Σελ. 667 από 668 ΠρώτηΠρώτη ... 647657662665666667668 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.991-10.005 από 10006
  1. #9991
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    14.495
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Μια χαρά είναι τα subscription.
    Εγώ έχω το 2 ετήσια της Wizz εδώ και 2 χρόνια.
    Και έκπτωση σε πτήσεις και βαλίτσες έχω για 2 άτομα, priority έχω σε ΌΛΕΣ τις πτήσεις και χειραποσκευη μέσα και δωρεάν θέση που πάντα κλείνω σειρά 1 διάδρομο.
    Για όποιον ταξιδεύει συχνά αξίζουν.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  2. #9992
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έστω και κάποιες βασικές κατευθυντήριες γραμμές, μια έρευνα αγοράς από την Κομισιόν, κάποιες προτάσεις γενικές νομίζω ότι θα ήταν όχι απλά ευπρόσδεκτες αλλά και απαραίτητες.

    Μην μιλήσω και για ουσιαστικές έρευνες ανταγωνισμού κοκ.
    +1
    Για να καταλάβει κάποιος πόσο broken είναι το σύστημα των χρεώσεων των αεροπορικών, ας βάλει με το μυαλό του ένα σενάριο όπου θέλει να ταξιδέψει με αεροπλάνο η γιαγιά του και τα κλείνει όλα μόνη της. Χαλαρά 1-2 μήνες αππο τη σύνταξή της θα φύγουν για πλάκα.
    Έχει καταλήξει να είναι ένα niche market όπου για να μπορέσεις να πάρεις μια καλή τιμή για αυτό που πραγματικά χρειάζεσαι, καταλήγεις να ψάχνεις σε νομοθεσίες ή να πληρώνεις για υπηρεσίες που θα εγγυηθούν ότι δεν θα σε πιάσουν κορόιδο.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  3. #9993
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    8.208
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μόνο οι low cost φίλε, είναι γενικά όλο το θέμα των "πακέτων" των flex, των semi-flex, των αλλαγών εισιτηρίων όπου υπάρχει άμεση χρέωση / χαράτσι ΣΥΝ τη διαφορά, η επιβολή άλλου χαρατσιού σε επιστροφή χρημάτων, κλπ κλπ κλπ

    Μαζί βέβαια και με το τι γίνεται με τις low cost, δλδ γενικά ένα χάος όπου ο καταναλωτής δεν έχει ιδέα πλέον τι πληρώνει, γιατί το πληρώνει, αν πρέπει να το πληρώνει (ή τι δικαιούται) κλπ κλπ. Σε σημείο που πλέον κάθε σχεδόν αεροπορική είναι σε φάση ό,τι γουστάρουν κάνουν.
    Σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα. Έχει γινει Αμερική όσο αφορά την διαφάνεια τιμών. Υποτίθεται ότι στην Ευρώπη ο καταναλωτής πρέπει να βλέπει πάντα την τελική τιμή και να μπορεί να "επιστρέψει" το προιόν. Με μερικές απόλυτες τοποθετήσεις στους κανονισμούς τελείωνει η ιστορία.
    Αλλά όπως και άλλες υπηρεσίες όπου αγοράζεις κάτι modular είναι πολύ εύκολα να κρυφτείς πίσω από το starting price πολύ χαρακτηριστικό της Αμερικάνικης αγοράς όπου το starting price ειναι το δικαιώμα να μπείς στην διαδικασία αγοράς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    Έστω και κάποιες βασικές κατευθυντήριες γραμμές, μια έρευνα αγοράς από την Κομισιόν, κάποιες προτάσεις γενικές νομίζω ότι θα ήταν όχι απλά ευπρόσδεκτες αλλά και απαραίτητες.

    Μην μιλήσω και για ουσιαστικές έρευνες ανταγωνισμού κοκ.

    Αλλά, δεν τολμά επειδή ξαναλέω τα πολιτικά και εθνικά συμφέροντα τεράστια και αν αρχίσει το νήμα με π.χ. τη Ryanair (τυχαία) ή τη Volotea, τότε θα πρέπει να φτάσει και στην Air France ή Lufthansa (πάλι τυχαία) και εδώ κάνει τζιζ
    Νομίζω ότι στην ΕΕ έχει χαθεί το momentum για τέτοιες ξεκαθαρίσεις υπερ του καταναλωτή. Θυμάσαι πχ τον νόμο περί τελικής τιμής παντού; Σίγουρα είχε γινει πολιτικά και σε λόμπι χαμός αλλά πέρασε γιατί ήταν στην αρχή και ήθελαν να δείξουν κάτι. Πόσα χρόνια έχουν περάσει από τότε;



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1
    Για να καταλάβει κάποιος πόσο broken είναι το σύστημα των χρεώσεων των αεροπορικών, ας βάλει με το μυαλό του ένα σενάριο όπου θέλει να ταξιδέψει με αεροπλάνο η γιαγιά του και τα κλείνει όλα μόνη της. Χαλαρά 1-2 μήνες αππο τη σύνταξή της θα φύγουν για πλάκα.
    Έχει καταλήξει να είναι ένα niche market όπου για να μπορέσεις να πάρεις μια καλή τιμή για αυτό που πραγματικά χρειάζεσαι, καταλήγεις να ψάχνεις σε νομοθεσίες ή να πληρώνεις για υπηρεσίες που θα εγγυηθούν ότι δεν θα σε πιάσουν κορόιδο.
    Νομίζω υπερβάλεις. Κάθε άνθρωπος που δεν ξέρει θα πιαστεί κορόιδο σε κάποιο βαθμό. Οι παπούδες και γιαγιάδες ζούνε σε ένα διαφορετικό κόσμο και ακόμα νομίζουν ότι όλα θα τα κανονίσουν οι φίλοι και γνωστοί. Σε κάθε περίπτωση, αν έχεις υπόψη ότι για να πληρώσεις ηλεκτρονικά θα δεις την τιμή, τότε η προβλεπόμενη διαφάνεια ισχύει καθώς απλά στο ταμείο αν θες δεν αγοράζεις.

    Οι αεροπορικές ειναι μια niche αγορά πραγματικά και έχω γράψει για αυτό γιατί δουλέψα σε μια. Γενικά, και μόνο ότι πουλάς κάτι τώρα αλλά το πραγματικό κόστος του προιόντας θα υλοποιηθεί σε 5 μήνες με ότι αυτό σημαίνει σε κέρδος ή χασούρα λόγω τιμής καυσίμων ειναι τρελό. Νομίζω πολύ λίγα industries έχουν αυτό το χαρακτηριστικό. Εντάξει έχουν κάτι σε subscription model και συμφωνίες με τους προμηθευτές καυσίμων για να μείνει η τιμή σταθερή αλλά και εκεί υπάρχει η χασούρα και κέρδος. Γενικά υπάρχει πολύ η κερδοσκοπία στην αγορα των αεροπορικών.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase στείλε μου πμ.

  4. #9994
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω υπερβάλεις. Κάθε άνθρωπος που δεν ξέρει θα πιαστεί κορόιδο σε κάποιο βαθμό. Οι παπούδες και γιαγιάδες ζούνε σε ένα διαφορετικό κόσμο και ακόμα νομίζουν ότι όλα θα τα κανονίσουν οι φίλοι και γνωστοί. Σε κάθε περίπτωση, αν έχεις υπόψη ότι για να πληρώσεις ηλεκτρονικά θα δεις την τιμή, τότε η προβλεπόμενη διαφάνεια ισχύει καθώς απλά στο ταμείο αν θες δεν αγοράζεις.

    Οι αεροπορικές ειναι μια niche αγορά πραγματικά και έχω γράψει για αυτό γιατί δουλέψα σε μια. Γενικά, και μόνο ότι πουλάς κάτι τώρα αλλά το πραγματικό κόστος του προιόντας θα υλοποιηθεί σε 5 μήνες με ότι αυτό σημαίνει σε κέρδος ή χασούρα λόγω τιμής καυσίμων ειναι τρελό. Νομίζω πολύ λίγα industries έχουν αυτό το χαρακτηριστικό. Εντάξει έχουν κάτι σε subscription model και συμφωνίες με τους προμηθευτές καυσίμων για να μείνει η τιμή σταθερή αλλά και εκεί υπάρχει η χασούρα και κέρδος. Γενικά υπάρχει πολύ η κερδοσκοπία στην αγορα των αεροπορικών.
    Να πιαστεί κορόιδο γιατί ανοίγει την πόρτα σε αγνώστους, γιατί έδωσε 10 χιλιάρικα σε έναν τυχαίο τύπο πιστεύοντας πως θα πάρει πίσω 100, γιατί κάποιος του υποσχέθηκε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Όχι να πιαστεί κορόιδο γιατί ήθελε να πάει ένα ταξίδι στην Ευρώπη για να δει τους συγγενείς του και δεν κατάλαβε πως με την τιμή που βρήκε π.χ. μπορεί να πάρει μαζί του μόνο οδοντόβουρτσα και παντόφλες.

    Το ότι η βιομηχανία αυτή έχει μεγάλη αβεβαιότητα να το δεχτώ, αλλά εδώ μιλάμε για επίπεδα εκμετάλλευσης.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  5. #9995
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    8.208
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πιαστεί κορόιδο γιατί ανοίγει την πόρτα σε αγνώστους, γιατί έδωσε 10 χιλιάρικα σε έναν τυχαίο τύπο πιστεύοντας πως θα πάρει πίσω 100, γιατί κάποιος του υποσχέθηκε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Όχι να πιαστεί κορόιδο γιατί ήθελε να πάει ένα ταξίδι στην Ευρώπη για να δει τους συγγενείς του και δεν κατάλαβε πως με την τιμή που βρήκε π.χ. μπορεί να πάρει μαζί του μόνο οδοντόβουρτσα και παντόφλες.

    Το ότι η βιομηχανία αυτή έχει μεγάλη αβεβαιότητα να το δεχτώ, αλλά εδώ μιλάμε για επίπεδα εκμετάλλευσης.
    Το ίδιο δεν ειναι;
    Εγώ αναρωτιέμαι πως ο νομοθέτης το όριο. Αλλά μπαίνουμε σε άλλη συζήτηση

    Spoiler:
    (Συμφωνώ μαζί σου αλλά γενικά διαφώνω με αρκετές άλλες προσεγγίσεις και εφόσον αυτές ειναι νόμιμες, ε νόμιμο φαίνεται και αυτό)
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase στείλε μου πμ.

  6. #9996
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Το ίδιο δεν ειναι;
    Εγώ αναρωτιέμαι πως ο νομοθέτης το όριο. Αλλά μπαίνουμε σε άλλη συζήτηση

    Spoiler:
    (Συμφωνώ μαζί σου αλλά γενικά διαφώνω με αρκετές άλλες προσεγγίσεις και εφόσον αυτές ειναι νόμιμες, ε νόμιμο φαίνεται και αυτό)
    Να σου πω, όπως στον στοιχηματισμό στα ψιλά γράμματα λένε για "κίνδυνο απώλειας περιουσίας", ε κάτι τέτοιο κολλάει και στις αεροπορικές
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  7. #9997
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.632
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL

  8. #9998
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Έχω δει τόσα πολλά βίντεο από αυτό το αεροδρόμιο που απορώ πως πηγαίνει ακόμα κόσμος εκεί!

  9. #9999
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.646
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω δει τόσα πολλά βίντεο από αυτό το αεροδρόμιο που απορώ πως πηγαίνει ακόμα κόσμος εκεί!
    Γιατί όταν πας και σου συμβεί αυτό μετά δεν θέλεις να φύγεις.

  10. #10000
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    8.208
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Iran smuggles two planes from Lithuania, evading sanctions

    Σε μερικά χρόνια ταινία.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω δει τόσα πολλά βίντεο από αυτό το αεροδρόμιο που απορώ πως πηγαίνει ακόμα κόσμος εκεί!
    Το απέξω δεν αντικατοπρίζει ακριβώς την εμπειρία από μέσα.
    Ουσιαστικά στο floating δεν καταλαβαίνεις κάτι σαν επιβάτης, πέρα από το προσδοκία.
    Στο hard landing δεν ξέρω πόσοι μπορούν να ξεχωρίσου το σκόπιμο hard της ryanair από το hard hard
    Πιστεύω μόνο τα πλάγια καταλαβαίνεις καλά μέσα από την καμπίνα που γενικά δεν συμβαίνουν σε αυτό το διάδρομο αλλά σε κάτι μέρη με πολύ πολύ αέρα, πχ amsterdam. Εκεί πέφτει rudder και zig zag ακόμα και μετά που έχουν πατήσει η ρόδες.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase στείλε μου πμ.

  11. #10001
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί όταν πας και σου συμβεί αυτό μετά δεν θέλεις να φύγεις.
    Σωστά

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Iran smuggles two planes from Lithuania, evading sanctions

    Σε μερικά χρόνια ταινία.

    - - - Updated - - -



    Το απέξω δεν αντικατοπρίζει ακριβώς την εμπειρία από μέσα.
    Ουσιαστικά στο floating δεν καταλαβαίνεις κάτι σαν επιβάτης, πέρα από το προσδοκία.
    Στο hard landing δεν ξέρω πόσοι μπορούν να ξεχωρίσου το σκόπιμο hard της ryanair από το hard hard
    Πιστεύω μόνο τα πλάγια καταλαβαίνεις καλά μέσα από την καμπίνα που γενικά δεν συμβαίνουν σε αυτό το διάδρομο αλλά σε κάτι μέρη με πολύ πολύ αέρα, πχ amsterdam. Εκεί πέφτει rudder και zig zag ακόμα και μετά που έχουν πατήσει η ρόδες.
    Δεν το λέω τόσο για την αίσθηση σαν επιβάτης, όσο για το πόσο επικίνδυνο φαίνεται. Δεν ξέρω αν είναι επικίνδυνο για την ασφάλεια της προσγείωσης αλλά σίγουρα είναι αγχωτικό για τους πιλότους.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  12. #10002
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    8.208
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το λέω τόσο για την αίσθηση σαν επιβάτης, όσο για το πόσο επικίνδυνο φαίνεται. Δεν ξέρω αν είναι επικίνδυνο για την ασφάλεια της προσγείωσης αλλά σίγουρα είναι αγχωτικό για τους πιλότους.
    Και αυτό σχετικό. Να σου δώσω ένα παράδειγμα. Το crab landing που φαινεται απίστευτα εντυπωσιακό και πακέτο ειναι από τα πρώτα πράγματα που μαθαίνουν και το έχουν σχετικά καραμέλα., τουλάχιστον από αυτό που έχω καταλάβει εγώ.

    Ειδικά για το αεροδρόμο της Μαδαίρας, η θέση της κάμερας ειναι πολύ σπέσιαλ και το κάνει να φαίνεται ακόμα πιο εντυπωσιακό.
    Δεν λέω ότι δεν είναι εντυπωσιακό να το βλέπεις, ή ότι ο αεροδιάδρομος ειναι ευκολος αλλά αν πχ παρατηρήσεις, δεν έχει πολύ συχνά go arounds στα βίντεο που σημαίνει ότι γενικά πρέπει να ειναι ευκολο. Επίσης δεν απαιτεί κάποιο ειδικό training, ή captain only όπως κάτι αεροδρόμια στο bhutan.
    Τώρα που το έγραψα έχεις δει βίντεο προσέγγισης και προσγείωσης; Ειδικά από εξωτερικά πλάνα φαινεται ουσιαστικά να ακουμπάει το βουνό το φτερό.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase στείλε μου πμ.

  13. #10003
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτό σχετικό. Να σου δώσω ένα παράδειγμα. Το crab landing που φαινεται απίστευτα εντυπωσιακό και πακέτο ειναι από τα πρώτα πράγματα που μαθαίνουν και το έχουν σχετικά καραμέλα., τουλάχιστον από αυτό που έχω καταλάβει εγώ.

    Ειδικά για το αεροδρόμο της Μαδαίρας, η θέση της κάμερας ειναι πολύ σπέσιαλ και το κάνει να φαίνεται ακόμα πιο εντυπωσιακό.
    Δεν λέω ότι δεν είναι εντυπωσιακό να το βλέπεις, ή ότι ο αεροδιάδρομος ειναι ευκολος αλλά αν πχ παρατηρήσεις, δεν έχει πολύ συχνά go arounds στα βίντεο που σημαίνει ότι γενικά πρέπει να ειναι ευκολο. Επίσης δεν απαιτεί κάποιο ειδικό training, ή captain only όπως κάτι αεροδρόμια στο bhutan.
    Τώρα που το έγραψα έχεις δει βίντεο προσέγγισης και προσγείωσης; Ειδικά από εξωτερικά πλάνα φαινεται ουσιαστικά να ακουμπάει το βουνό το φτερό.
    Έχω δει αρκετά κατά καιρούς, και ξέρω πως το συγκεκριμένο δίνει πολλά διαμάντια, μαζί με του Birmingham και αλλά που δεν θυμάμαι τώρα.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  14. #10004
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    8.208
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Δεν ξέρω. Δεν κρατώ στατιστικά αλλά επειδή μου αρέσει να βλέπω διαφορά, από μερικά κανάλια όπως 3minutesaviation, δεν βλέπεις εύκολα go around στην Μαδέιρα. Αλλά μπορεί και να κάνω λάθος. Και δεν μπορεσα να βρω ένα γρήγορο στατιστικό.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase στείλε μου πμ.

  15. #10005
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.488
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Με συγχωρείς, λάθος διατύπωση εκ μέρους μου.
    Έχω δει πάρα πολλά hard landings και cross/tail winds στη Μαδέιρα, αλλά go arounds νομίζω κάνα δυο μόνο. Σίγουρα έχω δει περισσότερα go arounds στο BHX.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

Σελ. 667 από 668 ΠρώτηΠρώτη ... 647657662665666667668 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας