Σελ. 24 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 414192223242526293444 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 346-360 από 1052
  1. #346
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    μα μα μα... επαναληψις μητηρ μαθησεως!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  2. #347
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    8.017
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό με το 3D secure το έχουμε κάπου σαν είδηση; Προσωπικά για εμένα πολύ ευχάριστο νέο!
    http://www.greekecommerce.gr/gr/news...te-gia-to-sca/

  3. #348
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i

    Εχω ibank αλλά "χαζο" κινητο, θα υπαρξει καποιο προβλημα, τι παραπανω χρειαζεται απο αυτα που υπηρχαν μεχρι τωρα, περαν του οριου συναλλαγων;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  4. #349
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.792
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μάλιστα αντί να προσλάβουν κάναν άνθρωπο με 3+60 που δίνουν, βγάζουν ανακοινώσεις πως περιορίζουν υπηρεσίες και οι χρόνοι παράδοσης στα μεγάλα αστικά κέντρα πλέον είναι 7+ ημέρες. Όλε, ελληνικό επιχειρείν
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #350
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.587
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    https://www.thestival.gr/eidiseis/ko...miki-anakoino/
    Εννοείται και δεν λένε τίποτα για το τί κάνουν(ή τί έκαναν) για να το αντιμετωπισουν κτλ κτλ. Απλά περιμένεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Doxaios : 07-12-20 στις 15:28.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  6. #351
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.705
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Τι μπορούν να κάνουν και αυτοί; Υπάρχουν θεωρητικά 4 μεγάλες παίχτες στην ελληνική αγορά, ACS, Γενική, Speedex και ΕΛΤΑ κούριερ, και δεν υπολογίζω UPS, Fedex, TNT, DHL διότι αυτές συνήθως είναι για πακέτα εξωτερικού και είναι ακριβές για ελληνικές αποστολές. Όλη η επικράτεια ξεκίνησε να παραγγέλνει και έχουν 10πλασιαστεί οι παραγγελίες.

    Δεν είναι δυνατόν να περιμένουμε να κάνουνε τώρα υποδομές για να μπορούν να αντεπεξέλθουν σε τέτοιες ιδιαίτερες καταστάσεις οι οποίες είναι για 2-3 μήνες. Μετά το lockdown τι θα γίνει; Αν αυτοί κάνουν εκατομμύρια σε επενδύσεις μετά πως θα κάνουν απόσβεση; Επίσης αρκετοί έχουν προσλάβει και έξτρα προσωπικό, οπότε πόσους έξτρα να πάρουνε;

  7. #352
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.587
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είχαν μήνες προετοιμασίας αν ενδιαφερονταν. Απλά δεν ενδιαφέρθηκαν. Χωρίς υπερβολή θα μπορούσαν να προσλάβουν χιλιάδες εποχικό προσωπικό και να προμηθευτούν εκατοντάδες οχήματα. Το να λές σε 24 ώρες θα το έχεις έχει και υποχρεώσεις εκτός από τα υπέρογκα ποσά που ζητάνε για τις υπηρεσίες τους.
    *edit αν τώρα έλεγαν ότι επειδή ΔΕΝ θα παραλάβει ο χ, ψ πελάτης το κόστος της υπηρεσίας μου θα είναι στο -50% να το συζητήσω σαν επιλογή. Αλλά όχι, απλά περίμενε πότε θα φτάσει.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  8. #353
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.881
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχαν μήνες προετοιμασίας αν ενδιαφερονταν. Απλά δεν ενδιαφέρθηκαν. Χωρίς υπερβολή θα μπορούσαν να προσλάβουν χιλιάδες εποχικό προσωπικό και να προμηθευτούν εκατοντάδες οχήματα.
    Μάλλον δεν είναι τόσο απλό... δηλαδή ένα συνοικιακό σουβλατζίδικο, αν πάρει 100 διανομείς με μηχανάκια, θα μπορεί να φτιάχνει και να στέλνει 2000 σουβλάκια την ώρα; Πού θα τα ψήσει; Εστιάζεις στον τελευταίο κρίκο της αλυσίδας, όταν το μπούκωμα και το φρακάρισμα έχει ήδη επέλθει νωρίτερα (διαλογή, διαχείριση, ενδιάμεση αποστολή, προσωρινή αποθήκευση κλπ

  9. #354
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ πολυ απλα, ας κοψουν τον λαιμο τους να τον εξυπηρετησουν, τωρα που τους χρειαζεται ή εφ΄οσον δεν ξερουν πότε θα παραδωσουν, εεε τοτε ας κλεισουν!
    Σχεδον ολοι εχουν βγαλει καποιου ειδους ανακοινωση για ενδεχομενες καθυστερησεις, ιδιως τα καταστηματα...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  10. #355
    Εγγραφή
    21-10-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παιδιά ευτυχώς από τα δικά μου δέματα από speedex ήρθαν, και μου είπαν αυτό που είχαμε διαβάσει πως είχαν κολλήσει στη βάση τους λόγω φόρτου εργασίας. Δουλεύουν φουλ και σάββατο μου είπαν

  11. #356
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.705
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχαν μήνες προετοιμασίας αν ενδιαφερονταν. Απλά δεν ενδιαφέρθηκαν. Χωρίς υπερβολή θα μπορούσαν να προσλάβουν χιλιάδες εποχικό προσωπικό και να προμηθευτούν εκατοντάδες οχήματα. Το να λές σε 24 ώρες θα το έχεις έχει και υποχρεώσεις εκτός από τα υπέρογκα ποσά που ζητάνε για τις υπηρεσίες τους.
    *edit αν τώρα έλεγαν ότι επειδή ΔΕΝ θα παραλάβει ο χ, ψ πελάτης το κόστος της υπηρεσίας μου θα είναι στο -50% να το συζητήσω σαν επιλογή. Αλλά όχι, απλά περίμενε πότε θα φτάσει.
    Φίλε μου δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Και για να στο πω και λίγο πιο μπακαλίστικα και απ'ότι σου απάντησε και ο nyannaco, Αν έχεις ένα δωμάτιο 10 τετραγωνικά, δε σημαίνει πως για να βγάλεις τη δουλειά θα μπορείς να βάλεις 10 άτομα. Δε θα χωράνε.

    Επίσης αν θες μπορώ να λαϊκίσω και λίγο. Η πρώτη ανακοίνωση του λοκντάουν που ξεκίνησε από την Θεσσαλονίκη, έλεγε πως κλεινόμαστε για 2 εβδομάδες (ανακοίνωση Οκτωβρίου). Μετά από 1 βδομάδα έλεγε πως θα είναι μέχρι τέλος Νοεμβρίου. Μετά προς τα τέλη λέγανε θα γίνει μέχρι 7 Δεκεμβρίου, τώρα λένε μέχρι 14 Δεκεμβρίου.

    Σε ένα κράτος όπου δεν υπάρχουν σοβαρές υποδομές και προγραμματισμός, γιατί εγώ ως επιχειρηματίας να επενδύσω εκατομμύρια (διότι για να εκσυγχρονίσουν τις μονάδες αυτές δεν είναι μόνο τα καταστήματα, αλλά και τα hubs και όλα τα συναφή, και φυσικά να επενδύσουμε και στην καλή διάθεση και των καταστημάτων τα οποία είναι franchise) για καταστάσεις εκτάκτου ανάγκης οι οποίες εμφανίζονται 1 φορά στα 10 χρόνια?!

    Επίσης, ποιος μου λέει εμένα ως επιχειρηματίας πως μετά αυτοί οι 1000-2000 εποχιακοί δε θα διεκδικούν με απεργίες μόνιμη σύμβαση για τη δουλειά τους; (πόσες φορές το έχουμε δει αυτό το περιστατικό να προσλαμβάνονται εποχιακοί και μετά να γίνεται χαμός).

  12. #357
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.587
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν είναι τόσο απλό... δηλαδή ένα συνοικιακό σουβλατζίδικο, αν πάρει 100 διανομείς με μηχανάκια, θα μπορεί να φτιάχνει και να στέλνει 2000 σουβλάκια την ώρα; Πού θα τα ψήσει; Εστιάζεις στον τελευταίο κρίκο της αλυσίδας, όταν το μπούκωμα και το φρακάρισμα έχει ήδη επέλθει νωρίτερα (διαλογή, διαχείριση, ενδιάμεση αποστολή, προσωρινή αποθήκευση κλπ
    Όπως το λές είναι αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δε μιλάμε για παραγωγή προιόντος. Μιλάμε για υπηρεσία που όσο αυξάνεις τους πόρους τόσο αυξάνεις την εκτελούμενη υπηρεσία. Δηλαδή 3 δρομολόγια Αθήνα-Θεσσαλονίκη θα μεταφέρουν 3Χ πακέτα. 3 βάρδιες 3 ανθρώπων θα διαχειριστούν 3Χπακέτα στις ενδιάμεσες αποθήκες και τελικά 3Χ ανθρώπων διανομών θα μεταφέρουν 3Χ πακέτα. Με τα τωρινά δεδομένα και το δυναμικό όπως είναι ναί εννοείται ότι έχει μπουκώσει όλο το σύστημα και μιλάμε για βουνά πακέτα. Μπορεί να κάνω και λάθος.
    *edit. Εποχικός εργαζόμενος συγκεκριμένης σύμβασης εργασίας να διεκδικήσει μονιμοποίηση μέσω αόριστης σύμβασης σε ιδιωτική εταιρεία? Ορθόδοξη κατάσταση!!!Βρέ λές? Με βάζει σε σκέψεις αυτό πλάκα πλάκα.
    *edit 2. Εννοείται ότι δε θα επενδύσει σε δημιουργία νέων hubs ή νέων κτηριακών εγκαταστάσεων για κάτι που μπορεί να μην υπάρχει σε 1 έτος. Αν πούμε όμως ότι όλα τα κτηριακά και όλος ο εξοπλισμός των κτηριακών παραμένει ίδιος(scanners κτλ) αλλά η παροχή προς αυτά 3πλασιάζεται. Με ποιόν τρόπο δε θα υπάρξει μπούκωμα εκτός από το να βρεθεί τρόπος αύξησης της ταχύτητας που κάτι θα μπαίνει και θα βγαίνει μέσα σε ένα κτήριο? Η αύξηση της ταχύτητας δε θα συμβεί με μαστίγωμα εργαζομένου(που το μόνο πράγμα που σκέφτομαι και δεν έχω μπεί σε διαδικασίες όπως ανέφερε ο φίλος πιό πρίν για αποζημιώσεις κτλ είναι αυτός που δουλεύει εκεί) μπορεί να συμβεί όμως με αύξηση του προσωπικού αφού θα εκτελείται μεγαλύτερος όγκος. Δε ξέρω αν είναι απλοποιημένο αυτό που λέω και δεν υφίσταται αλλά αμφισβητώ ότι το hub πχ της γενικής που πρώτη (ψιλό)κατέβασε ρολά ή των ΕΛΤΑ που (χοντρο)κατέβασε ρολά δέχεται, διαχειρίζεται, σκανάρει και στέλνει με οχήματα πακέτα 24/7.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Doxaios : 07-12-20 στις 16:18.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  13. #358
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.825
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    «Έμφραγμα» σε ΕΛΤΑ Courier και ACS μετά τη Γενική Ταχυδρομική

    https://www.protothema.gr/greece/art...i-tahudromiki/

    Σε λίγο όλοι..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  14. #359
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εδώ θα διαφωνήσω και εγώ φίλε μου

    ως εργαζόμενος σε πολυεθνική εταιρεία/οργανισμό
    οι συμβάσεις εργασίας χωρίζονται στις "αορίστου χρόνου" και στις "ορισμένου χρόνου"

    οι ορισμένου χρόνου έχουν ημερομηνία έναρξης και λήξης κανείς δεν μπορεί να διεκδικήσει μονιμοποίηση μέσω αορίστου χρόνου σύμβαση (αναφέρεται ρητά) για όσο είσαι απαραίτητος στην εταιρεία η ορισμένου χρόνου σύμβαση σου ανανεώνεται κάθε χρόνο.

    σε εμάς συμβάσεις αορίστου χρόνου (μόνιμο προσωπικό) παίρνουν μόνο οι ξένοι οι οποίοι ανήκουν στο υψηλά διοικητικό προσωπικό της εταιρείας οι οποίοι για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα είναι στην ελλάδα αλλά μετά θα πάνε σε άλλη χώρα και δεν θα ξανά έρθουν οι ίδιοι.

    έτσι πολύ απλά θα μπορούσαν οι εταιρείες ταχυμεταφορών να προσλάβουν "εποχικό ή έκτακτο" προσωπικό για την κάλυψη των αναγκών τους λόγω του Lockdown και να έβγαινε η δουλειά και να μην είχαν 100 παλέτες με πακέτα....

    άλλωστε είναι απόλυτα ξεκάθαρο όταν λες "εποχικό προσωπικό" ή "έκτακτο προσωπικό" γνωρίζουν όσοι προσληφθούν ότι υπάρχει ημερομηνία λήξης της σύμβασης τους

    δεν είμαστε "δημόσιο" για να διεκδικήσουν με απεργίες την μονιμοποίηση τους όπως έγινε με "καθαρίστριες" ή με "δημοτικούς αστυνομικούς" κτλ...

  15. #360
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Παρήγγειλα από Σκρουτζ μαχαίρια.Ερχονται σε 2 εβδομάδες λένε.Την τελευταία μέρα που έπρεπε να παραδωθει από κούριερ μου στέλνουν μήνυμα ότι δεν το έχουν.Τους κάνω αρνητική κριτική και δεν την δέχονται γιατί φταίνε αυτοί λένε (Σκρουτζ) και όχι το μαγαζί που μου πούλησε κάτι που δεν έχει.Στο εμαιλ είπαν ότι προσπάθησαν να το βρουν από αλλού αλλά δεν το εβρισκαν.Το παρήγγειλα ξανά από αυτούς γιατί το είδα ότι με κορόιδευαν.Βαζω προφανώς αρνητική κριτική στο Γουγλη για το Σκρουτζ γιατί δεν γίνεται να μου το λέτε την τελευταία μέρα.Τωρα η 2η παραγγελία έπρεπε να έρθει 2/12(στις 6 πετούσα Αθήνα Ρόδο αρα δεν μπορω να το παραλάβω).Τους παίρνω για ακύρωση και μου λένε ,σόρρυ αλλά είναι αργά τώρα.Οταν έρθει η ACS να μην το δεχτείτε,το όποιο και έγινε.
    Η ερώτηση μου είναι κατά πόσο είναι δύσκολο σε αυτή τη χώρα να υπαρχει οργάνωση.Δεν μιλάω καν για τα απλά ΕΛΤΑ που έχω δέματα από 28/10 να περνάνε τελωνείο,29/10 φεύγουν και ακόμα...

Σελ. 24 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 414192223242526293444 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. αξιολόγηση σάιτ.
    Από Theodore41 στο φόρουμ P2P
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-16, 00:10
  2. Αξιολόγηση φορητού
    Από 29gk στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-16, 17:38
  3. Νέα σύνδεση Cosmote, αξιολόγηση γραμμής.
    Από i2d_group στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-16, 00:03
  4. Αξιολόγηση της γραμμής
    Από lefos9 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-16, 00:29
  5. Αξιολόγηση σύνθεσης.
    Από elvenpath στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-16, 11:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας