Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    20-06-2013
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Νεος στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια σας.
    Μενω στην Αθηνα και εχω συνδεση 4νετ economy και κινητο εταιρικο στην Wind. Σε 2 μηνες μετακομιζω σε ενα χωριο στον Εβρο (Εξω απο το Διδυμοτειχο) και δεν ξερω τι πακετο να κλεισω.ειμαι μεταξυ:
    1. ΟΤΕ (Απεριοριστα σταθερα και internet περιπου 32ευρο
    2. Forthnet 3play (Την προσφορα μεχρι 30/6) 29,90 ευρο
    3. Wind (Απεριοριστα σταθερα και internet) λογω του εταιρικου προγραμματος κινητης που εχω. 20 ευρο
    4. On Telecom απλα εχω ακουσει καλα λογια.

    Δεν παιζω games και απλα θελω ενα γρηγορο και αξιοπιστο ιντερνετ χωρις προβληματα. Το οικονομικο παιζει μεγαλο ρολο ειδικα στις μερες μας. Την Wind θα την επελεγα μονο και μονο για το οικονομικο αλλα δεν γνωριζω αν θα εχω προβληματα στην συγκεκριμενη περιοχη.
    Την 4net θα την επελεγα μονο για την Nova μιας και η προσφορα ειναι δελεαστικη αλλα δεν εχω και τρελο κολημα με την τηλεοραση και τα αθλητικα εκτος απο τα μεγαλα γεγονοτα.
    Τον ΟΤΕ για την αξιοπιστια της οπως λενε οι περισσοτεροι χωρις να γνωριζω κατι παραπάνω.

    Η συνηθης χρηση που κανω στο ιντερνετ ειναι video , ταινιες on line , live streamming και πιο σπανια download.
    Θα χαιρομουνα αν με καθοδηγουσατε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikoslia : 20-06-13 στις 11:24.

  2. #2
    Εγγραφή
    23-04-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    πολύ σημαντικό στο τελικό κόστος είναι το πόσο χρησιμοποιείς το σταθερό σου.
    η forthnet χρεώνει κλήσεις για κινητά 0,03 ο οτε 0,06 και οι άλλοι περίπου 0,15.
    με 2 ώρες κλήσεις πληρώνει forthnet 3,6 ote 7,2 στου άλλους 18 ευρώ
    στην προσφορά έχει 12 ώρες τσάμπα, αν τα μιλάς, από άποψη τιμής έχει πολύ μεγάλη διαφορά.
    αν δεν το χρησιμοποιείς, λόγω εταιρικού μπορείς να τσεκάρεις τις τιμές χωρίς απεριόριστα.
    για την τβ, αν δεν θες κάτι συγκεκριμένο απλά να περνάς κάποιες ώρες σου το start pack θα σε καλύψει, τώρα για μεγάλες διοργανώσεις αθλητικές, αν εννοείς champions league, europa ή ευρωλίγκα πρέπει να δώσεις άλλα 10 ευρώ για να βάλεις όλα τα novasports, το χουν σε προσφορά μαζί με το 3play 29,9 που αναφέρεις. αν το βάλεις δες αν μπορείς να πληρώσεις με καρτα για να πάρεις τον αποκωδικοποιητή τσάμπα.

Παρόμοια Θέματα

  1. Επιλογή παρόχου adsl στον Ρέντη
    Από kostas_pap στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-13, 15:31
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 09:46
  3. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-12, 18:19

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας