Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 44
  1. #1
    Εγγραφή
    12-10-2006
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Vivodi - ΤΟΥΜΠΑ
    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ VOIP ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ (- ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! -), Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΦΩΤΗΣΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΡΟΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ (- ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ... -). Η ΠΙΚΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΤΩΝ 61.5€ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΕΚΟΨΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΛΗΞΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ... ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΕΤΕ ΤΗΝ ΧΡΕΩΣΗ ΑΥΤΗ!

    ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΠΑΡΟΧΟ ΜΕ 17€ ΕΝΑΝΤΙ ΤΩΝ 23,8€ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΑ ΣΤΗΝ ON, ΕΧΩ: 2 MBPS ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ INTERNET ΚΑΙ POTS ΚΙ ΟΧΙ VOIP ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ ... ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ...

    ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΟΥΝΗΣΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΚΑΙ ΠΤΩΧΕΥΣΕ ...

    ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ...

    ΑΠΟ ΕΝΑ "ΠΙΣΤΟ" ΚΟΡΟϊΔΟ ΠΑΛΙΟ VIVODIANO ...

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ...

  2. #2
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.534
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Καλά, δεν ήξερες πότε τελειώνει η δέσμευση, ώστε να περιμένεις; Το λέω γιατί κι εγώ έφυγα από τη vivodi, μετά από πολύ καιρό και για αντίστοιχους μ' εσένα λόγους, αλλά φρόντισα να δω πότε τελειώνει η περίοδος δέσμευσης και να φύγω χωρίς να πρέπει να τους δώσω τίποτα.

  3. #3
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Ότι μα ότι να ναι.

    Αυτό που παρέλειψες να μας πεις είναι πόσα πάγια πήρες δώρο γι αυτή τη δέσμευση γιατί μετά το πρώτο χρόνο η σύμβαση δεν είναι δεσμευτική οπότε και έκανες χρήση κάποιας προσφοράς.

  4. #4
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Αντί να αφιερώνεις χρόνο για να ευχηθείς το κλείσιμο μιας εταιρίας, θα σου πρότεινα να δαπανήσεις λίγα λεπτά για να μάθεις το κόστος αποσύνδεσης στο νέο σου πάροχο.
    Πχ για την Wind το πρώτο εξάμηνο είναι 159,90€.

  5. #5
    Εγγραφή
    12-10-2006
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Vivodi - ΤΟΥΜΠΑ
    ΔΙΕΚΟΨΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΧΤΗΚΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ 17€/ΜΗΝΑ (- ΑΠΟ 23,8€ ΤΗΣ ON -) ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ... ΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛ ΜΕ ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΑΓΙΩΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ 100% ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΡΟΧΟΥ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ (- ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΜΕ ΔΥΟ -) ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΕΙΣ, ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ DOWNLOAD SPEED Ε ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΡΟΧΟΣ ΚΙ ΟΧΙ ΕΓΩ ...

  6. #6
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από username Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΙΕΚΟΨΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΧΤΗΚΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ 17€/ΜΗΝΑ (- ΑΠΟ 23,8€ ΤΗΣ ON -) ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ... ΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛ ΜΕ ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΑΓΙΩΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ 100% ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΡΟΧΟΥ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ (- ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΜΕ ΔΥΟ -) ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΕΙΣ, ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ DOWNLOAD SPEED Ε ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΡΟΧΟΣ ΚΙ ΟΧΙ ΕΓΩ ...
    Για δώσε λεπτομέρειες, σε ποια εταιρεία μεταφέρθηκες; Αντιμετωπίζω τα ίδια προβλήματα με πολλες περισσότερες αποσυνδέσεις.
    Λέω να κοιτάξω τον ΟΤΕ μπας και .... καθώς είναι πολλα που πρέπει να ελεγχθούν.

  7. #7
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.881
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμενα μου φαίνεται ανεξήγητο να πλήρωσες τέλη πρόωρης διακοπής μετά από πέντε χρόνια. Δεν μπορεί, κάποια ανανέωση θα έκανες που δεν μας λες. Μήπως έκανες αλλαγή σε φτηνότερο πακέτο;

    Θα ήταν καλύτερα να μην έγραφες όλο κεφαλαία, εκτός του ότι είναι σαν να φωνάζεις στο internet, είναι και ποιο δυσυανάγνωστο το κείμενο.

  8. #8
    Εγγραφή
    12-10-2006
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Vivodi - ΤΟΥΜΠΑ
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΑΦΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ H ... O ... L ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΤΗΣ "ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ" ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΡΧΙΚΗ ΤΩΝ 19.90€ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ 23,8€! ΕΤΣΙ ΕΧΑΝΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ 12ΜΗΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ... ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΑ 34€/ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ .... ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ON ...

  9. #9
    Εγγραφή
    21-03-2006
    Περιοχή
    Μοσχάτο-Αθήνα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    350
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από username Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΑΦΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ H ... O ... L ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΤΗΣ "ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ" ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΡΧΙΚΗ ΤΩΝ 19.90€ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ 23,8€! ΕΤΣΙ ΕΧΑΝΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ 12ΜΗΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ... ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΑ 34€/ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ .... ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ON ...
    Πάντως φίλε μου πρέπει να είσαι ο μοναδικός πρώην ή νυν πελάτης της Ον που του ζητήθηκε ποτέ να ανανεώνει κάθε χρόνο το συμβόλαιό του. Επίσης τι εννοείς με το "voip τηλεφωνία" . Η Ον δεν είχε ποτέ voip τηλεφωνία.
    Για να κάνουμε και λίγο πλάκα ,προσωπικά, δεν θα σε φώναζα ποτέ για ποδαρικό σπίτι μου
    Semper Fi !!!
    Η Ευρώπη είναι ακόμα μακριά...

  10. #10
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Οπότε στην ουσία είχες συμβόλαιο παραμονής γιατί είχες καλύτερες τιμές, έτσι δεν είναι;

  11. #11
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.534
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cpnemo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης τι εννοείς με το "voip τηλεφωνία" . Η Ον δεν είχε ποτέ voip τηλεφωνία.
    Ο φίλος έγραψε παραπάνω ότι ήταν από τη vivodi η οποία έδινε voip. Επιβεβαιώνω επίσης τα λεγόμενά του ότι η προσφορά των 23,80 (από 19,90 που ήταν αρχικά) γινόταν στους πελάτες της vivodi κάθε χρόνο με τη λήξη του 12μηνου και πάντα με 12μηνη δέσμευση παραμονής.

    Προσωπικά, είδα τις ημερομηνίες, τις επιβεβαίωσα με τη vivodi και μετά αποχώρησα, με αποτέλεσμα να μη χρειάζεται να τους πληρώσω τίποτα.

  12. #12
    Εγγραφή
    12-10-2006
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Vivodi - ΤΟΥΜΠΑ
    Πριν απο λιγο μου ειπαν 117 € αν δεν τους επιστρεψω το Speedtouch 780wl !!! ...

    - - - Updated - - -

    Και δεν παιρνω ενα NETGear καλυτερα ... !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος username : 06-12-13 στις 16:37.

  13. #13
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φίλος έγραψε παραπάνω ότι ήταν από τη vivodi η οποία έδινε voip. Επιβεβαιώνω επίσης τα λεγόμενά του ότι η προσφορά των 23,80 (από 19,90 που ήταν αρχικά) γινόταν στους πελάτες της vivodi κάθε χρόνο με τη λήξη του 12μηνου και πάντα με 12μηνη δέσμευση παραμονής.

    Προσωπικά, είδα τις ημερομηνίες, τις επιβεβαίωσα με τη vivodi και μετά αποχώρησα, με αποτέλεσμα να μη χρειάζεται να τους πληρώσω τίποτα.
    Ακριβώς. Δέχτηκε κάποια προσφορά για να τον χρέωσαν

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από username Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν απο λιγο μου ειπαν 117 € αν δεν τους επιστρεψω το Speedtouch 780wl !!! ...

    - - - Updated - - -

    Και δεν παιρνω ενα NETGear καλυτερα ... !!!
    Αφού είναι με χρησιδάνειο, τι θες να σου πούνε?

    Γενικά δε σε καταλαβαίνω. Κάνεις μια συμφωνία, την αθετείς και έρχεσαι και κράζεις επειδή πληρώνεις τη ρήτρα για μια συμφωνία που αθέτησες ο ίδιος.

  14. #14
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από username Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΑΦΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ H ... O ... L ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΤΗΣ "ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ" ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΡΧΙΚΗ ΤΩΝ 19.90€ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ 23,8€! ΕΤΣΙ ΕΧΑΝΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ 12ΜΗΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ... ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΑ 34€/ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ .... ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ON ...
    Σε 12 μήνες ακριβώς που θα λήξει το συμβόλαιο και θ' ανέβει αυτόματα το πάγιο, χωρίς πρότερη ενημέρωση/προσφορά από την εταιρεία, έλα να μας πεις πάλι τις εντυπώσεις.
    Στη HOL η χρέωση είναι 72,30€ για πρόωρη διακοπή και 60€ για την συσκευή.

  15. #15
    Εγγραφή
    12-10-2006
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Vivodi - ΤΟΥΜΠΑ
    ok παιδες Thanks for the Comments ...

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 90
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-13, 03:11
  2. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-04-13, 13:10
  3. Απαράδεκτη η τεχνική υπηρεσία της HOL
    Από lamia στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-04-13, 15:01
  4. Δύσκολη εκκίνηση Η/Υ μετά απο ώρα.
    Από kostarcng στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-13, 19:08
  5. Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-13, 17:05

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας