Σελ. 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 478910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 141
  1. #121
    Εγγραφή
    13-12-2006
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    690
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι σωστό αλλά όχι απόλυτα ακριβές. Αν μιλάμε για ενεργειακά τζάμια τύπου low-e(γιατί υπάρχουν και άλλων ειδών ενεργειακά τζάμια π.χ. απορροφητικά) έχει σημασία αν το τζάμι με την low-e επίστρωση είναι το εσωτερικό ή το εξωτερικό. Αν είναι το εσωτερικό είναι όπως τα περιγράφεις. Αν είναι το εξωτερικό δεν αφή νει την ζέστη του καλοκαιριού να περάσει στον εσωτερικό χώρο. Η επιλογή εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από την τοποθεσία του ακινήτου. Π.χ. αν είσαι στην Φλώρινα θες το πρώτο αλλά αν είσαι στην Κρήτη μάλλον το 2ο.
    Πολύ σωστά απλά προσπάθησα να δώσω μια γενική ιδέα...πάντα μιλώντας γενικά για low-e κατά την γνώμη μου πρίν την τοποθέτηση θέλει ολόκληρη μελέτη για το πού θα βάλεις τον κάθε τύπου τζαμιού.

    Δηλαδή άλλο τζάμι θέλει μια επιφάνεια την οποία την χτυπάει όλη μέρα ήλιος και άλλο σε επιφάνεια που είναι όλη μέρα υπό σκιά..

    Ίσως βέβαια να είμαι και υπερβολικός....αλλά αυτό πιστεύω πως είναι το βέλτιστο.

  2. #122
    Εγγραφή
    14-04-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Vivodi Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Thomson
    Παιδιά συγγνώμη δεν είδα πουθενά να αναφέρετε και τις σειρές. Επειδή έχουμε έναν οικογενειακό φίλο αλουμινά της ΕΤΕΜ και παλαιότερα στο πατρικό μου είχαμε βάλει Europa μπορώ να πω ότι τουλάχιστον για αυτές τις δύο εταιρείες έχω άποψη και αυτή είναι ότι είναι πολύ αξιόπιστες. Όμως παίζει τεράστιο ρόλο η σειρά (φτηνές σειρές μικρότερο πάχος αλουμινίου, φθηνότερα λάστιχα, κλειδαριές κτλπ)επίσης οι σίτες (πχ οι πλισέ είναι πολύ πιο ακριβές αλλά πιο αντοχής), τα ρολά να είναι βαρέως τύπου (έτυχε σε εταιρεία να βάζουν μόνο πλαστικά για να εμφανίζουν χαμηλό κόστος) κτλπ. που θα βάλεις και αν θα είναι συρόμενα ή ανοιγόμενα (τα συρόμενα είναι πιο φτηνά διότι δεν παρέχουν τόση καλή μόνωση και μειονεκτούν και σε ασφάλεια). Υπάρχουν εταιρείες που δεν θα κατονομάσω που ντύνουν ξύλο με φλίδα αλουμινίου προκειμένου να ρίξουν το κόστος. Το αποτέλεσμα είναι πως το ξύλο φουσκώνει καταργώντας τη μόνωση και πετώντας στο τέλος την φλίδα και σε ένα δύο χρόνια τα κουφώματά θέλουν αλλαγή. Τέλος κάπου αναφέρατε πως οι πόρτες ασφαλείας ανοίγουν εύκολα. Στο Λαγονήσι που έχω σπίτι άνοιξαν πολλά σπίτια στη γειτονιά (τρεις φορές τα τελευταία τρία χρόνια). Την πόρτα μου που είναι TESIO δεν μπόρεσαν να την ανοίξουν αν και προσπάθησαν. Όμως είχε κοστίσει 1300 ευρώ. Ηθικό δίδαγμα; Ο,τι πληρώνεις παίρνεις...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rose1975 : 24-08-11 στις 16:22.
    "When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car"

  3. #123
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rose1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλος κάπου αναφέρατε πως οι πόρτες ασφαλείας ανοίγουν εύκολα. Στο Λαγονήσι που έχω σπίτι άνοιξαν πολλά σπίτια στη γειτονιά (τρεις φορές τα τελευταία τρία χρόνια). Την πόρτα μου που είναι TESIO δεν μπόρεσαν να την ανοίξουν αν και προσπάθησαν. Όμως είχε κοστίσει 1300 ευρώ. Ηθικό δίδαγμα; Ο,τι πληρώνεις παίρνεις...
    Το οτι δεν ανοιξε σημαινει διαφορα πραγματα. Αλλες ανοιγουν σε 2 λεπτα, αλλες σε 5 αλλες σε 15. Οσο πιο καλη ειναι η πορτα, τοσο περισσοτερο χρονο χρειαζεται για να παραβιαστει. Και το τζιμανι που παει να την ανοιξει, προφανως και δεν εχει ενα διωρο στη διαθεση του μονο για την πορτα. Αν ειναι ερασιτεχνης ουτε με μπουλντοζα δε την ανοιγει.
    Στη γειτονια που μενω, εχουν ανοιξει τα παντα, εκτος απο τα διαμερισματα στην πολυκατοικια μου. Δε μπορει να μην ειδαν ολοκληρη πολυκατοικια κι ουτε ολα τα διαμερισματα εχουν πορτες ασφαλειας.
    Τι οριζουμε τωρα πορτα ασφαλειας.
    Ετυχε και πηγα σε ιατρειο επι της Κιφησιας οπου συστεγαζονται 5 ιατροι ολοι καταξιωμενοι και βαρια ονοματα. Αυτο που ειδα στην εισοδο δε το εχω ξαναδει. Ειχε την κλασσικη γυαλινη που βαζουν συνηθως εταιρειες αλλα μπροστα ειχε μια με μασιφ μεταλλο(αγνωστου τυπου) σαν τοιχο με 4 μεγαλες κλειδαριες που αμα το αμπαρωσεις βρισκεσαι σε πυρηνικο καταφυγιο. Ε αυτο το πραγμα οπως το ειδαν τα ματια μου, ηταν πορτα ασφαλειας. nobody in-nobody out
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

  4. #124
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    επαναφερω το παρον,για μια ερωτηση μιας κ καποιους ισως εχει απασχολησει το εξης
    οι πορτες κλειδωνουν απο μεσα..βγαινοντας ομως στο μπαλκονι κ θελωντας να μην επηρεαστει η εσωτερικη θερμοκρασια,κλεινουμε την πορτα με το κλασσικο "λιγο πιο πανω/κατω το μοχλο"

    και ερωτω..υπαρχει καποιος αλλος τροπος να γαντζωνει η πορτα?καποιο μαγνητακι η γαντζακι κατι?
    VAMOS ARIS

  5. #125
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.731
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Ναι, μπαίνει ένα επιπρόσθετο κούμπωμα-σούστα και ένα χερουλάκι εξωτερικά για να τραβάς την πόρτα πίσω σου. Με αυτό κάνει ένα επιπλέον "κλικ" και η πόρτα μένει κλειστεί παρότι το μάνταλο είναι ανοιχτό. Μπορώ να σου ανεβάσω φώτο αν θέλεις.

    Τιμή; Εμένα η Doral πριν 3 μήνες μου το χρεώσε 10€+ΦΠΑ. Πιστεύω ότι όλοι πάνω-κάτω τόσο θα το'χουνε το αντίστοιχο.
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  6. #126
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    βεβαιως φιλαρακο με ενδιαφερει!ευχαριστω!
    VAMOS ARIS

  7. #127
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.731
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση. Παραθέτω δύο φωτογραφίες, από μέσα και από έξω, με τα πρόσθετα επισημασμένα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails in.jpg  

    out.jpg  

    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  8. #128
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    πολυ ενδιαφερον!αναρωτιεμαι αν υπαρχει κατι καταλληλο κ για μενα..η αν το συγκεκριμενο κανει και για αλλα
    παραθυρα!σ'ευχαριστω πολυ φιλος

    ........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 111 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    και κατι ακομα..αν μπορεις να μου αναφερεις ακριβη ονομασια θα ηταν οτι πρεπει!thanks!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος blade_ : 25-11-11 στις 04:13. Αιτία: auto merged post
    VAMOS ARIS

  9. #129
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.731
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, πιστεύω πως για τα περισσότερα κουφώματα υπάρχει κάποιο "κιτ" που να ταιριάζει. Γιατί δε ρώτας σε κάποιο αλουμινά;

    Όσο για το όνομα, εγώ το ζήτησα ως "αυτό το σύστημα που μπορείς να τραβάς την πόρτα απ' έξω και να κουμπώνει" και ο πωλητής μπήκε στο νόημα αμέσως
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  10. #130
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    χαχα και γω ετσι το ζητησα,εστειλα μερικα email κ περιμενω!
    VAMOS ARIS

  11. #131
    Εγγραφή
    25-01-2012
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παιδιά βλέπω πως χτυπιέστε έτσι... εμείς πριν 3 χρόνια περάσαμε στη Θεσ/νίκη αλουμινίου της Almaco, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι
    Ιδίως από το service και τη δουλειά που έκαναν τα παιδιά.
    Επειδή έχω εμπειρία απο γνωστούς που βρήκαν το μπελά τους με τις εταιρίες που διαφημίζονται στο διαδίκτυο συνιστώ να μην ασχοληθείτε καν.
    Συγκεκριμένα εμείς επιλέξαμε αλουμινά που είναι 30 χρόνια στη δουλειά κι αυτό από άλλους γνωστούς που έχουν μείνει υπερευχαριστημένοι.

    Καλό κούφωμα, ναι, άντε κ ακριβό αν πιο αξιόπιστο, αλλά αν ο αλουμινάς είναι μάπα, όπως αρκετοί που ρίξαν τις τιμές και φθίνουν στην ποιότητα της δουλειάς τους, άχρηστα όλα κ τσάμπα χρήμα. Σκοπός είναι να κοιτάς να βρεις καλό τεχνίτη κι αυτός να δουλεύει με καλούς προμηθευτές.
    Και μπήκαμε και στη διαδικασία να δούμε τις δουλειές που έκαναν για να αποφασίσουμε γτ δε μας περισσεύουν κιόλας να πειραματιστούμε. Τα διαπιστευτήρια μας ικανοποίησαν απόλυτα και φυσικά και η δουλειά τους και δε μας πήραν ΤΑ φράγκα που ακούω εδώ κ μου σηκώνετε η τρίχα.
    Έπειτα στην αποξύλωση των παλιών, αν και ρίξαν πολύ δουλειά τα παιδιά, δε μας πήραν τα σώβρακα.... πήραμε κι άλλες προσφορές εννοείται... αλλά νομίζω πως τη διαφορά την κάνει ΠΑΝΤΑ ο τεχνίτης κι όχι ΜΟΝΟ το κούφωμα. Αν και εξαρτάται από κούφωμα σε κούφωμα ποιοτικά δηλ, αλλά αν θες κάτι να κρατήσει πάνω από χρόνια θα το πληρώσεις...

    οι γονείς μου την είχαν πατήσει πιο παλιά με φτηνά αλουμινίου, που δεν ήταν τελικά καθαρό αλουμίνιο αλλά κράμα μούφα δηλ και μετά από 4 χρόνια είχαν πρόβλημα σοβαρότατο είχαν ξοδέψει κ τ μαλιοκέφαλά τους!
    Πάντως για Θεσ/νίκη συστήνω ανεπιφύλακτα το συνεργείο που είχαμε, γτ υπάρχουν κι άλλες συστάσεις δεκαετίας και άνω και είδαμε κ έργα τους.

    Καλή συνέχεια

  12. #132
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Γεια σας παιδιά περαστικός από την ιστοσελίδα και είπα να γράψω τη γνώμη μου.
    Ασχολούμαι με την οικοδομή εδώ και πολλά χρόνια και έχουν δει πολλά τα μάτια μου, θα σας συνιστούσα να ασχοληθείτε με μεγάλες εταιρίες και όχι με αλουμινάδες κατασκευαστές.
    Μεγάλες εταιρείες με δικό τους κατασκευαστικό συνεργείο είναι π.χ. Epal, Doral, με τους πρώτους έχω μόνο καλές εμπειρίες.

  13. #133
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/850
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Technicolor TD5130
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 18,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aristos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδιά περαστικός από την ιστοσελίδα και είπα να γράψω τη γνώμη μου.
    Ασχολούμαι με την οικοδομή εδώ και πολλά χρόνια και έχουν δει πολλά τα μάτια μου, θα σας συνιστούσα να ασχοληθείτε με μεγάλες εταιρίες και όχι με αλουμινάδες κατασκευαστές.
    Μεγάλες εταιρείες με δικό τους κατασκευαστικό συνεργείο είναι π.χ. Epal, Doral, με τους πρώτους έχω μόνο καλές εμπειρίες.
    Τί ορίζεις ως "αλουμινάδες κατασκευαστές" ? π.χ. τον αλουμινα της γειτονιας μου ? Κι αν αυτος ο αλουμινας εχει πιστοποίηση και ειναι αριστος στην δουλειά του?

  14. #134
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.881
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συμπτωματικά, ο Aristos1 είναι όντως εντελώς περαστικός από εδώ, είναι το πρώτο και μοναδικό του post. Τώρα γιατί εμένα μου κάνει λίγο εκ του πονηρού, διαφήμιση ή κάτι τέτοιο... μάλλον γιατί είμαι εκ φύσεως καχύποπτος.
    Επίσης είχα την εντύπωση ότι οι μεγάλες εταιρείες αλουμινίων (α) είναι άλλες, και όχι αυτές που αναφέρονται, και (β) ΔΕΝ κατασεκυάζουν/τοποθετούν, αλλά μόνο παράγουν. Μάλλον λαθος εντύπωση είχα.

  15. #135
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gianniskriti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί ορίζεις ως "αλουμινάδες κατασκευαστές" ? π.χ. τον αλουμινα της γειτονιας μου ? Κι αν αυτος ο αλουμινας εχει πιστοποίηση και ειναι αριστος στην δουλειά του?
    Καλησπέρα Γιάννη από την Κρήτη, βασικά δεν γνωρίζω κάποιον αλουμινά (αυτό που εννοείς της γειτονιάς), ο οποίος να έχει κάποια πιστοποίηση, και ποια θα ήταν αυτή η πιστοποίηση? μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς

    ........Auto merged post: Aristos1 πρόσθεσε 22 λεπτά και 11 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμπτωματικά, ο Aristos1 είναι όντως εντελώς περαστικός από εδώ, είναι το πρώτο και μοναδικό του post. Τώρα γιατί εμένα μου κάνει λίγο εκ του πονηρού, διαφήμιση ή κάτι τέτοιο... μάλλον γιατί είμαι εκ φύσεως καχύποπτος.
    Επίσης είχα την εντύπωση ότι οι μεγάλες εταιρείες αλουμινίων (α) είναι άλλες, και όχι αυτές που αναφέρονται, και (β) ΔΕΝ κατασεκυάζουν/τοποθετούν, αλλά μόνο παράγουν. Μάλλον λαθος εντύπωση είχα.
    nyannaco δεν είναι ότι είσαι καχύποπτος, μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ. Σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι σε εταιρείες διέλασης αλουμινίου π.χ. EUROPA, ΕΤΕΜ, EXALCO,. ALUMIL, ALCO κ.ά που διαφημίζονται ευρέως στα μέσα μαζικής ενημέρωσης, ως εταιρείες Κουφωμάτων, αλλά στην πραγματικότητα απλά διαθέτουν στην αγορά τα συστήματά τους. Αναφέρομαι σε κατασκευαστικές οι οποίες σχεδιάζουν το δικό τους προφίλ, κατασκευάζουν τα κουφώματα και επίσης τα τοποθετούvε, π.χ. η DORAL έχει δικό της προφίλ, κατασκευάζει τα κουφώματα της στο εργοστάσιο που διατηρεί στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης και τοποθετεί με την βοήθεια εξωτερικών συνεργατών, η EPAL αντίστοιχα, κάνει και την τοποθέτηση με δικά της συνεργεία.

    Για να μη θεωρηθεί ότι κάνω κάποια διαφήμιση αυτών των δύο εταιριών θα αναφέρω άλλες δύο μεγάλες κατασκευαστικές εταιρείες που είναι η ALUK και η ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ Α.Ε., οι οποίες όμως δεν χρησιμοποιούν δικό τους προφίλ, αλλά στηρίζονται σε συστήματα αλουμινίου άλλων εταιριών, όπως είναι η ελληνική ALUMIL ή ο γερμανικός κολοσσός SCHUCO.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Aristos1 : 06-03-12 στις 23:37. Αιτία: auto merged post

Σελ. 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 478910 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δημοτική Αστυνομία (a.k.a. Βρήκατε τον μπελά σας)
    Από AddictedToChaos στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-05-08, 16:53
  2. Πως να βάλετε ΔΥΟ ADSL ΣΕ ΜΙΑ!!!!!
    Από maxtor στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-08, 15:09
  3. Βρείτε τον πραγματικό κατασκευαστή του τροφοδοτικού σας
    Από gallahant στο φόρουμ Κουτιά, τροφοδοτικά και ψύξη
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-06, 16:15
  4. Πώς πίνετε τον καφέ σας??
    Από Gordito στο φόρουμ The fun section...
    Μηνύματα: 114
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-06, 15:29

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας