Σελ. 11 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 207
  1. #151
    Εγγραφή
    29-09-2005
    Περιοχή
    GR
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.023
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    -
    Χου ρε!!!Φασιστικη δημοκρατια εχουμε!!!

  2. #152
    Εγγραφή
    18-12-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    195
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Shared
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Vodafone/hol
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΡΟΣΤΑΝ

  3. #153
    Εγγραφή
    17-08-2004
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    359
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    .
    Συγνώμη ρε παιδιά αλλά ξαφνικά κατέλυσε η δημοκρατία του τόπου μας επειδή έκλεισαν το blog κάποιου και ξαφνικά ζούμε σε καθεστώς φασισμού και λογοκρισίας...

    Όταν έμαθα για το κλείσιμο του blog (το έμαθα απο ξένο site) ξαφνιάστηκα και θύμωσα. Όπως και πολλοί απο σας. Όταν όμως επιχείρησα να μάθω λεπτομέρειες για το τι έγινε... πέρα απο γενικολογίες περί λογοκρισίας και φασισμού, δεν βρήκα τίποτε άλλο. Ο ίδιος ο μηνυόμενος δεν αναφέρει τίποτα πέρα απο γενικότητες. Και ξαφνικά ξεσηκωνώμαστε ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ όλοι μας με κατηγορίες για την χώρα μας, για τη δημοκρατία μας, για την αστυνομία κλπ κλπ

    Έχω την εντύπωση οτι μάλλον ζούμε σε καθεστώς βιασύνης, ανοησίας και γκρίνιας, και δεν αναφέρομαι στις αρχές.

    χρόνια πολλά

  4. #154
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Oτι ζούμε σε καθεστώς φασισμού και λοκρισίας και πολλά άλλα το ξέρουμε, απλώς κάθε φορά που το βλέπουμε παθαίνουμε σοκ .

    Φαντάζομαι οτι ο κατηγορούμενος που διώκεται για κάτι για το οποίο δεν έχει ευθύνη, μόλις βγάλει άκρη με τους ανεγκέφαλους ανθρώπους που εχει να αντιμετωπίσει, θα σε ενημερώσει προσωπικά.

    Τι θές να δείς? Τηλε-δίκη. Υπάρχουν λινκς με την μαρτυρία του, λινκς με άρθρα απο έλληνες bloggers που έχουν και μια δόση συναισθηματισμού, λινκς σε ξένες ιστοσελίδες που είναι πιο ουδέτερες και έχουν και ένα τόνο ειρωνίας.

    Τι περίμενες? Φωτογραφίες με τα σημάδια απο τις χειροπέδες? Κραυγές τύπου σπαμμερ στη Κρήτη? Ο άνθρωπος κρατάει ένα ήθος και μια αξιοπρέπεια έιτε προσπαθεί να κλείσει μια καλή συμφωνία, σε κάθε περίπτωση δεν ακυρώνεται αυτό που συνέβη.

  5. #155
    Εγγραφή
    16-12-2005
    Μηνύματα
    242
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Technicolor
    SNR / Attn
    6,3(dB) / 25(dB)
    Αγαπητέ φίλε KLG τον γνωρίζεις προσωπικά τον άνθρωπο που φέρεται να υπέστη όλα τα σχετικά; Πού το ξέρεις ότι όντως έτσι έχουν τα πράγματα; Πέρασαν από ό,τι διάβασα 5 μήνες από το υποτιθέμενο επισόδειο. Κράτα και μία πισινή και μην βιάζεσαι.
    Εξ άλλου εάν όντως έτσι έχουν τα πράγματα δεν θα βγει - αν όχι η δικογραφία - τουλάχιστον το κείμενο της αγωγής ώστε να ξέρουμε από πρώτο χέρι τι έγινε και όχι από κραυγές;

    Πονηρή Ερώτηση: Πήγε κανένας από τα σαϊνια δημοσιογράφους στον φερόμενο μηνυτή για να τον ρωτήσουν τι έγινε; Όχι τίποτε άλλο, αλλά εάν την έκανε την δουλειά και είναι φάουλ να αυτοεκτεθεί κιόλας. Γιατί κάτι τέτοιο εγώ δεν είδα να έγινε...

    Συμπέρασμα: Μην "μασάμε" έως ότου έχουμε όλα τα στοιχεία.

    Φιλικά

  6. #156
    Εγγραφή
    17-08-2004
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    359
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    .
    KLG, ετοιμαζόμουν να σου απαντήσω αλλά ο pfoul με κάλυψε 150%. Και ας μην βιαζόμαστε να φωνάζουμε "αίσχος" "φασισμός" και να μουντζώνουμε την χώρα μας, τους συμπολίτες μας και τους εαυτούς μας... τουλάχιστον όχι τόσο εύκολα, όχι τόσο άνετα, όχι τόσο πολύ. Θένκς

  7. #157
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    μαλλον δεν καταλαβατε την υποθεση, συνελλαβαν εναν ανθρωπο που εχει site με καταλογο ελληνικων blog και συνδεσμους σε αυτα επειδη ενα απο αυτα ειχε κατι που θεωρηθηκε προσβλητικο συκοφαντικο

    η αντιστοιχια ειναι του να πιανουν ενα περιπτερα για συκοφαντικη δυσφημηση επειδη πουλα μια εφημεριδα (πχ ελεθευροτυπια) που μεσα εχει ενα συκοφαντικο αρθρο
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Reef : 01-11-06 στις 15:00.

  8. #158
    Εγγραφή
    17-08-2004
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    359
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    .
    ε πες το έτσι!!!!.... ΑΙΣΧΟΣ!!!! ΦΑΣΙΣΜΟΣ!!!! ΠΡΟΔΟΣΙΑ!!!!!!

  9. #159
    Το avatar του μέλους largo
    largo Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Reef Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον δεν καταλαβατε την υποθεση, συνελλαβαν εναν ανθρωπο που εχει site με καταλογο ελληνικων blog και συνδεσμους σε αυτα επειδη ενα απο αυτα ειχε κατι που θεωρηθηκε προσβλητικο συκοφαντικο

    η αντιστοιχια ειναι του να πιανουν ενα περιπτερα για συκοφαντικη δυσφημηση επειδη πουλα μια εφημεριδα (πχ ελεθευροτυπια) που μεσα εχει ενα συκοφαντικο αρθρο
    Αμφιβάλω αν είναι έτσι. Δεν γνωρίζω να έχει συλληφθεί κανείς στο ΣΠΙΤΙ του, με εισαγγελέα, επειδή δυσφήμισε κάποιον. Ακόμα και ο ίδιος να τον δυσφήμισε, είναι παράξενη η όλη ιστορία. Πολύ παράξενη. Τέτοια κινητοποίηση, τέτοια πρεμούρα απο τις αρχές !!!

  10. #160
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από largo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμφιβάλω αν είναι έτσι. Δεν γνωρίζω να έχει συλληφθεί κανείς στο ΣΠΙΤΙ του, με εισαγγελέα, επειδή δυσφήμισε κάποιον. Ακόμα και ο ίδιος να τον δυσφήμισε, είναι παράξενη η όλη ιστορία. Πολύ παράξενη. Τέτοια κινητοποίηση, τέτοια πρεμούρα απο τις αρχές !!!
    Κι εγώ αν και ήμουν έτοιμος να γράψω ένα κατεβατό, μετά από προσεκτικότερη ανάγνωση δηλώνω ότι έχω επιφυλάξεις για το τι έχει γίνει.
    Ειδικά αν ο μηνυτής είναι ο Λιακόπουλος δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια πρεμούρα από τις αρχές.
    Επίσης δε μου κολλάει το εξής:
    Ο server του blog είναι στο εξωτερικό. Άρα ο συγγραφέας δεν μπορεί να βρεθεί, τουλάχιστον χωρίς να εκδοθεί ένταλμα σύλληψης.
    Το blogme.gr είναι RSS feed προς το blog του εξωτερικού. Το blogme.gr προφανώς βρίσκεται σε κάποιον server. Αυτός ο server ήταν στην έδρα του μηνυθέντος και από τον server βγάλανε τον σκληρό δίσκο και τον πήρανε για περαιτέρω εξέταση;
    Δηλαδή, ουσιαστικά του διακόψανε τη λειτουργία της προσωπικής επιχείρησής του, απλά και μόνο επειδή κάποιος έκανε μήνυση;

    Αν αύριο ο οποιοσδήποτε τηλεοπτικός αστέρας κρίνει ότι θίγεται π.χ. από την Espresso, πάει και καταθέσει μήνυση, θα μπει η αστυνομία και θα σταματήσει τη λειτουργία των εκτυπωτηρίων και θα κατάσχει όλα τα μέσα με τα οποία η κατηγορούμενη επιχείρηση λειτουργεί;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 01-11-06 στις 16:46.

  11. #161
    Εγγραφή
    24-06-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.067
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12288/512
    ISP
    Tellas
    Router
    SpeedStream
    Βρε παιδιά... οι άνθρωποι που ασχολούνται με τις μηνύσεις και τις συλλήψεις είναι άσχετοι με Internet. Αυτοί νομίζουν ότι είναι στατικό σαν ένα βιβλίο, οπότε αν κάποιος έκανε μήνυση για το περιεχόμενο μιας σελίδας... σιγά μην σκεφτούν ότι έρχεται με RSS...

  12. #162
    Το avatar του μέλους largo
    largo Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το blogme.gr είναι RSS feed προς το blog του εξωτερικού. Το blogme.gr προφανώς βρίσκεται σε κάποιον server. Αυτός ο server ήταν στην έδρα του μηνυθέντος και από τον server βγάλανε τον σκληρό δίσκο και τον πήρανε για περαιτέρω εξέταση;
    Δηλαδή, ουσιαστικά του διακόψανε τη λειτουργία της προσωπικής επιχείρησής του, απλά και μόνο επειδή κάποιος έκανε μήνυση;
    Οπως είπα και σε προηγουμενο μηνυμα μου, αν πραγματικά ήθελαν να κατεβάσουν το site, ο μόνος τρόπος ήταν μέσω DNS / ΙΤΕ/ ΕΕΤΤ. Δεν κατάλαβα γιατί του πήραν και τον δίσκο, αν και υποψιάζομαι αλλά φοβάμαι να το γράψω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αύριο ο οποιοσδήποτε τηλεοπτικός αστέρας κρίνει ότι θίγεται π.χ. από την Espresso, πάει και καταθέσει μήνυση, θα μπει η αστυνομία και θα σταματήσει τη λειτουργία των εκτυπωτηρίων και θα κατάσχει όλα τα μέσα με τα οποία η κατηγορούμενη επιχείρηση λειτουργεί;
    Δεν ξέρω αν είδες Λαζόπουλο χθές ; Την φάση με τις αγελάδες και τον .. παρουσιαστή και τα σαφη υπονούμενα. Με την λογική αυτή θαπρεπε να συλάβουν τον Χατζηνικολάου σαν Πρόεδρο ΔΣ και τον ιδιοκτήτη του Αλφα ; Η τον Λαζόπουλο ; Προσοχή ! Δεν λεω ότι θάπρεπε να΄γίνει κάτι τέτοιο, αλλά με την αναγωγή στο blogme.gr ....

    Αλλά ότι και να έγινε, πάλι την πληρώνουν οι μικροί και όσοι δεν μπορούν πιέσουν καταστάσεις. Χρωστάς ΦΠΑ και είσαι ένας μικρο-επαγγελματίας σε σκιζουν, είσαι μεγαλό-κατι δεν σου κάνουν τίποτα. Η μάλλον σου κάνουν, σου δίνουν επιδοτήσεις κλπ κλπ....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδιά... οι άνθρωποι που ασχολούνται με τις μηνύσεις και τις συλλήψεις είναι άσχετοι με Internet. Αυτοί νομίζουν ότι είναι στατικό σαν ένα βιβλίο, οπότε αν κάποιος έκανε μήνυση για το περιεχόμενο μιας σελίδας... σιγά μην σκεφτούν ότι έρχεται με RSS...
    Οχι φίλε μου. Οταν δημιουργείς ένα τοσο σοβαρό πρόβλημα σε έναν ανθρωπο (συλληψη, κρατητηριο, ανάκριση, δικη, ΛΕΦΤΑ για δικηγόρους), δεν μπορείς να το κάνεις αν είσαι άσχετος. Οι άσχετοι να πάνε να σερβιρουν καφέδες και να σκάβουν λάκους για νεες adsl, όχι να αποφασίζουν για την ζωή μας.

    Εχεις πάει ποτέ με χειροπέδες στο κρατητηριο ; Αμα πας ποτέ (πχ μετά απο αλκοτέστ) τα ξαναλέμε....

  13. #163
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από largo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την λογική αυτή θαπρεπε να συλάβουν τον Χατζηνικολάου σαν Πρόεδρο ΔΣ και τον ιδιοκτήτη του Αλφα ; Η τον Λαζόπουλο ; Προσοχή ! Δεν λεω ότι θάπρεπε να΄γίνει κάτι τέτοιο, αλλά με την αναγωγή στο blogme.gr ....
    ...
    Οχι φίλε μου. Οταν δημιουργείς ένα τοσο σοβαρό πρόβλημα σε έναν ανθρωπο (συλληψη, κρατητηριο, ανάκριση, δικη, ΛΕΦΤΑ για δικηγόρους), δεν μπορείς να το κάνεις αν είσαι άσχετος. Οι άσχετοι να πάνε να σερβιρουν καφέδες και να σκάβουν λάκους για νεες adsl, όχι να αποφασίζουν για την ζωή μας.
    Όχι απλά να μπουζουριάσουν τον Χατζηνικολάου, αλλά να μπούνε και στα στούντιο και να κατάσχουν όλες τις συσκευές εγγραφής, αναπαραγωγής, μοντάζ κτλ.κτλ.!!!
    (Και) Γι αυτό μου φαίνεται τρελό!

    Στο 2ο θα συμφωνήσω απόλυτα. Υπάρχει όμως δυνατότητα να αιτηθείς αποζημίωση ΚΑΙ από το κράτος. Τώρα ποιος θα σε δικαιώσει και θα καταδικάσει το συνάφι του... είναι ένα άλλο θέμα, δυστυχώς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 01-11-06 στις 17:43.

  14. #164
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    ΘΕΛΩ να πιστευω πως η τοση φασαρια ( εισαγγελεας-αστυνομικοι-επιδρομη στο σπιτι ?-συλληψη κτλ ) δεν εγινε "ελαφρα τη καρδια η τη νοηση" . Εννοω πως παροτι ναι σιγρουρα ζουμε στο Ελλαδισταν και οχι σε μια "ευρωπαικη" χωρα ( ειμαι και εγω οπαδος αυτης της αποψης) δεν μπορει να κινητοποιηθηκαν ΟΛΟΙ αυτοι με μια απλη μηνυση. Ειτε επαιξε μεγαλη και επαναλαμβανομενη πιεση απο το "δημοσιο προσωπο" ειτε - και αυτο με κανει να εχω πολλες επιφυλαξεις μεχρι την αποκαλυψη της πληρους ιστοριας- υπηρχαν πραγματι βασιμα στοιχεια προσβολης εναντια στον κ. Τσιπροπουλο.
    Δεν μπορω να αντιληφθω πως ενας εισαγγελεας που δεν ειναι ενας απλος νομικος, ουτε πως 5 αστυφυλακες που δεν ειναι ασχετοι με το αντικειμενο, εδωσαν τοσο απλα και χωρις εξεταση βαση στην πρωτη τσαντιλα καποιου και πηγαν να τον μπουζουριασουν. Ακομα περισοοτερο το γεγονος πως ο κ. Τσιπροπουλος ΔΕΝ ειναι ο συντακτης αλλα απλως το ΜΕΣΟ με το οποιο μεταφερθηκε η προσβολη κατα τον μηνυτη μπερδευει τα πραγματα. Ειναι ενα αμεσα αντιληπτο γεγονος που δεν μπορει να στηριξει κατηγορια ειτε ο εισαγγελεας ειτε η αστυνομια οσο " ασχετοι" με τα ιντερνετικα να ειναι.
    Γνωμη μου πως πρεπει να υπαρχει κατι περισσοτερο. Οι θεωριες συνομωσιας ειναι ευκολες αλλα και παλι αν συμφωνουμε πως πραγματι ζουμε στο Ελλαδισταν ο δημοσιος μηχανισμος και το Κρατος δεν φημιζονται για την ταχυτητα αλλα και την αποτελεσματικοτητα τους.
    Ενα "παραθυρο" παντως που ανατρεπει τις επιφυλαξεις μου ειναι το παλαιοτερο ( περισυ ? ) κυνηγητο του Τ.Πανουση αυτεπαγγελτα παρακαλω !!! απο εναν εισαγγελεα για κατι κολλημενες αφισες στην Αλεξανδρας

  15. #165
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ενημερώθηκα λίγο σήμερα σχετικά με θέμα και μου έχει σηκωθεί η τρίχα κάγκελο. Καλό (τρόπος του λέγειν) είναι να τα μαθαίνουμε, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ και τι εστί Ελλαδιστάν! Χτυπω τόση ώρα το κεφάλι μου και λέω δεν είναι δυνατόν, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να συμβαίνουν αυτα στην χώρα μου το 2006!

    Το blogme.gr ήταν απλά web-based RSS aggregator δηλαδή με απλά λόγια μια ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΟΔΕΛΤΙΩΣΗΣ (μαλιστα αυτόματης), με feed διάφορα blogs ή κάθε είδους άλλες πηγές (π.χ. σχεδον ολες οι ξένες και πολλες ελληνικές εφημερίδες σήμερα υποστηρίζουν RSS: Ναυτεμπορική, Καθημερινή κλπ). Ειναι πολύ χρήσιμη λειτουργία, αφου γλυτώνει χρόνο στον αναγνώστη.

    Τετοια web-based RSS aggregators υπάρχουν πολλά: ξένα, οπως το KINJA (μια επιλογή ελληνοφωνων blogs ειναι στο http://kinja.com/user/greekblogs ) και ελληνικά. Ειτε μπορουν να είναι software που τρέχει τοπικά στο PC μας.

    Παρομοια λειτουργία κάνουν τα search-engines οπως το Google με τα "snippets" στα SERPs (search engine result page), που μας δείχνει 2-3 γραμμές απο το περιεχόμενο του site στα results.

    Επειδή δεν μπορούν να στραφουν εναντίον των ξένων site (Google, Kinja κλπ), την έπεσαν στον αδύναμο που ήταν του χεριού τους, δηλαδη τον blogme.gr.

    Δεν ξέρω ποιός ευθύνεται για την σύλληψη, αυτόφωρο και οικονομική και ηθικη καταστροφη του ανθρώπου που εστησε το blogme.gr, αν φταίει το νομικό πλαίσιο (και π.χ. τα χέρια του εισαγγελέα ήταν δεμένα κι έπρεπε να το εφαρμόσει?) είτε η ερμηνεία του απο τις Αρχές. Παντως, ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ!

    « Πρώτα ήρθαν για τους κομμουνιστές, και δεν ύψωσα τη φωνή μου, γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής. Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές, και δεν ύψωσα τη φωνή μου, γιατί δεν ήμουν συνδικαλιστής. Μετά ήρθαν για τους Εβραίους, και δεν ύψωσα τη φωνή μου, γιατί δεν ήμουν Εβραίος. Μετά ήρθαν για μένα, και δεν είχε μείνει κανείς να υψώσει τη φωνή του για μένα » (τα λόγια ανήκουν στον Μάρτιν Νιμέλερ (1892-1984) Γερμανό ιερέα, βγαλμένα από την εμπειρία στη ναζιστική Γερμανία)
    http://en.wikipedia.org/wiki/First_they_came...
    Προβολή της Ελλάδας στο Facebook εγγραφείτε και προσκαλέστε τους φίλους σας

    Greece: 2,500 years past its prime! "Ancient Greece was the birthplace of art, science, democracy, medicine, poetry, and philosophy. Today, however, the nation has more important things to do than contribute to the advancement of the human race." -- The Onion atlas' country profile for Greece

Σελ. 11 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 380
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-07, 23:55
  2. Μηνύματα: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-07, 23:28
  3. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-07, 20:16
  4. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-06, 20:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας