Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    07-07-2008
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Μία από τις καλύτερες εφαρμογές πληκτρολογίου για φορητές συσκευές διατίθεται πλέον δωρεάν στο Google play. Αρκετοί αναφέρουν πως δεν το αγόραζαν λόγω της τιμής του, έτσι οι ερευνητές του αποφάσισαν να το διαθέσουν χωρίς χρέωση. Ωστόσο, θα υπάρχει μία χρέωση για όσους επιθυμούν να χρησιμοποιήσουν κάποιο πακέτο θέματος(theme pack), το οποίο μπορούν να το αποκτήσουν μέσω του SwiftKey Store.

    Όσοι στο παρελθόν έχουν πληρώσει για να το αποκτήσουν (4,99) θα μπορούνε να κατεβάσουν ένα Primiere Pack που περιέχει 10 θέματα συνολικής αξίας 4,99.

    Η νέα έκδοση διαθέτει βελτιωμένη πρόβλεψη λέξεων και θα μπορεί να προτείνει emojis ανάλογα με την πρόταση που έχει πληκτρολογήσει ο χρήστης. Για την χρήση της εφαρμογής απαιτείται η έκδοση Android 4.1 ή μεταγενέστερη. Τέλος, θα κυκλοφορήσει και η έκδοση για iOS 8.



    πηγή

  2. #2
    Εγγραφή
    14-07-2014
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ωπ, αυτό είναι καλό.

  3. #3
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Αν και παλιό το θέμα, είναι το πιο πρόσφατο που βρήκα.

    Η εφαρμογή αυτή είναι η μία και μοναδική που έχω αγοράσει ποτέ μου. 50 λεπτά σε προσφορά πριν κάποια χρόνια.
    Τους τελευταίους δύο μήνες όμως με έχει ξενερώσει απίστευτα. Από εκεί που έγραφα μια πρόταση με 3 χτυπήματα, τώρα μου βγάζει το στανιό. Εγκαταστάσεις/απεγκαταστάσεις πάμπολες αλλά αποτέλεσμα μηδέν. Έχει πάθει κάποιος κάτι παρόμοιο; Δε γίνεται ρε παιδιά να γράφω το άρθρο ο και να μου βγάζει τα πάντα εκτός από ο. Γράφω και που παλιά μου το έβγαζε μόνο με το κ αν πάταγα, τώρα γράφω κανονικά και και μου βγάζει καίγεται. Γράφω από και μου βάζει αποτέλεσμα.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-05-14, 16:19
  2. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-14, 23:39
  3. Google: Διαθέσιμο το Android Device Manager στο Google Play
    Από Mouse Potato στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-13, 07:54
  4. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-08-13, 13:47
  5. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-13, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας