Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    07-03-2012
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Καλησπέρα παιδιά.Έχω πρόβλημα με τον υπολογιστή μου (HP G62-b15sv) και καθότι άσχετη με υπολογιστές δεν γνωρίζω τι να κάνω κι έχω πελαγώσει.Κολλάει η οθόνη στιγμιαία και επανέρχεται σε δευτερόλεπτα και βγάζει μνμ "το πρόγραμμα οθόνης AMD driver σταμάτησε να λειτουργεί και επανακτήθηκε με επιτυχία".Τον πήγα στην HP καθώς είχα εγγύηση,μόλις πριν ένα χρόνο τον πήρα,Μάρτιο του 2011,και μου είπαν ότι ήταν πρόβλημα της μητρικής και ότι μου την αντικατέστησαν.Το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει παρόλα αυτά!!Τηλεφωνικώς όταν τους το είπα μου είπαν να κάνω format.Δεν ξέρω...!!Αν μπορεί κάποιος χρειάζομαι βοήθεια...Τι πρέπει να κάνω??

  2. #2
    Εγγραφή
    29-01-2009
    Μηνύματα
    4.504
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evdokia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά.Έχω πρόβλημα με τον υπολογιστή μου (HP G62-b15sv) και καθότι άσχετη με υπολογιστές δεν γνωρίζω τι να κάνω κι έχω πελαγώσει.Κολλάει η οθόνη στιγμιαία και επανέρχεται σε δευτερόλεπτα και βγάζει μνμ "το πρόγραμμα οθόνης AMD driver σταμάτησε να λειτουργεί και επανακτήθηκε με επιτυχία".Τον πήγα στην HP καθώς είχα εγγύηση,μόλις πριν ένα χρόνο τον πήρα,Μάρτιο του 2011,και μου είπαν ότι ήταν πρόβλημα της μητρικής και ότι μου την αντικατέστησαν.Το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει παρόλα αυτά!!Τηλεφωνικώς όταν τους το είπα μου είπαν να κάνω format.Δεν ξέρω...!!Αν μπορεί κάποιος χρειάζομαι βοήθεια...Τι πρέπει να κάνω??
    Αυτό είναι ;

    http://www.skroutz.gr/s/285796/HP-G62-b15ev-sv.html

    Πήγαινε στο Start - δεξιά στήλη κάτω γράφει Run γράψε εκεί αυτό mmc devmgmt.msc , πες μας αν βλέπεις κανένα κίτρινο ερωτηματικό όπως αυτό

    http://driver-pro.com/static/images/...ce-manager.jpg


  3. #3
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Μηνύματα
    1.538
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Μάλλον έχεις win 7. Αν ναι πολλοί έχουν παρόμοιο πρόβλημα. Πιστεύω πως σε μεγάλο ποσοστό είναι bug των win 7. Κάνε όμως ότι σου προτείνει ο φίλος πιο πάνω.

Παρόμοια Θέματα

  1. HP G62-Πρόβλημα με κάρτα γραφικών;
    Από mclaren85 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-12, 02:41
  2. [Απορία]AMD SB driver + GFX Drivers
    Από xcyanx στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-11, 19:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας