Σελ. 583 από 2223 ΠρώτηΠρώτη ... 563573578581582583584585588593603 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.731-8.745 από 33345
  1. #8731
    Το avatar του μέλους ANDREbrux
    ANDREbrux Guest
    Κατι μου λεει οτι ο Σωκρατες θα ξανακανει χο χο χο φετος...

    Ο μαχο ειναι εγγυηση...Στις δυσκολες ωρες εμπνεει εμπιστοσυνη...ειδικα στις ψηλες μπαλιες...

    Του εγινε μαθημα η φολα με τον ΠΑΟ...και δεν αφηνει ΤΙΠΟΤΑ στους αμυντικους...

    Συγχαρητηρια στους ανικανους...3 παικτες μονοι τους στην ΜΙΚΡΗ περιοχη και μπερδεψαν τα μπουτια τους...

    ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ...!!!! Στο σπορ του Αυναν...!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ANDREbrux : 16-03-08 στις 21:47.

  2. #8732
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    πρεπει να ενωθουμε να στειλουμε τον κροκους κ τα παραρτηματα του φυλακη κ Δ εθνικη..ΤΕΛΟΣ

  3. #8733
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το γκαντέμιασες καλά το ματσάκι. Βιαζόσουν να μιλήσεις για που και τσα για Σώκρατες πρωταθλητή και για εγγύηση Μάχο.
    Δεν μου λες πότε θα μου περάσει και η αμυγδαλίτιδα να μην ανησυχώ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος oktoa21 : 16-03-08 στις 21:55.

  4. #8734
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Μυστικη τοποθεσια
    Μηνύματα
    2.216
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Draytek Vigor 2700
    SNR / Attn
    18(dB) / 8(dB)
    ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.
    τουλαχιστον δεν εχει αχρηστους κολογερους ξοφλημενους παιχτες.

  5. #8735
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Εμας θα μας λυπηθει κανενας επιτελους? Tι τραβαει αυτος ο κοσμος...

  6. #8736
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρεπει να ενωθουμε να στειλουμε τον κροκους κ τα παραρτηματα του φυλακη κ Δ εθνικη..ΤΕΛΟΣ
    Δεν μας είπες πώς σου φάνηκε το φιλικό με την ομάδα του βατράχου; Καλό κουράγιο για την συνέχεια του πρωταθλήματος. Η επόμενη έξοδος της ομάδας σου είναι στο αφιλόξενο Ηράκλειο.

  7. #8737
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Μυστικη τοποθεσια
    Μηνύματα
    2.216
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Draytek Vigor 2700
    SNR / Attn
    18(dB) / 8(dB)
    να μη ξαναπατησει κανεις στο γηπεδο,καντε το τουλαχιστον για φετος αφου τελειωσε οριστικα.

  8. #8738
    Εγγραφή
    31-01-2003
    Περιοχή
    Καβρός Δ. Αποκόρωνα Χανίων
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
    Router
    tp-link td-w8980
    SNR / Attn
    (dB) / 51(dB)
    Αφού κάνετε κουβέντες για πρωτάθλημα ποιός να σας λυπηθεί, σαν ανταγωνιστές σας βλέπουν και γιαυτό παίζουν μπάλα οι άλλες ομάδες, που να ήξεραν βέβαια πόσο λάθος κάνουν
    http://www.deals24.gr κερδίστε χρήματα ανεβάζοντας προσφορές
    http://www.findapro.gr ψάχνετε κάποιον επαγγελματία ; γίνετε εσείς ο επαγγελματίας που ψάχνουν

  9. #8739
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    αθλια η αεκ (για ακομα μια φορα) ειδικα στο α' ημιχρονο, ο αρης αδικειται απο το αποτελεσμα.

    σημερα περα απο τις αθλιοτητες της αεκ, ειμαι τυχερος (ολοι ειμαστε) που γιναμε μαρτυρες σε ενα ακομα ρεκορ του ελληνικου ποδοσφαιρου:
    Ουδεποτε σε επισημο αγωνα ολων των κατηγοριων δεν εχει κρατηθει 2 λεπτη καθυστερηση σε ματς που εχουνε γινει πανω απο 4 αλλαγες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 16-03-08 στις 22:14.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  10. #8740
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρεπει να ενωθουμε να στειλουμε τον κροκους κ τα παραρτηματα του φυλακη κ Δ εθνικη..ΤΕΛΟΣ
    Αυτό έψαχνα να δω και το έγραψες


  11. #8741
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wi fi thief Εμφάνιση μηνυμάτων
    αθλια η αεκ (για ακομα μια φορα) ειδικα στο α' ημιχρονο, ο αρης αδικειται απο το αποτελεσμα.

    σημερα περα απο τις αθλιοτητες της αεκ, ειμαι τυχερος (ολοι ειμαστε) που γιναμε μαρτυρες σε ενα ακομα ρεκορ του ελληνικου ποδοσφαιρου:
    Ουδεποτε σε επισημο αγωνα ολων των κατηγοριων δεν εχει κρατηθει 2 λεπτη καθυστερηση σε ματς που εχουνε γινει πανω απο 4 αλλαγες.
    Νίκο, δεν απάντησα χθες. Εγώ δεν έχω κάτι προσωπικό με τον Νικολαϊδη. Βλέπω όμως την ΑΕΚ να μην έχει καμία δυναμική. Τα τελευταία 4 χρόνια, μόνο τον πρώτο χρόνο είχε δυναμική και αυτό γιατί κάποιοι νόμισαν ότι η ΑΕΚ ήταν τελειωμένη. Έτσι καταφέρναμε κάποια πράγματα παραπάνω. Από εκεί και πέρα, όταν η ΑΕΚ έθεσε για στόχο το πρωτάθλημα, ήταν και είναι λίγη. Παίζεις με τον Άρη και δεν περιμένεις να κερδίσεις. Κάποτε ο Άρης έχανε από τα Τέμπη. Και καλύτερος να ήταν έχανε γιατί έπαιζε με την ΑΕΚ. Αυτή η ΑΕΚ δεν εμπνέει ΚΑΜΙΑ εμπιστοσύνη, σε τίποτε. Αγωνιστικά λίγα πράγματα, έξω από το γήπεδο τίποτε, μας κάνει ο Σωκράτης και ο Βαρδινογιάννης ότι θέλει. Η διοίκηση δεν έχει ξεκάθαρους στόχους. Άλλα την μια εβδομάδα και άλλα την άλλη. Για παράδειγμα, την μία σου λέει ο Νικολαϊδης ότι θα καθαρίσει τους οργανωμένους και την επομένη βγαίνει ο Κανελλόπουλος και του τραβάει το αυτάκι δίνοντας εισιτήρια στους οργανωμένους. Την μία εβδομάδα μας έλεγαν για εμπιστοσύνη στον Φερέρ και την άλλη μας λέγανε ότι έχουν σταμπάρει προπονητή από το φθινόπωρο. Την μια λένες για γήπεδο 60000 και την άλλη ότι θα πάνε στην Αυστραλία να δούνε γήπεδο με 35000. Αυτή η διοίκηση δεν εμπνέει ΚΑΜΙΑ εμπιστοσύνη. Αυτό έχει μεταδοθεί στην ομάδα και φαίνεται. Για εμένα δεν είναι ο Νικολαϊδης. Είναι όλοι τους. Είναι λίγοι για την ΑΕΚ και την έχουν κάνει ομαδούλα. Και αν θες να δεις την νοοτροπία ότι είναι μικρής ομάδας, κλάφτηκε ο Ριβάλντο και σήμερα μέσα 90'. Κλάφτηκε ο Αμορόσο και πήγε ο Σκόρδας και μαζί με τον Μπάγεβιτς του έκοψαν τον τσαμπουκα. Στην ΑΕΚ κάνει ο κάθε ένας ότι θέλει. Είναι ΝΤΡΟΠΗ.

    Για σήμερα, η ΑΕΚ ήταν ένα μάτσο χάλια. Τραγικά λάθη από Κωστένογλου, ανύπαρκτος ο Ριβάλντο στο Β, μπήκε ο αυτιάς μέσα και αντί να βοηθήσει έκανε πάλι λάθη χωρίς να προσπαθεί να τα διορθώσει και να βοηθήσει αμυντικά. Στο δεύτερο η ΑΕΚ ήταν ομαδούλα. Τυχεροί που πήραμε και το Χ.

    Αυτό που δεν ξέρω πότε θα σταματήσει είναι επιτέλους να βρίζουμε τον Μπάγεβιτς. ΟΛΟ το γήπεδο. Στην 33 που ήμουν βαρέθηκα να ακούω μπινελίκια. Και όχο απλά μπινελίκια. Μιλάμε για μίσος. Νιώθω ντροπή που είμαι ΑΕΚτσής και πηγαίνω γήπεδο και 3/4 συνθήματα είναι για τον Μπάγεβιτς. Αϊ Σιχτίρ δήλαδή. Αντί να κοιτάξουμε τα χάλια μας ασχολούμαστε με τον Μπάγεβιτς. Και μιλάμε για μεγαλεία και γήπεδα με 60000. Σιχάθηκα. Δεν θέλω να ξαναπάω γήπεδο για αυτή την ΑΕΚ.

  12. #8742
    Εγγραφή
    22-03-2007
    Περιοχή
    Αγ.Παρασκευή
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6/29(dB) / 26,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο, δεν απάντησα χθες. Εγώ δεν έχω κάτι προσωπικό με τον Νικολαϊδη. Βλέπω όμως την ΑΕΚ να μην έχει καμία δυναμική. Τα τελευταία 4 χρόνια, μόνο τον πρώτο χρόνο είχε δυναμική και αυτό γιατί κάποιοι νόμισαν ότι η ΑΕΚ ήταν τελειωμένη. Έτσι καταφέρναμε κάποια πράγματα παραπάνω. Από εκεί και πέρα, όταν η ΑΕΚ έθεσε για στόχο το πρωτάθλημα, ήταν και είναι λίγη. Παίζεις με τον Άρη και δεν περιμένεις να κερδίσεις. Κάποτε ο Άρης έχανε από τα Τέμπη. Και καλύτερος να ήταν έχανε γιατί έπαιζε με την ΑΕΚ. Αυτή η ΑΕΚ δεν εμπνέει ΚΑΜΙΑ εμπιστοσύνη, σε τίποτε. Αγωνιστικά λίγα πράγματα, έξω από το γήπεδο τίποτε, μας κάνει ο Σωκράτης και ο Βαρδινογιάννης ότι θέλει. Η διοίκηση δεν έχει ξεκάθαρους στόχους. Άλλα την μια εβδομάδα και άλλα την άλλη. Για παράδειγμα, την μία σου λέει ο Νικολαϊδης ότι θα καθαρίσει τους οργανωμένους και την επομένη βγαίνει ο Κανελλόπουλος και του τραβάει το αυτάκι δίνοντας εισιτήρια στους οργανωμένους. Την μία εβδομάδα μας έλεγαν για εμπιστοσύνη στον Φερέρ και την άλλη μας λέγανε ότι έχουν σταμπάρει προπονητή από το φθινόπωρο. Την μια λένες για γήπεδο 60000 και την άλλη ότι θα πάνε στην Αυστραλία να δούνε γήπεδο με 35000. Αυτή η διοίκηση δεν εμπνέει ΚΑΜΙΑ εμπιστοσύνη. Αυτό έχει μεταδοθεί στην ομάδα και φαίνεται. Για εμένα δεν είναι ο Νικολαϊδης. Είναι όλοι τους. Είναι λίγοι για την ΑΕΚ και την έχουν κάνει ομαδούλα. Και αν θες να δεις την νοοτροπία ότι είναι μικρής ομάδας, κλάφτηκε ο Ριβάλντο και σήμερα μέσα 90'. Κλάφτηκε ο Αμορόσο και πήγε ο Σκόρδας και μαζί με τον Μπάγεβιτς του έκοψαν τον τσαμπουκα. Στην ΑΕΚ κάνει ο κάθε ένας ότι θέλει. Είναι ΝΤΡΟΠΗ.

    Για σήμερα, η ΑΕΚ ήταν ένα μάτσο χάλια. Τραγικά λάθη από Κωστένογλου, ανύπαρκτος ο Ριβάλντο στο Β, μπήκε ο αυτιάς μέσα και αντί να βοηθήσει έκανε πάλι λάθη χωρίς να προσπαθεί να τα διορθώσει και να βοηθήσει αμυντικά. Στο δεύτερο η ΑΕΚ ήταν ομαδούλα. Τυχεροί που πήραμε και το Χ.

    Αυτό που δεν ξέρω πότε θα σταματήσει είναι επιτέλους να βρίζουμε τον Μπάγεβιτς. ΟΛΟ το γήπεδο. Στην 33 που ήμουν βαρέθηκα να ακούω μπινελίκια. Και όχο απλά μπινελίκια. Μιλάμε για μίσος. Νιώθω ντροπή που είμαι ΑΕΚτσής και πηγαίνω γήπεδο και 3/4 συνθήματα είναι για τον Μπάγεβιτς. Αϊ Σιχτίρ δήλαδή. Αντί να κοιτάξουμε τα χάλια μας ασχολούμαστε με τον Μπάγεβιτς. Και μιλάμε για μεγαλεία και γήπεδα με 60000. Σιχάθηκα. Δεν θέλω να ξαναπάω γήπεδο για αυτή την ΑΕΚ.
    Σσσσσσσστ. Μη μιλάς δυνατά. Θα σε πούνε originalίστα & άρρωστο αντιντεμικό.

  13. #8743
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    @ manicx: δεν διαφωνω
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  14. #8744
    Εγγραφή
    22-03-2007
    Περιοχή
    Αγ.Παρασκευή
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6/29(dB) / 26,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από l_satsok Εμφάνιση μηνυμάτων
    να μη ξαναπατησει κανεις στο γηπεδο,καντε το τουλαχιστον για φετος αφου τελειωσε οριστικα.
    το έχω κάνει ήδη

  15. #8745
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    347
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    US Robotics
    Ζήταγε συγγνώμη στον αρη και στον κόσμο του!!!!
    Σε εμας θα ζητήσει ποτέ συγγνώμη για αυτό που πληρώνουμε και βλέπουμε? Βγες ρε κοντέ και ζήτα ενα συγνώμη!
    Ντροπή ρε! Εποχές νατσούρα! ΠΑνηγυρίζουμε για τον βάζελο που χάνει και η ομάδα μας είναι για κλοτσιές! Και θέλαν στο τέλος να φωνάζξουμε και τον MVP! Καραγκιόζηδες! Γιατί κάθονται ακόμα στην ΑΕΚ μας? Γιάτι δεν έχουν φύγει όλοι νύχτα?
    Τα μάθατε και για τον Παπασταθόπουλο ε? Ρήτρα στο συμβόλαιό του που λέει οτι αν φύγει η διοίκηση, φέυγει και αυτός σχεδόν τσάμπα για οποιαδήποτε άλλη ομάδα! Ωραία κε νικολαϊδη!
    ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΕΕΕΕ
    ΚΑΝΕΝΑΣ!
    ΖΗΤΗΣΤΕ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!

Σελ. 583 από 2223 ΠρώτηΠρώτη ... 563573578581582583584585588593603 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας