Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 31
  1. #16
    Εγγραφή
    30-05-2004
    Περιοχή
    Στείρωνας Μονοφατσίου
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.028
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    30 WPM (morse) χωριο
    ISP
    ΚανείςΔενΦτα
    Router
    ΔενΣυγχρονίζ
    SNR / Attn
    -8(dB) / 80(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Οταν την ρουφουσε η Μ$ για το HD DVD απο την σόνυ και το ΒLURAY για να μην δωσει κανα φράγκο στην προώθηση, ηταν καλά. Ας φάει το παγωτό της τώρα (στην μάπα) και ας μην κάθεται να κλαιει που δεν πουλά και να ρίχνει τις τιμές. Μονη περίπτωση να αγοράσω παιγνιομηχανή ηταν αν παρεχει φθηνότερη HD αναπαραγωγή απο το αντίστοιχο player και να κάνει κανα 100ρικο MAX. Τζίφος και πάλι.

    Κανα bluray ποτε θα βάλουν στο 360?

  2. #17
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από potis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν την ρουφουσε η Μ$ για το HD DVD απο την σόνυ και το ΒLURAY για να μην δωσει κανα φράγκο στην προώθηση, ηταν καλά. Ας φάει το παγωτό της τώρα (στην μάπα) και ας μην κάθεται να κλαιει που δεν πουλά και να ρίχνει τις τιμές. Μονη περίπτωση να αγοράσω παιγνιομηχανή ηταν αν παρεχει φθηνότερη HD αναπαραγωγή απο το αντίστοιχο player και να κάνει κανα 100ρικο MAX. Τζίφος και πάλι.

    Κανα bluray ποτε θα βάλουν στο 360?
    Και γιατί να βάλουν;

    Ακόμη το xbox δεν πουλά; Που το διάβασες αυτό;

    ........Auto merged post: Antre πρόσθεσε 3 λεπτά και 35 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fadasma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σημαντικό είναι οτι όπως ανακοίνωσαν, το elite που πωλείται αυτή τη στιγμή θα είναι συμβατό με το project natal οπότε δε θα χρειαστεί να το αλλάξουμε σε 12 μήνες που θα βγει αυτό.
    Είσαι σίγουρος ότι οι άλλες δεν κάνουνε; Είχα την εντύπωση ότι με ένα περιφερειακό θα δουλεύει. Όχι ότι με νοιάζει... εδώ το wiimote τόσα χρόνια και ακόμα δεν είναι 1:1 και τα χει τα θεματάκια του, το natal δεν θα χει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antre : 29-08-09 στις 13:21. Αιτία: auto merged post

  3. #18
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Satellite
    Ταχύτητα
    Georgeoxist
    ISP
    Georgeoxist
    DSLAM
    Forthnet - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Linksys WAG200G EU
    Path Level
    Fastpath
    Ρε παιδιά όταν δεν ξέρετε κάτι ή δεν ασχολείστε, γιατί μπαίνετε στον κόπο να ποστάρετε;

    1. Το HDMI των 10€ είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα με αυτό των 50€. Το μόνο που αλλάζει είναι το brand. Το ένα είναι noname και το άλλο είναι Sony/Microsoft κτλ. Κι αν είστε τόσο σίγουροι ότι έχει διαφορά ένα φτηνό από ένα ακριβό, πάρτε ή βρείτε 1 από το καθένα και κάντε τη σύγκριση.

    2. Το Project Natal από την πρώτη στιγμή που ανακοινώθηκε, ήταν γνωστό ότι θα λειτουργεί ως περιφερειακό και θα είναι συμβατό με όλες τις κονσόλες X360. Δεν έχει σημασία αν έχεις το Arcade, Elite κτλ.

    3. Το X360 είναι πρώτο σε πωλήσεις το 2009. Ξεπέρασε ακόμη και το Wii. Στις συνολικές πωλήσεις έρχεται δεύτερο μετά το Wii και 3ο το PS3 με μεγάλη διαφορά.

    Τέλος, από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησαν τα PS3 και X360, η Microsoft ακολούθησε μια πολιτική ώστε το ακριβότερο πακέτο κονσόλας της να είναι φτηνότερο από το φτηνότερο της Sony.

    Και επαναλαμβάνω, μην ποστάρετε αν δεν γνωρίζετε κάποια βασικά πράγματα, γιατί άθελα σας παραπληροφορείτε τα υπόλοιπα μέλη.

  4. #19
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ποια 10 ευρω; Ακόμη και με 5 βρίσκεις

  5. #20
    Εγγραφή
    18-07-2005
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια 10 ευρω; Ακόμη και με 5 βρίσκεις
    Aλλα ειναι μετριας ποιοτητας.

  6. #21
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Elpis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aλλα ειναι μετριας ποιοτητας.
    Ε και; Νομίζετε ότι είτε στο xbox είτε στο ps3 θα φαινόταν διαφορά; Για 720p μιλάμε.

    Και μην πέσετε στη παγίδα να κυνηγάτε θωράκηση, επιχρυσωμένο κλπ... ψηφιακό είναι το σήμα.

  7. #22
    Εγγραφή
    04-08-2005
    Μηνύματα
    699
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    Αναλογα τα κεφια του ΟΤΕ
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Speedtouch 585v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ τότε γιατί δεν βλέπω να χει αλλάξει η τιμή; Και δεν μιλάω για κανένα μαγαζάκι... για το Πλαίσιο μιλάω Και για κανα 2 παιχνιδάκια που λες, δεν χρειάζεσαι καν σκληρό δίσκο, το 1 gb που δίνει είναι υπερ αρκετό... ή άντε να βαζες τον 20αρη με 35 ευρώ... όλα τα άλλα είναι γιατί σου μύρισε το γάλα (ή μήπως σκόπευες να το αγοράσεις; )

    Και τι ιδιαίτερο μπορεί να έχει ένα hdmi καλώδιο . Καλά σε άλλα forum το περίμενα... αλλά και σε τεχνολογικό; Φυσικά και κάνει οποιοδήποτε και για να σε προλάβω αρκετά φιλαράκια μου έχουν αγοράσει καλώδιο εμπορίου (δεν μου αρέσει να λέω λαλακίες ότι "εγώ έκανα..."... απλά το έχω συνδέσει στο monitor του υπολογιστή οπότε χρησιμοποιώ vga cable). Από ένα γρήγορο search, ορίστε και μια συζήτηση στο gameover

    Και τόσα ξέρεις τόσα λες. Αν ήξερες κάποια βασικά πράγματα περι κατανάλωσης και θερμοκρασιών δεν θα το λεγες αυτό. Η καινουργιες με jasper, με μειωμένη κατανάλωση (σκέψου ότι το τροφοδοτικό είναι μόλις 150αρη) δεν ανεβάζουν θερμοκρασίες... χώρια ότι αυτό το 50% που λες οφείλεται κυρίως στην πρώτη παρτίδα. Και σε παρακαλώ μην trollareis... ποιος αγόρασε καινούργια κονσόλα για rrod; Τρία χρόνια εγγύησης δίνει... μην λες ότι σου κατεβαίνει. Παρεμπιπτόντως πόση εγγύηση είπαμε ότι δίνει η sony hellas

    Αλλά και πάλι δεν κατάλαβα, ποιο βόδι σου φάγανε; Αφού είσαι τρολάκι... δεν είχες ποτέ σκοπό να την αγοράσεις Μην λες ότι να ναι.
    To Πλαισιο και το καθε Πλαισιο αυτη τη στιγμη εχει στοκ για αυτο και το πουλαει τοσο.
    Ομως σε λιγο καιρο και εφεξης θα πληρωνεις την τιμη που ανακοινωσε η Microsoft και η οποια ειναι μεγαλυτερη της σημερινης. & -

    Εχω το Φαλκον οπως και αλλοι 2 φιλοι μου και μπορω να σου πω οτι και στους 3 μας εχει χαλασει. Εμενα απλα ηταν τα προεορτια, μιας και υστερα απο 2-3 μερες ξαναπαιξε και παιζει μεχρι και σημερα. Τζασπερ δεν ξερεις αν θα βρεις γιατι πολυ απλα δεν το καταλαβαινεις στο κουτι οπως γινοταν παλια (δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι τωρα τελευταια).
    Στο δε ελιτ τα πραγαματα ειναι χειροτερα διοτι μιας και δεν πουληθηκαν πολλες κονσολες, η πλειονοτητα που βρισκεται αυτη τη στιγμη στα μαγαζια, ειναι Φαλκον και οχι τζασπερ.

    Ποιος παιρνει κονσολα για RROD ? Σου εχει χαλασει ποτε για να δεις ποσο καιρο κανει για να ερθει ; Σκεψου μοναχα να μου χαλασει εμενα ολκληρωτικα τωρα μολις βγει το φορτσα 3. Αμα ειναι να περιμενω να ερθουν τα χριστουγεννα σχεδον για να μπορεσω να εχω κονσολα, ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι...
    Μη μου το ιντερνετ ταραττε !

  8. #23
    Εγγραφή
    17-09-2006
    Περιοχή
    Σαλόνικα City - Αγ. Παύλος
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.728
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ZTE F6600P
    SNR / Attn
    ~(dB) / ~(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε και; Νομίζετε ότι είτε στο xbox είτε στο ps3 θα φαινόταν διαφορά; Για 720p μιλάμε.

    Και μην πέσετε στη παγίδα να κυνηγάτε θωράκηση, επιχρυσωμένο κλπ... ψηφιακό είναι το σήμα.


    σωστό.

    απλά ένας μικρός ενδοιασμός εάν η απόσταση πηγής-προβολικού είναι μεγάλη. τότε θες κτ καλό.

    ...αυτό βέβαια δεν σημαίνει και 1 νεφρό!

  9. #24
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ksipsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Πλαισιο και το καθε Πλαισιο αυτη τη στιγμη εχει στοκ για αυτο και το πουλαει τοσο.
    Ομως σε λιγο καιρο και εφεξης θα πληρωνεις την τιμη που ανακοινωσε η Microsoft και η οποια ειναι μεγαλυτερη της σημερινης. & -

    Εχω το Φαλκον οπως και αλλοι 2 φιλοι μου και μπορω να σου πω οτι και στους 3 μας εχει χαλασει. Εμενα απλα ηταν τα προεορτια, μιας και υστερα απο 2-3 μερες ξαναπαιξε και παιζει μεχρι και σημερα. Τζασπερ δεν ξερεις αν θα βρεις γιατι πολυ απλα δεν το καταλαβαινεις στο κουτι οπως γινοταν παλια (δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι τωρα τελευταια).
    Στο δε ελιτ τα πραγαματα ειναι χειροτερα διοτι μιας και δεν πουληθηκαν πολλες κονσολες, η πλειονοτητα που βρισκεται αυτη τη στιγμη στα μαγαζια, ειναι Φαλκον και οχι τζασπερ.

    Ποιος παιρνει κονσολα για RROD ? Σου εχει χαλασει ποτε για να δεις ποσο καιρο κανει για να ερθει ; Σκεψου μοναχα να μου χαλασει εμενα ολκληρωτικα τωρα μολις βγει το φορτσα 3. Αμα ειναι να περιμενω να ερθουν τα χριστουγεννα σχεδον για να μπορεσω να εχω κονσολα, ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι...
    Και στους 2 φίλους σου που έχει χαλάσει δεν είχαν εγγύηση; Δεν τους την αντικατέστησαν; Και συγνώμη αλλά γιατί δεν το στέλνεις για επισκευή; Τι περιμένεις ακριβώς; Σε φιλαράκι πάντως κάπου στο μήνα πήρε και είχε και ένα μήνα live δώρο. Πιο παλιά, λόγω της πρώτης προβληματικής φουρνιάς είχαν αυτή τη μεγάλη κίνηση (το 50% που έλεγες) και ίσως, κατά τη γνώμη μου πάντα, για αυτό να καθυστερούσαν. Ευτυχώς εμένα, που την έχω πάνω από 2 χρόνια είναι ακόμα jet (ήταν η δεύτερη φουρνιά)

    Και για ακόμα μια φορά λες πράγματα που δεν ξέρεις... Αφού στο arcade δεν αλλάζει κάτι, άρα για ποιο στοκ μιλάς; Άλλωστε αν δεις την τιμή του elite ήδη την έχει αναπροσαρμόσει, άρα...

    Και που κολλάει αυτό για το τι βρίσκετε στο εμπόριο αυτή τη στιγμή; Είναι δυνατόν το νέο elite, το οποίο θα το καταλαβαίνεις αφού δεν θα περιέχει hdmi να μην είναι jasper; Και σου πα εγώ να πας τώρα στα μαγάζια να αγοράσεις; Τις τρολιές που πετάς απλά πήγα να μαζέψω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antre : 30-08-09 στις 04:36.

  10. #25
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    2.985
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tigran Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. Το Project Natal από την πρώτη στιγμή που ανακοινώθηκε, ήταν γνωστό ότι θα λειτουργεί ως περιφερειακό και θα είναι συμβατό με όλες τις κονσόλες X360. Δεν έχει σημασία αν έχεις το Arcade, Elite κτλ.
    Διάβασε αυτό το άρθρο για το νέο xbox που σκέφτεται να βγάλει η MS το 2010 ώστε να υποστηρίζει το natal.

    http://www.engadget.com/2009/06/13/p...ing-fall-2010/

  11. #26
    Εγγραφή
    04-08-2005
    Μηνύματα
    699
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    Αναλογα τα κεφια του ΟΤΕ
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Speedtouch 585v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και για ακόμα μια φορά λες πράγματα που δεν ξέρεις... Αφού στο arcade δεν αλλάζει κάτι, άρα για ποιο στοκ μιλάς; Άλλωστε αν δεις την τιμή του elite ήδη την έχει αναπροσαρμόσει, άρα...
    Σορι αλλα εισαι σοβαρος ;
    Συγνωμη δεν μπορεις να διαβασεις στην ανακοινωση που λεει οτι η microsoft θα αυξηση την τιμη του ;
    ΕΛΕΟC δηλαδη..

    Μου φαινεται οτι ο διαλογος απο εδω περα και στο εξης μονο για αυξηση του postcount θα χρησιμευει...

    Ενημερωτικα στον φιλο μου την πρωτη φορα εκανε 2 μηνες να ερθει και τη δευτερη ενα μηνα και 2 εβδομαδες. Αν εσενα σχεδον 50 μερες, να στερησαι αυτο που πληρωσες αδρα, θεωρουνται λογικες (για επισκευη γνωστου ελλατωματος απο τη γραμμη παραγωγης), τοτε δεν εχω τιποτα αλλο να πω.
    Α! και οχι, αν μου παρουν γλυφιτζουρι (-> δωρο ενα μηνα Live) δεν τους συχγωρω. Αν πηγαινα δημοτικο ακομα ισως. Σορι.
    Μη μου το ιντερνετ ταραττε !

  12. #27
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ μια χαρά διαβάζω την ανακοίνωση... εσύ έχεις ένα θεματάκι... και άστα "ELEOC" δεν σου πηγαίνει

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nm96027 Εμφάνιση μηνυμάτων
    [PRESS].... Από τις 28 Αυγούστου 2009....
    * Η παραπάνω τιμή είναι εκτιμώμενη τιμή λιανικής...
    Το Πλαίσιο έχει ήδη προσαρμόσει την τιμή του elite.. γιατί να μην έχει προσαρμόσει του Arcade; Και μη μου πεις πάλι για στοκ.... αφού στο Arcade δεν αλλάζει κάτι στα χαρακτηριστικά του!!!!

    Τουλάχιστον το επισκεύασαν... Και μην γίνεσαι τόσο μελό... Και δεν είναι όλος ο κόσμος ο φίλος σου. Γιατί εγώ ξέρω περιπτώσεις που πήρε μήνα... είναι και λίγο θέμα τύχης. Αλλά τουλάχιστον έχεις 3 χρόνια εγγύησης όταν αντίστοιχα η sony hellas δίνει μόνο έναν.

    Αλλά δεν μπορώ να σε καταλάβω, αφού έχεις ήδη αγοράσει την κονσόλα, γιατί τόσος καημός για το πόσο θα στοιχίζει; Ειδικά αυτό το 50% βλάβης αφορούσε τη πρώτη φουρνιά κονσολών. Για αυτό, σε παρακαλώ σταμάτα τις τρολιές, διαβάζουν και παιδιά που δεν ξέρουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antre : 31-08-09 στις 14:10.

  13. #28
    Εγγραφή
    04-08-2005
    Μηνύματα
    699
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    Αναλογα τα κεφια του ΟΤΕ
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Speedtouch 585v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ μια χαρά διαβάζω την ανακοίνωση... εσύ έχεις ένα θεματάκι... και άστα "ELEOC" δεν σου πηγαίνει



    Το Πλαίσιο έχει ήδη προσαρμόσει την τιμή του elite.. γιατί να μην έχει προσαρμόσει του Arcade; Και μη μου πεις πάλι για στοκ.... αφού στο Arcade δεν αλλάζει κάτι στα χαρακτηριστικά του!!!!
    Nα στο πω απλα αλλη μια φορα:
    Δεν με ενδιαφερει τι κανει το πλαισιο και το καθε πλαισιο αυτη τη στιγμη.
    Αυξησε η δεν αυξησε την προτινωμενη λιανικη τιμη πωλησης του XBOX360 Arcade η microsoft ;
    Ναι ή οχι ;


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον το επισκεύασαν... Και μην γίνεσαι τόσο μελό... Και δεν είναι όλος ο κόσμος ο φίλος σου. Γιατί εγώ ξέρω περιπτώσεις που πήρε μήνα... είναι και λίγο θέμα τύχης.
    Μαλλον δεν με καταλαβες καλα. Δεν παραπονεθηκα γιατι εκανε σχεδον 2 μηνες.
    Με ενοχλησε που κανει ηδη ενα μηνα. Ενα μηνα για επισκευη γνωστου ελλατωματος ηδη απο τον σχεδιασμο της κονσολας το θεωρω απαραδεκτο.
    Αληθεια οταν σου χαλασει κατι στον υπολογιστη, το θεωρεις λογικο να κανει ενα μηνα και στο τμημα service για να επισκευασθει ; Δεν το νομιζω.
    Επρεπε εφοσον η βλαβη ειναι RROD, να σου αντικαθιστουν την κονσολα αν οχι αμεσα, τουλαχιστον με μια αλλη μεχρι να σου την επισκευασουν.
    Δεν μπορει να βγαζει ελλατωματικο προιον στην αγορα και αφου εσυ ετα εχεις αγορασει ενα καρο παιχνιδια (ουτως ωστε να μην μπορεις να πας σε αλλη κονσολα) να σου λεει περιμενε ενα μηνα και για να σου επεισκευασουμε αυτο που καναμε εμεις λαθος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά τουλάχιστον έχεις 3 χρόνια εγγύησης όταν αντίστοιχα η sony hellas δίνει μόνο έναν.
    Καλα εδω δεν ξερω ποιος ειναι χειροτερος. Η Sony hellas η οι καταναλωτες. Απορω πως μπορουν να πουλανε εντος Ε.Ε. προιον με ενα μονο χρονο εγγυηση. Απλα απαραδεκτοι
    Απλα επειδη ισχθυει το "μη χειρον βελτιστον" αναγκαστικα πηγα σε XBOX360 για αυτη τη γενια.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά δεν μπορώ να σε καταλάβω, αφού έχεις ήδη αγοράσει την κονσόλα, γιατί τόσος καημός για το πόσο θα στοιχίζει; Ειδικά αυτό το 50% βλάβης αφορούσε τη πρώτη φουρνιά κονσολών. Για αυτό, σε παρακαλώ σταμάτα τις τρολιές, διαβάζουν και παιδιά που δεν ξέρουν.
    Δηλαδη οποιος εχει ηδη αγορασει αποποιειται της καταναλωτικης του ευθυνης ; Δηλαδη επειδη εχω αγορασει δεν μπορω να σχολιασω την εξελιξη της αγορας ;
    Καινουργιο αυτο, δεν το ηξερα.

    Τελος για αυτο το 50% της βλαβης που λες και στους 2 ανθρωπους που ξερω οτι ειχαν Falcon το XBOX τελικα χαλασε. Τωρα οπως ειπα και στη αρχη και το δικο μου (Falcon) προ 2 μηνων εβγαλε RROD, αλλα για καποιο λογο μετα απο λιγες μερες που τα ξανανοιξα επαιξε κανονικα. Φανταζομαι οτι τα ψωμια του ειναι λιγα πλεον γιαυτο και το εχω αφησει στην ακρη προς ωρας και μαλλον με το Forza 3 θα το ξανανοιξω.

    Ευτυχως ο υπολογιστης μου μετα απο τοσο καιρο και με τοσα διαφορετικα εξαρτηματα hardware, εξακολουθει να εχει ενα υποδειγματικο 0% ποσοστο βλαβων.
    Μη μου το ιντερνετ ταραττε !

  14. #29
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για ποια καταναλωτική ευθύνη λες όταν σου βγάζει rrod και δεν το στέλνεις καν για επισκευή. Αστεία λες ; Μην βάζεις ταμπελάκια που δεν σου πάνε. Και άλλο καταναλωτικά ευσυνείδητος και άλλο troll . Για διάβασε μια όλα τα παραπληροφοριακά προηγούμενα σου post και μετά μίλα για καταναλωτική ευθύνη. Εγώ το μόνο που βλέπω είναι κάποιον που ξενέρωσε με τη κονσόλα (δικαιωμα σου φυσικά) και γράφεις ότι να ναι.

    Και μόνο που συγκρίνεις υπολογιστή με κονσόλα, σταματώ εδώ.

    Α και που σαι, όταν μάθεις τι σημαίνει ενδεικτική τιμή τότε ξανά μιλάμε. Μέχρι και στοκ είπες κονσόλα που δεν αποσύρεται .

  15. #30
    Εγγραφή
    04-08-2005
    Μηνύματα
    699
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    Αναλογα τα κεφια του ΟΤΕ
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Speedtouch 585v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antre Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποια καταναλωτική ευθύνη λες όταν σου βγάζει rrod και δεν το στέλνεις καν για επισκευή. Αστεία λες ; Μην βάζεις ταμπελάκια που δεν σου πάνε. Και άλλο καταναλωτικά ευσυνείδητος και άλλο troll . Για διάβασε μια όλα τα παραπληροφοριακά προηγούμενα σου post και μετά μίλα για καταναλωτική ευθύνη. Εγώ το μόνο που βλέπω είναι κάποιον που ξενέρωσε με τη κονσόλα (δικαιωμα σου φυσικά) και γράφεις ότι να ναι.

    Και μόνο που συγκρίνεις υπολογιστή με κονσόλα, σταματώ εδώ.

    Α και που σαι, όταν μάθεις τι σημαίνει ενδεικτική τιμή τότε ξανά μιλάμε. Μέχρι και στοκ είπες κονσόλα που δεν αποσύρεται .
    Απλα ->
    Μη μου το ιντερνετ ταραττε !

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Η Microsoft μειώνει την τιμή του Xbox 360 στην Ευρώπη.
    Από Πύρρος στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-08, 17:20
  2. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-08, 13:06
  3. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-06, 20:50
  4. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-06, 19:39
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-05, 15:02

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας