Σελ. 18 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 256-270 από 331
  1. #256
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΛΗΘΕΙ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ Η ΚΑΡΤΑ.ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΞΑΝΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ MLS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ.10 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ COURIER ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.

  2. #257
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΛΗΘΕΙ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ Η ΚΑΡΤΑ.ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΞΑΝΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ MLS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ.10 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ COURIER ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.
    Θα μπορούσες να το πάς στο μαγαζί που το αγόρασες ή να το πας στο Service της MLS σε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Επίσης δεν έχει σημασία να αναγνωρίσει ο Η/Υ το κινητό. Οι drivers χρειάζονται για άλλη δουλειά, όχι για την απλή ανάγνωση της κάρτας.
    Α, και... ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΙΣ!!!
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  3. #258
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    το έστειλα στο σερβις της Θεσσαλονίκης.το είχα πάρει απο το ιντερνετ γιαυτο δεν ηταν ευκολο να το στειλω.πάντως τα παιδιά ακόμα και απο το τηλέφωνο που πηρα πρίν αποφασίσω να τους το στείλω ασχολήθηκαν με το προβλημα.

  4. #259
    Εγγραφή
    24-06-2013
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα είμαι νέος στο φόρουμ.
    αφού παίδεψα το κινητό και έκανα ριστορ δεν δουλεύει το talk and drive.
    Εκανα κανονικά λογαρισμό κατέβασα τα αρχεία τα πέρασα και μου βγάζει ότι λείπει αρχείο.
    Εκανα chdsk και τίποτα .
    κάτι δεν κάνω σωστά .
    Χρειάζετε καποιο update που δεν έχω κάνει....
    Ευχαριστώ Φώτης

  5. #260
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FTSIMPROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα είμαι νέος στο φόρουμ.
    αφού παίδεψα το κινητό και έκανα ριστορ δεν δουλεύει το talk and drive.
    Εκανα κανονικά λογαρισμό κατέβασα τα αρχεία τα πέρασα και μου βγάζει ότι λείπει αρχείο.
    Εκανα chdsk και τίποτα .
    κάτι δεν κάνω σωστά .
    Χρειάζετε καποιο update που δεν έχω κάνει....
    Ευχαριστώ Φώτης
    Δες πιο προσεκτικά τις οδηγίες εγκατάστασης στα αρχεία που κατέβασες. Κανονικά δε χρειάζεται κάτι άλλο.
    Edit... Επαλήθευσε ότι τα αρχεία τα πέρασες στους σωστούς φακέλους (/mls) και έκανες ξανά εγκατάσταση το/τα apk.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 25-06-13 στις 16:48.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #261
    Εγγραφή
    24-06-2013
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου.Δεν είχα περάσει σωστά τους φακέλους στην sd.
    Δυστυχώς δεν είμαι τόσο τυχερός.Η οθόνη πρέπει να έχει κάψει κάποια pixels και θα το στείλω στο service γιά αλλαγή οθόνης...

  7. #262
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλημέρα,έχω πάλι το ίδιο πρόβλημα με την sd,κράσαρε πάλι.Μήπως ξέρει κάπιος που μπορώ να βρώ τα αρχεία για να τα εγκαταστήσω απο την αρχή?Μπαίνω στο site της MLS αλλα δεν υπάρχουν.Αν ξέρει κάπιος για πιο λόγο γίνετε αυτο?Μέσα σε 6 μήνες είναι η 2η φορα που γίνετε και αυτη τη φορά έχασα τα πάντα μέσα απο το κινητό.ακόμα και το instaler που είχε είναι άδειο.Έκανα update τον launcher και τα κακάρωσε.Υπάρχει κάπιος πιο ελαφρύς,γιατι και την προηγουμενη φορά πάλι ετσι την πάτησα.Μήπως εχει κάπιο θέμα το ίδιο κινητό?Μιας και θα αλλάξω πάλι sd υπάρχει κάπια πιο μεγάλη και πιο αξιόπιστη?

  8. #263
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,έχω πάλι το ίδιο πρόβλημα με την sd,κράσαρε πάλι.Μήπως ξέρει κάπιος που μπορώ να βρώ τα αρχεία για να τα εγκαταστήσω απο την αρχή?Μπαίνω στο site της MLS αλλα δεν υπάρχουν.Αν ξέρει κάπιος για πιο λόγο γίνετε αυτο?Μέσα σε 6 μήνες είναι η 2η φορα που γίνετε και αυτη τη φορά έχασα τα πάντα μέσα απο το κινητό.ακόμα και το instaler που είχε είναι άδειο.Έκανα update τον launcher και τα κακάρωσε.Υπάρχει κάπιος πιο ελαφρύς,γιατι και την προηγουμενη φορά πάλι ετσι την πάτησα.Μήπως εχει κάπιο θέμα το ίδιο κινητό?Μιας και θα αλλάξω πάλι sd υπάρχει κάπια πιο μεγάλη και πιο αξιόπιστη?
    Δεν είχες κρατήσει backup βρε; Τα αρχεία υπάρχουν στο site της MLS στο χώρο χρηστών (χρειάζεται εγγραφή για να τα δεις).
    Δυστυχώς τον τελευταίο καιρό οι κάρτες SD δεν έχουν την ποιότητα που είχανε παλιά (ούτε βέβαια και την τιμή). Πιο αξιόπιστη από Kingston; Δοκίμασε Sandisk αλλά μια από τα ίδια είναι...
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  9. #264
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Το backup ήταν στην SD που κράσαρε.Την έβαλα στον υπολογιστή την εκανα σκαναρισμα,διαμόρφωση,έλεγχο οτιδήποτε μπορουσα να κάνω,την βρήσκει μια χαρά και έτοιμη προς χρήση βρήκα και τα αρχεία που είχα κατεβάσει την προηγούμενη φορά,τα πέρασα αλλα δεν αναγνωρίζει τίποτα το instaler.Δεν υπάρχουν τα αρχεία λέει.Πάω σήμερα να πάρω μια καινούρια και θα ενημερώσω για την πρόοδο.

  10. #265
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το backup ήταν στην SD που κράσαρε.Την έβαλα στον υπολογιστή την εκανα σκαναρισμα,διαμόρφωση,έλεγχο οτιδήποτε μπορουσα να κάνω,την βρήσκει μια χαρά και έτοιμη προς χρήση βρήκα και τα αρχεία που είχα κατεβάσει την προηγούμενη φορά,τα πέρασα αλλα δεν αναγνωρίζει τίποτα το instaler.Δεν υπάρχουν τα αρχεία λέει.Πάω σήμερα να πάρω μια καινούρια και θα ενημερώσω για την πρόοδο.
    Δηλαδή κράτησες backup της SD... στην SD;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #266
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Λοιπόν μετά απο επικοινωνία με το σερβις της μλς βρήκα τα αρχεία τα κατέβασα τα πέρασα σε καινούρια κάρτα,έβαλα την κάρτα στο τηλ,έκανα εγκατάσταση τα αρχεία,πάω να τα ανοίξω και μου λέει οτι κάποια αρχεία δεν υπάρχουν.Τι κάνω τώρα?Ενω τα βλέπω τα κάνει εγκατάσταση δεν βρισκει κάποια

  12. #267
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν μετά απο επικοινωνία με το σερβις της μλς βρήκα τα αρχεία τα κατέβασα τα πέρασα σε καινούρια κάρτα,έβαλα την κάρτα στο τηλ,έκανα εγκατάσταση τα αρχεία,πάω να τα ανοίξω και μου λέει οτι κάποια αρχεία δεν υπάρχουν.Τι κάνω τώρα?Ενω τα βλέπω τα κάνει εγκατάσταση δεν βρισκει κάποια
    Τα αρχεία αν θυμάμαι καλά είναι σε ένα zip. Ανοίγεις το zip και τα αποσυμπιέζεις στο root της κάρτας. Μετά ανοίγεις τον φάκελο /mls και τρέχεις τα apk που θα βρεις εκεί. Που σου λέει ότι κάποια αρχεία δεν υπάρχουν;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  13. #268
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Τα αποσυμπίεσα σε ενα φάκελο στον υπολογιστή μετά αυτα τα αρχεία τα πέρασα στην καρτα.Ανοίγω το τηλ βρίσκω στα αρχεία τον φάκελο mls τον ανοίγω βρίσκω τα .apk τα ανοίγω μου λέει οτι θα γίνει εγκατάσταση,μου λέει οκ πάω να ανοίξω το talk&drive και μου λέει οτι ένα η περισσότερα αρχεία δεν υπάρχουν.Τώρα πρόσεξα οτι το talk&call ενώ το κάνει εγκατάσταση δεν το βλέπω πουθενά μόνο σαν εφαρμογή στην "διαχειρηση εφαρμογών"

  14. #269
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα αποσυμπίεσα σε ενα φάκελο στον υπολογιστή μετά αυτα τα αρχεία τα πέρασα στην καρτα.Ανοίγω το τηλ βρίσκω στα αρχεία τον φάκελο mls τον ανοίγω βρίσκω τα .apk τα ανοίγω μου λέει οτι θα γίνει εγκατάσταση,μου λέει οκ πάω να ανοίξω το talk&drive και μου λέει οτι ένα η περισσότερα αρχεία δεν υπάρχουν.Τώρα πρόσεξα οτι το talk&call ενώ το κάνει εγκατάσταση δεν το βλέπω πουθενά μόνο σαν εφαρμογή στην "διαχειρηση εφαρμογών"
    Στην κάρτα SD βλέπεις τον φάκελο mls στο root? Δηλαδή όταν την ανοίγεις από τον Η/Υ βλέπεις π.χ. E:\mls ?
    Το τηλεφωνο ήταν ρουταρισμένο; Μήπως διαγράφηκαν αρχεία και από την εσωτερική μνήμη;
    Το Talk&Call μπορείς να το ξαναβγάλεις στην αρχική οθόνη παντώτνας παρατεταμένα επάνω της και επιλέγοντας Προσθήκη Γραφικού Στοιχείου (ή κάτι τέτοιο )
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  15. #270
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Δεν το ειχα κάνει root.Τον φάκελο mls τον βλέπω παντού και το μέγεθος του που είναι 532mb,δηλαδή οτι είναι γεμάτος.

Σελ. 18 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προγραμμα φωνητικων εντολων
    Από DJman στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-12, 10:32
  2. Μηνύματα: 159
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-12, 21:18
  3. Μη αναγνώριση εντολών στο DOS
    Από paradeisos στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-08, 09:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας