Σελ. 283 από 298 ΠρώτηΠρώτη ... 263273278281282283284285288293 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.231-4.245 από 4466
  1. #4231
    Εγγραφή
    26-11-2009
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    NOVA και OTE TV έχουν εκφράσει ενδιαφέρον για Αστέρα Τρίπολης.
    Έτοιμος να γράψει ιστορία στην Ευρώπη είναι ο Αστέρας, που την Πέμπτη (19/7 19:00) αντιμετωπίζει την Ίντερ Μπακού στο Αζερμπαϊτζάν στο πρώτο αγώνα του δεύτερου προκριματικού γύρου του Γιουρόπα Λιγκ.
    Ωστόσο, ακόμα δεν έχει ξεκαθαριστεί αν θα υπάρξει τηλεοπτική μετάδοση. Ενδιαφέρον έχουν εκδηλώσει η NOVA και ο ΟΤΕ ΤV, ενώ δεν αποκλείεται να ενδιαφερθούν και ελεύθερα κανάλια. Έτσι, αναμένεται να υπάρξουν ανακοινώσεις μέχρι και την ημέρα διεξαγωγής του αγώνα.
    gazzetta.gr

    - - - Updated - - -

    Στον ΟΤΕ ο Αστέρας!
    Από την τηλεόραση του ΟΤΕ θα μεταδοθεί ο πρώτος ευρωπαϊκός αγώνας στην ιστορία του Αστέρα Τρίπολης, την Πέμπτη (19/07) κόντρα στην Ίντερ Μπάκου από το Αζερμπαϊτζαν.
    Έτοιμος να γράψει ιστορία είναι ο Αστέρας Τρίπολης που αντιμετωπίζει την Ίντερ Μπάκου στο Αζερμπαϊτζαν, στον πρώτο αγώνα του δεύτερου προκριματικού γύρου στο Γιουρόπα Λιγκ.
    Μέχρι και την Τρίτη δεν είχε ξεκαθαρίσει αν θα μεταδοθεί τηλεοπτικά ο αγώνας, όμως την Τετάρτη ο ΟΤΕ TV πήρε τα δικαιώματα και θα δείξει ζωντανά το πρώτο ευρωπαϊκό παιχνίδια των “Αρκάδων” από την πρώτη του συχνότητα.
    Η αναμέτρηση ξεκινάει στις 19:00.
    newsit.gr

    - - - Updated - - -

    Τα Ευρωπαϊκά ματς ΠΑΟ και ΠΑΟΚ ανακοίνωσε ο ΟΤΕ!!!
    Η ανακοίνωση: «Τα δικαιώματα για την αποκλειστική μετάδοση του εκτός έδρας αγώνα μεταξύ του Αστέρα Τρίπολης και της Ίντερ Μπακού στο Μπακού του Αζερμπαϊτζάν, για το δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League, εξασφάλισε ο ΟΤΕ TV.
    Οι συνδρομητές του ΟΤΕ TV θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν τον ιστορικό αγώνα, όπου ο Αστέρας Τρίπολης θα διεκδικήσει την πρώτη του συμμετοχή σε ευρωπαϊκή διοργάνωση, αύριο, Πέμπτη 19 Ιουλίου στις 19.00, αποκλειστικά στο OTE Sport1.
    Υπενθυμίζεται ότι ο ΟΤΕ TV έχει εξασφαλίσει τα δικαιώματα για τη μετάδοση των φιλικών αγώνων προετοιμασίας του Παναθηναϊκού, του ΠΑΟΚ και του ΑΡΗ, καθώς επίσης την προκριματική διαδικασία του ΠΑΟΚ για το Europa League και του Παναθηναϊκού για το Champions League».

  2. #4232
    Εγγραφή
    26-11-2009
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Φαβορί ο ΟΤΕ για την ρεβάνς στη Τρίπολη.
    Ο Αστέρας έφυγε με το 1-1 από το Μπακού και η ομάδα της Τρίπολης έχει πλέον την κατάσταση στα χέρια της για την πρόκριση, με την ρεβάνς της επόμενης εβδομάδας ο ΟΤΕ να είναι το φαβορί για την κάλυψη.
    Μέχρι και το Σάββατο θα γνωρίζουμε πιο κανάλι θα δείξει την ρεβάνς του Αστέρα με την Ίντερ Μπακού στην Τρίπολη, με τον ΟΤΕ να είναι το φαβορί αυτή την στιγμή ενώ αν κάτι... στραβώσει τότε τον αγώνα θα «χτυπήσει» η ΝΟVA. Σίγουρα πάντως το ματς της ελληνικής ομάδας για την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa League δεν θα μείνει χωρίς τηλεοπτική στέγη
    gazzetta.gr

  3. #4233
    Εγγραφή
    19-12-2007
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20889/914
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZXV10 W300
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 3.6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από conpar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενεργοποιήσα το connxTV και ειμαι γενικα ικανοποιημένος. ΟΜΩΣ το pirelli με το σκληρό δίσκο έχει παράξενη λειτουργεία volume. Μοιάζει να έχει μόνο 5 βήματα στη ρύθμιση της έντασης. 0, 25, 50, 75 και 100%. Είναι ενοχλητικό πολύ αφου για τη ρύθμιση του ήχου είναι πρακτικά άχρηστο το κοντρό του και πρέπει να χρησιμοποιώ της τηλεόρασης.
    Είναι feature του pirelli ή έχει βλάβη το δικό μου?
    Είναι ένα ακόμη καταπληκτικό feature της καταπληκτικής αυτής συσκευής.

  4. #4234
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Καλησπέρα σε όλα τα μέλη!Παρά το ότι διαβάζω πολύ καιρό το site σήμερα μπήκα στον κόπο να γραφτώ με αφορμή την προ ολίγων ημερών ενεργοποίηση ΟΤΕ TV μέσω conn-x.Θέλω λοιπόν να ρωτήσω κάτι:Σχεδόν σε όλα τα κανάλια εμφανίζονται άσπρες οριζόντιες γραμμές και όταν τα χρώματα είναι έντονα το πρόβλημα γίνεται μεγαλύτερο.Όχι φυσικά σε σημείο να βλέπεις,ας πούμε με χιόνια,αλλά να υποβαθμίζεται η ποιότητα της εικόνας.Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα;
    ΥΓ:1)Η σύνδεση μεταξύ αποκωδικοποιητή και τηλεόρασης γίνεται με scart
    2)Η τηλεόραση είναι LED στα 100Ηz μάρκας PHILIPS.

  5. #4235
    Εγγραφή
    18-07-2005
    Περιοχή
    Ασβεστοχώρι
    Μηνύματα
    198
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9500/1020
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΞΟΧΗ
    Router
    Speedport entry i2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλα τα μέλη!Παρά το ότι διαβάζω πολύ καιρό το site σήμερα μπήκα στον κόπο να γραφτώ με αφορμή την προ ολίγων ημερών ενεργοποίηση ΟΤΕ TV μέσω conn-x.Θέλω λοιπόν να ρωτήσω κάτι:Σχεδόν σε όλα τα κανάλια εμφανίζονται άσπρες οριζόντιες γραμμές και όταν τα χρώματα είναι έντονα το πρόβλημα γίνεται μεγαλύτερο.Όχι φυσικά σε σημείο να βλέπεις,ας πούμε με χιόνια,αλλά να υποβαθμίζεται η ποιότητα της εικόνας.Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα;
    ΥΓ:1)Η σύνδεση μεταξύ αποκωδικοποιητή και τηλεόρασης γίνεται με scart
    2)Η τηλεόραση είναι LED στα 100Ηz μάρκας PHILIPS.
    Δεν εχω αυτο το προβλημα.Εαν εχει εισοδο HD,δοκιμασε να την συνδεσεις ετσι.Εγω παρατηρησα,μεγαλη διαφορα,στην εικονα.

  6. #4236
    Εγγραφή
    02-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    παιδια θα ακνω μεταφορα της γραμμης μου (τηλεφωνο,κονεξ,κονεξ τβ)απο το 13888 μου παν οτι εκει που θα παω και με βαση μετρισεις που εκαναν απο συνδρμτες οι ταχυτητες ειναι στα 6 με 8.
    για την ακριβεια εκει που θα ειμαι εγω ειανι 7.88 και οι αλλες 2 κοντινες στα 6 και στα 6μιση.με αυτες τις τιμες θα παιζει καλα το κονεξ τβ?και δευτερον μπορω να κανω αλλαγη κεντρου μιας και ειμαι σε αποστυαση 1μιση χλμ?

    ευχαριστω

  7. #4237
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgio1908;
    παιδια θα ακνω μεταφορα της γραμμης μου (τηλεφωνο,κονεξ,κονεξ τβ)απο το 13888 μου παν οτι εκει που θα παω και με βαση μετρισεις που εκαναν απο συνδρμτες οι ταχυτητες ειναι στα 6 με 8.
    για την ακριβεια εκει που θα ειμαι εγω ειανι 7.88 και οι αλλες 2 κοντινες στα 6 και στα 6μιση.με αυτες τις τιμες θα παιζει καλα το κονεξ τβ?και δευτερον μπορω να κανω αλλαγη κεντρου μιας και ειμαι σε αποστυαση 1μιση χλμ?

    ευχαριστω
    Θα έχεις πρόβλημα με το TV. Αλλαγή κέντρου δεν μπορείς να κάνεις.

  8. #4238
    Εγγραφή
    21-12-2004
    Περιοχή
    Ανα την επικράτεια...
    Μηνύματα
    1.425
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    12288/512
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Cisco877-SEC-K9
    SNR / Attn
    6(dB) / 36.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κι εγώ 6,5 - 8 κλειδώνω και παίζει μια χαρά η τηλεόραση (2km από ΟΤΕ, PoTS, Cisco router)
    Πείτε όχι στα ναρκωτικά.
    Δε φτάνουν για όλους!!!

  9. #4239
    Εγγραφή
    26-11-2009
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ισπανικό Κύπελλο στην ΟΤΕ TV,ιταλικό πού;
    Αν και απομένουν ακόμα οι επίσημες ανακοινώσεις, οι πληροφορίες αναφέρουν πως τα τηλεοπτικά δικαιώματα του ισπανικού Κυπέλλου ποδοσφαίρου αποκτήθηκαν απ' τον ΟΤΕ και τους αγώνες θα δείχνει η ΟΤΕ TV απ' τη νέα σεζόν. Αντίθετα, παραμένουν ανοιχτά τα δικαιώματα του ιταλικού Κυπέλλου. Ισπανικό και ιταλικό είχε την περασμένη σεζόν η Nova.
    sport-fm.gr

  10. #4240
    Εγγραφή
    09-02-2011
    Περιοχή
    Τσίνι
    Μηνύματα
    179
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Ισπανικό και Ιταλικό πρωτάθλημα τα έκλεισε ο ΟΤΕ. Γιατί φέτος έληγε το συμβόλαιο που είχαν.

  11. #4241
    Εγγραφή
    15-07-2010
    Μηνύματα
    705
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    για το κύπελλο λέει η είδηση και όχι για το πρωτάθλημα. Η νόβα δίνει βάση στο CL και EL που τα έκλεισε από πέρσυ καθώς και τη superleague που είναι και αυτά που έχουν τους περισσότερους θεατές.
    Ελπίζω στο μέλλον...

  12. #4242
    Εγγραφή
    23-07-2012
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Wind
    Παντως απ'οτι ακουγεται η ΟΤΕ-tv με τον καιρο θα παιρνει ολο και περισσοτερα δικαιωματα για αθλητικες διοργανωσεις...

    Μακαρι καποια στιγμη να ερθει σε ισορροπια με την Nova, που τον εχει παρει πολυ ψηλα τον αμανε...

    Εγω συντομα θα την προτιμησω, γιατι περα απο την πολυ καλη τιμη (σε σχεση με τη Νοβα παντα), οι διαφορες σε καναλια περα απο τα αθλητικα δεν ειναι και τραγικες... Για να μην πω οτι ειναι σχεδον ισαξιες!

  13. #4243
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Μπορεί να δίνει βάση στο CL και ΕL αλλά ο ΟΤΕ είχε κάνει καλύτερη προσφορά.Ο λόγος που δεν τα πήρε;Ο μικρός αριθμός συνδρομητών(περίπου 55000 χιλιάδες τότε).

  14. #4244
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να δίνει βάση στο CL και ΕL αλλά ο ΟΤΕ είχε κάνει καλύτερη προσφορά.Ο λόγος που δεν τα πήρε;Ο μικρός αριθμός συνδρομητών(περίπου 55000 χιλιάδες τότε).
    καποιο στοιχειο οτι εδωσε πιο πολλα ο οτε?

  15. #4245
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποιο στοιχειο οτι εδωσε πιο πολλα ο οτε?
    Μήπως γιατί τα έχει;

Σελ. 283 από 298 ΠρώτηΠρώτη ... 263273278281282283284285288293 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-08, 14:50
  2. Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-07, 03:05
  3. Conn-x + 50E μονο για νεους συνδρομητες?
    Από InCoRrEcT στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 16:24

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας