Σελ. 384 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 364374379382383384385386 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.746-5.760 από 5788
  1. #5746
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.304
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη Νέα Υόρκη που το βλέπω μπροστά μου απλά περνάς κάτω από μία "σκαλωσιά" όπως αυτές που έχουν τις πινακίδες εθνικών οδών πάνω από τις λωρίδες. Ούτε καν κόβεις ταχύτητα.
    Όπως αναφέρθηκε, Στην Ελλάδα υπάρχει αλλά με χρήση rf tag/ πομποδεκτών.

    upd: Ξαναδιαβάζοντας το μήνυμά σου, αλλάζω το δικό μου. Στις λωρίδες διοδίων (και epass) αν θυμάμαι καλά υπάρχουν και κάμερες στραμμένες στην πινακίδα. Δεν ξέρω εάν υπάρχιε σχέδιο να υλοποιηθεί αυτό που λες. Όπως κάνουν πχ. και οι κάμερες στα parking.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zeronero : 08-05-24 στις 16:54.
    Mono No Aware

  2. #5747
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.608
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς. Απλά περνάς, και η κάμερα διαβάζει την πινακίδα σου και πληρώνεται αυτόματα το αντίτιμο.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Electr...oll_collection
    Υπάρχει σε πάρα πολλές χώρες σε διάφορες μορφές:
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...ection_systems
    Στη Νέα Υόρκη που το βλέπω μπροστά μου απλά περνάς κάτω από μία "σκαλωσιά" όπως αυτές που έχουν τις πινακίδες εθνικών οδών πάνω από τις λωρίδες. Ούτε καν κόβεις ταχύτητα.
    Καλά δεν είναι ανάγκη να φτάσουμε εκεί.
    Ας υπήρχε απλά το σύστημα ότι πληρώνεις μια φορά, βγαίνοντας από τον αυτοκινητόδρομο, και θα μειωνόταν απείρως η κίνηση στα διόδια.
    Θα είχαμε ουρές στις εισόδους και στις εξόδους μόνο.

  3. #5748
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.729
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά δεν είναι ανάγκη να φτάσουμε εκεί.
    Ας υπήρχε απλά το σύστημα ότι πληρώνεις μια φορά, βγαίνοντας από τον αυτοκινητόδρομο, και θα μειωνόταν απείρως η κίνηση στα διόδια.
    Θα είχαμε ουρές στις εισόδους και στις εξόδους μόνο.
    Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα.

  4. #5749
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ας βάλουν σε εφαρμογή την χιλιομετρική αποζημίωση να σταματήσουν να μας πιάνουν τον κ@λ@ και κάνουμε και τα δύσκολα

  5. #5750
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.697
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    τα διοδια τα βαζεις στην μεση του κεντρικου δρομου με ταριφα ,σε 10 σημεια ωστε να μην χρειαζεσαι πολλαπλες εγκαταστασεις και επιβλεψη σε καθε εξοδο που θα ηταν πολυ μεγαλυτερο το εξοδο και θα εφερνε λιγοτερα κερδη .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #5751
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.729
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα διοδια τα βαζεις στην μεση του κεντρικου δρομου με ταριφα ,σε 10 σημεια ωστε να μην χρειαζεσαι πολλαπλες εγκαταστασεις και επιβλεψη σε καθε εξοδο που θα ηταν πολυ μεγαλυτερο το εξοδο και θα εφερνε λιγοτερα κερδη .
    Αν μπει κάποιος στην εθνική για 10 χιλιόμετρα θα πληρώσει σίγουρα αν έχει ελέγχους σε κάθε είσοδο έξοδο, αλλά μάλλον όχι αν έχει σκόρπια σημεία πληρωμής σε τυχαία σημεία.

  7. #5752
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.608
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα διοδια τα βαζεις στην μεση του κεντρικου δρομου με ταριφα ,σε 10 σημεια ωστε να μην χρειαζεσαι πολλαπλες εγκαταστασεις και επιβλεψη σε καθε εξοδο που θα ηταν πολυ μεγαλυτερο το εξοδο και θα εφερνε λιγοτερα κερδη .
    Οι πολλαπλές εγκαταστάσεις είναι ένα έξοδο, ναι.
    Η πολλαπλή επίβλεψη δεν έχει νόημα. Αν αναπτύξεις το σύστημα που έχει ένα κόστος, μετά είτε το βάλεις σε 10 είτε σε 100 σημεία δεν αυξάνεται το κόστος αναλογικά. Είναι απλά το κόστος του hardware για κάθε εγκατάσταση.
    Το ότι δεν έχει γίνει ακόμα μετά από τόσα χρόνια που διάφοροι υπουργοί το έχουν πει είναι απλά ένα μνημείο στη δύναμη των εργολάβων.

  8. #5753
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    958
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Κατέβηκα λίγες μέρες Ελλάδα. Καλομαθημένος από εδώ που δεν παίζει να μην σταματήσει αυτοκίνητο σε διάβαση για να περάσει ο πεζός, πήγα αμέριμνος να περάσω κι εγώ διαβαση. Πού πας ρε Καραμήτρο?
    Υπογραφή

  9. #5754
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα στις ΗΠΑ πρώτα να τις δεις, και μετά πες πως είναι για λύπηση
    Είναι η δεύτερη φορά, σε διάστημα λίγων ημερών που μου πετάς με ύφος, το ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε επιχείρημα, του έλα ΗΠΑ και μετά μίλα. Δεν είμαστε στο 1950 ξέρεις, που οι μόνες εικόνες από μία άλλη κοινωνία, έρχονται από καμια φωτογραφία κανενός θείου που πήγε στο αμέρικα.

    Μου είναι πολύ εύκολο και εγώ από την μεριά μου, να σου πετάξω με αντίστοιχο ύφος, έλα μείνε κέντρο και μετά μίλα. Ας μην μπούμε σε αυτή τη διαδικασία γιατί τότε, τα μισά μηνύματα στο φόρουμ θα σηκώνουν την ίδια απάντηση από τη στιγμή που οι μισοί είναι κάτοικοι εξωτερικού. Έλα ελλάδα και μετά μίλα. Έρχονται οι μισοί 20 μέρες το χρόνο για διακοπές και ουίσκια αλλά ταυτόχρονα έχουν άποψη για τα πάντα όλα.

    Δεν ξέρω γιατί μπαίνεις σε τέτοιο defense mode, όταν κάποιος γράφει κάτι για τις ΗΠΑ. Δεν ξέρω τι ακριβώς περιμένεις να γράφετε εδώ μέσα για τις ΗΠΑ, ότι είναι η γη της επαγγελίας και όλοι τη σκεφτόμαστε και τη λιγουρευόμαστε? Θέλω ειλικρινά να σου πω, πως είτε συζητήσουμε για τη ζωή στο ουζμπεκιστάν είτε για τη ζωή στις ΗΠΑ μου είναι παντελώς αδιάφορο. Ίσως έχεις συνηθίσει κόσμο να εντυπωσιάζεται και μόνο στο άκουσμα του τόπου διαμονής σου? Ίσως πρέπει να αναθεωρήσεις κάποια πράγματα.

    Όπως και να έχει και στις δύο περιπτώσεις, κατάφερες να απαντήσεις με επιθετικό ύφος ενώ αμέσως πριν, έχεις ο ίδιος ανατρέψει τα επιχειρήματά σου. Την μία σου γράφω ότι στις US είναι αρκετά επικίνδυνα και μου απαντάς έλα μείνε και μετά μίλα ενώ είχες γράψει λεπτά πριν, πως φοβάσαι τις διαμαρτυρίες των φοιτητών στο columbia, μην τυχόν σκάσουν μύτη ψεκασμένοι με όπλα. Σα να μιλάμε για αφρικανική χώρα ξέρω γω, να φοβάται ο νιγηριανός μη σκάσουν αντάρτες με όπλα.
    Την άλλη, σου γράφω ότι η Αθήνα είναι το απόλυτο χάος με τα αμάξια να αποτελούν τον βασιλιά της πόλης και λόγω αυτού να οδηγούμαστε προφανέστατα στο απέραντο αυτό μπουρδέλο και εσύ, έρχεσαι και μου γράφεις ότι οι US είναι ακόμα χειρότερα. Και σε ενόχλησε που εγώ, σου γράφω ότι προφανώς και δεν είναι μέτρο σύγκρισης το χειρότερο χάος στις US. Μέτρο σύγκρισης ίσως είναι κάποια ευρωπαική χώρα και όχι οι US. Τι να έρθω δηλαδή να δω, από τη στιγμή που μου γράφεις

    Συγκριτικά, στις περισσότερες πόλεις των ΗΠΑ αν δεν έχεις αυτοκίνητο την πάτησες.
    Τριτοκοσμικές δηλαδή συνθήκες, χειρότερες από την Ελλάδα?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paradox21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακραία είναι όλα τα κάθετα και οριζόντια μέτρα και μαγική λύση το ότι αν βάλουμε όριο 30,20,10χλμ κτλπ θα λυθούν όλα μας τα προβλήματα.
    Τα μπουρδελα θέλουν τανες και πελάτες, αλλιώς κλείνουν
    Ακραίο αυτή τη στιγμή, αποτελεί ΜΟΝΟ το απόλυτο κουμάντο των αυτοκινήτων στους κεντρικούς δρόμους. Αραίο, δεν είναι τα 30 χιλιόμετρα την ώρα μέσα στην πόλη.

    Τώρα για τα μπουρδέλα δεν σε πιάνω. Όπως την βρίσκει κανείς.

    - - - Updated - - -

    Κάπου μέσα στις γιορτές εν τω μεταξύ, μου έσκασε και ειδοποίηση για αυτό.

    What is the "Correct" Speed Limit?

    Πάνω στην ώρα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #5755
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.474
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως εχθές, συμπτωματικά ακριβώς στο σημείο Μεσογείων (Αμπελόκηπους) όπου επισημάνθηκε ότι υπάρχει διάβαση, περίπου 20 μέτρα εκτός αυτής: σταματημένοι οδηγοί στο φανάρι στο μεσαίο κόμβο του τριγώνου (του διαβόλου ) για Β. Σοφίας.

    Το φανάρι γυρνά πράσινο, βάζουμε πρώτη να ξεκινήσουμε και τυπάκος διασχίζει Μεσογείων ανέμελα και χαλαρά περνώντας μπροστά από εμένα στο μισό μέτρο όπως έβαζα πρώτη. Αν τυχόν για τους ΧΨΩ λόγους στα 1-2 δευτερόλεπτα που έγινε αυτό κοίταζα αλλού (π.χ. βάζω πρώτη και κοιτάζω κάτι στο GPS χάρτη όπως πατώ γκάζι), με την ορμή του αυτοκινήτου θα τον χτυπούσα. Σίγουρα (;;;; ) δεν θα πρόκυπτε κάτι σοβαρό (;;;;;; ) αλλά θα τον τραυμάτιζα, αλλά και πάλι σε τέτοιες καταστάσεις το τι ακριβώς θα συνέβαινε who knows.

    Αυτά για τη διάβαση κλπ, όχι ότι μου φταίει, αλλά χθεσινό και φρέσκο το δυνητικό περιστατικό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακραίο αυτή τη στιγμή, αποτελεί ΜΟΝΟ το απόλυτο κουμάντο των αυτοκινήτων στους κεντρικούς δρόμους. Αραίο, δεν είναι τα 30 χιλιόμετρα την ώρα μέσα στην πόλη.

    Τώρα για τα μπουρδέλα δεν σε πιάνω. Όπως την βρίσκει κανείς.
    Ευτυχώς στην Αθήνα και γενικά Ελλάδα σε δρόμους ταχείας / ευρείας κυκλοφορίας, το "όραμά" σου δεν θα γίνει ποτέ πραγματικότητα, τουλάχιστον για χρόνια, αν μη τι άλλο για ψηφοθηρικούς λόγους.

    Καμιά φορά η μικροπολιτική ελληνική πραγματικότητα μας προστατεύει από την κοινωνιομανία μερικών να πουλάνε αντίδραση και μόνο.

    Και, ξαναλέω, ήδη ο ΚΟΚ δεκαετίες τώρα έχει όριο ταχύτητας τα 30 για στενά και συνοικιακούς δρόμους μικρής κυκλοφορίας (ή πώς χαρακτηρίζονται). Όπως επίσης, η πραγματικότητα της κίνησης στην Αθήνα είναι τέτοια που με εξαίρεση ίσως τη Συγγρού, οι περισσότερες λεωφόροι de factο κινούνται στα 30 ως όριο λόγω κίνησης τουλάχιστον κατά το ήμισυ της ημέρας. Στο υπόλοιπο, αν έχεις άδεια Κηφισίας και απαιτείς να κινείται ο άλλος με 30, τότε απλά θέλεις να εισπράξεις χρήμα και άρα απαξιώνεις το μέτρο αφεαυτού.

    Deal with it
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #5756
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.697
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πολλαπλή επίβλεψη δεν έχει νόημα. Αν αναπτύξεις το σύστημα που έχει ένα κόστος, μετά είτε το βάλεις σε 10 είτε σε 100 σημεία δεν αυξάνεται το κόστος αναλογικά. Είναι απλά το κόστος του hardware για κάθε εγκατάσταση.
    το σκεφτεσαι ευγενικα το θεμα , μπορω να πω , χωρις να επεκταθω στην αισια εκδοχη της δολιοφθορας ενος ληστρικου μηχανισμου .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  12. #5757
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.729
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι η δεύτερη φορά, σε διάστημα λίγων ημερών που μου πετάς με ύφος, το ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε επιχείρημα, του έλα ΗΠΑ και μετά μίλα. Δεν είμαστε στο 1950 ξέρεις, που οι μόνες εικόνες από μία άλλη κοινωνία, έρχονται από καμια φωτογραφία κανενός θείου που πήγε στο αμέρικα.

    Μου είναι πολύ εύκολο και εγώ από την μεριά μου, να σου πετάξω με αντίστοιχο ύφος, έλα μείνε κέντρο και μετά μίλα. Ας μην μπούμε σε αυτή τη διαδικασία γιατί τότε, τα μισά μηνύματα στο φόρουμ θα σηκώνουν την ίδια απάντηση από τη στιγμή που οι μισοί είναι κάτοικοι εξωτερικού. Έλα ελλάδα και μετά μίλα. Έρχονται οι μισοί 20 μέρες το χρόνο για διακοπές και ουίσκια αλλά ταυτόχρονα έχουν άποψη για τα πάντα όλα.

    Δεν ξέρω γιατί μπαίνεις σε τέτοιο defense mode, όταν κάποιος γράφει κάτι για τις ΗΠΑ. Δεν ξέρω τι ακριβώς περιμένεις να γράφετε εδώ μέσα για τις ΗΠΑ, ότι είναι η γη της επαγγελίας και όλοι τη σκεφτόμαστε και τη λιγουρευόμαστε? Θέλω ειλικρινά να σου πω, πως είτε συζητήσουμε για τη ζωή στο ουζμπεκιστάν είτε για τη ζωή στις ΗΠΑ μου είναι παντελώς αδιάφορο. Ίσως έχεις συνηθίσει κόσμο να εντυπωσιάζεται και μόνο στο άκουσμα του τόπου διαμονής σου? Ίσως πρέπει να αναθεωρήσεις κάποια πράγματα.

    Όπως και να έχει και στις δύο περιπτώσεις, κατάφερες να απαντήσεις με επιθετικό ύφος ενώ αμέσως πριν, έχεις ο ίδιος ανατρέψει τα επιχειρήματά σου. Την μία σου γράφω ότι στις US είναι αρκετά επικίνδυνα και μου απαντάς έλα μείνε και μετά μίλα ενώ είχες γράψει λεπτά πριν, πως φοβάσαι τις διαμαρτυρίες των φοιτητών στο columbia, μην τυχόν σκάσουν μύτη ψεκασμένοι με όπλα. Σα να μιλάμε για αφρικανική χώρα ξέρω γω, να φοβάται ο νιγηριανός μη σκάσουν αντάρτες με όπλα.
    Την άλλη, σου γράφω ότι η Αθήνα είναι το απόλυτο χάος με τα αμάξια να αποτελούν τον βασιλιά της πόλης και λόγω αυτού να οδηγούμαστε προφανέστατα στο απέραντο αυτό μπουρδέλο και εσύ, έρχεσαι και μου γράφεις ότι οι US είναι ακόμα χειρότερα. Και σε ενόχλησε που εγώ, σου γράφω ότι προφανώς και δεν είναι μέτρο σύγκρισης το χειρότερο χάος στις US. Μέτρο σύγκρισης ίσως είναι κάποια ευρωπαική χώρα και όχι οι US. Τι να έρθω δηλαδή να δω, από τη στιγμή που μου γράφεις



    Τριτοκοσμικές δηλαδή συνθήκες, χειρότερες από την Ελλάδα?

    - - - Updated - - -



    Ακραίο αυτή τη στιγμή, αποτελεί ΜΟΝΟ το απόλυτο κουμάντο των αυτοκινήτων στους κεντρικούς δρόμους. Αραίο, δεν είναι τα 30 χιλιόμετρα την ώρα μέσα στην πόλη.

    Τώρα για τα μπουρδέλα δεν σε πιάνω. Όπως την βρίσκει κανείς.

    - - - Updated - - -

    Κάπου μέσα στις γιορτές εν τω μεταξύ, μου έσκασε και ειδοποίηση για αυτό.

    What is the "Correct" Speed Limit?

    Πάνω στην ώρα.
    Δε μπορείς καν να ξεχωρίσεις τη συζήτηση για την οδηγική συμπεριφορά, τη συζήτηση για τα ΜΜΜ, τη συζήτηση για τα όπλα, και τη συζήτηση για τη Γάζα, και θες να απαντήσω; Ξέμπλεξε τα πρώτα, και τα πιάνουμε ένα ένα.

  13. #5758
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μπορείς καν να ξεχωρίσεις τη συζήτηση για την οδηγική συμπεριφορά, τη συζήτηση για τα ΜΜΜ, τη συζήτηση για τα όπλα, και τη συζήτηση για τη Γάζα, και θες να απαντήσω; Ξέμπλεξε τα πρώτα, και τα πιάνουμε ένα ένα.
    Εντάξει, τα λέμε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #5759
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σημερα περασα απο τη Βεικου στην αρχη της

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2024-05-09 202104.jpg 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  390,4 KB 
ID: 255963

    Σε 60m τρεις διαβασεις, ενταξει μας δουλευουνε
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  15. #5760
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα περασα απο τη Βεικου στην αρχη της

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2024-05-09 202104.jpg 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  390,4 KB 
ID: 255963

    Σε 60m τρεις διαβασεις, ενταξει μας δουλευουνε
    Δεν μας δουλεύουν, κράτος μπουρδελο που κάνει δημόσιες σχέσεις με τους πελάτες του (μαγαζατορες, κάτοικοι περιοχής) και καταλήγουν σε γελοίες καταστάσεις.

Σελ. 384 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 364374379382383384385386 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-16, 15:15
  2. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-16, 13:17
  3. Το PlayStation VR τον Οκτώβριο στην Ελλάδα
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-16, 11:24
  4. Μηνύματα: 49
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-16, 15:15
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-16, 11:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας