Σελ. 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 96
  1. #16
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Edessa
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.941
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    21633/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    THOMSON TG585
    SNR / Attn
    4(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ReverseR
    Παρεπιπτόντως, επειδή ακούω συχνά τα περι υποανάπτυκτων νομίζω οτι τουλάχιστον τους υποτιμάτε! Και η βουλγαριά πχ μπορεί να κάνει εξαγωγή γυναικών αλλά στα περι λογισμικού είναι υπερδύναμη όσο παράξενο και αν ακούγεται αυτό.
    Και πάλι δεν έγινα αντιληπτός!! Δεν είναι ζώα άνθρωποι είναι. Κατά ένα μεγάλο ποσοστό Αλβανοί και κατά ένα άλλο Έλληνες που μιλούσαν όπως οι παπούδες μου το βουλγαρο-τουρκο-αλβανικό ιδίωμα που μιλούσαν, και αντίθετα με τους παπούδες μου αυτοί ήταν άτυχοι γιατί όταν ορίστηκαν σύνορα βρέθηκαν από τη λάθος πλευρά. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ τους κυβερνάνε είναι ΖΩΑ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ και τα παίρνουν από όλους και από όλα.
    Ένας από τους πιο εύκολους τρόπους να κρατήσεις κάτω από την επιρροή σου το φτωχό κόσμο είναι να τους τάζεις χαμένες πατρίδες (αυτό δεν το κάνουν μόνο οι σκοπιανοί ξέρετε) και να τους λες ότι κατάγεσαι από τον Αριστοτέλη.

    ps.Η βουλγαρία έχει παράδωση στα δυνατά μυαλιά λογισμικού καθώς και όλες οι ανατολικο-ευρωπαικές χώρες.

  2. #17
    Το avatar του μέλους ReverseR
    ReverseR Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hayzel
    Και πάλι δεν έγινα αντιληπτός!! Δεν είναι ζώα άνθρωποι είναι.
    Ναι το καταλαβα, απλά εγώ δεν το έγραψα-δατύπωσα πολυ καλά!

    ps.Η βουλγαρία έχει παράδωση στα δυνατά μυαλιά λογισμικού καθώς και όλες οι ανατολικο-ευρωπαικές χώρες.
    Φυσικά λόγο κουμουνιστικής Ρωσίας, που τον τομέα λογισμικού τον είχαν αναλάβει αυτές οι νότιες χώρες.

  3. #18
    Το avatar του μέλους ReverseR
    ReverseR Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dyrer
    Το θέμα είναι εθνικό και όχι λογισμικό.
    Ξαναλέω οτι είσαι εντελώς εκτός θέματος την στιγμή μάλιστα που υπάρχει συγκεκριμένο θρνετ που έχουμε εκρφάσει τις θέσεις μας.

    Καταλάβαμε τι λες, εγώ προσωπικά τον απορρίπτω τον συλλογισμό σου! Δεν υπάρχει το θέμα του υποχορώ ούτε του οτι θέλω να το παίξω καλο παιδί. Διαφωνώ με την οπτική σου και συνεπώς με τα συμπερασματά σου!

    φιλικά

  4. #19
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Θα είναι οι πρώτοι που θα δίνουν ασύρματο ιντερνετ σε όλη την "Μακεδονία" , τώρα και το ubundu !!!!
    Σίγουρα βλέπουν μακριά η άνθρωποι.

    Και πολύ φοβάμαι ότι βλέπουν μακριά και προς την μεριά μας σε , γιαυτό και το ψευδοόνομα που επέλεξαν.
    Ενώ εμείς δεν βλέπουμε πέρα από την μύτη μας , και είμαστε έτοιμοι να δεχτούμε τα πάντα .

  5. #20
    Εγγραφή
    26-03-2005
    Περιοχή
    Area 52 (Δίπλα από την 51)
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.804
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    14.286/1.020
    ISP
    Forthnet
    Router
    THOMSON TG585 v7
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 22(dB)
    Πάντως αντί να γκαρίζουμε, θα προτιμούσα μια συζήτηση για το τι θα έπρεπε να κάνουμε έστω και καθυστερημένα!

    Στο κάτω κάτω το Linux είναι free, και συγκεκριμένα το Ubuntu στην έκδοση για την εκπαίδευση, ότι καλύτερο και καμία σχέση με τα ακριβοπληρωμένα λειτουργικά της Microsoft!

    Στη FYROM το καλό που έχουν είναι ότι οι πολιτικοί είναι στην πλειοψηφία τους νέοι άνθρωποι! Έδω και να θέλεις να εξηγήσεις σε έναν πολιτικό να προωθήσει ένα πρόγραμμα π.χ να μπεί το Ubuntu στους υπολογιστές όλων των σχολείων, θα σε κοιτάει λες και είσαι εξωγήινος η ότι λες πράγματα του διαβόλου!

  6. #21
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Μα ειλικρινά, φανταστείτε τι επένδυση είναι να μπει το linux στα σχολεία.

    Το πιο πιθανό είναι σε 5 χρόνια να έχεις τόσους δικούς σου developers που να είσαι ως και ανεξάρτητη σαν χώρα σε θέματα λογισμικού!
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  7. #22
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.913
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Σε αυτούς μου φαίνεται, δεν περισσεύουν λεφτα και κοιτάνε να κανουν τη δουλειά τους όσο γίνεται φθηνώτερα.
    Εμεις ως πλούσια χωρα, έχουμε λεφτά να πληρώνουμε λογισμικό. Εξάλλου με την προμήθεια γενικώς, κινείται το χρημα, μοιράζονται μίζες και έτσι έχουμε μια υγιή οικονομια.....

  8. #23
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hayzel
    Γιατί εσύ δεν το συνεχίζεις, με αυτή τη παραπάνω βλακεία σου?
    Είναι δυνατό να ρίχνεις πρώτα λάδι στη φωτιά και μετά να λες να κρατήσουμε οι υπόλοιποι ύφος?

    Το δικό μου μήνυμα τουλάχιστον είχε έναν τόνο ειρωνίας γιατί ειδήσεις για τέτοιες χώρες που είναι μέχρι το λαιμό στη διαπλοκή με τον υπόκοσμο (ναρκωτικά, νταβατζίδες, παράνομο εμπόριο) μου ακούγονται γελειότατες. Μόλις λάδώσεις τον κατάλληλο λυμάρι, θα σου βάλει και dos να μάθουν τα παιδάκια. Εδώ είναι καλύτερα θα μου πείς? Εε απλά ΕΙΝΑΙ!!!!

    Όσο για την ονομασία, το όνομα φυσικά και δεν με ενοχλεί (και ιστορικά δεν έχουν και πολύ άδικο).Απλά μπήκαν τα σύνορα σε λάθος σημείο. Αλλά όταν κάποιος έλληνας πει οτι αλβανικά και σκοπιανά εδάφη ανήκουν στην Ελλάδα, είναι φασίστας-κομπλεξικός-και εκτός τόπου και χρόνου. Αν το πει όμως ο Σκοπιανός ή ο Αλβανός είναι το αδύναμο πλάσμα που προσπαθεί να προσδιοριστεί μέσα στον κατακλυσμό των κατακτητών που τον περιβάλλουν. Με ενοχλούν αυτά που γράφουν. Οταν λένε ότι μέχρι και ο Αριστοτέλης έγραφε στη διάλεκτό τους μου σπάν τα νεύρα... και αλλάζω γνώμη ... και γίνομαι και γω κάφρος ... και παύω να επιθυμώ να αυτοπροσδιοριστούν ελεύθερα.
    Χωρις να θελω να ριξω λαδι στη φωτια, απλως να ξεκαθαρισω μερικα πραγματακια...
    Δεν αναφερομουνα σε σενα hayzel, αλλωστε θεωρω οτι εχω αρκετο χιουμουρ ωστε να διακρινω την ειρωνια, απο βλακειες τυπου "βαρδασκα" κτλ κτλ κτλ

    Η διαπλοκη στα βαλκανια ειναι ενα αλλο μεγαλο θεμα, και χριζει ξεχωριστο τοπικ, ενδεικτικα:δεν πρεπει να βγαζουμε εξω την ουριτσα μας γιατι εχουμε καταντησει τα Βαλκανια μπουρδελα μας για να ξεδινουν μερικοι, ή να ξεχναμε το ρολο της Ελλαδας που προσπαθει να το παιξει περιφερειακη δυναμη εξαγωντας το οικονομικο της μοντελο και δημιουργωντας με αυτο τον τροπο τεραστιες κοινωνικοοικονομικες ανισοτητες, ειτε τους Ελληνες επιχειρηματιες που μεταφερουν τις επιχειρησεις τους προς τα πανω λογω των φτηνω εργατικων χεριων......

    Ναι, ειναι καλυτερα εδω συμφωνουμε... Αλλα δεν ειναι καλα ομως. (απλως ειναι χειροτερα εκει --- για μας---)

    κατα την γνωμη μου φασιστες και κομπλεξικοι ειναι ολοι οσοι διεκδικουν που δεν τους ανηκουν σθμφωνα με τις συνθηκες που διαμορφωθηκαν μετα το τελος του Β'ΠΠ

    Και εμενα δεν μου αρεσει να οικιοποιουνται τον Αριστοτελη, οπως να βγαζουν χαρτες μεχρι την Θεσ/νικη οπως ομως δεν μου αρεσουν και τα συλλαλητηρια και το εν τουτω νικα , και το ελα Αλεξανδρε να μας σωσεις. Τα θεωρω εκφρασεις φανατισμου και απο τους δυο λαους, και θα ειμασταν καλυτερα και οι δυο λαοι χωρις αυτα, αλλα καποιοι εχουν συμφεροντα να εχουν τους λαους χωρισμενους για να τους χειριζονται καλυτερα.

    Συμφωνω με το Slammer οτι τελικα το θεμα δεν ειναι μακροπνοος σχεδιασμος της κυβερνησης τους, αλλα οικονομικο. Επισης λογικα η MS ή θα ριξει τις τιμες, ή θα κανει καποιον εκβιασμο και θα τον πετυχει τον στοχο της, απο την αλλη ομως ουτε σε μας περισσευει το δημοσιο χρημα και ολο και ολο βουλιαζουμε στο ms λογισμικο. Οπως και να το δει ειναι μια κινηση που δειχνει κοτσια, ειτε το κανουν τελικα, ειτε αποτελει κινηση εντυπωσιασμου/εκβιασμου στην ΜS.

    Υγ. H αποπειρα μου να φερω το ποστ μου, εντος θεματος με την τελευταια παραγραφο ειναι αστεια, οχι πως δεν τα εννοω αλλα.... Δυστυχως το ενα φερνει το αλλο και παει λεγωντας.... Δεν εχω σκοπο να το συνεχισω, ηθελα μονο να δωσω εξηγησεις στο hayzel τον οποιο και εκτιμω και του χρωσταω κιολας. Κρατηστε το αν θελετε λιγο εδω και μετα στειλτε το οπου να ναι... (απλως να μεινει λιγο σαν απαντηση)

    dyrer> Ποιος ειναι σερβος/ελληνας/τουρκος/αλβανος κτλ κτλ φυλετικα δεν εχει καμια σημασια και δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις ακρη, σημασια εχει ποιος ειναι ο κληρονομος του πολιτισμου, γιατι μεσα απο τους αιωνες δεν μενουν το αιμα και το γονιδια, αλλα η γλωσσα και η παραδοση

  9. #24
    Εγγραφή
    17-02-2005
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.413
    Downloads
    123
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΙΑΒΑΤΩΝ
    Μπραβο στους Μακεδονες που ξέρουν απο Ιστορία και πληροφορική...
    Μπραβο στους Αθηναίους που ξέρουν απο Ιστορια και πληροφορική...
    CPU:i7 965+Hydro™ MOBO: Classified DDR:3x2GB Corsair 1866C7 GPU........SSD:Intel® X25-M HDD: 2x1TB Speedpoint F1-F3 PSU: Revolution 1050W CASE: Obsidian TFT: ASUS VW266H 26''

  10. #25
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Edessa
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.941
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    21633/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    THOMSON TG585
    SNR / Attn
    4(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blizard
    Θα είναι οι πρώτοι που θα δίνουν ασύρματο ιντερνετ σε όλη την "Μακεδονία" , τώρα και το ubundu !!!!
    Σίγουρα βλέπουν μακριά η άνθρωποι.
    ....
    Αντε ξεκίνα....
    Αν δεν πληρώσεις το λογαριασμό θα σου στέλνει φουσκωτούς η εταιρία του, να σου πάρουν το pc.


    Απο το slashdot:
    No, the whole story is a lie. The ISP that got the money from USAID has commercialized the WIFI and have put a price of 2$ for every 100MB... the name of the ISP is OnNet and the owner of the company Peter Cemerikic (of bosnian descent), is very well known for his criminal activities. Sadly, corruption still blooms in Macedonia, and people like Cemerikic are allowed to to walk free and spread lies instead of being behind bars (and waking by his new found boyfriend Earl). So, no, Macedonia is far from free WiFi, and far from anything free as long as the politicians are corrupted and judistical system still sleeps.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hayzel : 07-12-05 στις 10:02.

  11. #26
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Edessa
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.941
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    21633/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    THOMSON TG585
    SNR / Attn
    4(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG
    1. ...απο βλακειες τυπου "βαρδασκα" ...
    2. ...δεν πρεπει να βγαζουμε εξω την ουριτσα μας ....
    3.... ... φασιστες και κομπλεξικοι ειναι ολοι οσοι διεκδικουν που δεν τους ανηκουν σθμφωνα με τις συνθηκες που διαμορφωθηκαν μετα το τελος του Β'ΠΠ
    4... MS ή θα ριξει τις τιμες, ... και θα τον πετυχει τον στοχο της....τελικα, ειτε αποτελει κινηση εντυπωσιασμου/εκβιασμου στην ΜS.
    1... συμφωνώ
    2... Φαντάζομαι ότι γνωρίζεις με πια χώρα κάνει κατά 70% εμπόριο η FYROMacedonia...
    3... συμφωνώ απόλυτα, το υπονοούσα και στο προηγούμενο μύνημα μου.
    4... αυτό είναι το αρχικό επιχείρημά μου, αλλά λόγω του "ονόματος" που χρησιμοποιήθηκε έφυγε από τις γραμμές η συζήτηση. Δε μπορείς να μιλάς για επένδυση στο OSS σε μια διαπλεκόμενη χώρα. Είναι ακριβώς το ίδιο να βγεί η Υπουργός μας Παιδείας και να πει ότι στο ΑΣΕΠ μπήκε το ECDL γιατί προσφέρει γνώσεις... Αυτό λέγεται διαπλοκή.. Απλά συνηθίζεται όταν γίνεται έστω και μια στραβή στην Ελλάδα να βγαίνουν κάποιοι πατριώτες και να βρίζουν από πάνω μέχρι κάτω ότι βρουν μπροστά τους... αλλά όταν πρόκειται για χώρες που ενοχλεί μερικούς έλληνες ο τρόπος που συμπεριφέρονται σε μας, τα ίδια άτομα τις συμπεριφέρονται με το γάντι...


    Ζητώ συγνώμη για την επίθεσή μου , γιατί από ότι βλέπω σε γενικές γραμμές συμφωνούμε, απλά παρεξήγησα στο αρχικό σου post την αρχή του για την Αθήνα-Θεσσαλονίκη και άλλα τέτοια

    Σταματώ το και δε συνεχίζω....

  12. #27
    Εγγραφή
    14-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.278
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/900
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Netfaster IAD 2
    SNR / Attn
    11(dB) / 33.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αντί να πείτε έναν καλό λόγο για τους γείτονες μας, που πρωτοπόρησαν (έστω και για λόγους οικονομίας) σε κάτι το οποίο αμφιβάλλω αν θα γίνει ποτέ στην ελλάδα, ασχολείστε με το ονομά τους.
    Φανταστείτε πόσα λεφτά θα μπορούσε να γλυτώσει το κράτος απο τις άδειες για windows/ms office/autocad και άλλα πολλά εμπορικά προγράμματα που δεν χρησιμοποιεί ποτέ κανείς (παλιές πετσοκομένες εκδόσεις κιόλας, για οικονομία), χρησιμοποιώντας κάποια εκπαιδευτική διανομή linux, που είναι δωρεάν, πιο ενημερωμένη, και αρκετα πιο καλοστημένη απο το στυλ που φτιάχνουν τις εγκαταστάσεις οι σχολικοί admins.
    Φανταστείτε πόσα μπορεί να γλυτώσει μια μικρή επιχείρηση με 10 pc πχ, εκτός του ότι (πχ) θα έχει web based τις εφαρμογές της με όσα αυτό συνεπάγεται.

    Αν αυτή την "ανωτερότητα" χαρακτηρίζει το όνομα μακεδονία, τότε όντως δεν τους ταιριάζει.

    Εξάλλου ακόμα και αν δεχτούμε ότι το όνομα μακεδονία είναι ελληνικό, δεν νομίζω ότι το ντροπιάζει κ τόσο η συγκεκριμένη χώρα, και προφανώς δεν μιλάω μόνο για το συγκεκριμένο θέμα.

  13. #28
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Μηνύματα
    953
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hayzel
    So, no, Macedonia is far from free WiFi, and far from anything free as long as the politicians are corrupted and judistical system still sleeps.
    XAXA, κοιτάξτε τους υπανάπτυκτους. (ούτε λεφτά για windows δεν έχουν...)

    Ενώ εδώ που ΔΕΝ έχουμε διαφθορά ούτε στην πολιτική, ούτε στην δικαιοσύνη, ούτε στην εκκλησία, ούτε στο εμπόριο ....
    είμαστε μια χαρά. Και το wifi είναι free εδώ και χρόνια (στα starbucks)

  14. #29
    Εγγραφή
    24-06-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.067
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12288/512
    ISP
    Tellas
    Router
    SpeedStream
    Πράγματι βγήκα εκτός θέματος απαντώντας για το όνομα (το οποίο ΔΕΝ έχουν "δικαίωμα" να χρησιμοποιούν), αλλά δεν μπορώ να αφήσω την πρόκληση από τους δικούς μας νεοέλληνες "προοδευτικούς" (σικ) να περάσει έτσι.

    Τώρα όσο για τους 5000 υπολογιστές με Ubuntu, είναι ενδιαφέρον, αλλά όχι και κάνα φοβερό γεγονός. Καλή επιλογή για λειτουργικό και γλιτώνουν 5000 άδειες Windows...

  15. #30
    Εγγραφή
    17-02-2005
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.413
    Downloads
    123
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΙΑΒΑΤΩΝ
    Αν ένας λόγος που με κάνει να μην βάλω Linux είναι... οι Linuxάδες και οι μανία σας σε οτι windowsιδές υπάρχει..
    CPU:i7 965+Hydro™ MOBO: Classified DDR:3x2GB Corsair 1866C7 GPU........SSD:Intel® X25-M HDD: 2x1TB Speedpoint F1-F3 PSU: Revolution 1050W CASE: Obsidian TFT: ASUS VW266H 26''

Σελ. 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-08, 16:25
  2. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-08, 20:29
  3. Φορητοί υπολογιστές σε 65.000 φοιτητές
    Από power στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 92
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-07, 16:32
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-10-06, 19:39
  5. Φθηνοί υπολογιστές σε 80.000 φοιτητές
    Από KiSpy στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-06, 19:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας