Σελ. 1083 από 1148 ΠρώτηΠρώτη ... 10631073107810811082108310841085108810931103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16.231-16.245 από 17211
  1. #16231
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.816
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    το stealth ηταν απο τα βασικότερα στοιχεία που με γοήτευσαν στο Odyssey. κριμα.

    Ελπίζω το σενάριο και οι διαλογοι στο Valhalla να ειναι πολυ καλύτεροι...

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  2. #16232
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Βασικά το stealth είναι πιο δύσκολο από το Odyssey γιατί δεν υπάρχει πλέον το μόνιμο tagging των αντιπάλων με τον αετό (τώρα κοράκι).
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  3. #16233
    Εγγραφή
    25-06-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    152
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps/30Mbps
    ISP
    Vodafone
    Γενικά το stealth έχει πάψει να είναι το main event από τότε που έγινε η στροφή σε open world.

    Σκηνοθεσία, διάλογοι και λοιπά είναι καλύτερα από Odyssey. Αλλά έχουν δρόμο μπροστά τους ακόμη παρά ταύτα.

    Το σημαντικό είναι πως δεν υπάρχει πλέον ουσιώδες θέμα με το level gating, τα side quests δεν είναι multi-stage fetch quests και υπάρχουν για τη γεύση περισσότερο, όχι ως δεκανίκι του main.

  4. #16234
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.471
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yaponvezos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά το stealth έχει πάψει να είναι το main event από τότε που έγινε η στροφή σε open world.

    Σκηνοθεσία, διάλογοι και λοιπά είναι καλύτερα από Odyssey. Αλλά έχουν δρόμο μπροστά τους ακόμη παρά ταύτα.

    Το σημαντικό είναι πως δεν υπάρχει πλέον ουσιώδες θέμα με το level gating, τα side quests δεν είναι multi-stage fetch quests και υπάρχουν για τη γεύση περισσότερο, όχι ως δεκανίκι του main.
    Συμφωνώ αν και ως τώρα τα World Events (side quests) δεν είναι τίποτε άλλο από απλά fight / find quests, αλλά είμαι πάρα πολύ νωρίς στην κύρια ιστορία (προτιμώ να εξερευνώ τον χάρτη). Καμιά φορά επίσης τα World Events μπερδεύουν επειδή δεν έχουν κάποιο marker ή κάποια ένδειξη ακόμα και στον διάλογο - π.χ. με τον Warlock χρειάστηκε να ανατρέξω στη Γούγλη για να ανακαλύψω ότι.... απλά έπρεπε να ακολουθήσω εκείνον που μου έδωσε τη δουλειά!

    Θα περίμενα πάντως κάποια παραπάνω εμβάθυνση στα WE αλλά ακόμα είναι νωρίς για εμένα, δεν ξέρω αργότερα τι γίνεται. Επίσης μερικά μικρο-παιχνίδια είναι ΓΤΠΚ τουλάχιστον στο PS με τα γραφικά του και αναφέρομαι στο κυνήγι χαρτιών που σου δίνουν εξτρά tattoo, ΟΚ δεν είναι και το τέλος του κόσμου αλλά εξοργιστικά και τα παράτησα λόγω ψιλολοϊδιού

    Γενικά όντως θετικότατες εντυπώσεις, μου αρέσει επίσης που έχουν ελαφρώς δυσκολέψει το θέμα του health bar που πρέπει πλέον να το δουλεύεις για να έχεις περισσότερες από 1 επαναγεμίσεις.

    Αλλά, μεταξύ σήμερα και 10 Δεκ που έρχεται Cyberpunk δεν ξέρω αν θα προκάμω να το τελειώσω όπως θέλω να το παίζω.

    Περί stealth, συμφωνώ με τους αποπάνω, εδώ και καιρό το έχουν παρατήσει ως κύρια μηχανική, όμως βρίσκω το Valhalla σχεδόν να το βλέπει επιδερμικά έως αδιάφορα και είναι ελαφρώς λυπηρό για ένα franchise που σχεδόν έβαλε το stealth στο gaming
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #16235
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.856
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ αν και ως τώρα τα World Events (side quests) δεν είναι τίποτε άλλο από απλά fight / find quests, αλλά είμαι πάρα πολύ νωρίς στην κύρια ιστορία (προτιμώ να εξερευνώ τον χάρτη). Καμιά φορά επίσης τα World Events μπερδεύουν επειδή δεν έχουν κάποιο marker ή κάποια ένδειξη ακόμα και στον διάλογο - π.χ. με τον Warlock χρειάστηκε να ανατρέξω στη Γούγλη για να ανακαλύψω ότι.... απλά έπρεπε να ακολουθήσω εκείνον που μου έδωσε τη δουλειά!

    Θα περίμενα πάντως κάποια παραπάνω εμβάθυνση στα WE αλλά ακόμα είναι νωρίς για εμένα, δεν ξέρω αργότερα τι γίνεται. Επίσης μερικά μικρο-παιχνίδια είναι ΓΤΠΚ τουλάχιστον στο PS με τα γραφικά του και αναφέρομαι στο κυνήγι χαρτιών που σου δίνουν εξτρά tattoo, ΟΚ δεν είναι και το τέλος του κόσμου αλλά εξοργιστικά και τα παράτησα λόγω ψιλολοϊδιού

    Γενικά όντως θετικότατες εντυπώσεις, μου αρέσει επίσης που έχουν ελαφρώς δυσκολέψει το θέμα του health bar που πρέπει πλέον να το δουλεύεις για να έχεις περισσότερες από 1 επαναγεμίσεις.

    Αλλά, μεταξύ σήμερα και 10 Δεκ που έρχεται Cyberpunk δεν ξέρω αν θα προκάμω να το τελειώσω όπως θέλω να το παίζω.

    Περί stealth, συμφωνώ με τους αποπάνω, εδώ και καιρό το έχουν παρατήσει ως κύρια μηχανική, όμως βρίσκω το Valhalla σχεδόν να το βλέπει επιδερμικά έως αδιάφορα και είναι ελαφρώς λυπηρό για ένα franchise που σχεδόν έβαλε το stealth στο gaming
    Πως και το πήρες σε PS και όχι στο PC;

    Εγώ έχω ακούσει πως γενικά σαν σενάριο και γενικά ποιότητα είναι καλύτερο από το Oddysey αλλά το oddysey είχε καλύτερη μάχη.

    Εσείς που το έχετε παίξει συμφωνείτε;

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  6. #16236
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.471
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως και το πήρες σε PS και όχι στο PC;

    Εγώ έχω ακούσει πως γενικά σαν σενάριο και γενικά ποιότητα είναι καλύτερο από το Oddysey αλλά το oddysey είχε καλύτερη μάχη.

    Εσείς που το έχετε παίξει συμφωνείτε;
    Έχω δανείσει το εδώ (αθηναίζικο) PC μου στον αδερφό και δεν άντεχα να περιμένω 10 μέρες να μου το επιστρέψει (αν και ήταν καλή ευκαιρία να βιώσω εκ πρώτης τα όρια κονσολών σε παιχνίδια, αλλά σε άλλο νήμα) - πουλώ προνομιακά το PS (δεν έχω ενεργοποιήσει τα addons που έχουν έρθει με το πακέτο!) πάντως επειδή όπου νάναι θα το πάρω και σε PC

    Βασικά ακόμα δεν έχω άποψη επειδή την έχω δει exploration και είμαι πολύ πίσω στο σενάριο πηγαίνοντας στον χάρτη και μαζεύοντας πράγμα αλλά βλέπω μέχρι στιγμής μόνο θετικά.

    Μάχη δεν έχω κάνει μαζικά, αν εννοείς αυτό, πλην κάποιων μικρών raids και ΟΚ δεν ήταν και τίποτα να τρελλαθώ. Σε γενικότερο combat, δεν έχω δει τρελές διαφορές με Odyssey.

    Από την άλλη όμως δεν θα πω ότι δεν είναι must-buy και μαθαίνω ότι το settlement build είναι πολύ καλό αλλά δεν έχω φτάσει εκεί ακόμα

    - - - Updated - - -

    Nα προσθέσω επίσης ότι ένα αρνητικό που βλέπω στο Valhalla είναι ότι στην τελική, επειδή stealth δεν παίζει και πολύ (ως τώρα), το μόνο γερό build που μου φαίνεται να αξίζει είναι melee-heavy το οποίο από βιντεάκια στο ΥΤ που είδα αν το φτιάξεις καλά, τότε σχετικά εύκολα βγάζεις και περιοχές που είναι πολλαπλάσιες από το δικό σου power level σε απαιτήσεις.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #16237
    Εγγραφή
    25-06-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    152
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps/30Mbps
    ISP
    Vodafone
    Τα world events, σχεδόν στην ολότητά τους, ολοκληρώνται παραδίπλα από εκεί που τα ξεκινά ο παίκτης. Καμία σχέση με το προηγούμενο μαρτύριο με τα άπειρα πέρα-δώθε. Είνσι σάχλες (αν και δίνουν χώρο σε memes, pop culture κ.λπ.). Αλλά ήταν και τα προηγούμενα. Θεωρώ τη μείωση εκείνης της αγγαρείας κέρδος.

    Και μιας και συνδυάζουμε λύπη και stealth, ενός λεπτού σιγή για Tenchu και Splinter Cell.

  8. #16238
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.471
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yaponvezos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα world events, σχεδόν στην ολότητά τους, ολοκληρώνται παραδίπλα από εκεί που τα ξεκινά ο παίκτης. Καμία σχέση με το προηγούμενο μαρτύριο με τα άπειρα πέρα-δώθε. Είνσι σάχλες (αν και δίνουν χώρο σε memes, pop culture κ.λπ.). Αλλά ήταν και τα προηγούμενα. Θεωρώ τη μείωση εκείνης της αγγαρείας κέρδος.

    Και μιας και συνδυάζουμε λύπη και stealth, ενός λεπτού σιγή για Tenchu και Splinter Cell.
    Ναι, μου πήρε κάμποσο να συνειδητοποιήσω ότι στην τελική στα WE απλά κάνεις μια βόλτα τριγύρω αλλά χρειάστηκα Γούγλη ουκ ολίγες φορές και μετά έχεις ορισμένα WE που απλά είναι..... άσχετα και ανούσια. Θα ήταν καλύτερο αν έδεναν κάπως με το main story ή κάπου κάπως έβλεπες κάποιον αντίκτυπο που δεν έχω δει ως τώρα.

    Ένα tip που θα σας δώσω και προσωπικά βρήκα χρήσιμο είναι να ενεργοποιήσετε από την αρχή του παιχνιδιού ο χάρτης να σας δίνει όλα τα πιθανά ΡΟΙ τριγύρω ειδάλλως θα φάτε τα νιάτα σας να ενεργοποιείτε το Odin's Eye (που σας δίνει πιθανά ΡΟΙ στην άμεση περιοχή σας) κάθε σχεδόν μισό λεπτό, ιδιαίτερα σε περιοχές με δραστηριότητα. Δεν επηρεάζει αυτό τον βαθμό δυσκολίας (εξυπνότατη κίνηση της Ubisoft που σκέφτηκαν και ανθρώπους με κονσόλες που παίζουν σε σαλόνι με τηλεόραση σε μεγάλη απόσταση) Θα με θυμηθείτε!!

    Ναι, φευ το Splinter Cell μάλλον πλέον έχει ενταφιαστεί χωρίς επιστροφή
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #16239
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    To Elite Dangerous που έρχεται δωρεάν μεθαύριο, από Epic, το έχει παίξει κανέις για απόψεις; Θα το τσιμπήσω (τσάμπα είναι).
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  10. #16240
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Elite Dangerous που έρχεται δωρεάν μεθαύριο, από Epic, το έχει παίξει κανέις για απόψεις; Θα το τσιμπήσω (τσάμπα είναι).
    Είχε γράψει ο Pop αρκετές φορές εδώ. Μπορείς να κάνεις αναζήτηση.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  11. #16241
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.471
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Elite Dangerous που έρχεται δωρεάν μεθαύριο, από Epic, το έχει παίξει κανέις για απόψεις; Θα το τσιμπήσω (τσάμπα είναι).
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχε γράψει ο Pop αρκετές φορές εδώ. Μπορείς να κάνεις αναζήτηση.
    Άπειρες έχω γράψει!

    Το συνιστώ; Και με τα δύο χέρια αρκεί να ξέρεις σε τι μπαίνεις, στο καλύτερο space sim που υπάρχει σήμερα (και που έτσι που κοροϊδεύει τον κόσμο ο Roberts μάλλον θα παραμείνει - δυστυχώς επειδή ο ανταγωνισμός καλός θα ήταν) αλλά ετοιμάσου για grind ή απόλαυση. Όπως το δεις.

    Αν μπεις στο ED ενημέρωσέ με μέσω ΡΜ καθώς σε 2 εβδομάδες το πολύ θα επανέλθω κι εγώ και μπορώ να σε βάλω στο Mobius Teamspeak με πολύ καλή παρέα και μπόλικες συμβουλές
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #16242
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Μολις τελειωσα το Hellblade ps4.Φοβερο παιχνιδακι και αρκετα προσεγμενο.Bravo στον Mr Tameem Antoniades.Το μονο κακο ειναι οτι το 2 δεν θα ειναι στο PS,αλλα μικρο το κακο.
    Παιζει να ειναι απο τα ελαχιστα παιχνιδια χωρις dlc/updates.

  13. #16243
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άπειρες έχω γράψει!

    Το συνιστώ; Και με τα δύο χέρια αρκεί να ξέρεις σε τι μπαίνεις, στο καλύτερο space sim που υπάρχει σήμερα (και που έτσι που κοροϊδεύει τον κόσμο ο Roberts μάλλον θα παραμείνει - δυστυχώς επειδή ο ανταγωνισμός καλός θα ήταν) αλλά ετοιμάσου για grind ή απόλαυση. Όπως το δεις.

    Αν μπεις στο ED ενημέρωσέ με μέσω ΡΜ καθώς σε 2 εβδομάδες το πολύ θα επανέλθω κι εγώ και μπορώ να σε βάλω στο Mobius Teamspeak με πολύ καλή παρέα και μπόλικες συμβουλές
    Νοιce ! Θα το βάλω να κατεβαίνει και θα δω τι λέει το ΣΚ.

    Το 2015 που είχα πάρει το PC η κάρτα μου έδινε κωδικούς να επιλέξω για 2 απο 5 παιχνίδια. Είχα πάρει το hitman, που δε με χάλασε, αλλά η δέυτερη επιλογή που είχα κάνει σα χαζός (δεν το είχα ψάξει) ήταν το Star Citizen.
    Και πλέον, από τότε, μπορώ να κάνω login και το game μου προσφέρει την ευκαιρία να ξοδέψω 3.000 με 10.000 δολάρια πραγματικα λεφτά για να αγοράσω ένα από τα σκάφη του shop και να τα χαζεύω στο hangar μου. ΓΤΠΚ.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  14. #16244
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.471
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νοιce ! Θα το βάλω να κατεβαίνει και θα δω τι λέει το ΣΚ.

    Το 2015 που είχα πάρει το PC η κάρτα μου έδινε κωδικούς να επιλέξω για 2 απο 5 παιχνίδια. Είχα πάρει το hitman, που δε με χάλασε, αλλά η δέυτερη επιλογή που είχα κάνει σα χαζός (δεν το είχα ψάξει) ήταν το Star Citizen.
    Και πλέον, από τότε, μπορώ να κάνω login και το game μου προσφέρει την ευκαιρία να ξοδέψω 3.000 με 10.000 δολάρια πραγματικα λεφτά για να αγοράσω ένα από τα σκάφη του shop και να τα χαζεύω στο hangar μου. ΓΤΠΚ.
    Lol, ούτε να το σκεφτόσουν το SC, και μιλάμε για πολύ καλό άρμεγμα. Επιμένω όμως ότι καλό θα ήταν να μην έχει μονοπώλιο η Frontier με το ED.

    Τέλεια, όταν το τσιμπήσεις, στείλε μου ΡΜ, είμαι εκτός δράσης προς το παρόν και μάλλον για περίπου 2 εβδομάδες αλλά λογικά θα επανέλθω και θα συνεννοηθούμε για Teamspeak
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #16245
    Εγγραφή
    07-11-2016
    Περιοχή
    Αθήνα, Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    324
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93500/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    speedport entry 2ι
    Path Level
    Interleaved
    Visage (PC)...
    Phanteks Enthoo Pro TG/Intel i7-8700k cooled by Corsair H150i Pro RGB/Asrock Z370 Taichi/Aorus GTX 1080ti/G.Skill Ripjaws V 16GB @ 3200Mhz/WD 1TB Caviar Purple/WD 3ΤΒ Red NAS/WD 2TB Caviar Green/WD 1TB Caviar Black |Win 10 Pro on Samsung 850 evo 250GB/OCZ Vector 180 240GB|Seasonic Focus+Gold 650W|HP E273q/Cm Masterkeys Pro L White/Steelseries Rival 300/M-audio AV42/Marshall Major II Bluetooth

Σελ. 1083 από 1148 ΠρώτηΠρώτη ... 10631073107810811082108310841085108810931103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας