Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 93
  1. #46
    Εγγραφή
    30-10-2004
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Siemens CL 110
    Η αγορά αυτορρυθμίζεται και τα ... μας κουνιώνται. Ποιος θα μας προστατέψει από το αόρατο χέρι της αγοράς (που φαίνεται από την πολύ αυτοϊκανοποίηση πήρε φόρα);

  2. #47
    Εγγραφή
    09-12-2007
    Περιοχή
    Planet earth
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    366
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    400/40
    ISP
    Ziggo-Vodafone
    Δεν πάμε καλά... Συνεχίζω να μη μπορώ να μπω στο site τους, σήμερα όμως μου ήρθε νέο αυτοματοποιημένο μήνυμα ότι το υπόλοιπο του λογαριασμού μου είναι χαμηλό και πρέπει να κάνω top up. Για πλάκα, πάτησα το link να δω αν θα με βάλει και όντως λειτούργησε και μπήκα στο προφίλ μου. Κατόπιν δοκίμασα να κάνω κλήση μέσω των ρυθμίσεων της easycall και δούλεψε κανονικά!!!!!!!!!!!
    Είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο; Τελικά έβαλαν λουκέτο ή όχι; Καμία επίσημη ενημέρωση;
    Περιμένω από άλλες χρήστες να επιβεβαιώσουν αν έχουν ξανά εξερχόμενες ή όχι...
    "Δεν ελπίζω τίποτα. Δε φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος."
    Ν. Καζαντζάκης

  3. #48
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ikar6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάμε καλά... Συνεχίζω να μη μπορώ να μπω στο site τους, σήμερα όμως μου ήρθε νέο αυτοματοποιημένο μήνυμα ότι το υπόλοιπο του λογαριασμού μου είναι χαμηλό και πρέπει να κάνω top up. Για πλάκα, πάτησα το link να δω αν θα με βάλει και όντως λειτούργησε και μπήκα στο προφίλ μου. Κατόπιν δοκίμασα να κάνω κλήση μέσω των ρυθμίσεων της easycall και δούλεψε κανονικά!!!!!!!!!!!
    Είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο; Τελικά έβαλαν λουκέτο ή όχι; Καμία επίσημη ενημέρωση;
    Περιμένω από άλλες χρήστες να επιβεβαιώσουν αν έχουν ξανά εξερχόμενες ή όχι...
    ναι ,εγω έχω εξερχόμενες... Προφανως δεν έκλεισαν... ουτε και εδω γράφτηκε κάτι τέτοιο επίσημα νομίζω,το τι συζητιέται στην αγορα με το τι πραγματικα συμβαίνει είναι άλλο πράγμα πολλες φορές.
    αντε βγαλε ακρη ...αν δεν κάνω λάθος εχουμε κλείσει μια εβδομαδα απο τοτε που βγηκε εκτος λειτουργίας... Επίσημη ενημέρωση δεν υπήρξε για τίποτα... και προφανως ηταν πολυ σοβαρο για να κρατησει 1 εβδομαδα... ελπιζω εστω και τωρα να μας εξηγησει καποιος τι συμβαίνει... αν παρακολουθούν (που πιστευω πως παρακολουθουν το νημα) από την εταιρία,θα ηταν καλό να απαντήσουν... οχι τιποτα αλλο αλλα να αποκατασταθει και η αλήθεια για το τι συνεβει. Αν και θα μπορούσαν να εχουν περασει ήδη ενα μηνυμα εδώ ή στο facebook αν δεν είχαν άλλη πρόσβαση.

    ........Auto merged post: kmpatra πρόσθεσε 21 λεπτά και 29 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    το 1222 δουλευει κανονικα για κλησεις απο χρηστες της υπηρεσίας,οπότε νομίζω αυριο θα ξεκαθαρίσει το τι συμβαίνει,αν βεβαιως μπορεσουμε να έρθουμε σε επαφή με κάποιον.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kmpatra : 12-07-11 στις 02:00. Αιτία: auto merged post

  4. #49
    Εγγραφή
    05-11-2009
    Μηνύματα
    720
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το θέμα είναι αν λειτουργούν οι εισερχόμενες κλήσεις. Οι εξερχόμενες μπορούν να δρομολογηθούν απ' οπουδήποτε, οι εισερχόμενες είναι το σημαντικότερο πρόβλημα, κι απ' όσο μπορώ να διαπιστώσω δεν λειτουργούν ακόμα.

  5. #50
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Το 1222 δουλεύει,μου απάντησε υπάλληλος... Συγκεκριμένη ενημέρωση για την τελευταια εβδομάδα που δεν δούλευε τίποτα δεν υπήρχε. Ισως υπάρξει ενημέρωση αργότερα. Το πρόβλημα με τις εισερχόμενες κλήσεις στα σταθερά τηλέφωνα της εταιρίας (και των συνδρομητών) παραμένει. Πάντως το δεδομένο είναι πλέον οτι η εταιρία δεν έκλεισε. Επειδή μου έδωσαν κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας απο 24630... (πτολεμαίδα) υποθέτω οτι μάλλον κάποια μετακόμιση μπορεί να έπαιξε...

  6. #51
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    7.338
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kmpatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    υποθέτω οτι μάλλον κάποια μετακόμιση μπορεί να έπαιξε...
    Μάλιστα... Τραβάμε όλες τις πρίζες και, όταν με το καλό βολευτούμε, τις βάζουμε σιγά-σιγά... Ελπίζω τουλάχιστον να πήραν καλή μεταφορική και να μη χάλασε κάτι στη μεταφορά.
    hnesne

  7. #52
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα... Τραβάμε όλες τις πρίζες και, όταν με το καλό βολευτούμε, τις βάζουμε σιγά-σιγά... Ελπίζω τουλάχιστον να πήραν καλή μεταφορική και να μη χάλασε κάτι στη μεταφορά.
    Η αλήθεια ειναι οτι ειναι λιγο τραβηγμένο για μια μετακόμιση να δημιουργήθηκε το πρόβλημα μια εβδομαδα τωρα.Αν ηταν αυτο το θέμα, δεν βρισκω το λόγο να μην μας ενημερώσει κανείς...

  8. #53
    Εγγραφή
    24-07-2008
    Μηνύματα
    4.087
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Από εχθές μπαίνω κανονικά στο site και κάνω κλήσεις. Δεν μπορούσε να κλείσει έτσι γιατί ρυθμίζεται από την ΕΕΤΤ (μιας και δίνει εισερχόμενους αριθμούς). Βέβαια και αυτό που έγινε δεν είναι λίγο. Βέβαια η μετακόμιση είναι αναγκαία για τέτοιες εταιρείες λόγω μειωμένου φορολογικού συντελεστή στην επαρχία. Απλώς έπρεπε να το χειριστούν διαφορετικά χωρίς όλα αυτά τα παρατράγουδα.
    Ενός λάθους μύρια έπονται...

  9. #54
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trd64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από εχθές μπαίνω κανονικά στο site και κάνω κλήσεις. Δεν μπορούσε να κλείσει έτσι γιατί ρυθμίζεται από την ΕΕΤΤ (μιας και δίνει εισερχόμενους αριθμούς). Βέβαια και αυτό που έγινε δεν είναι λίγο. Βέβαια η μετακόμιση είναι αναγκαία για τέτοιες εταιρείες λόγω μειωμένου φορολογικού συντελεστή στην επαρχία. Απλώς έπρεπε να το χειριστούν διαφορετικά χωρίς όλα αυτά τα παρατράγουδα.
    σε ποιό site μπαινεις? αυτό της διαχείρησης του λογαριασμού εννοείς? Γιατί όλα τα υπόλοιπα ειναι εκτός. Υποθέτω οτι δεν εχεις και εσυ εισερχόμενες ε?

    ........Auto merged post: kmpatra πρόσθεσε 19 λεπτά και 47 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    τα σταθερα τηλέφωνα της θεσσαλονικης ειναι πάλι σε λειτουργία και παραπέμπουν για επικοινωνία στο 13850,το οποίο ακόμα ειναι εκτός λειτουργίας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kmpatra : 12-07-11 στις 15:06. Αιτία: auto merged post

  10. #55
    Εγγραφή
    24-07-2008
    Μηνύματα
    4.087
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kmpatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ποιό site μπαινεις? αυτό της διαχείρησης του λογαριασμού εννοείς? Γιατί όλα τα υπόλοιπα ειναι εκτός. Υποθέτω οτι δεν εχεις και εσυ εισερχόμενες ε?

    ........Auto merged post: kmpatra πρόσθεσε 19 λεπτά και 47 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    τα σταθερα τηλέφωνα της θεσσαλονικης ειναι πάλι σε λειτουργία και παραπέμπουν για επικοινωνία στο 13850,το οποίο ακόμα ειναι εκτός λειτουργίας.
    Ναι σε αυτό της διαχείρησης του λογαριασμού. Σε άλλα δεν δοκίμασα.
    Επίσης δεν έχω αριθμό για εισερχόμενες. Είχα και τον άφησα, γιατί η τιμολόγηση ήταν στο επίπεδα της viva και η ποιότητα στο επίπεδο της omnivoice.
    Ενός λάθους μύρια έπονται...

  11. #56
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trd64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι σε αυτό της διαχείρησης του λογαριασμού. Σε άλλα δεν δοκίμασα.
    Επίσης δεν έχω αριθμό για εισερχόμενες. Είχα και τον άφησα, γιατί η τιμολόγηση ήταν στο επίπεδα της viva και η ποιότητα στο επίπεδο της omnivoice.
    Μπορείς να δώσεις τη διευθυνση για αυτό; Εννοώ για διαχειριση λογαριασμου

  12. #57
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    http://voip.northwest.gr/topup/
    εδω ειναι...

  13. #58
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kmpatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://voip.northwest.gr/topup/
    εδω ειναι...
    Ευχαριστω. Εδώ και μερικές ώρες δε μου δουλεύει ούτε αυτό ούτε κάνει register η easycall

  14. #59
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω. Εδώ και μερικές ώρες δε μου δουλεύει ούτε αυτό ούτε κάνει register η easycall
    παρομοίως...

  15. #60
    Εγγραφή
    21-08-2004
    Περιοχή
    UK
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.156
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/50
    ISP
    BT
    υπάρχει λόγος που κάθεστε και ασχολείστε ακόμα; ρωτάω απλά από ενδιαφέρον χωρίς ειρωνία, μπας και έχω χάσει κάτι καλό με την northwest

Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσοχή στους λογαριασμούς της HOL
    Από tasos77 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-08, 06:46
  2. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΗΣ LG!!
    Από stergios_ath στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 97
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-08, 22:25
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-07, 23:02
  4. Προσοχη οσοι ειναι συνδρομητες της Tellas!!
    Από firegarden στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 82
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-05, 13:07
  5. Μηνύματα: 105
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-03, 10:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας