Σελ. 2 από 43 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 633
  1. #16
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Παίδες το γράμμα είναι ΠΟΛΥ μεγάλο.

    Κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να έχει ΤΡΕΙΣ παραγράφους, από 5 γραμμές έκαστη και να χωράει ΟΛΟΚΛΗΡΟ σε μία «άνετη σελίδα», δηλαδή στο μεσαίο 1/3 όταν διπλώνει κάποιος μία Α4.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 03-07-05 στις 17:22.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  2. #17
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Pelasgian,
    Το μέγεθος είναι ένα πρόβλημα το οποίο επεξεργάζομαι. Δεν ξέρω αν θα πρέπει να είναι τόσο μικρό όσο το περιγράφεις εσύ, αλλά - πάντως - σε καμία περίπτωση δεν θα πρέπει να ξεπερνά τη μία σελίδα!!!

    Τα σχόλια είναι εύστοχα και θα δούμε πώς θα ενσωματωθούν. Όπως προανέφερα, έστειλε και ο αδερφός Πότη ένα επεξεργασμένο κείμενο, οπότε μεταξύ αυτού και των δικών σου σχολίων θα έχω ένα ανανεωμένο κείμενο εντός του Σ/Κ...
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  3. #18
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Ένα σωστό αγγλικού τύπου γράμμα έχει ως εξής:

    1) Τέρμα Δεξιά: είμαι ο ... και λέγομαι
    2) Από κάτω αριστερά: διεύθυνση παραλήπτη.
    3) Από κάτω αριστερά: θέμα « η γάτα μου ψόφησε και ...»
    4) Από κάτω αριστερά: ημερομηνία: 6/6/666
    5) Αγαπητέ κύριε ΤΑΔΕ (αποφεύγουμε δια ροπάλου το "to whom it may concern", it doesn't concern me -> round file, i.e. the BIN!)
    6) Παράγραφος ένα: είμαι ο τάδε, σας γράφω γιατί έχω αυτό το πρόβλημα και ξέρω ότι είστε αρμόδιος.
    7) Παράγραφος δύο: θέλω να μου λύσετε το πρόβλημα ΕΤΣΙ, ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ, ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ, γιατί θα το πω στο μπαμπά μου, και θα έρθει να σας τα πρίξει κλπ κλπ κλπ
    8) Παράγραφος τρία: Σας ευχαριστούμε και σας αγαπάμε πολύ, ευχόμαστε να περάσει η ψωρίαση του σκύλου σας, το τηλέφωνο μας είναι αυτό, το fax εκείνο, κάνουμε ένα παρτάκι και είστε καλεσμένος και άλλα κοινωνικά περί ανέμων και υδάτων.
    9) τέρμα αριστερά «με εκτίμηση» (στα @@ μας σας γράφουμε, αλλά λέμε τώρα -> το «ειλικρινά δικός σας» ή «τις καλύτερες ευχές» και άλλα γκομενίστικα ΔΕΝ τα γράφουμε.)
    10) υπογραφή με στυλό ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΚΤΟΥ χρώματος
    11) τέρμα αριστερά όνομα: Δαμιανός Ζήτουλας
    12) επαγγελματικοί τίτλοι: μηχανικός, PhD, MSc, BSc, CNC, TFT, CRT, ο κώλος μου κουνιέται κλπ.

    Α, επιπλέον, καθόλη τη διάρκεια δεν κάνουμε ΚΑΘΟΛΟΥ πλάκα, δεν εκφράζουμε ΚΑΝΕΝΑ συναίσθημα, ΚΑΜΙΑ υπερβολή, ΚΑΜΙΑ επανάληψη και φροντίζουμε ώστε να είναι γραμμένο με τον πιο ΑΠΛΟ, ΛΙΤΟ, ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟ και down to the point τρόπο, Δηλαδή: «έχω πρόβλημα», «εσύ λύσει, αλλιώς εγκω μαμήσει», «φιλάκια, CIAO!»
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pelasgian : 01-07-05 στις 14:00.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  4. #19
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πελασγέ, στείλε και κανένα στοιχείο σου μπρε

    Επίσης μια επισήμανση:
    Βλέπω ότι πολλοί γράφουν στο επάγγελμα "Ιδιωτικός Υπάλληλος"
    Για τους λόγους που αναφέρει ο Πελασγός, αν έχουν κάποιο τίτλο/περγαμηνή/περικεφαλαία κτλ. να παραθέτουν αυτόν και όχι το ιδιωτικός υπάλληλος.
    Π.χ. αν είναι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Η/Υ, ΑΥΤΟΝ τον τίτλο θέλω και όχι το Ιδιωτικός Υπάλληλος.

    Αν υπάρχει κάποιος που θέλει να διορθώσει τα στοιχεία του μετά το παραπάνω, PM παρακαλώ.
    Στο PM διόρθωσης μόνο ξαναπροσθέστε ονοματεπώνυμο γιατί, όπως υποσχέθηκα τα PM σβήνονται με το που μεταφέρονται τα στοιχεία και στο αρχείο ΔΕΝ κρατάω αντιστοιχία nick-ονοματεπώνυμου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 01-07-05 στις 21:46.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  5. #20
    Εγγραφή
    10-02-2003
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    508
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Speedtouch 536i
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 22.5(dB)
    Άποψη μου είναι ότι πρέπει να είναι επίσημο. Όσο πιο επίσημο ύφος έχει τόσο καλύτερα, διότι ένα καλά συνταγμένο κείμενο προωθείτε ευκολότερα. Δεν νομίζω πως μας νοιάζει να είναι ευανάγνωστο για τον εργάτη της οικοδομής γιατί απλά δεν πρόκειτε να πάει εκεί. Από τους κ.κ. που λέμε να πάει ένα επίσημο κείμενο με τόσες υπογραφές γίνεται αρκετά ισχυρότερο από ένα απλό και με μετριότητα το οποίο πιστέυω να χαρακτηριστεί ως μια απλή οργή μερικών και γράφτε τους...
    O πάλε ποτέ Poths!

    www.gordon.gr
    Gordon`s with Fiat UNO!

  6. #21
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.948
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από epistoli.doc
    1. Απαίτηση πλήρους δημόσιας αιτιολόγησης από τον ΟΤΕ της χρέωσης παγίων που καταστούν την παροχή ADSL την υψηλότερη σε όλες τις 25 χώρες-μέλη της ΕΕ.
    Με μια πρώτη ματιά του κειμένου (με το οποίο μάλλον συμφωνώ - περισσότερα όταν το διαβάσω προσεκτικότερα) βρήκα το παραπάνω, το οποίο είναι λάθος. Το γραμματικά σωστό είναι "καθιστούν".

    Επίσης, δεν ξέρω αν ευσταθεί το "την υψηλότερη σε όλες τις 25 χώρες-μέλη της ΕΕ", καθώς δεν είμαι σίγουρος ότι και οι 25 χώρες-μέλη έχουν aDSL προσβάσεις. Παρακαλώ διορθώστε με αν όντως κάνω λάθος.

    Τα στοιχεία μου θα σταλούν στον yiapapη σε μερικά λεπτά.
    Ανυπόγραφος

  7. #22
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Όπου γίνεται ΔΗΛΩΣΗ η οποία δεν εκφράζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ, τότε πρέπει να αναφέρεται κάποια πηγή.
    Όταν αναφέρεται προσωπική γνώμη, αυτό θα πρέπει να είναι σαφές: «κατά τη γνώμη μας, αυτό συνιστά παράβαση του κανονισμού περί ...», το οποίο όμως καλά θα κάνουμε να το αποφεύγουμε, διότι κατά τη γνώμη τους μπορούν να μας γράψουν στα @@ τους.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  8. #23
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Όταν θα είναι έτοιμο το τελικό κείμενο, θα ήθελα να ετοιμάσετε άν μπορείτε και ένα εισαγωγικό κείμενο για τα βάλω στην κεντρική σελίδα!

  9. #24
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    ΟΚ, όπως είπα μαζεύω ευλαβώς όλα τα σχόλια, τα οποία είναι εύστοχα (τόσο χάλια γράφω;;;;;;;;; ) και - όπως είπα - θα έχουμε ένα πιο τελικό κείμενο προς Κυριακή μεριά. Στο μεταξύ, είναι πολύ δεκτά όλα τα σχόλια επί του περιεχομένου.

    Evil, σε ευχαριστούμε, και - στο μεταξύ - όσοι μπαίνετε εδώ και ενδιαφέρεστε καλό θα ήταν να προωθήσετε την κίνηση αυτή σε όσους πιστεύετε πως θα μπορούσαν να προσυπογράψουν.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #25
    Εγγραφή
    10-02-2003
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    508
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Speedtouch 536i
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 22.5(dB)
    Κατ' αρχήν θα ήθελα να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια για όσους καταβάλλουν φιλότιμες προσπάθειες στο FORUM και επίσης θαυμασμό μου για μία συλλογική κίνηση που ξεκίνησε από εδώ. Κατα δεύτερον συστήνομαι : Είμαι ο αδερφός του Poths και επισημαίνω ότι δεν μπορώ να ενεργοποιήσω λογαριασμό διότι δεν μου ήρθε ακόμα το mail. Συνεπώς μιλάω μέσω του αδερφού μου. Επίσης εισαγωγικάλέω πως χαίρομαι που συμβάλλω με οποιονδήποτε τρόπο στην πρωτοβουλία που αναλάβατε κινούμενοι κατά του ΟΤΕ, παρά τις αντεγκλίσεις και τις τυχόν επιμέρους διαφωνίες που είναι λογικό να υπάρχουν.

    Στο θέμα μας τώρα : Όσον αφορά την επισημότητα του κειμένου πρέπει να τονίσω ότι είναι καλύτερο να κυριολεκτούμε ακόμη και αν το κείμενο φαίνεται δυσνόητο για μερικούς διότι με αυτόν τον τρόπο αναγκάζουμε τον δέκτη του κειμένου να οριοθετηθεί στα αιτήματά μας και να μην παρερμηνεύσει τίποτα. όσο δύσκολη κι να είναι μία ορολογία (που εγώ ως άσχετος με το θέμα που σας απασχολεί δυσκολεύτηκα αρκετά με όρους όπως π.χ. ευρυζωνική κ.α. και έπρηζα δύο μέρες τον αδερφό μου, που μου ζήτησε την συμβουλή μου, για να μάθω μερικά πράγματα) δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι απευθυνόμαστε σε ανθρώπους και καταγγέλουμε εταιρία που είναι ή θα πρέπει να είναι γνώστες των ζητημάτων και των ορολογιών. Αφετέρου το κείμενο δεν είναι ανάγκη να είναι μία σελίδα αρκεί να θέτει επακριβώς τα ζητήματα - προβλήματα. Ειλικρινά αδυνατώ να κατανοήσω τα προσχώματα που μερικοί δημιουργούν για το μέγεθος του κειμένου. Το επαναλαμβάνω δεν έχει σημασία. Το γράψιμο η έκφραση η ακρίβεια του λόγου, το εναργές επιχείρημα και ο λακωνισμός είναι τα προτερήματα της εν λόγω καταγγελίας. Δεύτερον : η τυποποιημένη μορφή του κειμένου είναι το τελικό ζήτημα που θα αντιμετωπισθεί όταν καταλήξουμε όλοι σε κάτι. Ας μη μένουμε σε τύπους. Ως δικηγόρος - και επικαλούμαι την ιδιότητά μου - είμαι εδώ για να προσφέρω αφιλοκερδώς ό,τι χρειαστεί, γιατί πείστηκα από όλους εδώ ότι το ζήτημα που θέτετε είναι σοβαρό.

    Υ.Γ. popmaniac επικοινώνησε μαζί μου στο κινητό ή στο σπίτι όποτε θες.
    O πάλε ποτέ Poths!

    www.gordon.gr
    Gordon`s with Fiat UNO!

  11. #26
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Και όμως το μέγεθος μετράει. Και παραδόξως όσο πιο μικρό, τόσο πιο καλό (εφόσον πάντοτε έχει εξασφαλιστεί το σαφές και περιεκτικό,

    Εμένα είναι η μητέρα μου δικηγόρος και έχω δει δικόγραφα, αγορεύσεις και διάφορα άλλα νομικά κείμενα. Και η άποψή μου είναι δεν πρέπει να στείλουμε (και προσωπικά δεν θα διάβαζα παρά μόνο διαγωνίως) ως πρώτο γράμμα κάτι που οι Εγγλέζοι ονομάζουν braindump. Χωρίς φυσικά να υποννοώ ότι κάτι τέτοιο έγραψε ο popmaniac.

    Σε περίπτωση που χρειάζονται διευκρινήσεις, αυτές μπορούν να επισυναφθούν διευκρινιστικά σε ξεχωριστές σελίδες, οι οποίες βάζουν μέσα οποιεσδήποτε πληροφορίες υποψιαζόμαστε ότι μπορεί να θέλει ο αναγνώστης. Σε κάθε περίπτωση, πρέπει να υπάρχει ένα cover letter, το οποίο να δρα ως ΤΙΠΟΥΚΕΙΤΟΣ (κάτι σου θύμισα; ) για να κάνει την ανάγνωση άνετη.

    Η μη άνετη ανάγνωση, θα έχει σαν αποτέλεσμα να μην γίνει η δουλειά μας, γιατί σε αντίθεση με τα κείμενα υποθέσεων που κάποιος έχει την υποχρέωση να τα διαβάσει, αυτά τα κείμενα (όπως και τα εξώδικα) μπορούν να τα πάρουν και σκουπιστούν χωρίς καμία συνέπεια.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  12. #27
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Αυτο μπορούμε εύκολα να το λύσουμε, φροντίστε το κείμενο να είναι μια χρυσή τομή μεταξύ αυτου που λεέι ο pelasgian και ο αδελφός του poths ( sorry για το πρόβλημα με την εγγραφή σου, πρόκειται για τεχνικό πρόβλημα που θα λύσουμε σύντομα) ! Λεπτομέρειες που μπορούν να μην μπούν χωρίς να αλλοιώνουν το νόημα της επιστολής μπορούμε να τις καλύψουμε με html σελίδες και links που θα φιλοξενεί το adslgr!

  13. #28
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και γιατί να μην κάνουμε το εξής:
    1. Cover letter όπως λέει ο pelasgian να τοποθετηθεί στο Message Body του email και να περιγράφει σε 1-2 παράγραφους το πρόβλημα, το αίτημα μας και τα συννημένα
    2. Βασικό Συννημένο την καταγγελία όπως θα καταλήξει τελικά, αλλά στη μορφή που λέει ο Poths Bro (δε μας είπες το όνομά σου!) (MSWord/Adobe PDF)
    3. Παράρτημα Α - Η λίστα τιμών στην Ευρώπη (MSExcel)
    4. Παράρτημα Β - Η λίστα υπογραφών (Adobe PDF)

    Evil, εκτός του Παραρτήματος Β τα υπόλοιπα μπορούν (και θα ήθελα προσωπικά) να μπουν σε σελίδες στο forum, thanks
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  14. #29
    Εγγραφή
    10-02-2003
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    508
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Speedtouch 536i
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 22.5(dB)
    Καλό ακούγεται yiapap.
    Σταύρο τον λένε (Tormendor εγγράφτηκε).

    Επισυννάπτω το κείμενο που έφτιαξε, όποιος θέλει να το διαβάσει αν και το τελικό εξαρτάται από τον PopManiac.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 03-07-05 στις 17:14.
    O πάλε ποτέ Poths!

    www.gordon.gr
    Gordon`s with Fiat UNO!

  15. #30
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu
    Για να το προωθησουμε αυτο και σε αλλα site-forum ποια ειναι η διαδικασια??Τους δινουμε λινκ της σελιδας και κανουν τα υπολοιπα μονοι τους ή τους παραπέμπουμε στον yiapap?

    Τελος τις λίστες με τα emails να τα στειλω στο mail σου yiapap?Γιατι ο popmaniac εχει μονο πμ!!!!
    Ότι προτιμάτε/γουστάρετε/νομίζετε ότι σας παίρνει. Το mail το έδωσα για να μπορείτε να κινηθείτε ελεύθερα

    Μπορείς είτε να τις στείλεις στο email μου είτε να ζητήσεις το mail από τον popmaniac!
    Μόνο αν μπορείς έχε τις λίστες σε ένα XLS ώστε να γίνει το mail merge πιο εύκολα
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

Σελ. 2 από 43 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-05-07, 08:25
  2. Μηνύματα: 90
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-07, 11:56
  3. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-06, 19:28
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-05, 18:33
  5. Αποδέκτες επιστολής Διαμαρτυρίας
    Από PopManiac στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-05, 01:56

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας