Σελ. 10 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 5891011121520 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 136-150 από 438
  1. #136
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Μηνύματα
    439
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Netgear DG834PN
    SNR / Attn
    15.7(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από traderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    χα εδω ειχαν το σχεδιο Νιμιτς και γιναμαι ρεζιλι διεθνως.
    Χαχα, σωστός

    Διαβάζω μόλις τώρα ότι ο...εκβιαζόμενος Χιώτης είναι μέλος του ΔΣ μίας ΑΕ διορισμένος από τον υπουργό υγείας....στο μπλογκ του ΑΝΤΙ...χαχαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GTS : 26-02-08 στις 00:12.

  2. #137
    Εγγραφή
    01-09-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όλα αυτά επειδή βαριούνται να πάνε σε ένα internet cafe για να γράψουν κάτι που πρόκειται να προκαλέσει (αν και δεν ξέρω τί έγραφε ο Καψαμπέλης). Καλό είναι να ξέρεις να φυλάγεσαι αφού θέλεις να προκαλείς ένα σύστημα που φάινεται να είναι φαύλο.
    φίλε μου πλέον είτε είσαι πίσω από proxy server είτε γράφεις από internet cafe πάντα μπορούν να σε εγκλωβίζουν. Μόνο αν είσαι σε άλλη χώρα δεν κινδυνεύεις. Αλλά να μου πεις αν είσαι σε άλλη χώρα σιγά μην καθύσεις να ασχοληθείς με την Ελλάδα...

  3. #138
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Ανώνυμο σχόλειο σε ένα blog:
    "Ειλικρινά λυπάμαι για την αγανάκτηση του Πρετεντέρη και την απορία της Τρέμη για τα blog. Μπήπως να τα μετατρέψουμε σε dvd για να μην τα βλέπουν?"


  4. #139
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    Συγγνώμη για να καταλάβω τώρα η κομπίνα εναντίον του blog ήταν η εξής.

    Κάποιοι δυσαρεστήθηκαν από τα καυστικά σχόλια, και όταν οι άνθρωποι με δύναμη νευριάζουν κάνουν τα πάντα.

    Όμως δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα μιας και το google δεν τους έδινε στοιχεία.

    Οπότε σκαρφίστηκαν την ιδέα για έναν σικέ τελείως εκβιασμό. Δηλαδή για να μάθω πια τον ιδιοκτήτη ενός blog αρκεί να στείλω ένα απειλητικό email στο δικό μου email account, και να γράψω 2-3 comments εναντίων μου στο blog. Μα είμαστε σοβαροι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Μετά από αυτήν την πρωτοτυπία, μπορούν άνετα αφού έμαθαν την ταυτότητα του ιδιωκτήτη να το "σκίσουν " σε μυνήσεις για σικοφαντική δυσφίμιση. Και άντε γεια bloggers.

    Σαν δεν ντρεπόμαστε λέω γω. Πάνε και βγάζουν νόμους τρομάρα τους. Αγαπητό google, την επίβλεψη των blog σας αναλαμβάνει το EΣΡ.

  5. #140
    Εγγραφή
    25-02-2008
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    Conn-X OTE 768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Ναι επειδή όλα τα είχαμε, οι "εκβιασμοί" και οι "συκοφαντίες" από internet blogs μας πείραξαν ξαφνικά...
    Και στο κάτω κάτω αν αυτοί εκεί που αυτοαποκαλούνται "πολιτικοί" και κυβερνήτες αυτής της χώρας έκαναν τη δουλειά τους όπως θα έπρεπε δεν θα υπήρχαν ούτε "συκοφαντίες" ούτε και άλλες μ***κιες.
    Πάντα πρέπει κάποιος να κατηγορείται για κάτι, πάντα πρέπει κάποιος να συλλαμβάνεται, πάντα πρέπει να
    γίνεται βαβούρα. Ποιός επωφελείται από αυτή; Τα κανάλια πρώτα απ' όλα, ο Μάκης και ο κάθε "Μάκης" και φυσικά οι "πολιτικοί" γιατί με αυτά τα μυαλά που κουβαλάμε ποιός θα σκεφτεί την Εκπαίδευση, την Οικονομία και τις διεθνείς σχέσεις να κριτικάρει όταν ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ μπαγλαρώθηκε από 2-3 τραμπούκους.
    Γιαυτό αφήστε τις Χούντες τους ξεσηκωμούς και τα λοιπά και αποδεχτείτε την κατάσταση ως έχει.
    Spam incomming!
    [off topic] Ούτε Αμερική, ούτε Κίνα, ούτε ξέρω-γω τι: οι συμπεριφορές "πατώ επί πτωμάτων", "εκμεταλλεύομαι το συνάνθρωπο" και "ρουφιανεύω τον συναγωνιστή" βρίσκουν το σπίτι τους εδώ, σ' αυτή τη γ*****νη χώρα.
    Δεν είμαστε ούτε γάλλοι, ούτε άγγλοι, ούτε ρώσοι. Ένα μάτσο αγράμματα και άβουλα ζώα, αυτό είμαστε σαν χώρα. Και όποιος πεταχτεί να διαφωνήσει, να κοιτάξει πρώτα τους αντιπρωσώπους του, στη "Βουλή των Ελλήνων" ("Α όχι" λένε οι πιο πολλοί εδώ, "δεν τους ψήφισα εγώ!!! Είμαι αθώος plix μη με κατηγορείτε!" -άχου το μωρέ το αδίκησα το καημενούλι. Έλα ησύχασε τώρα, πάρε ένα μπισκοτάκι.).
    Αυτούς εκει που με τόση προσοχή έχουν κομματικοποιήσει και "πολιτικοποιήσει" ακόμα και τον μπαρμπα Γιώργη που βοσκάει τα πρόβατα. Που μας έμαθαν από φοιτητές και μαθητές ακόμα, πόσα κόμματα και ποιά υπάρχουν στην Ελλαδίτσα, ποιά θα σε φροντίσουν, ποιά θα σε ανεβάσουν, ποιά θα σου δώσουν να φας, ποιά θα πρέπει να "παλέψεις" για να κατακτήσεις αυτά που ζητάς. ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ. Τα είδα αυτά, όλοι τα είδαμε. Και τα βλέπουμε κάθε μέρα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν βλέπουμε παραπέρα.

    Μένουμε κει, στη ζωούλα μας και στα λόγια. Βλέπω και τη γενιά μου, 21 χρονών παιδιά, το μόνο που τους νοιάζει είναι να τελειώσουν τη σχολή γρήγορα (για να μη φωνάζουν η μαμά κι ο μπαμπάς) και να βρουν δουλειά, να "τακτοποιηθούν". Είναι και οι μάγκες βέβαια, αυτοί που "ζουν τη ζωή τους", γ***ντας γκόμενες και πίνοντας. Ζωές σε καλούπια, κανένα όραμα, ψεύτικα όνειρα και λοιπά... Αυτή είναι η νεολαία της Ελλάδας όπως τη βλέπω εγώ απ' τα ενδότερα. Θα μου πείτε τι σχέση έχουν αυτά. Ε, κατά έναν περίεργο τρόπο...[/off topic]
    Πάντως εγώ γελάω :P
    Land of the free home of the brave γίναμε :P
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zef : 26-02-08 στις 00:29.

  6. #141
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitris18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε μου πλέον είτε είσαι πίσω από proxy server είτε γράφεις από internet cafe πάντα μπορούν να σε εγκλωβίζουν. Μόνο αν είσαι σε άλλη χώρα δεν κινδυνεύεις. Αλλά να μου πεις αν είσαι σε άλλη χώρα σιγά μην καθύσεις να ασχοληθείς με την Ελλάδα...
    Το να βρουν αυτόν που έχει τον proxy και να τον απειλήσουν για να δώσουν την ip-address κάποιου που τον χρησιμοποίησε μια συγκεκριμένη ώρα και επισκέφθηκε ένα συγκεκριμένο site είναι εύκολο.
    Το να βρεις ποιός μπήκε σε ένα internet cafe που δεν έχει κάμερες μέσα, πόσταρε σε ένα blog σαν ανώνυμος χωρίς να κάνει οποιόδηποτε login και μετά δεν ξαναπάτησε σε αυτό το internet cafe είναι πρακτικά αδύνατο.
    I see dead pixels

  7. #142
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Για καλο και για κακο πριν μπεις στο ιντερνετ καφε φορεσε και σκουρα γιαλια.

  8. #143
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από traderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για καλο και για κακο πριν μπεις στο ιντερνετ καφε φορεσε και σκουρα γιαλια.

    Και γάντια

  9. #144
    Εγγραφή
    01-09-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru Εμφάνιση μηνυμάτων


    Το να βρουν αυτόν που έχει τον proxy και να τον απειλήσουν για να δώσουν την ip-address κάποιου που τον χρησιμοποίησε μια συγκεκριμένη ώρα και επισκέφθηκε ένα συγκεκριμένο site είναι εύκολο.
    Το να βρεις ποιός μπήκε σε ένα internet cafe που δεν έχει κάμερες μέσα, πόσταρε σε ένα blog σαν ανώνυμος χωρίς να κάνει οποιόδηποτε login και μετά δεν ξαναπάτησε σε αυτό το internet cafe είναι πρακτικά αδύνατο.
    α ναι σίγουρα αν πάει μόνο μια φορά στο internet cafe αλλά κάποιος που θα είχε να ποστάρει 3-4 κειμενα την εβδομάδα δεν θα έπερνε σβάρνα τα internet cafe για την τον πιάσουν.

    ........Auto merged post: dimitris18 added 5 Minutes and 42 Seconds later........

    Πάντως πριν από λίγο είδα το δελτίο ειδήσεων του mega και έχω να πω ότι οι άνθρωποι δεν παίζονται. Θα τους έβριζα αυτή την στιγμή αλλά σκέφτομαι ότι μετά μπορούν να συλλάβουν τους admin του adslgr για συκοφαντική δυσφήμηση και εκβιασμό. χαχαχα

    Πέρα από την πλάκα όσο και να τους έλεγε ο άνθρωπος ότι αυτός απλά ανέβαζε κείμενα και ότι ένα blog δεν μπορεί να έχει administrator λόγω της ιδιομορφίας των blogs αυτοί έλεγαν πάλι τα δικά τους, μέσα στην πλήρη άγνοια που έχουν. Συνοψίζοντας έχω να πω σε Πρετεντέρη, Τρέμη, στον απο δίπλα που αγνοώ το όνομά του, και φυσικά στον Χιο ότι είναι τραγικοί για δημοσιογράφοι, δεν το κατέχουν το επάγγελμα πως το λένε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitris18 : 26-02-08 στις 01:01. Αιτία: auto merged post

  10. #145
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Αρχισαν τα οργανα στο Μεγκα και φυσικα μαεστρος ο συνηθης υποπτος Πρετεντερης.

  11. #146
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/109999 kbps
    ISP
    Vodafone (μεσω Wind)
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    ZXHN H267A V1.0
    SNR / Attn
    31.9(dB) / 7.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baldrick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι το ίδιο πράγμα φίλε. Βέβαια δεν ζω σε κανένα φανταστικό κόσμο, σαφώς και ζούμε υπό ένα καθεστώς που θυμίζει χουντικές και φασιστικές τακτικές αλλά πρέπει να είμαστε και λίγο ψύχραιμοι. Μακάρι να υπήρχε απόλυτη ελευθερία άποψης αλλά το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει και παιδεία και καλό θα είναι να υπάρχει κάποιος διακριτικός έλεγχος ώστε να ελέγχονται τυχόν συκοφαντίες και ανακρίβειες. Όχι έλεγχος στα λεγόμενα σου αλλά απόδοση ευθυνών στην περίπτωση που συκοφαντείς αβάσιμα.

    Και για να το δώσω να καταλάβετε. Με μια γυναίκα ήμουν τρελά καψούρης που αποδείχτηκε ότι ήταν μία από τις πολλές φιλοχρήματες κ@ρ1όλες. Πολύ θα ήθελα να ανεβάσω για παράδειγμα ένα blog με την ωραία της φατσούλα και να την ξεμπροστιάσω. Δεν πρέπει να υπάρχει κάποιος να μου βαστήξει τα γκέμια..?
    Δεν μπερδεύω τα πράγματα.

    Υπάρχουν ο νόμος για τα προσωπικά δεδομένα, και εκεί εντάσσεται το ξεμπρόστιασμα της γκομενούλας.
    Μια χαρά νόμος είναι (και δυο τρομάρες) αλλά αυτός, τις περισσότερες φορές δεν εφαρμόζεται.

    Αντίθετα οι μηνύσεις για προσβολή "τιμής", "δημοσίας αιδούς", "αισθήματος θρησκευτικότητας", "εθνικότητας" είναι σκοταδιστικές.

    Γνωρίζω αυτά που λέτε.
    Οι Έλληνες είμαστε αγράμματοι, παρορμητικοί, μαζοποιημένοι, αποχαυνωμένοι, φανατικοί και ανεγκέφαλοι,
    αλλα αυτά είναι πάντα τα ίδια επιχειρήματα είτε οταν
    * το '90 άνοιγε η ιδιωτική τηλεόραση,
    * το '80 οταν εμπαίναν οι εφημερίδες στο στράτευμα,
    * το '70 όταν "άνοιγε" το πορνό,
    * το '60, το '50, ...

    Τα ίδια λένε για την Μαντίλα και για τον Τουρκισμό στη Τουρκία.
    Κάτι ανάλογο θα λένε και στην Κίνα για το σινικό όραμα, δεν-ξερώ-πως-το-λενε.


    Και επειδή ο skapetis μου απάντησε:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skapetis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν σε γνώριζα ποιος είσαι (λέμε τώρα) και ξεκινούσα μια καμπάνια λάσπης εναντίον σου εντελώς ψευδή απλά επειδη δεν σε γουστάρω θα ένοιωθα πιο απελευθερωμένος. Καλό αυτό, να το δοκιμάσω κάποια στιγμή.
    ΟΚ!
    Θα πρεπεi skapetis να το κάνες αν σε απελευθερώνεις.
    Βρίσε με, και λασπολόγησέ με!

    Θα πονέσω. Θα πανικοβληθώ.
    Θα αρχίσω να καλώ φίλους και *αγνώστους* σε βοήθεια.
    Θα κάνω γνωστή την "απολογία" μου με ότι μέσα έχω.
    Μου έχει συμβεί. Έτσι αντέδρασα!
    Άλλες φορές κέρδισα, άλλες φορές δεν κέρδισα.
    Μου άφησε πικρή γεύση,...ξιδάκι, σε 2-3 μήνες ούτε που το θυμάμαι.

    Όσοι ξέρουν από το ιντερνετ, και γίνοται συνεχώς περισσότεροι αυτοί,
    γνωρίζουν να κρίνουν αυτά που διαβάζουν.
    Μαθαίνουν να αποκτούν *γρήγορα* άποψη,
    και να την αλλάζουν *εξίσου* *γρήγορα* όταν δεδομένα αλλάζουν.

    Σε ένα τέτοιο περιβάλλον, υποστηρίζω ότι το να απολογηθείς για τις άδικες/ψευδείς κατηγορίες είναι πολιτικά ορθότερη κίνηση, και με περισσότερες περιπτώσεις να "κερδίσεις" από το να μηνύσεις!

    Το 'χω κάνει. Δεν το μετανιώνω.

    Δεν θα ήθελα να είχα ανακατευτεί με νόμους, δικηγόρους και δικαστές!
    Δεν "καθαρίζει" το όνομά σου το δικο-βίμ καλύτερα από ότι μπορείς να το κάνεις μόνος σου!
    Θέλει δουλειά, αλλά αξίζει στο τέλος.

    Μην αντιγράφουμε τον κάθε Κούγια στις μεθόδους του.
    Δεν είναι αυτή η κοινωνία που θέλουμε.

    Και αν όλα αυτά σας φαίνονται άχρηστα, βαρετά, ηλίθια, επικίνδυνα....
    είναι η γνώμη μου σε τέτοιες περιπτώσεις να προτιμώ να τα βγάζω πέρα μόνος μου,
    παρά με τους νόμους.
    Και πιστεύω παράλληλα οτι αυτά είναι τα "εφηβικά προβλήματα" του μέσου.
    Κάτι ανάλογο με το φόβο των κομμένων ηλεγραφικών καλώδιων στην Αμερική του 1860(?)

    Μπορώ να δείξω σε εσάς ότι δεν είμαι ελέφαντας!
    (στο 90% των περιπτώσεων)

    Δεν είμαι καθόλου σίγουρος για το ίδιο όταν θα έχω το νομικό σύστημα απέναντί μου.!


    (φυσικά δεν έχω κάτι εναντίον του skapetis)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sperxios : 26-02-08 στις 02:46.

  12. #147
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Η μ@λ*κί* ενός άσχετου κράτους σε όλο της μεγαλείο! Αφήνει τους αρχικαραγκιόζηδες μεγαλοδημοσιογράφους στα μεγαλοκανάλια και μεγαλοσυγκροτήματα τύπου να λένε ότι μ#λ#κί# τους έρχεται στον εγκέφαλο, να κάνουν τους δικαστές και εισαγγελείς και εν ριπεί οφθαλμού να κατηγορούν ανθρώπους, να τους παρακολουθούν με κρυφές κάμερες και μικρόφωνα, να τους δικάζουν και καταδικάζουν, να τους πετάνε λάσπη και δεν κάνει απολύτως ΤΙΠΟΤΑ! Της φταίνε όμως τα blogs! ΟΥΣΤ να χαθείτε....

  13. #148
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/109999 kbps
    ISP
    Vodafone (μεσω Wind)
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    ZXHN H267A V1.0
    SNR / Attn
    31.9(dB) / 7.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skapetis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν σε γνώριζα ποιος είσαι (λέμε τώρα) και ξεκινούσα μια καμπάνια λάσπης εναντίον σου εντελώς ψευδή απλά επειδη δεν σε γουστάρω θα ένοιωθα πιο απελευθερωμένος. Καλό αυτό, να το δοκιμάσω κάποια στιγμή.
    ΟΚ!
    Θα πρεπεi skapetis να το κάνες αν σε απελευθερώνεις.
    Βρίσε με, και λασπολόγησέ με!

    Θα πονέσω. Θα πανικοβληθώ.
    Θα αρχίσω να καλώ φίλους και *αγνώστους* σε βοήθεια.
    Θα κάνω γνωστή την "απολογία" μου με ότι μέσα έχω.
    Μου έχει συμβεί. Έτσι αντέδρασα!
    Άλλες φορές κέρδισα, άλλες φορές δεν κέρδισα.
    Μου άφησε πικρή γεύση,...ξιδάκι, σε 2-3 μήνες ούτε που το θυμάμαι.

    Όσοι ξέρουν από το ιντερνετ, και γίνοται συνεχώς περισσότεροι αυτοί,
    γνωρίζουν να κρίνουν αυτά που διαβάζουν.
    Μαθαίνουν να αποκτούν *γρήγορα* άποψη,
    και να την αλλάζουν *εξίσου* *γρήγορα* όταν δεδομένα αλλάζουν.

    Σε ένα τέτοιο περιβάλλον, υποστηρίζω ότι το να απολογηθείς για τις άδικες/ψευδείς κατηγορίες είναι πολιτικά ορθότερη κίνηση, και με περισσότερες περιπτώσεις να "κερδίσεις" από το να μηνύσεις!

    Το 'χω κάνει. Δεν το μετανιώνω.

    Δεν θα ήθελα να είχα ανακατευτεί με νόμους, δικηγόρους και δικαστές!
    Δεν "καθαρίζει" το όνομά σου το δικο-βίμ καλύτερα από ότι μπορείς να το κάνεις μόνος σου!
    Θέλει δουλειά, αλλά αξίζει στο τέλος.

    Μην αντιγράφουμε τον κάθε Κούγια στις μεθόδους του.
    Δεν είναι αυτή η κοινωνία που θέλουμε.

    Και αν όλα αυτά σας φαίνονται άχρηστα, βαρετά, ηλίθια, επικίνδυνα....
    είναι η γνώμη μου ότι στα "λόγια"-όχι στα "έργα", προτιμώ να τα βγάζω πέρα χωρίς να διαμεσολαβεί το νομικό σύστημα!
    Και πιστεύω παράλληλα οτι αυτά είναι τα "εφηβικά προβλήματα" του μέσου.
    Κάτι ανάλογο με το φόβο των κομμένων τηλεγραφικών καλώδιων στην Αμερική του 1860(?)

    Μπορώ να δείξω σε εσάς ότι δεν είμαι ελέφαντας!
    (στο 90% των περιπτώσεων)

    Δεν είμαι καθόλου σίγουρος για το ίδιο όταν θα έχω το νομικό σύστημα απέναντί μου.!


    (φυσικά δεν έχω κάτι εναντίον του skapetis)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sperxios : 26-02-08 στις 02:54. Αιτία: τόνισα οτι μπορει να καταφύγουμε σε απολογία.

  14. #149
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    Οι διαχειρηστές του blog εκπέμουν από τις IPs. Θεέ μου. Σαν δεν ντρέπονται.

  15. #150
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Καλα δεν παιζονται.Ενα ανθρωπο σχετικο με ιντερνετ δεν καλεσαν.
    Οτι νανε.Τι ακουν τα αυτακια μου

Σελ. 10 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 5891011121520 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Έφοδος της Αστυνομίας στην Ομόνοια για τις εφημερίδες με τα «ροζ» DVD
    Από stelpas στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 128
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-07, 19:51

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας