Σελ. 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 109
  1. #76
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Λογικότατο όταν η μοναδική "νόμιμη" λύση είναι οι διάφοροι "σπετζοειδείς".

  2. #77
    Εγγραφή
    19-08-2007
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    micen
    ISP
    micen
    DSLAM
    HOL - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    thomson
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    γιατι δεν λεμε οτι με την προσφαρα της village 2 εισητηρια στην τιμη του ενος καθε τεταρτη γινετε χαμος. γιατι δεν λενε οτι απλα πρεπει να πεσει η τιμη του εισητηριου.ασε που το 90% οσων πανε να δουνε ταινια παρατηρησα οτι δεν αγοραζουν ποπκορν και τα διααφορα παρελκομενα. απλα ριξτε τις τιμες να παμε να δουμε νομιμα τις ταινιες απλα τα πραγματα. για να μην μιλησω για το αλλο οτι μερικες ταινιες ειναι με χαμηλο μπατζετ και προχειρογυρισμενες με κανα καλο εφε ε δεν αξιζουν τα 7€ του εισητηριου πως να το κανουμε ασε που ειναι πατατες το μονο που αξιζουν ειναι ενα download και delete ασε που μπορει και μισα της ταινιας να βγει η ταινια

  3. #78
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed
    (...)
    θυμαμαι πριν κανα 6 χρονια , ειχα παει τελευταια φορα σινεμα , στη συγκρου εκει εχει ενα village νομιζω .
    στην αιθουσα ειμασταν οι τεσσερις που ειμασταν εμεις και αλλοι δυο τρεις , η ταινια ηταν το sunshine , με το ζορι με κραταγαν οι αλλοι τρεις μεχρι το τελος της ταινιας .
    τι να πρωτοθυμηθω , ολοι καπνιστες , να καπνισουμε δεν μπορουσαμε , ο ενας απο μας ηταν 2 μετρα, εγω που ειμαι 1.70 δεν μπορουσα να βολευτω στις θεσεις , η ταινια μαπα .διαλειμα μπορει και να μην ειχε , τα σνακ πανακριβα , και η ποικιλοια αδιαφορη . ηθελα να τους δειρω !!!
    κινηματογραφο πηγαινα απο μικρος , μπορει και απο 9 χρονων , σε θερινους κινηματογραφους ομως . που κουνιεται η καρεκλα , δεν ηταν η αιθουσα σαν ταμπακιερα για ανθρωπους .
    «Μάπα» το “Sunshine” του Danny Boyle;
    ΠΕΡΑΣΤΕ ΕΞΩ ΚΥΡΙΕ!
    [Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, όλες οι απόψεις και -πολύ περισσότερο- τα γούστα σεβαστά. Πλάκα κάνουμε]
    Για την ιστορία αναφέρω πως όχι μόνο το απόλαυσα αλλά με καθήλωσε κι όλα αυτά όχι επί της μεγάλης οθόνης αλλά σε 22" Dell monitor/720p x264 BluRay rip.
    Κατούρημα σε πιάνει και κρατιέσαι γιατι δεν αντέχεις να διακόψεις την προβολή και χαθεί η μαγεία. Απενεργοποιούνται τηλέφωνα και οτιδήποτε άλλο αποσπά την προσοχή.

    Και στα υπόλοιπα πάντως, μάλλον αντίθετο με βρίσκεις.
    ΔΕΝ προσφέρονται όλες οι ταινίες για μασαμπούκα, χράτσα-χρούτσα κλπ
    Και δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένα genres π.χ. Dramas, Period movies και τα τοιαύτα.
    Θα πρέπει να είναι εντελώς αναίσθητος ο θεατής (ή να τον έχουν «σύρει» ) για να θέλει να τσιμπολογήσει.
    Για το κάπνισμα δε, θεωρώ πως παραλογίζεσαι. Σοβαρά έχεις απαίτηση να καπνίσεις ΕΝΤΟΣ της αίθουσας;
    ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ κάτι τέτοιο;
    Ο μόνος κινηματογράφος που θυμάμαι να επιτρέπει καπνιστές (σε ειδικά διαμορφωμένη καμπίνα όμως, απομονωμένη απ' την κυρίως αίθουσα και για περιορισμένο αριθμό θεατών) είναι (ήταν;) το «Αλφαβίλ», Μαυρομιχάλη & Αλεξάνδρας.

    Στο μόνο σημείο που θα συμφωνήσω είναι τα καθίσματα.
    Τα Village του Αμαρουσίου που επισκέπτομαι συνήθως είναι ιδιαίτερα άνετα, αλλά την πρώτη (και τελευταία) φορά που βρέθηκα στα αντίστοιχα του Παγκρατίου απογοητεύτηκα.
    Ίσως να οφείλεται στον περιορισμένο χώρο (γενικώς), το εμπορικό κέντρο είναι μικρό αναλογικά. Ήταν και απογευματινή προβολή εν μέσω εορταστικής περιόδου και είχε πλακώσει κοινό με μ.ο. ηλικίας ~15, ήρθε κι έδεσε. Ακόμα θυμάμαι τις κλωτσιές στην πλάτη ανά 5' λες κι είχαν πάρει ecstasy και αδυνατούσαν να ελέγξουν τα άκρα τους...
    Αυτός μάλιστα. Είναι σοβαρός λόγος να δυσανασχετήσεις. Όπως επίσης και τα κινητά.
    Όχι το στιγμιαίο κουδούνισμα, αυτό μπορεί να συμβεί στον οποιοδήποτε ξεχάσει να θέσει την συσκευή στο silent profile. Αλλά όταν απαντούν στην κλήση και αρχίζουν την πάρλα λες και δεν συμβαίνει τίποτα, είναι σαν να σε γράφουν στα private parts τους.
    Στην πυρά κίναιδοι! Στην πυρά!

    Υ.Γ. Περί YIFY ο λόγος:
    Πρόκειται για re-encodes ήδη υπαρχόντων BluRay rips που έχουν διατεθεί από άλλα teams της «σκηνής».
    Υποτίθεται πως τα πολλαπλά passes κατά την κωδικοποίηση εξασφαλίζουν ένα ικανοποιητικό αποτέλεσμα - συναρτήσει πάντα του μεγέθους (1/6 ή και μικρότερο του αυθεντικού x264)
    Την μία και μοναδική φορά που δοκίμασα μια 720p κυκλοφορία (600~650 MB) η εικόνα ήταν ΑΘΛΙΑ και διεγράφη με συνοπτικές διαδικασίες.
    Ένα 1080άρι αντιθέτως που είδα πριν καμιά βδομάδα ήταν αξιοπρεπέστατο (βοηθούσε και το film που δεν περιείχε σκηνές δράσης με άπειρα καρέ κλπ)
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  4. #79
    Εγγραφή
    27-10-2005
    Περιοχή
    Cetines
    Μηνύματα
    1.590
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    10
    Ταχύτητα
    27031/2703kBit/s
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΦΙΣΣΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    16.1(dB) / 12.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκουπίδι είναι 100%, και το λέω έχοντας δεί την ταινεία
    Και κλεμμένη. Αντιγραφή του el castillo de la pureza , μεξικάνικο του 1972.
    Για μας τους καταλανούς συγκεκριμένα το Εμπόριον έχει μια ιδιαίτερη σημασία γιατί λόγω γεωγραφίας και λόγω ιστορίας είμαστε πιο κοντά στους έλληνες παρά στους υπόλοιπους ισπανούς. Κάτι αυτονόητο και λογικό. Ε.Α.

  5. #80
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.659
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μα να περασω εξω ηθελα !!!

    δεν την εχω ξαναδει την ταινια απο τοτε , ειχα καιρο να παω σινεμα και μου κακοφανηκαν πολυ οι συνθηκες της αιθουσας.
    και κατι με το στορυ θυμαμαι με ειχε ξενερωσει , πρεπει να μου θυμισε και λιγο απο αρμαγεδων .++ κατι τραγικες ασεβειες προς την φυσικη .
    ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
    υπαρχουν πολα ριπ , και σιγουρα ειναι και εκει ξεχωριστα τα αποτελεσμα τεχνογνωσιας , αλλα και κυριως , πηγης .Η θεματογραφια των yify μου φαινεται σαν .. πως να το πω .. ξεσκαρταρισμα εταιριας..
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #81
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    690
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι κακό να απαντάμε οτι είμαστε τζαμπατζηδες και δεν γουστάρουμε να
    δώσουμε φραγκο για κάτι που υπάρχει τζάμπα ή οτι το θέλουμε φτηνότερο.
    Αποφεύγεις να μιλήσεις για την ποιότητα του προϊόντος. Έχω δωρεάν εισιτήρια
    για όποια ταινία βγαίνει στα multiplex αλλά είναι ζήτημα αν πηγαίνω 2 φορές το
    χρόνο σινεμά. Ο λόγος; Οι ταινίες είναι τόσο για του π....τσο που δεν αξίζει να
    χαλάσω το χρόνο μου ούτε για τσάμπα προβολές.

    Οπότε όχι, δεν είναι κακό να γουστάρουμε το "τσάμπα" και το "φθηνότερο" όταν
    η ποιότητα είναι για τη χωματερή. Εξάλου ο κόσμος έχει δείξει ότι τις πραγματικά
    αξιόλογες (στο είδος τους) ταινίες θα πάει να τις δει.

  7. #82
    Εγγραφή
    11-12-2009
    Μηνύματα
    1.849
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eaglos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποφεύγεις να μιλήσεις για την ποιότητα του προϊόντος. Έχω δωρεάν εισιτήρια
    για όποια ταινία βγαίνει στα multiplex αλλά είναι ζήτημα αν πηγαίνω 2 φορές το
    χρόνο σινεμά. Ο λόγος; Οι ταινίες είναι τόσο για του π....τσο που δεν αξίζει να
    χαλάσω το χρόνο μου ούτε για τσάμπα προβολές.

    Οπότε όχι, δεν είναι κακό να γουστάρουμε το "τσάμπα" και το "φθηνότερο" όταν
    η ποιότητα είναι για τη χωματερή. Εξάλου ο κόσμος έχει δείξει ότι τις πραγματικά
    αξιόλογες (στο είδος τους) ταινίες θα πάει να τις δει.
    Δεν ειναι λογικη αυτη.

    Αν πας σε μια ταβερνα και δε σου αρεσε το φαϊ τι θα πεις? Το φαϊ ειναι χαλια,δε πληρωνω?

    Απλα δε θα ξαναπας.

    Δικαιωμα του καθενος να κατεβαζει,αλλα δε μπορεις να λες " Η ταινια αξιζει 0 ευρω,οποτε θα παω να τη δω μονο αν δε πληρωσω τιποτα ".

    Οχι εσυ,γενικα μιλαω.

  8. #83
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από esquellot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και κλεμμένη. Αντιγραφή του el castillo de la pureza , μεξικάνικο του 1972.
    Ναι, κάπου το είχα διαβάσει και 'γώ αυτό.

  9. #84
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.659
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Anasazi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι λογικη αυτη.

    Αν πας σε μια ταβερνα και δε σου αρεσε το φαϊ τι θα πεις? Το φαϊ ειναι χαλια,δε πληρωνω?

    Απλα δε θα ξαναπας.

    Δικαιωμα του καθενος να κατεβαζει,αλλα δε μπορεις να λες " Η ταινια αξιζει 0 ευρω,οποτε θα παω να τη δω μονο αν δε πληρωσω τιποτα ".

    Οχι εσυ,γενικα μιλαω.
    εγω με την βιβοντι αυτο εκανα καποτε , αλλα συμφωνησαμε , αλλα μου προσφερανε και οποτε τους ελαχε, αλλα με χρεωσανε, εεε και εγω αλλα τους πληρωσα .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  10. #85
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eaglos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποφεύγεις να μιλήσεις για την ποιότητα του προϊόντος. Έχω δωρεάν εισιτήρια
    για όποια ταινία βγαίνει στα multiplex αλλά είναι ζήτημα αν πηγαίνω 2 φορές το
    χρόνο σινεμά. Ο λόγος; Οι ταινίες είναι τόσο για του π....τσο που δεν αξίζει να
    χαλάσω το χρόνο μου ούτε για τσάμπα προβολές.

    Οπότε όχι, δεν είναι κακό να γουστάρουμε το "τσάμπα" και το "φθηνότερο" όταν
    η ποιότητα είναι για τη χωματερή. Εξάλου ο κόσμος έχει δείξει ότι τις πραγματικά
    αξιόλογες (στο είδος τους) ταινίες θα πάει να τις δει.
    Μα αυτό που λέει είναι άσχετο με την ποιότητα. Και σε τελική ανάλυση η ποιότητα δεν έχει καμία σχέση, αν δεν σου αρέσει κάτι, δεν το θέλεις ούτε τζάμπα.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  11. #86
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα αυτό που λέει είναι άσχετο με την ποιότητα. Και σε τελική ανάλυση η ποιότητα δεν έχει καμία σχέση, αν δεν σου αρέσει κάτι, δεν το θέλεις ούτε τζάμπα.
    αλήθεια είναι
    βλέπετε πολλές ταινίες γενικά; (είτε κατεβασμένες είτε πληρωμένες)
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  12. #87
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα αυτό που λέει είναι άσχετο με την ποιότητα. Και σε τελική ανάλυση η ποιότητα δεν έχει καμία σχέση, αν δεν σου αρέσει κάτι, δεν το θέλεις ούτε τζάμπα.
    Μεταξύ του "μου αρέσει κάτι" και "δεν μου αρέσει", υπάρχουν αρκετές διαβαθμίσεις

  13. #88
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλήθεια είναι
    βλέπετε πολλές ταινίες γενικά; (είτε κατεβασμένες είτε πληρωμένες)
    Προσωπικά όχι. Καινούριες σπάνια. Αν ασχοληθώ με ταινία, θα κατεβάσω καμιά παλιά κλασική που δεν έχω δει ή καμιά cult, περισσότερο για να έχω ιδία άποψη. Ούτε με σειρές δεν ασχολούμαι πλέον.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεταξύ του "μου αρέσει κάτι" και "δεν μου αρέσει", υπάρχουν αρκετές διαβαθμίσεις
    Ο αντίλογος όσων υποστηρίζουν ότι δεν είναι τζαμπατζήδες είναι ότι το σινεμά δείχνει σκουπίδια και δεν αξίζει τα λεφτά.
    Αυτό μου το βλέπω ως σαφέστατο "δεν μου αρέσει".
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  14. #89
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    690
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Anasazi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι λογικη αυτη.
    Αν πας σε μια ταβερνα και δε σου αρεσε το φαϊ τι θα πεις? Το φαϊ ειναι χαλια,δε πληρωνω?
    Απλα δε θα ξαναπας.
    Αν πας σε 2.000 ταβέρνες και το φαΐ είναι χάλια τι θα κάνεις; Θα συνεχίσεις να πηγαίνεις
    μέχρι να βρεις τη μια ταβέρνα που θα αποτελέσει την εξαίρεση; Εγώ πάντως το έχω γυ-
    ρίσει στο μαγείρεμα εδώ και 18 χρόνια και το αποτέλεσμα είναι έτη φωτός ανώτερο
    ποιοτικά και απείρως φθηνότερο.

    Στις ταινίες είσαι αναγκασμένος να πηγαίνεις ξανά και ξανά μέχρι να πετύχεις τη μια
    καλή αφού προηγουμένος έχεις πετάξει μερικές εκατοντάδες Ευρώ σε δεκάδες σά-
    πιες.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Anasazi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...δε μπορεις να λες " Η ταινια αξιζει 0 ευρω,οποτε θα παω να τη δω μονο αν δε πληρωσω τιποτα ".
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο αντίλογος όσων υποστηρίζουν ότι δεν είναι τζαμπατζήδες είναι ότι το σινεμά δείχνει σκουπίδια και δεν αξίζει τα λεφτά.
    Αυτό μου το βλέπω ως σαφέστατο "δεν μου αρέσει".
    Μα δεν πληρώνω για τις ταινίες. Στο κείμενό μου πού μόλις παρέθεσε ο Anasazi
    λέω ότι έχω δωρεάν εισιτήρια για όποια ταινία βγαίνει σε multiplex. Επομένως μπορώ
    να βλέπω όποια ταινία θέλω τσάμπα αλλά δεν το κάνω διότι είναι τόσο για τα μπάζα
    η ποιότητα που ούτε τσάμπα δεν αξίζουν. Έγραψα επίσης ότι τις 2-3 καλές ταινίες
    που ίσως βγουν μέσα στη χρονιά, ο κόσμος θα πάει και θα τις δει διότι πραγματικά
    το αξίζουν.

    Με απλά λόγια, όταν βγάζουν καλές ταινίες οι αίθουσες γεμίζουν. Όταν βγάζουν φόλα
    ταινίες (το σύνηθες) ο κόσμος δεν ασχολείται.

    ΥΓ: Το 99% των κατεβασμάτων μου αφορούν σειρές και μάλιστα ολοκληρωμένες.

  15. #90
    Εγγραφή
    11-12-2009
    Μηνύματα
    1.849
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eaglos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις ταινίες είσαι αναγκασμένος να πηγαίνεις ξανά και ξανά μέχρι να πετύχεις τη μια
    καλή
    Εισαι αναγκασμενος απο ποιον?

Σελ. 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Γιατί δεν έχουμε σοβαρό σιδηροδρομικό δίκτυο;
    Από WAntilles στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 3668
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-24, 15:53
  2. Μηνύματα: 64
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-13, 14:59
  3. Γιατί δεν πέφτουν οι τιμές των Blu-ray Recorders ???
    Από Oionos στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-13, 22:28
  4. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-13, 10:10
  5. έχει ή δεν έχει τάση η adsl έξοδος του σπλίτερ????
    Από lefteriss στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-13, 12:27

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας