλέον στο δίκτυο του ΟΤΕ

  6. #156
    Το avatar του μέλους vavis
    vavis Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gvenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ μέχρι σήμερα ήμουν forthnet 24/1 έκανα αίτηση διακοπής απο αυτή και άιτηση σε oteshop για ενεργοποίηση conn-x. σήμερα με πηραν τηλ, να παραλάβω τον εξοπλισμό και είμαι πλέον στο δίκτυο του ΟΤΕ
    Καλως ηρθες,
    απολωλό
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vavis : 30-01-08 στις 01:18.

  7. #157
    Εγγραφή
    27-05-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    620
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    20023/951
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Netgear DG834 Router
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vavis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως ηρθες,
    απολωλό
    Καλώς σας βρήκα!

  8. #158
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια εγω ειχα Τελλας shared llu και απο 21-12-2007 ειμαι στον ΟΤΕ 8/384.
    Οτι αιτηση εκανα την εκανα μεσω ΟΤΕ Shop.Στο κατ/μα εκει μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να ενημερωσω εγω την Τελλας αλλα θα το κανουν αυτοι με μια εξουσιοδοτηση που τους εκανα.
    Την 14-1-08 και επειδη ειδα οτι η Τελλας δεν ειχε διακοπει ακομα,εστειλα φαξ στην Τελλας και τους ενημερωσα οτι απο 21-12-2007 ειμαι στον ΟΤΕ και ζητω καταργηση.
    Σημερα 29-1-2008 βλεπω οτι ακομα ειμαι στην Τελλας(Λειτουργει κανονια το e-care στο ιντερνετ)
    Οποτε αυτο σημαινει οτι η Τελλας ακομα με χρεωνει.Και στην ουσια πληρωνω το adsl δυο φορες.
    Τι πρεπει να κανω για να τους πιεσω λιγο στην Τελλας να διακοψουν αμεσα.
    Εχει περασει ενας μηνας!!!!
    Ειναι υποχρεωμενοι να διακοπτουν σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?
    Πάρε τηλέφωνο την tellas να δεις αν σε έχουν ακόμα.
    Στη χειρότερη περίπτωση μπορείς να αποδείξεις ότι δεν χρησιμοποιούσες τις υπηρεσίες σου με τους λογαριασμούς του ΟΤΕ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hel : 30-01-08 στις 02:39.

  9. #159
    Εγγραφή
    17-10-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓΡΙΝΙΟ
    Router
    ZXDSL931 VII
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 0.0(dB)
    Μια παρόμοια εμπειρία κι εγώ παιδιά. 15/1 ενεργοποιήθηκε η 24αρα Conn-X ενώ πριν ήμουν σε Forthnet (πάροχο, όχι ιδιόκτητο). Από ΟΤΕ με διαβεβαίωσαν ότι τα πάντα γίνονται από αυτούς και να μην ανησυχώ και δε χρειάζεται να πάω για διακοπή εφόσον υπέγραψα μια εξουσιοδότηση.
    Λίγες μέρες μετά μου έρχεται νέος λογαριασμός Forthnet για το επόμενο δίμηνο. Τους παίρνω τηλέφωνο και μου λένε δε χρειάζεται να τον πληρώσω, ότι απλά κάποια στιγμή θα μου έρθει εξωφλητικός και οτι δε χρειάζεται να κάνω καμία ενέργεια. Κατα τύχη, 10 μέρες μετά πήγα από το κατάστημα της Forthnet εδώ στο Αγρίνιο να ρωτήσω για κάτι άλλο και τους αναφέρω ότι έφυγα από το δίκτυό τους και ότι μου ήρθε νέος λογαριασμός και μου λένε εκεί ότι θα το τσεκάρουμε και θα σε ειδοποιήσουμε.
    Χτες λοιπόν τρώω κεραμίδα όταν με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε ότι είμαι ακόμη ενεργός στη Forthnet και ότι χρειάζεται να κάνω αίτηση διακοπής. Ακούστε δηλαδή παράδοξο, παρά το ότι είμαι σε άλλο πάροχο πλέον, και παρά το ότι φυσικά το user και το pass μου στη Forthnet δεν ισχύουν από τις 15/1 και μετά που πήγα στο Conn-X εξακολουθώ να είμαι ενεργός στη Forthnet και άρα ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΜΑΙ! Η δικαιολογία είναι ότι "δεν έχει κλείσει η καρτέλα σου στη Forthnet"..
    Τελικά κατέληξα να κάνω σήμερα αίτηση διακοπής στη Forthnet αλλά φυσικά δεν έχω καμία πρόθεση να πληρώσω τις επιπλέον ημέρες που υποτίθεται είμαι ενεργός (από 15/1 έως ότου γίνει και επίσημα η διακοπή, λογικά γύρω στις 5/2 σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπαλλήλου στη Forthnet). Είναι σκέτη κλεψιά.
    Δηλαδή εάν τελικά δεν είχα πάει κατά τύχη στη Forthnet θα μου έρχονταν κι άλλος, κι άλλος λογαριασμός, κτλ. και θα πλήρωνα ες αεί μια υπηρεσία που δε μου παρέχεται. Ξαναλέω ότι τηλεφωνικά στη Forthnet μου είπαν ότι δε χρειάζονταν αίτηση διακοπής.
    Και αναρωτιέμαι ποιος φταίει περισότερο; Η Forthnet που δεν κάνει το αυτονόητο ή ο ΟΤΕ που αναλαμβάνει μια εξουσιοδότηση και δεν την φέρει εις πέρας;

  10. #160
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Harker88
    Μια παρόμοια εμπειρία κι εγώ παιδιά. 15/1 ενεργοποιήθηκε η 24αρα Conn-X ενώ πριν ήμουν σε Forthnet (πάροχο, όχι ιδιόκτητο). Από ΟΤΕ με διαβεβαίωσαν ότι τα πάντα γίνονται από αυτούς και να μην ανησυχώ και δε χρειάζεται να πάω για διακοπή εφόσον υπέγραψα μια εξουσιοδότηση.
    Λίγες μέρες μετά μου έρχεται νέος λογαριασμός Forthnet για το επόμενο δίμηνο. Τους παίρνω τηλέφωνο και μου λένε δε χρειάζεται να τον πληρώσω, ότι απλά κάποια στιγμή θα μου έρθει εξωφλητικός και οτι δε χρειάζεται να κάνω καμία ενέργεια. Κατα τύχη, 10 μέρες μετά πήγα από το κατάστημα της Forthnet εδώ στο Αγρίνιο να ρωτήσω για κάτι άλλο και τους αναφέρω ότι έφυγα από το δίκτυό τους και ότι μου ήρθε νέος λογαριασμός και μου λένε εκεί ότι θα το τσεκάρουμε και θα σε ειδοποιήσουμε.
    Χτες λοιπόν τρώω κεραμίδα όταν με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε ότι είμαι ακόμη ενεργός στη Forthnet και ότι χρειάζεται να κάνω αίτηση διακοπής. Ακούστε δηλαδή παράδοξο, παρά το ότι είμαι σε άλλο πάροχο πλέον, και παρά το ότι φυσικά το user και το pass μου στη Forthnet δεν ισχύουν από τις 15/1 και μετά που πήγα στο Conn-X εξακολουθώ να είμαι ενεργός στη Forthnet και άρα ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΜΑΙ! Η δικαιολογία είναι ότι "δεν έχει κλείσει η καρτέλα σου στη Forthnet"..
    Τελικά κατέληξα να κάνω σήμερα αίτηση διακοπής στη Forthnet αλλά φυσικά δεν έχω καμία πρόθεση να πληρώσω τις επιπλέον ημέρες που υποτίθεται είμαι ενεργός (από 15/1 έως ότου γίνει και επίσημα η διακοπή, λογικά γύρω στις 5/2 σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπαλλήλου στη Forthnet). Είναι σκέτη κλεψιά.
    Δηλαδή εάν τελικά δεν είχα πάει κατά τύχη στη Forthnet θα μου έρχονταν κι άλλος, κι άλλος λογαριασμός, κτλ. και θα πλήρωνα ες αεί μια υπηρεσία που δε μου παρέχεται. Ξαναλέω ότι τηλεφωνικά στη Forthnet μου είπαν ότι δε χρειάζονταν αίτηση διακοπής.
    Και αναρωτιέμαι ποιος φταίει περισότερο; Η Forthnet που δεν κάνει το αυτονόητο ή ο ΟΤΕ που αναλαμβάνει μια εξουσιοδότηση και δεν την φέρει εις πέρας;
    Η διαδικασία είναι σαφέστατη. Η Forthnet ενημερώνεται από τον ΟΤΕ μέσω του W-crm και υποχρεούται να κλείσει την καρτέλα σου. Δεν χρειάζεται να ενημερώσεις εσύ την Forthnet.

  11. #161
    Εγγραφή
    17-10-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓΡΙΝΙΟ
    Router
    ZXDSL931 VII
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 0.0(dB)
    Και όμως τελικά χρειάζεται όπως λέω και στο post μου πιο πάνω..

  12. #162
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Harker88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως τελικά χρειάζεται όπως λέω και στο post μου πιο πάνω..
    Καταγγελία στην ΕΕΤΤ και βρίσκεις ποιος φταίει.
    Ούτως ή άλλως είσαι καλυμμένος εφ όσον ενεργοποιήθηκες σε ΟΤΕ και έχεις εξουσιοδοτήσει τον ΟΤΕ για διακοπή της forthnet από την μέρα της αίτησής σου.

  13. #163
    Το avatar του μέλους vavis
    vavis Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Harker88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως τελικά χρειάζεται όπως λέω και στο post μου πιο πάνω..
    Τα περναω και εγω αυτα..
    δυο ερωτησεις..
    1ον: ποσο καιρο ησουν στην φορθνετ?
    2ον: ειχες προεπιλογη φορεα?

  14. #164
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.752
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sexrazat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διαδικασία είναι σαφέστατη. Η Forthnet ενημερώνεται από τον ΟΤΕ μέσω του W-crm και υποχρεούται να κλείσει την καρτέλα σου. Δεν χρειάζεται να ενημερώσεις εσύ την Forthnet.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια εγω ειχα Τελλας shared llu και απο 21-12-2007 ειμαι στον ΟΤΕ 8/384.
    Οτι αιτηση εκανα την εκανα μεσω ΟΤΕ Shop.Στο κατ/μα εκει μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να ενημερωσω εγω την Τελλας αλλα θα το κανουν αυτοι με μια εξουσιοδοτηση που τους εκανα.
    Την 14-1-08 και επειδη ειδα οτι η Τελλας δεν ειχε διακοπει ακομα,εστειλα φαξ στην Τελλας και τους ενημερωσα οτι απο 21-12-2007 ειμαι στον ΟΤΕ και ζητω καταργηση.
    Σημερα 29-1-2008 βλεπω οτι ακομα ειμαι στην Τελλας(Λειτουργει κανονια το e-care στο ιντερνετ)
    Οποτε αυτο σημαινει οτι η Τελλας ακομα με χρεωνει.Και στην ουσια πληρωνω το adsl δυο φορες.
    Τι πρεπει να κανω για να τους πιεσω λιγο στην Τελλας να διακοψουν αμεσα.
    Εχει περασει ενας μηνας!!!!
    Ειναι υποχρεωμενοι να διακοπτουν σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

    Λοιπον παιδια σημερα μιλησα με Τελλας.Μου ειπαν συγκεκριμενα οτι η εξουσιοδοτηση για καταργηση ADSL που εκανα στον ΟΤΕ 21-12-2007 δεν ισχυει.
    Και οτι το αιτημα για διακοπη που εστειλα με φαξ την 14-1-2008 αυτο ισχυει και γινονται οι απαραιτητες ενεργειες εως 25-30 μερες οπου και θα με διακοψουν.
    Δηλαδη ΑΝ δεν εστελνα το φαξ ακομα στην Τελλας θα πληρωνα γαμι@@@τικα.
    Τελος παντων για να γνωριζετε καλο ειναι οτι αφου σας ενεργοποιουν στον ΟΤΕ στελνετε ΦΑΞ στην Τελλας στο τηλ. 2111200021 ζητωντας καταργηση ADSL για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.

  15. #165
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον παιδια σημερα μιλησα με Τελλας.Μου ειπαν συγκεκριμενα οτι η εξουσιοδοτηση για καταργηση ADSL που εκανα στον ΟΤΕ 21-12-2007 δεν ισχυει.
    Και οτι το αιτημα για διακοπη που εστειλα με φαξ την 14-1-2008 αυτο ισχυει και γινονται οι απαραιτητες ενεργειες εως 25-30 μερες οπου και θα με διακοψουν.
    Δηλαδη ΑΝ δεν εστελνα το φαξ ακομα στην Τελλας θα πληρωνα γαμι@@@τικα.
    Τελος παντων για να γνωριζετε καλο ειναι οτι αφου σας ενεργοποιουν στον ΟΤΕ στελνετε ΦΑΞ στην Τελλας στο τηλ. 2111200021 ζητωντας καταργηση ADSL για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.

    κάνε καταγγελία σε ΕΕΤΤ και συνήγορο του καταναλωτή, μην πληρώσεις τίποτα.

Σελ. 11 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VPN server πίσω από NAT & Client πίσω από proxy
    Από hedgehog στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-08, 17:03
  2. Από ON πίσω στον ΟΤΕ
    Από gangel στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-08, 17:57
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-07, 19:19
  4. Περιγράψτε εντυπώσεις από 1000άρα οτε...
    Από WAntilles στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-05, 13:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας