Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 41
  1. #1
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    Αν και είναι πολύ φρέσκο το ναυάγιο της άλλης προσπάθειας εγώ είμαι μέσα για να οργανώσω, παρακολουθήσω και κατευθύνω τα edit/delete στο νήμα.

    Το μήνυμα του teo-L20 είναι το τελευταίο μήνυμα τύπου "αυτό δεν είναι καλό, μήπως να κάνουμε μια απεργία πείνας" που θα παραμείνει στο thread.

    Τα PM (αν δεν υπάρχει διαφωνία) μπορείτε να τα απευθύνετε σε μένα.
    Θα ήθελα να περιέχουν:
    1. Αριθμό Αστυνομικής ταυτότητας
    2. Ονοματεπώνυμο
    3. Ημερομηνία Γέννησης
    4. Επαγγελματική ή άλλη ιδιότητα

    Εννοείται ότι τα στοιχεία θα είναι ΑΥΣΤΗΡΑ προσωπικά και τα PM θα διαγράφονται ΑΜΕΣΑ μετά τη μεταφορά των στοιχείων στο PC μου.

    Επίσης προτείνω τα email να σταλλούν με mail merge σε ΟΛΟΥΣ και στους αποδέκτες να συμπεριλάβουμε τον σχετικό περιοδικό τύπο, τις εφημερίδες, τα μέσα (τηλεοράσεις/εφημερίδες) και όσους βουλευτές μπορούμε να βρούμε.
    Excellent idea, yiapap, και ευχαριστούμε για την ευγενική προσφορά σου! Επίσης, για να γίνει καταμερισμός κινήσεων, όσοι έχετε ή μπορείτε να βρείτε e-mails βουλευτών/υπουργών/δημοσιογράφων, παρακαλώ ΡΜ σε εμένα έτσι ώστε να αρχίσω να ετοιμάζω ένα mini-address book με πιθανούς παραλήπτες επιστολής, εκτός από ΓΓ Καταναλωτή, ΙΝΚΑ κλπ.

    Τέλος, παρακαλώ διαβάστε το κείμενο και κάντε σχόλια!!! Είναι πολύ σημαντικό να κάνουμε μία όσο το δυνατόν καλύτερη επιστολή για τόσους παραλήπτες. Για τη συμμετοχή σας, δεν το συζητώ είναι εκ των ουκ άνευ!!!!

    Σε ό,τι αφορά το άλλο σχόλιο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    Νομίζω ότι πρέπει να δούμε το ρυθμό συγκέντρωσης των pm για να αποφασίσουμε για την ημερομηνία
    και πάλι συμφωνώ, και ίσως θα έπρεπε να βρούμε έναν κατώτατο αριθμό προσυπογραφόντων ως προϋπόθεση αποστολής του κειμένου. Σκέφτομαι τον μαγικό αριθμό 500 υπογραφών γι'αρχή ( ) . Πώς σας φαίνεται;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PopManiac : 30-06-05 στις 18:16.

  2. #2
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Email Βουλευτών:
    http://www.parliament.gr/synthesh/viewdetails.asp

    Υπάρχει κάποιος εθελοντής να διαθέσει το χρόνο του με αποκλειστικό σκοπό την συγκέντρωση των διευθύνσεων email ή των αριθμών fax?

    Για το κείμενο δεν έχω χρόνο αυτή τη στιγμή και θέλω να το διαβάσω προσεκτικά
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  3. #3
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Popmaniac,
    Σου έστειλα μια λίστα με 128 δημοσιογράφους, εφημερίδες, έντυπα, σταθμούς
    Νομίζω ότι μαζί με μερικά που λείπουν και τους βουλευτές είμαστε καλυμμένοι.
    Μήπως να τη στείλουμε και στα κόμματα;

    <edit>
    Μήπως επίσης το κείμενο να το βάζαμε στο αρχικό post, ή σε άλλο post, ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 06-07-05 στις 22:06.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  4. #4
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    OK, θα επιληφθώ του θέματος.

    Να σου πω, το σκεφτόμουν και δεν θα ήταν και άσχημη ιδέα. Τυγχάνει και έχω στο ΠΑΣΟΚ κάποιες επαφές κοντά στον Πρόεδρο, και μπορούμε να προσεγγίσουμε και ΣΥΝ και ΝΔ.

    Σκέφτομαι επίσης, όταν ωριμάσει λίγο το κείμενο, να την προωθήσω και στα άτομα του www.disability.gr , οι οποίοι χρησιμοποιούν ADSL κατά κόρον και είμαι βέβαιος πως θα ενδιαφερθούν για μια τέτοια κίνηση
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #5
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σωστό και αυτό! Μου φαίνεται ξεχάσαμε τα online μέσα!!!

    <edit>
    Κάτι ακόμη:
    Επειδή είναι πιθανό να θέλουν να συμμετάσχουν και άλλοι σε αυτή την προσπάθεια που όμως δεν είναι μέλη του ADSLgr, μπορείτε να ανακοινώσετε ή να χρησιμοποιήσετε το παρακάτω email:
    yiapapATgmail.com

    Μόνο παρακαλώ αν πρόκειται να δημοσιευτεί σε άλλα forum να κρατηθεί το AT αντί για @ γιατί θα γεμίσει ΚΑΙ αυτός ο λογαριασμός SPAM!

    Thanks.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 30-06-05 στις 22:11.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #6
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.004
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Εχω αρχισει να συγκεντρωνω τα mails των βουλευτων.Εχω ηδη ετοιμη την λιστα με τα email των βουλευτων της κυβερνησης και συνεχιζω με τα αλλα κομματα.
    Επισης θα κοιταξω να βρω mail απο καταναλωτικες ενωσεις στην Ελλαδα(πλην του ΙΝΚΑ και της ΓΓΚ) καθως και απο αρκετα μεσα ενημερωσης εντυπα και μη.

    Για να το προωθησουμε αυτο και σε αλλα site-forum ποια ειναι η διαδικασια??Τους δινουμε λινκ της σελιδας και κανουν τα υπολοιπα μονοι τους ή τους παραπέμπουμε στον yiapap?

    Τελος τις λίστες με τα emails να τα στειλω στο mail σου yiapap?Γιατι ο popmaniac εχει μονο πμ!!!!

  7. #7
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.004
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Την πρώτη λιστα την ετοίμασα σε word.Θα κανω τις υπόλοιπες σε xls.

    Θεωρω οτι μια μεγαλη μεριδα κοινου που ενδιαφερεται αμεσα ειναι οι φοιτητες και ας μην ειμαι πλεον ενας απο αυτους.
    Έχω λοιπον ετοιμάσει ήδη μία επιστολή που θα στείλω σήμερα κιόλας στο ηλεκτρονικό περιοδικό του Πανεπιστημίου Πειραιά.Λόγω ΣΚ πιστεύω οτι Δευτερα είτε θα το ανεβάσουν είτε θα εχω απαντηση.Στοχος ειναι απλως να ενημερωθει ο κυριος ογκος των φοιτητων που διαβαζουν το συγκεκριμενο site ενω εχω συμπεριλαβει και link για αυτο εδω το θεμα ωστε να μπορεσουν να κατεβασουν το κειμενο και οσοι επιθυμουν να στειλουν τα στοιχεια τους στον yiapap.Βεβαια πεφτουμε στην περιπτωση που τα ΑΕΙ κλεινουν αλλα ελπιζω στο οτι η εξεταστικη ακομα δεν θα εχει τελειωσει οποτε θα υπαρχουν αρκετοι ακομα που θα ενημερωνονται για τα τελευταια νεα.

    Για οποιαδηποτε εξελιξη για το συγκεκριμενο θεμα θα σας κραταω ενημερους.

    Αν πετυχει θα ετοιμασω αντιστοιχα κειμενα για ΟΠΑ και οποιο αλλο ΑΕΙ βρω σχετικα μέσα άμεσης επικοινωνιας-προβολης του θεματος.

  8. #8
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    ΟΚ, το e-mail μου είναι dmarag ΑΤ otenet.gr . Με φειδώ σας παρακαλώ αγαπητοί συνάδελφοι γιατί άλλους λογαριασμούς μου τους τάραξαν στο !!!! Στείλτε μου ό,τι μαζέψετε από διευθύνσεις και στοιχεία επαφής καθώς και αν έχετε τίποτα εκτενέστερο να προτείνετε ή αν έχετε εκτεταμένες διορθώσεις / προσθήκες να κάνετε!!!

    Thank you all, για τις προσπαθειές σας!!!



    Για να μην έχεις σπαμ, δεν βάζεις παπάκι!


    [COMMENT Popmaniac] Γιατί αισθάνομαι ΛΙΓΑΚΙ ηλιθιότερος;;;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PopManiac : 01-07-05 στις 21:36.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #9
    Εγγραφή
    17-02-2005
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.413
    Downloads
    123
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΙΑΒΑΤΩΝ
    "Κατόπιν τούτων, ως καταναλωτές θα επιθυμούσαμε όπως ο οργανισμός σας – ως ο κατεξοχήν αρμόδιος – να προβεί το συντομότερο δυνατόν στα εξής:"

    Το να το στείλουμε σε δημοσιογράφους .. είναι κατεξοχήν αρμόδιοι ?

    Μήπως για τους δημοσιογράφους που είναι και οι ικανότεροι στο να προβάλουν το θέμα και να το ‘τσακίσουν’ (άμα πουλάει βέβαια για αυτούς) αλλιώς δεν νομίζω να ασχοληθούν.. θα έπρεπε να γράψουμε κάτι άλλο ? κάτι που να κεντρίσει το ενδιαφέρον τους ? κάτι όπως ότι ήμαστε αρκετά άτομα σε αυτήν την κίνηση ?
    Οι δημοσιότητα που θα λάβει το θέμα νομίζω μας αφορά μιας και τα ΜΜΕ μπορούν να προβάλουν το θέμα και να αναγκάσουν τους υπεύθυνους να μην θάψουν το θέμα με μία απάντηση, μια επιστολή στη δική μας κτλπ κτλπ

    Και εκτός βέβαια αν δεν κατάλαβα κάτι και κάνω λάθος οπότε συγχωρέστε με.
    Μια παρατήρηση και από μένα μιας και ο yiapap έχει PM μου
    CPU:i7 965+Hydro™ MOBO: Classified DDR:3x2GB Corsair 1866C7 GPU........SSD:Intel® X25-M HDD: 2x1TB Speedpoint F1-F3 PSU: Revolution 1050W CASE: Obsidian TFT: ASUS VW266H 26''

  10. #10
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NoYmErOs
    "Κατόπιν τούτων, ως καταναλωτές θα επιθυμούσαμε όπως ο οργανισμός σας – ως ο κατεξοχήν αρμόδιος – να προβεί το συντομότερο δυνατόν στα εξής:"

    Το να το στείλουμε σε δημοσιογράφους .. είναι κατεξοχήν αρμόδιοι ?
    To κείμενο βρίσκεται υπό συνεχές editing, γι αυτό και δεν παρατίθεται σε αυτό ή σε άλλο νήμα αυτή τη στιγμή.

    Αν εννοείς το σημείο, ακριβώς πριν τα 1,2,3 αιτήματα η δική μου version λέει:
    "Κατόπιν τούτων, ως καταναλωτές αιτούμεθα όπως η εταιρία ΟΤΕ Α.Ε. προβεί το συντομότερο δυνατόν στα εξής:"

    Popmaniac, μήπως να γίνει ένα edit και να μπει η τελευταία version στο 1ο post?
    Και ίσως να αφαιρεθούν τα άλλα 2 συννημένα (Poths, Pelasgian) ώστε να μην υπάρχουν "συγχύσεις";
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #11
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.675
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    89836/10996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    δεν ξέρω εάν είναι η κατάληλη χρονική στιγμή για να τεθούν τα παρακάτω ζητήματα μια που μπορεί σε αυτό το στάδιο να αποπροσανατολίσουν την προετοιμασία της επιστολής. παρόλα αυτά πιστευώ ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να δούμε πως θα μπορέσουμε να δώσουμε την μεγαλύτερη δημοσιότητα σε αυτή την διαμαρτυρία.
    και εννοώ να φτάσει στο ευρύ κοινό. γιατί ευτυχώς ή δυστηχώς πολλές φορές η δημοσιότητα αποδεικνύεται πιο ισχυρή από 10 επιτροπές μαζί.
    επίσης πιστευώ ότι αντίγραφο της επιστολής πρέπει να στείλουμε και σε αρμόδιες ευρωπαϊκές επιτροπές. εάν και από ότι είχα διαβάσει σε κάποιο μήνυμα κάποιος το έχει κάνει ήδη. αλήθεια τι έγινε με αυτή την υπόθεση;
    τέλος δεν μπορώ παρά να σχολιάσω τον μικρό κατά την γνώμη μου αριθμό συμμετοχών μέχρι στιγμής.
    οι υπολοιποί θεωρείτε δίκαιες τις χρεώσεις του οτε;

  12. #12
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.052
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Μέχρι το βράδυ θα έχουμε φτάσει τα 1000 άτομα!

    Νομίζω ότι μπορεί σιγά-σιγά να ετοιμάζεται η αποστολή των σχετικών e-mail. Μόλις δούμε ότι δεν υπάρχει κάποια είδηση που να έχει κατακλύσει το πρόγραμμα των ειδήσεων, νομίζω ότι μπορούμε να στείλουμε το κείμενο της διαμρτυρίας. Σημαντικό είναι κατά την άποψη μου να μην έχουμε πολλούς παραλήπτες (πάνω από 5-10) σε κάθε αποστολή e-mail, ώστε να μην μπει αυτόματα στον spam-folder των παραληπτών.

    Μου έχει τύχει αρκετές φορές να πάει e-mail από γνωστό μου στον spam-folder, επειδή το είχε στείλει σε καμιά 15αριά άτομα ταυτόχρονα.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  13. #13
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επαναλαμβάνω (χμμμ, ή λέω πρώτη φορά- έχω τρελλαθεί με τα pm,im,email,τηλέφωνα!):
    Η επιστολή θα έχει ως βασικούς αποδέκτες (προς ενέργεια):
    1. Τον ΟΤΕ
    2. Την ΕΕΤΤ
    3. Την αρμόδια επιτροπή της Commisssion
    4. Το υπουργείο μεταφορών
    5-. Το ΙΝΚΑ, τον Συνήγορο του Πολίτη και όποιον άλλο φορέα ή αρχή θεωρούμε ότι μπορεί να ενεργήσει υπέρ ημών

    Η επιστολή θα έχει ως αποδέκτες προς κοινοποίηση
    1. Το γραφείου του Πρωθυπουργού
    2. Τους βουλευτές
    3. Τον ειδικό τύπο, τους δημοσιογράφους που έχουν ασχοληθεί με το θέμα και τους δημοσιογράφους που υπέγραψαν τη δήλωση
    4. Δημοσιογράφους που θεωρούμε ότι διαθέτουν το απαραίτητο κύρος και (ως ομάδα) την απαραίτητη τεχνική κατάρτιση- μου έρχεται κατευθείαν στο μυαλό ο Εξάντας
    5. ΜΜΕ ηλεκτρονικά και συμβατικά. Δλδ Κανάλια Τηλεόρασης, Ραδιοφώνου, Εφημερίδες, Περιοδικά.

    Ο Χίος, η Τατιάνα και όλοι οι υπόλοιποι είναι ευπρόσδεκτοι να αναμεταδώσουν την είδηση στο δικό τους κοινό, με τον δικό τους τρόπο. Ούτε ελιτιστές είμαστε, ούτε σνομπ. Αλλά προφανώς δεν μπορεί αυτές οι εκπομπές να αποτελούν τη βασική μας κατεύθυνση, όπως και γι αυτές σίγουρα δεν αποτελούμε το "κελεπούρι" του μήνα!

    Η ακριβής λίστα και οι περαιτέρω ενέργειες θα συζητηθούν προς το τέλος της εβδομάδας.

    (983, αύριο νωρίς το πρωί είμαστε ήδη στους 1000!)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 12-07-05 στις 02:34.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  14. #14
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Ίσως και Ευρωβουλευτές να μπορούν να βοηθήσουν. Για παράδειγμα, όσο ο Χατζηδάκης (ΝΔ) ήταν Ευρωβουλευτής επί κυβερνήσεων ΠΑΣΟΚ είχε κάνει ερωτήσεις για την ευρυζωνικότητα στην Ελλάδα.

    Ενδεχομένως λοιπόν να προσθέσουμε και κάποιους παραλήπτες στο Ευρωκοινοβούλιο. Και σκεφτόμουν και το Συνήγορο του Πολίτη...
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #15
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac
    Ενδεχομένως λοιπόν να προσθέσουμε και κάποιους παραλήπτες στο Ευρωκοινοβούλιο. Και σκεφτόμουν και το Συνήγορο του Πολίτη...
    Τον ΣτΠ τον ανέφερα στους κύριους αποδέκτες.
    Για τους Ευρωβουλευτές συμφωνώ... αλλά είναι λίγο νωρίς να συζητάμε την ακριβή σύνθεση τώρα.

    Ας επικεντρωθούμε στο σήμερα: Την ετοίμασες τη μετάφραση; Ε; Ε;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Σύνταξη επιστολής για ΥΠΕΧΩΔΕ, ΕΝΑΕ, ΚΕΔΚΕ κ.α. φορείς
    Από MNP-10 στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-02-08, 18:48
  2. GIS Project: Προϋπολογισμός-Αποδεκτές αποκλίσεις
    Από yiapap στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-07, 14:45
  3. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-06, 18:46
  4. Κείμενο Επιστολής Διαμαρτυρίας για πάγια οτε
    Από PopManiac στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 632
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-05, 21:06
  5. Link της Επιστολής στην Αρχική Σελίδα
    Από s80johnny στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-05, 18:25

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας