Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 33

Θέμα: Cpu + Motherboard

  1. #16
    Εγγραφή
    26-12-2008
    Περιοχή
    Αθυρα
    Μηνύματα
    679
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΥΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terry39 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμβατότητα: Μόνο με μητρικές ASROCK.
    Αν και δεν πιστευω ο controller της Asrock να ειχει προβλημα υπαρχουν και αλλοι.

    http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.611203

    http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.612159

    http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.505793

    http://www.skroutz.gr/c/134/pc-contr...phrase=USB+3.0

  2. #17
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Forthnet - ΤΥΧΕΡΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a5m5g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμ

    Μόλις είδα δυστυχώς ότι έχω μια ελέυθερη pci θύρα..
    Οποτε.... κανει και αναβαθμιση

  3. #18
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Εννοώ μια pci + τη δέυτερη pci-express 16x άρα κάτι γίνεται αν πάρω pci-express lan κάρτα και μια usb3 ε? Εκτός αν τσιμπήσω την asrock μητρική που μου προτείνατε. Είναι καλές οι asrock παίδες? Μέχρι τώρα μόνο asus έπερνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω τρελό θέμα με το budget, αρκεί να γίνει αυτό που θέλω. Η asus που σας είπα στην αρχή έχει 200ευρώ αλλά είναι για intel δυστυχώς. Οπότε θα πρέπει να αλλάξω και cpu. Από cpu τι παίζει νέο? Οι buldozers που είπε πριν ο φίλος είναι οι νέοι της amd? Της intel ποιοί είναι και αξίζουν τη διαφορά? (γιατί στάνταρ είναι ακριβότεροι..) Αν και δε ξέρω κατά πόσο αξίζει να δώσω τον δικό μου τώρα που με καλύπτει ούτως ή άλλως.. Απλά με την ευκαιρία αλλαγής μητρικής το σκέφτομαι.. ΟΥΦ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ! ΒΟΗΘΗΣΤΕ!

  4. #19
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Forthnet - ΤΥΧΕΡΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a5m5g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοώ μια pci + τη δέυτερη pci-express 16x άρα κάτι γίνεται αν πάρω pci-express lan κάρτα και μια usb3 ε? Εκτός αν τσιμπήσω την asrock μητρική που μου προτείνατε. Είναι καλές οι asrock παίδες? Μέχρι τώρα μόνο asus έπερνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω τρελό θέμα με το budget, αρκεί να γίνει αυτό που θέλω. Η asus που σας είπα στην αρχή έχει 200ευρώ αλλά είναι για intel δυστυχώς. Οπότε θα πρέπει να αλλάξω και cpu. Από cpu τι παίζει νέο? Οι buldozers που είπε πριν ο φίλος είναι οι νέοι της amd? Της intel ποιοί είναι και αξίζουν τη διαφορά? (γιατί στάνταρ είναι ακριβότεροι..) Αν και δε ξέρω κατά πόσο αξίζει να δώσω τον δικό μου τώρα που με καλύπτει ούτως ή άλλως.. Απλά με την ευκαιρία αλλαγής μητρικής το σκέφτομαι.. ΟΥΦ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ! ΒΟΗΘΗΣΤΕ!
    H asrock ειναι η low budget εταιρια- γκαμα της asus
    αρκετοι οπως κι εγω εχουμε την 870 extreme 3 , μεσα απτο bios σου δινει τη δυνατοτητα να ανεβασεις τον επεξεργαστη (ο δικος μου Χ6 1075 3,0ghz εχει +10% "κλοκαρισμα" και δουλευει στα 3,3ghz)

    Οι bulldozers οπως σου ξαναγραψα (θα) ειναι η νεα γενια επεξεργαστων της amd δυ-τετρα-οκτα - πύρινοι , οταν κι αν δεις οτι ο 965 σου πλεον δεν σε ικανοποιει ή βρείς μια ευκαιρια οταν ερθουν(bulldozers) και σου γυαλισουν το ματι και εχεις την περιεργια ή ανάγκη για παραπάνω πυρήνες ή επεξεργαστική ισχη θα μπορεις να αλλαξεις επεξεργαστή.

    Αυτη τη στιγμη ο top επεξεργαστης ειναι της intel (I7 2600k) με 4 πυρινες - 8 threads (σαν να ειναι διπλος τετραπυρινος) και το γραμμα Κ υποδηλωνει οτι ο επεξεργαστης εχει ξεκλειδωτο πολλαπλασιαστη για overclocking (θελει ομως και αναλογη μητρικη) P67

    Αναμενουμε τους bulldozers , για να δουμε τι ψαρια πιανουν ...

    Σαν 1η κινηση ειναι να πουλησεις τη μητρικη σου και να παρεις μια AM3+ εχουν μαυρο cpu socket για να ξεχωριζουν ...

  5. #20
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστώ για άλλη μια φορά φίλε terry39. Από ότι είδα τα λεφτά του core i7 2600 και 2600k δεν είναι τα εξωπραγματικά που ζητάει ανά καιρούς η intel οπότε μπορεί να είναι μια επιλογή αυτή.
    Από την άλλη το να πάρω κάρτες pci express για usb3 και δέυτερο lan είδα ότι θα μου βγει πάνω κάτω το ίδιο με μια νέα μητρική μιας και αυτή που έχω θα την πουλήσω, οπότε θα είναι το ίδιο αλλά δε θα γεμίσω επιπλέον κάρτες. Άρα ψάχνω μητρική (όπως η gigabyte που προτάθηκε στην προηγούμενη σελίδα) ή ψάχνω συνδιασμό μητρικής και cpu.
    Οι μνήμες μου δε νομίζω να έχουν πρόβλημα με νέα μητρική amd ή intel έτσι? Έχω kingston hyper-x 1600άρες.

  6. #21
    Εγγραφή
    02-07-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη, 40 Εκκλησιές
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11834/1022
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    NetFasteR WLAN3
    SNR / Attn
    10.2(dB) / 24.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν αποφασισεις να πουλησεις τον 965 σε λογικη τιμη τον θελω..

  7. #22
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    1. Τί να το κάνεις φίλε μου το αναξιόπιστο USB;

    2. Τί να την κάνεις τη 2η ethernet;

    3. Άμα σώνει και καλά την θες, είναι κουτί να αλλάζεις μητρική.

    Παίρνεις μια τέτοια:

    http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=20722

    4. Τον 965 να τον αλλάξεις και να πάρεις τον φθηνότερο hex-core που υπάρχει.

  8. #23
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Τί να το κάνεις φίλε μου το αναξιόπιστο USB;

    2. Τί να την κάνεις τη 2η ethernet;

    3. Άμα σώνει και καλά την θες, είναι κουτί να αλλάζεις μητρική.

    Παίρνεις μια τέτοια:

    http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=20722
    φτιάξε τον λινκ δεν μου δείχνει τίποτα

  9. #24
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Forthnet - ΤΥΧΕΡΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    φτιάξε τον λινκ δεν μου δείχνει τίποτα
    Για δες μηπως τωρα ?

    Intel netcard PCI-E to RJ-45 Gigabit CT 1000 Mbps

    ........Auto merged post: terry39 πρόσθεσε 8 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a5m5g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για άλλη μια φορά φίλε terry39. Από ότι είδα τα λεφτά του core i7 2600 και 2600k δεν είναι τα εξωπραγματικά που ζητάει ανά καιρούς η intel οπότε μπορεί να είναι μια επιλογή αυτή.
    Από την άλλη το να πάρω κάρτες pci express για usb3 και δέυτερο lan είδα ότι θα μου βγει πάνω κάτω το ίδιο με μια νέα μητρική μιας και αυτή που έχω θα την πουλήσω, οπότε θα είναι το ίδιο αλλά δε θα γεμίσω επιπλέον κάρτες. Άρα ψάχνω μητρική (όπως η gigabyte που προτάθηκε στην προηγούμενη σελίδα) ή ψάχνω συνδιασμό μητρικής και cpu.
    Οι μνήμες μου δε νομίζω να έχουν πρόβλημα με νέα μητρική amd ή intel έτσι? Έχω kingston hyper-x 1600άρες.
    Οι μνημες σου θα ειναι μια χαρα !

    Μπορει ο WAN οταν λεει κατι να εχει δικιο , αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση sorry αλλα θα επιμεινω στην προταση μου ... (που συμφωνησαν κι αλλοι) απο τη στιγμη που ειναι καλυμμενος με τον 965 να παραμεινει σ'αυτον
    -εκτος κι αν τον πουλησει στον mike_ που ενδιαφερθηκε-
    και αλλαξει σε Ι5 2500Κ-Ι7 2600Κ ή παει σε νεα μητρικη και εναν απλο Χ2 cpu μεχρι την ελευση των νεων cpu's και τοτε να χωσει χρηματα εκει.
    (Φυσικα και προτεινω την υποθεση Νο2)
    Ειναι κριμα να παει τωρα σε Χ6 αφου σε εναν μηνα ερχεται νεα (και λογικα ανωτερη - ισχυροτερη) φουρνια επεξεργαστων !
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος terry39 : 11-05-11 στις 18:33. Αιτία: auto merged post

  10. #25
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Wan γιατί το λες αναξιόπιστο? Αυτό που θέλω είναι η ταχύτητά του. Χρειάζεται για να κάνω επεξεργασία μουσικής βιβλιοθήκης σε έναν τέτοιο εξωτερικό σκληρό http://www.skroutz.gr/c/87/eksoterik...phrase=ssd+usb ή σε ένα τέτοιο στικάκι http://www.skroutz.gr/s/282205/Kings...-3-0-64GB.html , τα οποία διαβάζονται από αυτά τα μηχανήματα http://www.pioneerdjusa.com/gear.aspx?product=CDJ-2000 . Το δέυτερο lan το χρειάζομαι για να συνδέω αυτόν τον μίκτη http://www.pioneer.eu/eur/content/pr...s/DJM2000.html , ο οποίος δε κάνει να είναι πάνω σε lan με ρυθμίσεις internet (χωρίς dhcp κτλ) για να δουλέυει (ήδη το δοκίμασα). Οπότε ένα δέυτερο lan μου λύνει τα χέρια του βάλε βγάλε, άλλαζε ρυθμίσεις κτλ.
    Σόρυ για το μεγάλο post απλά εξηγώ τι χρειάζομαι
    Ίσως τείνω τελικά στη λύση το i7 2600 (χωρίς το k μιας και ποτέ δεν έχω κλοκάρει cpu) με την μητρική που δείχνω στην αρχή. Είναι καλή λύση αυτή, ή να περιμένω τις μπουλντόζες? Σε καμιά 15αριά μέρες το πολύ θέλω να κάνω την κίνηση γιατί με καίει λόγω δουλειάς (πραγματικά τεράστια ευκολία).

  11. #26
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Forthnet - ΤΥΧΕΡΟ
    Τοτε εχεις 2 επιλογες σετ

    Asus Socket 1155 P8P67 DELUXE (B3) 2GLan Audio Raid

    +
    Intel Core i5 2500K 3.3 GHz Quad Core Socket 1155 95W Box (BX80623I52500K)

    =
    396Ε



    AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz Six Core
    +
    Asrock Socket AM3 880G Pro3 Vga GLan Audio Raid

    +
    βαζεις αλλα 4gb ram (ειτε πουλωντας αυτες που εχεις - ειτε παιρνεις το ιδιο σετακι παλι)

    Kingston Hyper X Blu4GB DDR3 Non ECC CL9 1600MHz (μηπως ειναι αυτες? )
    +
    Intel netcard PCI-E to RJ-45 Gigabit CT 1000 Mbps


    =323 περιπου
    (βαζεις και μια εξτρα ψυκτρα αν θες)

  12. #27
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a5m5g Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...ο οποίος δε κάνει να είναι πάνω σε lan με ρυθμίσεις internet (χωρίς dhcp κτλ) για να δουλέυει (ήδη το δοκίμασα)...
    Να κόψεις το dhcp ή να το βάλεις επιλεκτικά και μόνο για το μείκτη.

    Δεν πάμε Παλαιό Φάληρο -> Άλιμο -> μέσω Βλαδιβοστόκ.

    Τώρα για τα περί "αξιοπιστίας" του USB απλά θα καγχάσω, και θα πω ότι όποιος θέλει αξιόπιστη-μακροχρόνια-μόνιμη λύση σωστού storage, κάνει αυτό:

    http://www.adslgr.com/forum/showpost...39&postcount=2

  13. #28
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Σαν ισχύ φαντάζομαι είναι καλύτερη η πρώτη επιλογή? Αλλά γιατί προτείνεις τον 2500 και όχι τον 2600? Δεν αξίζει η διαφορά χρημάτων?
    Στη δέυτερη επιλογή με πέρνει (από χρήμα) για άλλα 4 gb ram ε?
    Και μια τελευταία ερώτηση.. Έχω πάρει μια καταπληκτική ψύκτρα NH-U12P SE2 η οποία κάνει το pc πραγματικά αθόρυβο ειδικά το καλοκαίρι. Ελπίζω να κάνει για τον intel ή τον άλλο amd..

  14. #29
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Forthnet - ΤΥΧΕΡΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a5m5g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν ισχύ φαντάζομαι είναι καλύτερη η πρώτη επιλογή? Αλλά γιατί προτείνεις τον 2500 και όχι τον 2600? Δεν αξίζει η διαφορά χρημάτων?
    Στη δέυτερη επιλογή με πέρνει (από χρήμα) για άλλα 4 gb ram ε?
    Και μια τελευταία ερώτηση.. Έχω πάρει μια καταπληκτική ψύκτρα NH-U12P SE2 η οποία κάνει το pc πραγματικά αθόρυβο ειδικά το καλοκαίρι. Ελπίζω να κάνει για τον intel ή τον άλλο amd..
    Για να μην ανεβασω παρα πολυ το κοστος δεν εβαλα τον 2600

    Αφου εχεις την noctua εισαι μια χαρα (ισως χρειαστεις backplate για amd)

    Για μενα κανε μονο τραμπα τη μητρικη με προσθηκη ή αλλαγη ram (να πας συνολο 8gb) ΟΧΙ ψηλες ομως ... λογω της noctua ίσως και εναν ssd ... για να ανεβεις σε επιδοσεις .... πειραζοντας και τον 965 λιιγο ...
    και μετα βλεπεις ... αν δεν τραβαει η cpu ... => bulldozers


  15. #30
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κόψεις το dhcp ή να το βάλεις επιλεκτικά και μόνο για το μείκτη.

    Δεν πάμε Παλαιό Φάληρο -> Άλιμο -> μέσω Βλαδιβοστόκ.

    Τώρα για τα περί "αξιοπιστίας" του USB απλά θα καγχάσω, και θα πω ότι όποιος θέλει αξιόπιστη-μακροχρόνια-μόνιμη λύση σωστού storage, κάνει αυτό:

    http://www.adslgr.com/forum/showpost...39&postcount=2
    Wan Το Usb3 το χρειάζομαι γιατί μόνο τέτοιο πέρνει πάνω το cd player που θέλω να το χρησιμοποιώ. Πρώτα κάνω δηλαδή επεξεργασία βιβλιοθήκης στο pc (πάνω στον εξωτερικό usb σκληρό ή στικ) με το rekordbox (πρόγραμμα της pioneer) και μετά τοποθετώ τον σκληρό ή στικ στο cdj2000 (cd player). Οπότε κουβαλάω στη δουλειά ένα στικάκι ή τον σκληρό πλήρη οργανωμένα. Ο μείκτης τον έχω σπίτι και συνδέεται με το pc με lan αλλά με dhcp ενεργοποιημένο, έκανα λάθος πριν. (το dhcp είναι που δίνει αυτόματα τις ip όταν είναι ενεργοποιημένο, σωστά?) Εγώ το έχω κλειστό στο σπίτι για να δουλέυει ο dreambox (είμαι ιστορία, τι να κάνω...). Από εκεί και πέρα τον δοκίμασα πάνω στο router αλλά έκανε διάφορα κουλά όπως πχ ξεσυνδεόταν συχνά. Στις οδηγίες χρήσης λέει να τον έχει κανείς απευθείας πάνω στο pc. Και θέλει και αυτό που έψαξα αλλά δε το πολυβρήκα στα win7:
    1) Click on Control Panel located in the Start Menu.
    2) Click on Network Sharing Center.
    3) Click Change Adapter Settings after Network Sharing Center is opened.
    4) Right-click on Local Area Connection and select Properties.
    Once Local Area Connection Properties is displayed, click on the Sharing tab and confirm that the "Allow other network users to connect through this computer's Internet connection" box under Internet Connection Sharing is unchecked.

    Δε βρήκα δηλαδή το sharing tab που λέει.. Πιστέυω με μια μητρική με διπλό lan ή με επιπλέον κάρτα lan, θα γλυτώσω μπέρδεμα κτλ..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terry39 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην ανεβασω παρα πολυ το κοστος δεν εβαλα τον 2600

    Αφου εχεις την noctua εισαι μια χαρα (ισως χρειαστεις backplate για amd)

    Για μενα κανε μονο τραμπα τη μητρικη με προσθηκη ή αλλαγη ram (να πας συνολο 8gb) ΟΧΙ ψηλες ομως ... λογω της noctua ίσως και εναν ssd ... για να ανεβεις σε επιδοσεις .... πειραζοντας και τον 965 λιιγο ...
    και μετα βλεπεις ... αν δεν τραβαει η cpu ... => bulldozers

    Έχω ssd αλλά δε κάνω εκεί επεξεργασία βιβλιοθήκης γιατί δε μου φτάνουν τα gb και γιατί ξέρω από εδώ ότι δεν είναι καλό να γράφεις-σβήνεις συνέχεια. Τον έχω μόνο για το λειτουργικό. Άλλωστε την επεξεργασία μουσικής βιβλιοθήκης πρέπει να την κάνω σε φορητό μέσο (usb3) για να έχει νόημα όλο το σκηνικό. Αρχίζω και ψήνομαι για τον intel.. Οι bulldozers ξέρουμε επιδόσεις τι και πόσο καλοί ή καλύτεροι από τους i7 θα είναι κτλ?

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. cpu -motherboard προτάσεις
    Από George85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-10, 20:20
  2. motherboard cpu
    Από artshadows στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 23:09
  3. Καμμενη CPU ή motherboard;
    Από songless_bird στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-09, 00:40
  4. MOTHERBOARD-CPU-RAM
    Από wizardakis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-09, 19:07
  5. cpu, motherboard, linux
    Από ela002 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-08, 18:12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας